Dbix - Dubai Coin mining

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: tonyxxl » poniedziałek, 30 października 2017, 21:48

powered pisze: Mi bardzo nie pasuje. Za wcześnie te wzrosty. Teraz mogę ukopać tylko 1/3 tego co 3 dni temu. W dodatku tak się wszyscy rzucili że spadła opłacalność w porównaniu z ETH. Do tego czasu cały czas w DBIX była wyższa opłacalność.
to kop co dzisiaj tanie i leci w dużych ilościach (np BTCZ) a dbix sprzedaj. Znając dbix to za chwilę pompka minie i odkupisz po 3-4$...
Ja sprzedałem po prawie 7$ i nie żałuję, a miałem tego sporo. Zacznę kopać znowu jak trudność spadnie poniżej 40 i jeszcze odkupię za miesiąc jak cena będzie poniżej 4$...przynajmniej taki jest plan :D ;)

Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: 10 grudnia 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: deejaybialy » poniedziałek, 30 października 2017, 23:38

deejaybialy pisze: Po kilku h portfel sie zaktualizował
"walka" z portfelem dbx ciąg dalszy, chciałem testowo wysłać dbx na gieldę cryptopia, wygenerowałem adres ale portfel krzyczy, że to "zły" adres :-(

"Address checksum mismatch. Use only properly checksumed addresses to prevent wrong sends."

Komuś udała się ta sztuka?

Pozdr

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: adam177 » poniedziałek, 30 października 2017, 23:42

u mnie to samo było mimo wszystko kliknalem wyślij i kasa się pojawiła na giełdzie

Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: 10 grudnia 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: deejaybialy » poniedziałek, 30 października 2017, 23:43

adam177 pisze: u mnie to samo było mimo wszystko kliknalem wyślij i kasa się pojawiła na giełdzie
dzięki, mimo wszystko "puszczę" najpierw jakieś centy ;-)

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 9 lipca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: Varus » wtorek, 31 października 2017, 13:29

deejaybialy pisze:
deejaybialy pisze: Po kilku h portfel sie zaktualizował
"walka" z portfelem dbx ciąg dalszy, chciałem testowo wysłać dbx na gieldę cryptopia, wygenerowałem adres ale portfel krzyczy, że to "zły" adres :-(

"Address checksum mismatch. Use only properly checksumed addresses to prevent wrong sends."

Komuś udała się ta sztuka?

Pozdr
Taki komunikat o błędzie pokazuje się jak nie uwzględnia się wielkości liter w adresie. Ale wszystko dochodzi.
Jak zrealizujesz pierwszy przelew to w historii transakcji zobaczysz, że kasa poszła na adres, w którym już litery będą różnej wielkości. Miałem to samo. Teraz żeby komunikat mnie nie irytował kopiuje adres odbiorcy z przelewu i jest OK.

Pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: 10 grudnia 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: deejaybialy » wtorek, 31 października 2017, 13:31

Varus pisze:
deejaybialy pisze:
deejaybialy pisze: Po kilku h portfel sie zaktualizował
"walka" z portfelem dbx ciąg dalszy, chciałem testowo wysłać dbx na gieldę cryptopia, wygenerowałem adres ale portfel krzyczy, że to "zły" adres :-(

"Address checksum mismatch. Use only properly checksumed addresses to prevent wrong sends."

Komuś udała się ta sztuka?

Pozdr
Taki komunikat o błędzie pokazuje się jak nie uwzględnia się wielkości liter w adresie. Ale wszystko dochodzi.
Jak zrealizujesz pierwszy przelew to w historii transakcji zobaczysz, że kasa poszła na adres, w którym już litery będą różnej wielkości. Miałem to samo. Teraz żeby komunikat mnie nie irytował kopiuje adres odbiorcy z przelewu i jest OK.

Pozdrawiam.
Sprawdze to jak wroce do domu (wielkosc liter) ale fakt przelew poszedl w kilkanascie min (20potw.)

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: tonyxxl » sobota, 2 grudnia 2017, 20:10


Rozmowny
Posty: 90
Rejestracja: 1 lipca 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: chosen_one » wtorek, 5 grudnia 2017, 20:18

Dzisiaj DBIX został dodany do handlu na HitBTC, więc pojawił się też wzrost ceny.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: Lais » środa, 6 grudnia 2017, 14:06

lepiej omijać hitbtc szerokim łukiem bo blokują konta bez ostrzeżenia i wpadasz w pułapkę - wpłacisz i nie wiesz kiedy wypłacisz, a nawet na giełdzie nie sprzedasz bo transfer na trading account nie działa

https://forum.hitbtc.com/discussion/212 ... ide-hitbtc

to co tam ten support napisał to bujda bo również testowo założyłam nowe konto i po przelewie kilku dogów również mam blokadę na działania i wypłaty - 30 minut działało potem blokada i co chwila zmiana adresów do depozytów.
Traktują ludzi jak bydło, zero informacji, zero reakcji, od ponad 2 tygodni mam środki zagubione i zablokowane, całe szczęście że to grosze, ale co by było gdyby to byłą gruba kasa.
Ta giełda nadaje się jedynie do przesyłu max 0.1 LTC i masz ruletkę - albo będzie działać albo zablokowane lub zgubione a najgorsze jest właśnie to, że nie ma żadnej informacji co, gdzie i kiedy (oprócz ich reklamy że coś wprowadzili i tych sporadycznych o zmianach) a support udaje idiotów i prosi o cierpliwość albo wcale nie reaguje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: tonyxxl » środa, 6 grudnia 2017, 14:16

Marne obroty na tym hitbtc, spodziewałem się większego zainteresowania. Może się coś jeszcze rozkręci za parę godzin. No ale nie ma się co dziwić, wiadomo że teraz wszyscy wpatrzeni w BTC i jego kolejne ATH.
Obrazek

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 9 lipca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: Varus » środa, 6 grudnia 2017, 21:19

Dorzucę też swoje 3 grosze.
Kopię bez przerwy DBIX od sierpnia. Dziś moja cierpliwość się skończyła. Jako, że trzymam się tego co postanowię, to kopię jeszcze do końca grudnia. Potem zmieniam front i będę inwestować siłę GPU w ETH. Wszystko idzie nie tak, ja nie rozumiem deweloperów DBIX. Dlaczego do tej pory nie ma porządnej strony WWW, dla mnie to podstawa. Wpisać w google DBIX i zero informacji, same info z obcych źródeł. Strona Arabianchain ? Błagam!! Strona zrobiona na kolanie, bez update, brak download, brak jakichkolwiek informacji o samym DBIX. Więcej można się dowiedzieć na Coinmarketcap lub ClonaRU. To są błędy nie do wybaczenia i niestety niezauważalne przez innych. O innych aspektach nie wspominam. Zrobiony portfel online, zresztą klon MyEtherwallet, a porządnego portfela Desktop brak.

Nie każdy ma ciśnienie, żeby szukać info na Facebook, telegramie, Twitterze i innych. Dla przeciętnego Kowalskiego DBIX nie istnieje.
Mam nadzieję, że ekipa się weźmie w garść i uporządkuje te sprawy. Dubaiowi brakuje niestety rozgłosu. Takie jest moje zdanie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: tonyxxl » środa, 6 grudnia 2017, 21:31

Akurat dzisiaj przestać kopać to byłby błąd. Trudność spadłą koło południa o 2/3 a teraz jest mniej niż połowa tego co wczoraj. Chyba nie ma lepszej monety do kopania na dzisiaj. O trzymaniu na dłużej się nie wypowiadam, to już indywidualna sprawa. Powiem tylko tyle że ja sprzedam jak wyskoczy na co najmniej 20$. A wyskoczy na kilka dni, bo on już tak ma ;)

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 9 lipca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: Varus » środa, 6 grudnia 2017, 21:37

tonyxxl pisze:jak wyskoczy na co najmniej 20$. A wyskoczy na kilka dni, bo on już tak ma ;)
Myślałem, że to bardziej ambitny projekt.
Kopanie masz rację, dziś trudność zauważalnie zwiększyła przychody. Tylko z miesiąca na miesiąc utwierdzam się w fakcie iż trzymanie waluty jest po prostu nie opłacalne. Codzienna wymiana DBIX na BTC na Livecoinie przyniosła by ok 40% lepszy wynik w przeliczeniu na złotówki (podsumowałem Listopad). Sam już nie wiem co o tym myśleć.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 9 lipca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: Varus » wtorek, 12 grudnia 2017, 20:02

Mam nadzieję, że się mylę, ale sytuacja DBIX nie wygląda dobrze. Od kiedy ja go obserwuje, to gorzej jeszcze nie było. Dubaj pobija niechlubne rekordy. Kurs 0,0002960 BTC niższego nie pamietam. Miejsce w rankingu Coinmarketcap 349. Przy ostatnim dołku spadł do 298. Idą na Facebooku ostre komentarze w stronę Developerów. Reklamy nadal ZERO. Albo to jest rzeczywiście Fake, albo celowe działanie żeby przetrzymać kurs jak najniżej.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 9 lipca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: Varus » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 23:11

Ostatnio monolog prowadzę...
Nie wiem czy już czytaliście, ale zapodaje linka, interesujące informacje, wg mnie bardzo pozytywne dla DBIX:

https://www.forbes.com/sites/suparnadut ... fd60d4454b

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: diggeri » niedziela, 31 grudnia 2017, 00:48

Varus pisze:Ostatnio monolog prowadzę...
Nie wiem czy już czytaliście, ale zapodaje linka, interesujące informacje, wg mnie bardzo pozytywne dla DBIX:

https://www.forbes.com/sites/suparnadut ... fd60d4454b
Osobiście sledzę ten wątek i cieszy mnie, ze przy okazji wzrostów mogę tutaj wejść i zobaczyć Twój post z wytłumaczeniem przyczyn ObrazekObrazekObrazek

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 9 lipca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: Varus » wtorek, 9 stycznia 2018, 09:00

Naprawdę nikt już nie zagląda do wątku?
DBIX przekroczył w nocy 20USD.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: diggeri » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:34

Varus pisze:Naprawdę nikt już nie zagląda do wątku?
DBIX przekroczył w nocy 20USD.

Ja zaglądam (:
Volume też nie jakiś wysoki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: tonyxxl » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:08

już jest koło 25$... sam nie wiem co robić z urobkiem. ATH to się nie spodziewam, ale pod 30$ może dobić z rozpędu. Coś tam chyba można pomału sprzedawać mimo wszystko, szczególnie jak się kupowało po 4-5 albo kopało przy trudności 20.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: rigminingpool » sobota, 27 stycznia 2018, 15:22

https://rigminingpool.com/

Obrazek

Pool jest nowy i nie jest przeciążony przez potężne koparki.
Minimalne wypłaty z kopalni: 0.2ETH, 0.5ETC, 0.5DBIX.
Wszystkie statystyki i aktualny kurs wydobywanej waluty są zamieszczone na stronie kopalni.

Jak się połączyć z pool-em?
W mojej opinii najlepszym programem do wydobywania krypto walut opartych na algorytmie Dagger-Hashimoto jest Claymore's Dual Miner

- Zamieszczam link który prowadzi do najaktualniejszej wersji Claymore's Dual Miner:
https://mega.nz/#F!O4YA2JgD!n2b4iSHQDruEsYUvTQP5_w

- Żeby podłączyć się do kopalni wystarczy skopiować linijkę kodu która znajduje się poniżej do pliku z rozszerzeniem ".bat". I zmianą adresu portfela na właściwy oraz nazwy koparki. Po przygotowaniu pliku umieszczamy go w głównym folderze Claymore's Dual Miner i uruchamiamy.
-Dane potrzebne do wydobycia Ethereum:
EthDcrMiner64.exe -epool 173.212.209.42:8008 -ewal <Adres_twojego_portfela> -eworker <nazwa_koparki> -epsw x

-Dane potrzebne do wydobycia Ethereum Classic:
EthDcrMiner64.exe -epool 173.212.209.42:9009 -ewal <Adres_twojego_portfela> -eworker <nazwa_koparki> -epsw x

-Dane potrzebne do wydobycia Dubaicoin:
EthDcrMiner64.exe -epool 173.212.209.42:7007 -ewal <Adres_twojego_portfela> -eworker <nazwa_koparki> -epsw x -allcoins 1

- Istnieje możliwość pobrania przykładowego pliku "bat". Poniżej zamieszczam linki:
-Link do pliku potrzebnego przy wydobyciu Ethereum:
https://rigminingpool.com/bat/ClaymoresMinerEth.bat

-Link do pliku potrzebnego przy wydobyciu Ethereum Classic:
https://rigminingpool.com/bat/ClaymoresMinerEtc.bat

-Link do pliku potrzebnego przy wydobyciu Dubaicoin:
https://rigminingpool.com/bat/ClaymoresMinerDbix.bat

- Jeżeli nie posiadasz koparki a chciał byś zacząć wydobywać krypto walutę. Istnieje możliwość wynajęcia mocy obliczeniowej na https://www.miningrigrentals.com/
-Poniżej przesyłam link z odniesieniem do konkretnego algorytmu (ETH, ETC, DUBAICOIN)
https://www.miningrigrentals.com/rigs/hashimotos
-Po wynajęciu koparki wystarczy musimy skonfigurować dane dostępowe w tym celu wpisujemy:
-Dane potrzebne do wydobycia Ethereum:
Adres Stratum+tcp: 173.212.209.42:8008
Nazwa użytkowania: <Adres_twojego_portfela>
Haslo: x

-Dane potrzebne do wydobycia Ethereum Classic:
Adres Stratum+tcp: 173.212.209.42:9009
Nazwa użytkowania: <Adres_twojego_portfela>
Haslo: x

-Dane potrzebne do wydobycia Dubaicoin:
Adres Stratum+tcp: 173.212.209.42:7007
Nazwa użytkowania: <Adres_twojego_portfela>
Haslo: x
Ostatnio zmieniony sobota, 27 stycznia 2018, 15:49 przez rigminingpool, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości