(BMC) Blackmoon Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

(BMC) Blackmoon Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » wtorek, 22 sierpnia 2017, 08:31

Wreszcie doczekałem się na projekt, który celuje w połączenie rynku krypto z tradycyjnymi rynkami fiat. Myślę, że jeśli Blackmoon zrealizuje większość planowanych rzeczy, to potencjał tej platformy nas zaskoczy. Tak się cieszę, że znalazłem tą perełkę jeszcze przed ICO, że nawet nie wiecie :mrgreen: Wg. mnie to będzie bomba, ale jak zawsze pamiętajcie DYOR! Zrób Swoje Własne Rozpoznanie!

Zapisy na przedsprzedaż - (link referenycjny) https://account.blackmooncrypto.com/?ref=D9A5E4
(czysty link) https://account.blackmooncrypto.com/


Obrazek

WEBSITE | TELEGRAM | FACEBOOK | TWITTER | GITHUB | SLACK | MEDIUM | REDDIT



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


[youtube][/youtube]


Obrazek


WEBSITE | TELEGRAM | FACEBOOK | TWITTER | GITHUB | SLACK | MEDIUM | REDDIT



By zapewnić sobie udział, proszę napisz do nas maila pre-order@blackmooncrypto.com
https://blackmooncrypto.com/



Oryginalny wątek - https://bitcointalk.org/index.php?topic=2075919


Orygnalny whitepaper

Polska wersja dokumentu whitepaper

Wywiad z devami:
[youtube][/youtube]

Recenzja ICO Blackmoon
[youtube][/youtube]

Strony na których możemy znaleźć info odnośnie ICO:

1. https://icobazaar.com/blackmoon
2. http://icorating.com
3. http://happycoin.club/ico-calendar
4. http://www.bitguru.co.uk/icos.html
5. http://www.icocountdown.com

Obrazek
Ostatnio zmieniony piątek, 16 marca 2018, 19:22 przez sud, łącznie zmieniany 6 razy.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: zielony45 » środa, 23 sierpnia 2017, 00:16

Hejo. Mam pytanie czy tymi coinami będzie można handlować na jakiś zewnętrznych giełdach ?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » środa, 23 sierpnia 2017, 07:09

Minimalne kwoty wymagane aby móc dokonać zamówienia Pre-Order są następujące:

BTC 0.01 lub
ETH 0.2 lub
LTC 0.9

BONUS PROGRAM:

Zaczynając od 22 sierpnia do piątku 25 sierpnia do godz. 00:00 (UTC) zapraszamy na Blackmoon Crypto Welcome Drink Event. Szansa nie do odpuszczenia. Ta promocja trwa tylko 3 dni (już 2)! Tryb Powitalnego Drinka jest WŁĄCZONY!

Bonus dla nowych inwestorów: Zarejestruj się i zrób pre-order, wpłać odpowiednią do nowego minimum kwotę i otrzymaj w BONUSIE 0,01 BTC.

Bonus dla tych co już wcześniej wpłacili mniej niż 0.1 ale więcej niż 0.01. Twoje konto TERAZ będzie automatycznie aktywowane i JEŚLI dokonasz kolejnej wpłaty otrzymasz automatycznie jako bonus 0.01 BTC.

Bonus dla tych którzy już mają aktywne konto. Za dodatkową wpłatę otrzymasz na swoje konto 0.01 BTC w BONUSIE.

Jednorazowa szansa aby otrzymać BONUS do swojej inwestycji. Nie przegap tej szansy. Otrzymaj Powitalnego Drinka.

Zrób PRE-ORDER tutaj: https://account.blackmooncrypto.com

Obrazek

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
zielony45 pisze: Hejo. Mam pytanie czy tymi coinami będzie można handlować na jakiś zewnętrznych giełdach ?
Tak, jeszcze nie wiadomo na których, ale wejście na giełdy jest pewne. Jednak warto będzie trzymać BMC w portfelu na platformie żeby otrzymywać % dochodów ze wszystkich funduszy (pod warunkami).
Ostatnio zmieniony środa, 23 sierpnia 2017, 08:40 przez sud, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Jordun » środa, 23 sierpnia 2017, 08:31

For Pre-Order participants, the BMC rate shall be 1 BMC = 1 USD.
Jak to jest liczone?
Wpłacasz w eth, ltc lub btc a oni przeliczają aktualna cenę waluty na $? Nie rozumiem tego

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » środa, 23 sierpnia 2017, 08:46

Jordun pisze:
For Pre-Order participants, the BMC rate shall be 1 BMC = 1 USD.
Jak to jest liczone?
Wpłacasz w eth, ltc lub btc a oni przeliczają aktualna cenę waluty na $? Nie rozumiem tego
Na to wygląda, aktualnie lepiej jest powiązać tokeny z USD bo krypto skaczą jak szalone, więc coraz więcej ICO tak robi. Tylko jeszcze nie wiem kiedy oni to przeliczają - w momencie przelewu teraz czy jak rozpocznie się crowdsale. Zapytałem w oryginalnym wątku, jak coś odpiszą to dam znać.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Jordun » środa, 23 sierpnia 2017, 10:21

Oki. Daj znać jak coś odpiszą bo projekt ciekawy
W sumie to tego samego dnia jak rozpocznie się crowdsale waluta może zmienić wartość o parę $ ale to i tak lepsze rozwiązanie niż mam teraz z Red Pulse którzy startują 10.08 a ilość RPX zależy od ceny NEO a cena spadła o 10$ i w sumie ciężko wyczuć kiedy kupić żeby wyjść najlepiej do rozpoczęcia sprzedaży.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » środa, 23 sierpnia 2017, 12:21

Jordun pisze: Oki. Daj znać jak coś odpiszą bo projekt ciekawy
W sumie to tego samego dnia jak rozpocznie się crowdsale waluta może zmienić wartość o parę $ ale to i tak lepsze rozwiązanie niż mam teraz z Red Pulse którzy startują 10.08 a ilość RPX zależy od ceny NEO a cena spadła o 10$ i w sumie ciężko wyczuć kiedy kupić żeby wyjść najlepiej do rozpoczęcia sprzedaży.
Mam odpowiedź:
"W ciągu 7 dni po zakończeniu ICO (najwcześniej dnia 11 października lub w dniu, w którym osiągnięty zostanie limit), uruchomimy smart contract, który przekształci saldo zebranych w crowdsale funduszy na saldo BMC. Więc otrzymasz BMC według stawki ustalonej po ICO."

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Jordun » środa, 23 sierpnia 2017, 12:49

Czyli muszę kupić na dołku i modlić się ze dnia kiedy będą przeliczać BMC kurs mojego coina będzie wysoki
Dzieki za info.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » środa, 23 sierpnia 2017, 13:49

Jordun pisze: Czyli muszę kupić na dołku i modlić się ze dnia kiedy będą przeliczać BMC kurs mojego coina będzie wysoki
Dzieki za info.
No jest jeszcze opcja zakupu tokenów walutami fiat i o nic się nie modlić :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Rumcajs » środa, 23 sierpnia 2017, 20:56

@sud,

A co z WCX ? jeśli dev team WCX sie ujawni to co oceniasz jako lepsze czy kupujesz oba po trochu skoro tak się natrudziłeś że te ico wynalazłeś ?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » środa, 23 sierpnia 2017, 21:56

Rumcajs pisze: @sud,

A co z WCX ? jeśli dev team WCX sie ujawni to co oceniasz jako lepsze czy kupujesz oba po trochu skoro tak się natrudziłeś że te ico wynalazłeś ?
W WCX raczej nie wejdę kasą, chyba że będę miał dostęp do bety i mnie zachwyci tak żeby zmienić zdanie. No zobaczymy jeszcze jak podadzą nazwiska kto za tym stoi.

Za to na Blackmoon już mam kasę odłożoną i na 100% biorę udział w ICO. Plan jest taki żeby zostać ich stałym współpracownikiem i zarabiać na funduszach platformy. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Rumcajs » środa, 23 sierpnia 2017, 22:54

@sud,

Nie do końca zrozumiałem, te fundusze to nie trzeba będzie w nich kupować jednostek zależnie w jakim się chce tak porównując do ICNX ?
Jak sie bedzie miało u nich na platformie swoje tokeny to one beda dostawac dyvidende z zysku z funduszy ? Bo wyczytałem że na początku 2018 nastąpi dystrybucja tokenów pierwszego funduszy wysokiego ryzyka fiat. Znaczy dopiero oni wtedy założą ten fundusz i mozna będzie kupić jego jednostki tak jak teraz INCX ? czyli błędnie mi sie pomyślało że mając tylko tokeny Blackmoon to bede dostawał kase z wszystkich funduszy ??
Bo na road mapie to w 2018 roku powstaną dopiero TYLKO 3 te fundusze ... kolejne są zaplanowane az na 4 kolejne latam plus jeśli się kupi udział to jeszcze trzeba poczekać na zysk z takiego funduszu.?
Czyli to w sumie jest baaardzo długoterminowa inwestycja bo te fundusze bedą zakładali aż do 2022 roku, co z tego że bedzie ich minimum 15 jak trzeba bedzie poczekać na wszystkie 5 lat ??? Załamałem się, nie mam tyle czasu na czekanie, chce coś szybszego :(

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: paveel90 » czwartek, 24 sierpnia 2017, 00:14

Ja tu nie ogarniam jednej rzeczy bo jak kupię te tokeny to potem jest napisane że będę mógł zostać Stałym Współpracownikiem platformy i będę jakąś rolę sobie musiał wybrać i wtedy będę dostawał przychody z funduszy. A jak będę miał tylko te tokeny i nic poza tym to co wtedy? Ogarnia to ktoś kto w tym siedzi i jest w stanie wytłumaczyć jak to ma działać? :D

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » czwartek, 24 sierpnia 2017, 09:49

paveel90 pisze: Ja tu nie ogarniam jednej rzeczy bo jak kupię te tokeny to potem jest napisane że będę mógł zostać Stałym Współpracownikiem platformy i będę jakąś rolę sobie musiał wybrać i wtedy będę dostawał przychody z funduszy. A jak będę miał tylko te tokeny i nic poza tym to co wtedy? Ogarnia to ktoś kto w tym siedzi i jest w stanie wytłumaczyć jak to ma działać? :D
Jak będziesz miał tylko tokeny BMC, bez angażowania się w rozwój platformy to nie otrzymasz części tych dochodów (tak wynika z whitepaper). Wtedy możesz trzymać te tokeny spekulacyjnie, wierząc że wraz z rozwojem platformy wzrośnie ich cena i sprzedasz z zyskiem. Albo jest opcja, że będzie można kupować za nie tokeny innych funduszy, z których już będziesz normalnie otrzymywał zyski (ale to muszę potwierdzić).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Rumcajs » czwartek, 24 sierpnia 2017, 14:15

Aha to jakby ci wpadło w oko jak to ma działać to napisz tu, bo w Iconomi to jak dali niedawno swoją platformę z ich jednym funduszem z crypto ICNX wybranych przez ich team to działało tak że nie ważne ile miałem na ich stronie tokenów ICN to jeśli chciałem mieć jakiś zysk to musiałbym kupić tokeny samego funduszu ICNX ich wartosc na tamten dzień co patrzyłem to było około 1,3 $ za sztukę. (pomijam już że w iconomi zamiast dywidendy zdecydowali się na wykupy tokenów i spalanie ich dla wzrostu wartości).
Wobec tego zabrałem swoje ICN gdzie indziej ale ICNX nie kupiłem bo taki fundusz to mogę sobie sklecić sam na własną rękę z wybranych przeze mnie a nie przez nich. W sumie miałem kiedyś 25 różnych coinów tak rozdrobnilem :) Ale nie ogarniałem tego i powoli sprzedałem. Więc manie tokenów jakiegoś funduszu jest wygodniejsze niż trzymanie wszystkiego samemu, do tego nie wszystkie fundusze sa z samych crypto to też fajne. W planach mają wiele różnego rodzaju funduszy w tym nawet fundusz ICO co mnie najbardziej zainteresował w sumie. Ale jak widać to kwestia lat jeszcze.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » czwartek, 24 sierpnia 2017, 14:24

Rumcajs pisze: Aha to jakby ci wpadło w oko jak to ma działać to napisz tu, bo w Iconomi to jak dali niedawno swoją platformę z ich jednym funduszem z crypto ICNX wybranych przez ich team to działało tak że nie ważne ile miałem na ich stronie tokenów ICN to jeśli chciałem mieć jakiś zysk to musiałbym kupić tokeny samego funduszu ICNX ich wartosc na tamten dzień co patrzyłem to było około 1,3 $ za sztukę. (pomijam już że w iconomi zamiast dywidendy zdecydowali się na wykupy tokenów i spalanie ich dla wzrostu wartości).
Wobec tego zabrałem swoje ICN gdzie indziej ale ICNX nie kupiłem bo taki fundusz to mogę sobie sklecić sam na własną rękę z wybranych przeze mnie a nie przez nich. W sumie miałem kiedyś 25 różnych coinów tak rozdrobnilem :) Ale nie ogarniałem tego i powoli sprzedałem. Więc manie tokenów jakiegoś funduszu jest wygodniejsze niż trzymanie wszystkiego samemu, do tego nie wszystkie fundusze sa z samych crypto to też fajne. W planach mają wiele różnego rodzaju funduszy w tym nawet fundusz ICO co mnie najbardziej zainteresował w sumie. Ale jak widać to kwestia lat jeszcze.
Właśnie, kto by ogarniał 25 coinów każdy na innym blockchainie i innym portfelu, później sprzedawać na różnych giełdach itp. Takie fundusze są idealne, żeby wpłacić i zapomnieć - jak konto oszczędnościowe w banku, ale zysk nie 2% rocznie tylko 100% albo 500% :mrgreen: Ja kupiłem ICNX w momencie otwarcia platformy (1/08) za $0,95 i nie żałuję, bo już 50% zysku jest.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Rumcajs » czwartek, 24 sierpnia 2017, 14:36

To właśnie miałem na myśli. Pilnowanie kilkunastu walletów, do niektórych coinów, wtedy nie było do niektorych nawet działąjących w pełni, lub trzymanie rozrzuconych po gieldach i trzymanie kciuków "moze giełdy nie zhakują jak bede sobie tu trzymał rok czasu" :)
Dlatego musiałem to zredukować do kilku tylko, plus jakieś ico czasem, i tak straciłem moje Komodo bo nie wypłaciłem ze strony ICO bo ciagle normalnych walletów nie było a ona ma teraz awarie i nie mogą jej naprawić bo ją jakiś inny zespół tworzył podobno.
Anyway no ja właśnie nie kupiłem ICNX bo stwierdziłem że sam będę decydował co mam kupować a nie oni za mnie, jednak oni więcej zarobili odemnie od 01.08 :) bo ja w sumie nic nie zarobiłem, nawet straciłem na SONM sporo % bo kupowałem wysoko po wejsciu na giełde a potem jak spadało to uśredniałem bezsensu licząc na dodanie przez bitrexa a najwyraźniej to może i do końca roku nie dodadzą go. Ale pewnie sporo im dał tego % zysku fork BTC a ja nie miałem btc w ogole ani troche.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » czwartek, 24 sierpnia 2017, 15:14

OK, już wiem jakie zastosowanie będą miały tokeny BMC. Po pierwsze będą potrzebne menedżerowi do założenia nowego funduszu, co powinno wpływać na ich wartość ogólną (więcej chętnych do tworzenia funduszy>większy popyt>większa wartość) - przy tworzeniu będą zablokowane jak rezerwa, a przy likwidacji będą zwracane. Po drugie zwykły użytkownik platformy będzie mógł za nie kupować tokeny poszczególnych funduszy (co znowu powinno wpływać pozytywnie na ich cenę).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: Rumcajs » czwartek, 24 sierpnia 2017, 22:50

Rozumiem, dzieki za info.
Czyli w sumie jak w Iconomi że tam też mogą osoby założyć swój własny fundusz ALE nie na pałe żeby każdy go kopiował i tracił tylko minimalny wkład za założenie na ich platformie takiego funduszu to 100 000 $. To jest chyba po to że jak ktoś straci na tym funduszu to straci po prostu częśc swoich 100 000$ ? Co do formy płatności tej kwoty czy można ją wykonać bezpośrednio płacąc tokenem Iconomi (ICN) czy BTC czy tylko fiat to już nie wiem, nie logowałem się na ich platformie sporo czasu ale wtedy jeszcze żadnego funduszu poza ICNX nie było dostępnego.

Wydaje mi się że pewnie będzie potrzebna duża ilość tokenów BMC żeby założyć własny fundusz no bo co będzie jak liczba osob które chca kupić jednostki udziału funduszu przekroczy ilość tych jednostek no bo jak te prywatne fundusze mają działać ilość jednostek chyba nie jest określona na starcie z góry ..., za coś te coiny w ich funduszu muszą być kupione, myślałem że za ilość "zamrożonych" BMC właśnie ... ale wtedy z koleji wlasciciel swoich zamrozonych BMC przeciez by nie sprzedawał udziałów we własnym funduszu i tych altów kupionych sa swoje BMC ... czy po prostu fundusz by rósł jak każdy kto do niego dołączy to wykupuje koszyk altów z giełd automatycznie przez tą platformę i za to co wpłacił one są skupowane wtedy z rynku i założyciel ma swoje alty za swoje "zamrozone" BMC a ci co dolaczaja kupuja te same nowe alty w okreslonym składzie procentowym ?? Ah za dużo teori , trzeba chyba przeczytać whitepaper tam na pewno to jest opisane raczej :)
Ale zwykle fundusze ktorych ma byc i tak az 15 sa i tak pewnie najlepsze bo będą zrobione przez DEV TEAM więc nie przez byle kogo kto sobie wymysli swoj fundusz co bedzie przynosił straty.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) Blackmoon Crypto Platforma do Stokenizowanych Funduszy Inwestycyjnych

Postautor: sud » piątek, 25 sierpnia 2017, 10:29

Rumcajs pisze: Rozumiem, dzieki za info.
Czyli w sumie jak w Iconomi że tam też mogą osoby założyć swój własny fundusz ALE nie na pałe żeby każdy go kopiował i tracił tylko minimalny wkład za założenie na ich platformie takiego funduszu to 100 000 $. To jest chyba po to że jak ktoś straci na tym funduszu to straci po prostu częśc swoich 100 000$ ? Co do formy płatności tej kwoty czy można ją wykonać bezpośrednio płacąc tokenem Iconomi (ICN) czy BTC czy tylko fiat to już nie wiem, nie logowałem się na ich platformie sporo czasu ale wtedy jeszcze żadnego funduszu poza ICNX nie było dostępnego.
Minimalny wkład $100k jest wymagany, z tego co się dowiedziałem tylko na razie, z czasem mają zejść z tej kwoty, żeby więcej osób mogło założyć własny index (i raczej tylko fiat a nie ICN). Nie wydaje mi się, żeby ta kwota była ruszana zależnie od wyników funduszu.

BTW ICNX to teraz BLX i można już go sobie wypłacić w formie tokenów na portfel ETH (na giełdy też wejdzie).
Rumcajs pisze:
Wydaje mi się że pewnie będzie potrzebna duża ilość tokenów BMC żeby założyć własny fundusz no bo co będzie jak liczba osob które chca kupić jednostki udziału funduszu przekroczy ilość tych jednostek no bo jak te prywatne fundusze mają działać ilość jednostek chyba nie jest określona na starcie z góry ..., za coś te coiny w ich funduszu muszą być kupione, myślałem że za ilość "zamrożonych" BMC właśnie ... ale wtedy z koleji wlasciciel swoich zamrozonych BMC przeciez by nie sprzedawał udziałów we własnym funduszu i tych altów kupionych sa swoje BMC ... czy po prostu fundusz by rósł jak każdy kto do niego dołączy to wykupuje koszyk altów z giełd automatycznie przez tą platformę i za to co wpłacił one są skupowane wtedy z rynku i założyciel ma swoje alty za swoje "zamrozone" BMC a ci co dolaczaja kupuja te same nowe alty w okreslonym składzie procentowym ?? Ah za dużo teori , trzeba chyba przeczytać whitepaper tam na pewno to jest opisane raczej :)
Ale zwykle fundusze ktorych ma byc i tak az 15 sa i tak pewnie najlepsze bo będą zrobione przez DEV TEAM więc nie przez byle kogo kto sobie wymysli swoj fundusz co bedzie przynosił straty.
Nie podali jeszcze jaki będzie próg do założenia funduszu (10k? 100k?), ale wg. mnie to będzie działać na takiej samej zasadzie jak ICONOMI - czyli nie ma ograniczonej ilości jednostek funduszu, w momencie kupowania są generowane, a w momencie sprzedaży są niszczone (tak jest z ICNX/BLX). Więc każdy może kupić dowolną ilość, niezależnie jaka jest rezerwa w BMC. Czyli to nie jest odpowiednik 1:1 w stosunku do altów które są w koszyku. Niestety takich szczegółów nie znalazłem w whitepaper (a już go przetłumaczyłem, jutro może będzie dostępny). Tak, duża ilość natywnych funduszy Platformy to plus, będzie w czym wybierać zależnie od potrzeb (duże ryzyko/zysk czy stabilne/bezpieczne).

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości