(BMC) Blackmoon Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: JacekW_BB » sobota, 28 października 2017, 08:56

Spokojnie, ja też trzymam. Z tymi scamami to też bez przesady, są fajne projekty: Decent, Aeternity, Blackmoon, Social Nexus, Presearch... Teraz dopiero startują. Pamiętam start ETH, gdzie niektórzy pisali, że to nie tyle scam, ale jakaś ściemniona kryptowaluta mainstreamu i będzie niewiarygodna dla środowiska przez co padnie. Przede wszystkim ICO to dobry pomysł na long. Przynajmniej moim zdaniem.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » piątek, 24 listopada 2017, 14:23

Obrazek

ANKIETA DLA SPOŁECZNOŚCI

Z przyjemnością ogłaszamy pierwszy wybór funduszu oparty na decyzji społeczności.
Oto kilka pytań, profile funduszy do wyboru i opcje funduszu/dochodu według Twojej opinii.
Pytania w ankiecie można pominąć i wypełnić później.

https://blackmooncrypto.com/survey/

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 24 listopada 2014
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Serdell » sobota, 25 listopada 2017, 00:36

https://comparic.pl/popularny-miliarder ... ptowaluty/

informacja dajaca duzo nadzieji przy obecnym kursie ;)

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » środa, 29 listopada 2017, 22:42

Serdell pisze: https://comparic.pl/popularny-miliarder ... ptowaluty/

informacja dajaca duzo nadzieji przy obecnym kursie ;)
Małe sprostowanie, Ci rosyjscy miliarderzy inwestują przez Target Global, spółkę partnerską ale nie bezpośrednio przez Blackmoon Crypto. Niestety.

A przy okazji, token BMC jest już dostępny w Sieci Bancor - https://app.bancor.network/communities/ ... 46d7/about

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 14:00

Przed chwilą była aktualizacja circulating supply na coinmarketcap. Z 50% tokenów sprzedanych w czasie ICO, ok. 30% zostało wykupionych przez buyback, więc aktualnie tylko nieco ponad 20 milionów BMC jest w obiegu, co daje market cap na poziomie nieco ponad $16M.


sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:28

Widzieliście różnicę w cenie między Liqui a HitBTC? Tak się zastanawiam skąd aż tyle, nikt nie robi arbitrażu? Może to przez problemy z wypłacaniem/wpłacaniem tokenów na Hita, volumen też jest tam niewielki...


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Canis Lupus » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:32

@sud, tak czy siak w końcu na plusie po ico. Dobrze jest a będzie jeszcze lepiej.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Rumcajs » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:36

@sud,

No właśnie volumen na hitbtc z tego to widac ze 4 btc to jaki arbitraz wstawisz i nikt nie kupi przez kilka miesiecy, Liqui za to ma spory jak na nią, pewnie tu jest prawdziwa cena po prostu, a hit btc na maalych coinach to czesto sa ceny z kosmosu lub ktos sobie ustawil jakas i czeka az ktos sie trafi.

Dodano po 3 minutach 13 sekundach:
W sumie to sie zdziwiłem że już rośnie ten BMC, Iconomi chyba działa juz z 2 lata a z rok czasu ma te swoje fundusze i ciagle byl w okolicach 10-20k sartoshi a ten BMC dopiero ma je zakładać cały rok 2018 więc myslałem że już nie odbije jak spadł po tym ICO. Tak wiem że ma większa użyteczność niż w Iconomi ale tam zaczeli próbować też cos poprawiać to bo ludzie sie wsciekali i cena wzrosła juz do chyba ostatnio patrzyłem okolic 3$.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:38

Canis Lupus pisze: @sud, tak czy siak w końcu na plusie po ico. Dobrze jest a będzie jeszcze lepiej.
Fakt, cena wreszcie ruszyła w dobry kierunki. Już przebieram nogami co będzie kiedy pierwsze fundusze wystartują. 8-)
Rumcajs pisze: @sud,

No właśnie volumen na hitbtc z tego to widac ze 4 btc to jaki arbitraz wstawisz i nikt nie kupi przez kilka miesiecy, Liqui za to ma spory jak na nią, pewnie tu jest prawdziwa cena po prostu, a hit btc na maalych coinach to czesto sa ceny z kosmosu lub ktos sobie ustawil jakas i czeka az ktos sie trafi.
Pewnie masz rację, ja nie mam doświadczenia z tą giełdą (zarejestrowałem się tam tylko żeby VIBE kupić) i z tego co czytam to raczej będę się trzymać z daleka.
Rumcajs pisze:
W sumie to sie zdziwiłem że już rośnie ten BMC, Iconomi chyba działa juz z 2 lata a z rok czasu ma te swoje fundusze i ciagle byl w okolicach 10-20k sartoshi a ten BMC dopiero ma je zakładać cały rok 2018 więc myslałem że już nie odbije jak spadł po tym ICO. Tak wiem że ma większa użyteczność niż w Iconomi ale tam zaczeli próbować też cos poprawiać to bo ludzie sie wsciekali i cena wzrosła juz do chyba ostatnio patrzyłem okolic 3$.
W sumie cena wzrasta bez konkretnych powodów, ale to chyba teraz się dzieje z prawie wszystkimi walutami. Poza tym ludzie teraz szukają takich projektów z niskimi cap'ami w nadziei na wielkie zyski, a w BMC jest duży potencjał.

BTW Sprawdź roadmap na ten rok ICONOMI - - w końcu wprowadzają na platformie fees w ICN.
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 stycznia 2018, 20:43 przez sud, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Canis Lupus » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:41

@Rumcajs, ICN 5,4 $

Dodano po 2 minutach 48 sekundach:
@sud, profesjonalny projekt dobrze będzie. Ale mogłem to rozegrać lepiej i po ICO jednak wchodzić po 0,4-0,5$. Tak czy siak mocno bmc kibicuję.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Rumcajs » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:53

@Canis Lupus,

O to ładnie bo ja Iconomi trzymam od ICO bo kupowałem. Ale to były moje pierwsze ICo - Iconomi, Komodo, Waves i mało ich kupiłem bo wtedy nie miałem zbyt dużo bo ciągle traciłem na wszystkim ale trzymam do teraz (poza Ark bo 3/4 sprzedałem do tej pory) :)
No właśnie a w BMC token ma większą użyteczność od poczatku miał być i jako do płatności i można było go zamrażać na platformie i wtedy miał dawać zyski, coś już było planowane dla niego, stad pewnie skoro mały market cap jak na obecne capy to i cena zaczela rosnac mimo ze są daleko w tyle za Iconomi gdzie juz jest wiele funduszy i one działają. Ale cały ten rok mają dodawać, może sie okazać że co 1 nowy fundusz to cena o 100% up :)
Ja też kupiłem troche tego BMC w ICo ale mało jakoś bo był drogi bo po 1$ a jak spadł co wtedy wiekszosc ICO spadało to nie zdecydowałem się na sprzedanie czegoś aby to dokupić, kupowałem wtedy jakieś inne coiny.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Canis Lupus » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:57

no z tego co wymieniłeś to tylko komodo nie mam i nigdy nie miałem. Ale ARKa widzę na dużo wyższych poziomach niż obecnie (chociaż obecnie też nie jest źle).
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Rumcajs » wtorek, 9 stycznia 2018, 21:03

Dzis Arka pompują cały dzień, do tego wyszedł nowy wallet moze wiedzieli tez wczesniej to pomogło i idzie w gore, od rana wyprzedaje go, część wymieniłem na Komodo bo Komodo chciałem mieć równą liczbę bo mam mało jak wspomniałem a to dobre będzie. Nie wiem czy Arka sobie zostawie bo mi sie znudził już do tego nie mam bladego pojęcia co on właściwie ma robić :) , może kiedyś odkupie na jakiejś korekcie jeśli spadnie niżej niż sprzedałem.
Ale to temat o BMC to już milkne i na koniec żeby nie oftopować to powiem: To the BLACK Moon :)

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » niedziela, 14 stycznia 2018, 19:51

Wiadomość od Olega Seydaka z oficjalnego kanału telegram: https://t.me/blackmooncrypto/104315
Hi all. Let me clarify. We do want to start the first fund in the first quarter. In current environment it looks we’ll be ready with documentation, structure and tech by March.
Originally we expected to start the alternative lending fund as the first one based on already existing foundation. But our discussions with institutional investors have shown that they are not interested to participate in illiquid investment products. And the alternative lending fund is an illiquid one.
That brought us to the understanding that we should build a structure which can be based on a very liquid and generally accepted underlining asset like an index fund.
It itself lead to building another corporate structure and prepare a different set of documents in cooperation with our legal advisors and fund administrator.
We’ll be giving you more details once major stages are accomplished.

As a bottom line - we’ll do our best to introduce the corporate structure and the first one-two underlining assets within a month and kick off the first fund by the end of March.

We’ll highlight all of that in our monthly report that is going to be published next week.

Our main objective is to launch the platform with assets that will satisfy demand from larger investors. And we have to keep flexibility and react on feed back that we receive from target customers base.
Generalnie zmieniają koncepcję pierwszego funduszu, z pożyczkowego o małej płynności na index fund o wysokiej płynności, który ma wystartować do końca marca. Więcej info będzie w najbliższym comiesięcznym raporcie.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(BMC) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » czwartek, 18 stycznia 2018, 15:15

Najnowszy raport - https://news.blackmooncrypto.com/blackm ... 382944c4bd

W kliku punktach:
- zmiana nazwy na samo Blackmoon;
- końcówka prac nad panelem użytkownika;
- smartcontract framework jest gotowy;
- prace nad legalnością zewnętrznego handlu tokenami z funduszy;
- nowi partnerzy;






sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(BMC) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » wtorek, 30 stycznia 2018, 20:16

BMC wchodzi na giełdę Qryptos 4 lutego.



Zgodnie z oczekiwaniami odbędzie się również AMA, a na pytania (zadane na telegramie) będzie odpowiadać Felipe.
Hey guys, we have some great news for you.
Earlier you were asking to connect with Blackmoon core team to deliver straight answers for lots of your questions we believe you have.
So, Felipe Lema Vorobey, Blackmoon PR & Marketing Director, is going to run an AMA session for you guys.
You are welcome to share any questions you would like to be answered in advance

Video z AMA jest już dostępne -

Jest też opóźnienie wejścia na giełdę Qryptos - listing będzie 8 lutego.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(BMC) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » piątek, 16 lutego 2018, 20:17

Ostani update od zespołu Blackmoon już jest na blogu. Sporo ważnych nowości dla posiadaczy tokenów BMC odnośnie ról Stałych Współpracowników (CC) oraz ich wynagrodzenia z funduszy oraz zmiana systemu opłat na platformie. Warte przeczytania!

https://news.blackmooncrypto.com/blackm ... b3a926dc7f






Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(BMC) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Canis Lupus » wtorek, 13 marca 2018, 19:29

stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(BMC) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » piątek, 16 marca 2018, 18:28

Platforma Blackmoon oraz pierwsze fundusze mają wystartować już pod koniec tego miesiąca. Równocześnie ze startem platformy zmieni się domena projektu na blackmoonplatform.com. Oto ostatni wpis na blogu i garść nowości na temat rozwoju, nowych członków zespołu oraz ostatnich i nadchodzących wydarzeń.

Obrazek
https://news.blackmooncrypto.com/blackm ... dcb6003f8a






sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(BMC) Blackmoon Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » sobota, 31 marca 2018, 18:34

Platforma Blackmoon już ruszyła!


https://news.blackmooncrypto.com/blackm ... b3fe4ee43e

30 marca o godzinie 13:30 wystartowała platforma Blackmoon i otwarta została rejestracja użytkowników. Na nowej stronie blackmoonplatform.com można założyć konto i obejrzeć aktywa tokenowe dostępne do kupienie po przejściu procesu weryfikacji KYC, która daje dostęp do wszystkich informacji i opcji.


https://blackmoonplatform.com/showcase

Wreszcie doczekaliśmy się, gratuluje wszystkim którzy wytrwali i nadal trzymają tokeny BMC. Cena po ogłoszeniu lekko podskoczyła, ale nie ma co liczyć na fajerwerki przy obecnym rynku i ruchach bitcoina. Marketcap nadal malutki, około 14 milionów $, także potencjał jest i tylko czeka na następny bullrun.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości