Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: liseklsk » czwartek, 8 marca 2018, 19:43

kuros pisze:jak się wyrówna , jak bb często żyje swoim życiem , na innych giełdach było po 9 a u nas 8...
Wyrówna się przez arbitraż i nie twierdzę że nie urośnie ani że spadnie. Tylko że się wyrówna mniej więcej. Teraz masz prawie 1zl różnicy

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kuros » czwartek, 8 marca 2018, 19:49

a wypłacał ktos z cryptopi?

GameCredits(GAME)

Please select the address and amount below to withdraw.
You have used $0.00 of your $50000.00 NZD daily limit.
Balance
452.46814941 GAME
Amount
Fee: 0.00010000 GAME
Net: 0.00000000 GAME ($0.00 NZD)
Address Book
GameCredits Address
Please enter pin code. The TFA code entered was incorrect or has expired, please try again.


co to może oznaczać?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » czwartek, 8 marca 2018, 19:59

Na moje oko źle wpisałeś PIN, który Ci wysłali na maila albo sms'em.
Spoiler:
Wybierz adres i kwotę poniżej, aby wypłacić.
Użyłeś 0,00 USD z dziennego limitu w wysokości 50000,00 NZD.
Saldo
452.46814941 GRA
Ilość
Opłata: 0,00010000 GRA
Net: 0,00000000 GAME (0,00 USD NZD)
Książka adresowa
Adres GameCredits
Wprowadź kod PIN. Wprowadzony kod TFA jest nieprawidłowy lub wygasł. Spróbuj ponownie.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kuros » czwartek, 8 marca 2018, 20:01

no jak źle jak się logowałem przed chwilą , mam tam konto już długi czas . Kupiłem 1k game poniżej 6zł :) udało się i chyba zarobie

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: liseklsk » czwartek, 8 marca 2018, 20:41

Z 4 giełd z topowym wolumenem tylko polo trzyma tak nisko
1 Bittrex GAME/BTC $1,94
2 Upbit GAME/BTC $1,97
3 Poloniex GAME/BTC $1,68
4 BitBay GAME/PLN $1,97

Wysłałem przed chwila kilka GAME testowo z polo na hitbtc i już widać transakcję w oczekujących

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 9 marca 2018, 04:20

Widząc to co się dzieje na rynku sam nie wiem czy Game będzie się w stanie obronić. Co prawda mają za 11 dni konferencje ale nie wiem co by musieli zrobić żeby kurs zaczął iść do góry.

Ten projekt ma dość sporą liczbę przeciwników.

Wiadomo że są ludzie którzy w niego wierzą, pytanie tylko czy wierzą na tyle żeby zamrozić jakiś sport kapitał który będzie w stanie ratować kurs ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » piątek, 9 marca 2018, 05:52

Wiem, że BB żyje własnym życiem, ale jak dla mnie mogą zaraz zacząć działać booty i wszystko boom. 18% różnicy od POLO :shock:
Spoiler:
1 Bittrex GAME/BTC $966 977 $1,62 30,77% Recently
2 Upbit GAME/BTC $823 042 $1,62 26,19% Recently
3 Poloniex GAME/BTC $562 570 $1,56 17,90% Recently
4 BitBay GAME/PLN $427 127 $1,90 13,59% Recently
edit: Ostatnim razem przy tym poziomie BTC 8700$ cena Game wynosił około 10zł obecnie 6,5 zł.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 9 marca 2018, 06:29

Całe szczęście że wycofałem się z tego coina. Szczerze to nie wierzę nawet w to że konferencja coś zmień dla niego

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » piątek, 9 marca 2018, 06:39

Szczęście ma każdy kto wycofał się z całego rynku przed rozpoczęciem spadków na BTC :-)
Cierpliwość i czekanie na rozwój sytuacji to obecnie najlepsza taktyka ( oczywiście moim zdaniem) no chyba, że jesteś zapakowany to potrzeba dodatkowo stalowych jaj żeby nie sprzedać. Można by również sprzedać i odkupić na niższym poziomie, aby w przypadku wzrostów mieć więcej sztuk.... tylko kiedy one nastąpią trudno powiedzieć.
Może i dałoby radę łapać spadające noże, ale do tego volumen jest zbyt mały i brak nawet średnich odbić.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 9 marca 2018, 07:01

Dajcie spokój według Market Cap Game jest po około 5.5 zł a jedynie na Bit Bay cena powyżej 6 zł stoi.

Jak widzę spadki po - 20% w top 20 to nie wiem co by się musiało stać żeby to Urosło

I co się stało że aż tak spadło ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » piątek, 9 marca 2018, 07:08

inwestor2018 pisze: Dajcie spokój według Market Cap Game jest po około 5.5 zł a jedynie na Bit Bay cena powyżej 6 zł stoi.

Jak widzę spadki po - 20% w top 20 to nie wiem co by się musiało stać żeby to Urosło

I co się stało że aż tak spadło ?
polecam czytac https://asia.nikkei.com/Spotlight/Bitcoin-evolution zeby sie nie dziwic :)

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ddzimi » piątek, 9 marca 2018, 07:17

Ja dalej trzymam swoje Game na longa, jednak dzis po pracy jezeli cena bedzie taka jak teraz lub niższa to zapakuje dodatkowo na daytrading ;) wydaje mi sie, ze warto czekac, wiec jakos nie przejmuje sie spadkami ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » piątek, 9 marca 2018, 07:33

Krwawy poranek dzisiaj. W momencie kiedy pisze jest delikatne odbicie na BTC pewnie pozakładane pozycje na 8k-8.3k. Game podążył za nim. Lisk , monero , litecoin dopiero sie budzą. Moim zdaniem idealny moment na wejście przynajmniej na shorta bo nie mam pewności czy to nie korekta potężniejszych spadków a wahania na game dość spore. Trudno znaleźć przyczynę z takich o których wiem to ataki na binance i problemy techniczne na kraken ale warto też spojrzeć na analizę techniczną bo ta świeca parodniowa która wyrzuciła kurs BTC ponad linie trendu spadkowego nie miała za duzej siły i spadek który sie zaczął można było już przewidzieć. Niepokoi mnie niestety powiększająca sie przewaga BTC nad altcoinami jak tak dalej pójdzie to słabsze projekty zaczną sie powoli sypać a GAME można tak traktować bo każde spadki BTC Game strasznie obija traci więcej niż reszta liczących sie altcoinów

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Misio666 » piątek, 9 marca 2018, 08:38

Co to za fakap z portfelem GC i niemożliwością wpłaty na BB?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: liseklsk » piątek, 9 marca 2018, 09:09

Misio666 pisze: Co to za fakap z portfelem GC i niemożliwością wpłaty na BB?
Może dlatego że był fork i aktualizacja portfela. Możliwe że dziś będzie już wszystko działać.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sandokan1987 » piątek, 9 marca 2018, 10:19

Ekspertem nie jestem natomiast analizowałem trochę cały wykres od początku powstania tej krypto. Cena w granicach 6 zl wydaje się być wręcz normalna dla tej waluty a wystrzał do poziomu 25 zl był tylko rykoszetem po wystrzale btc. Myślę jednocześnie, że obecna sytuacja w której ewidentnie grube ryby zaniżają kurs jest celową operacją pt. drożej sprzedam taniej skupię gdzie oczywiście ilości GC jakie sprzedają mają negatywny wpływ na cenę. Spójrzmy na to też inaczej, jak n odwróconą bańkę narazie rośnie dół ale myślę, że niebawem wystrzeli do poziomu 12-14 zł później znów stabilizacja i okres stagnacji w którym grube ryby będą bawiły się kursem. Suma sumarum jest to krypto z dużym potencjałem pod warunkiem, że zainwestowaliśmy baaaarrrdzooo long.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wezuwiusz » piątek, 9 marca 2018, 10:49

Zbliżamy się bardzo szybko do najniższej ceny Game. Na coinmarketcap Game traci popularność i notuje zjazd o kilka pozycji. Źle się dzieje

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: liseklsk » piątek, 9 marca 2018, 11:16

As of 6:00 AM CET the GameCredits network has successfully forked! Our services including the web wallet and our mobile wallet will be online within approximately 24 hours. We are still working with some exchanges and mining pools to update to 0.9.6, although many have already updated. Our Core/QT wallets are in the final stages of testing will be released shortly. Once again, you do not need to update anything if you are storing your coins on an exchange or in our web wallet. You can read more in a newsletter we just released: https://mailchi.mp/2b6a477b0390/the-gam ... lly-forked
You can find the updated 0.9.6 client here: https://github.com/gamecredits-project/ ... ree/master

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » piątek, 9 marca 2018, 11:45

Wezuwiusz pisze: Zbliżamy się bardzo szybko do najniższej ceny Game. Na coinmarketcap Game traci popularność i notuje zjazd o kilka pozycji. Źle się dzieje
MInimalna cena Game od (14 września 2017) roku została osiągnięta dzisiaj około godziny 11. Bitbay po prostu (jeszcze) do niej nie spadł... różnica wynosi 15%.
Portfele na BB mogą ruszyć w każdym momencie ( max 24h) i może to wyrównać ceny. Jeżeli BTC nie odbije to ceny moim zdaniem wyrównają się w dół.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Merson » piątek, 9 marca 2018, 11:46

"I know some people are concerned about the $GAME network fork.

To put it simply. We updated our difficulty algorithm to DGW, the same difficulty algorithm Dash uses.

This update will bring stability to the network and will prepare us for new features. "



Cena spada tylko i wyłącznie przez BTC. Game jako projekt nabiera tempa co widać, wprowadzają ulepszenia, rozkręcają marketing (który ma ruszyć dopiero po konferencji pełną parą), częste aktualizacje. Osobiście czekam do końca marca i wtedy będzie jasna sytuacja na czym stoimy, tymczasem trzeba pozostać po prostu spokojnym.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości