Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Santiment (SNT) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 20 lutego 2017, 06:52

To crowdsale bedzie 54% drozsze tak?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SNT) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 20 lutego 2017, 12:28

@adam1226, Nie. Ile będzie droższe, to trzeba wyliczyć. W presale dostajesz 54% więcej niż crowdsale.
Czyli presale to 1.54x Ico. Więc stosunek % Ico do presale to 1/1.54 czyli 64.935%. W Ico więc za tą samą kasę dostajesz ok.65% tego, co w presale.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SNT) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 26 lutego 2017, 00:10



Kasy z presale nie ruszyli nawet, a już coś działają i na tym kanale dla testerów pojawiły się już bardzo wczesne rezultaty pracy. Na razie nic ciekawego, ale fajnie, że szybko po presale zaczęli działać z planowanym MVP i to bez wydawania presale od razu.

https://etherscan.io/address/0x4fd997ed ... 79513076f2
http://i.imgur.com/I4NoEKw.png?1
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SNT) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 2 marca 2017, 14:59

Kupcy presale (z Polski oprócz mnie jest dwóch, może jest więcej), z samego wzrostu ETH i BTC są w tej chwili o dodatkowe 60-65% zarobieni.
Czyli jest lepiej niż pisałem :mrgreen: :
Wymazywanie pisze: Nie uważam tego projektu za objawienie i pewny super zarobek (a gdzie on jest hehe), ale uważam, że może dać zarobić i przynieść mi następującą optymistyczną kombinację:

x1.54 (bonus 54% z presale - udało się kupić, to już mam)
x1.2 - x1.3 (wzrost wartości ETH 20-30% w fiatach)
x2 - x3 (wzrost samego ico, tanie ico nie ma dużych problemów ze wzrostem, x2 x3 wydaje się nieprzesadzone)

To razem z dałoby x3.7 do nawet x6.
Bo aktualnie mamy x1.54 x1.65 co daje łącznie x2.541

Czyli jeśli ico by się teraz odbyło, uczestnicy presale mają 254% więcej coinów za ta sama cenę w por. do uczestników ICO. Zakładając skromnie te x2 x3 wzrost od ICO, duży zysk może być do zrobienia. :mrgreen:
No a ETH w fiatach może jeszcze nie tylko utrzymać to co jest, ale wzrosnąć, około 3 miesiące to sporo czasu.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 17 stycznia 2014
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SNT) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: scryptominer » czwartek, 2 marca 2017, 16:28

@Wymazywanie, dlaczego liczysz, że wzrost ceny ETH przekłada się na wzrost wartości SNT?

Wg mnie nie jest tak do końca:

GDYBYŚ trzymał ETH kupione po 0.10 (załóżmy, że tyle wtedy kosztowały), to dziś miałbyś 50% więcej. Fakt, że kupiłeś ETH po 0.10 i za nie kupiłeś inną walutę nie oznacza, że ta waluta odnotowuje wzrost. To oznacza tylko tyle, że devowie SNT mają o 50% więcej środków.

PS. Nieważne czy ujmiemy tutaj cenę ETH wyrażoną w BTC czy walutach fiat.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SNT) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 2 marca 2017, 17:28

scryptominer pisze: @Wymazywanie, dlaczego liczysz, że wzrost ceny ETH przekłada się na wzrost wartości SNT?
Bo to oczywiste. Ale ściślej, trochę źle to formułujesz - bo nie chodzi o wzrost wartości SNT, której jeszcze przecież nie ma, ale o relacje między preasale a ico. Po prostu ruchliwość ETH i BTC przekładają się na stosunek wyceny presale w stosunku do wyceny ICO. Punktem odniesienia jest dla nas przyszłe ICO. Presale to I runda sprzedaży a ICO to II. Wzrost ETH i BTC (najlepiej sobie ETH w fiatach wziąć do obliczeń) jest korzystny dla kupców presale, ponieważ, pomijając nawet bonus 54%, by w ico kupić tyle samo co w presale, trzeba wydać więcej środków. Ja to liczę jak już rodzaj "zysku" ponieważ udało się kupić nie tylko z bonusem 54%, ale też za niższą cenę w stosunku do ceny ICO (jeśli odbyłoby się teraz), a to oznacza własnie "premię" czy "zysk" dla inwestorów. Cena ICO jest zazwyczaj ceną wyjściową, bazową - poniżej niej inwestorzy notują startę, a powyżej zysk. Kupując presale za tańsze ETH, produkuje się lepszą cenę wejściową niż przy Ico. Tutaj łączy się to z bonusem i jest naprawdę niezły "boost up". Nic nie wymyślam, to proste obliczenia. Takie są uroki kupna czegoś wcześniej. Oczywiście wada jest jakby ETH i BTC traciły na wartości, wtedy notujemy stratę. Ale póki co jest zajebiście dobrze... :mrgreen:
Przerabiałem to też np. na Lisku, gdzie BTC poszło do góry o kilka stówek, na Golemie też, chociaż nie byłem kupcem Ico, ale inwestorem/traderem po ICO z trzymaniem na mid (ETH poszło w dół, ale BTC w górę).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SNT) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 3 marca 2017, 17:56



d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SNT) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 26 marca 2017, 17:09

Kilka uwag.

1) Crowdsale ma być w czerwcu, nie pod koniec maja jak wcześniej planowano.

2) Na kanale dla testerów pojawiają się nowe wersje MVP, ogólnie tworzenie projektu jest mocno konsultowane z ludźmi na slack, a wszelkie uwagi mile widziane. Jak ktoś chce dostęp do tego kanału na slack, niech mi napisze a zapytam Deva czy może dać mu dostęp. W ogóle kanał jest dość żywy tradingowo, dyskusje typowo wykresowo-analizujące nt bieżącej sytuacji na altach i BTC są zazwyczaj codziennie.

3) Odnośnie teoretycznej wartości jakiej nabiera presale wraz ze wzrostem ceny ETH. Jest to już dość duża wartość. Cena ETH była w dniu presale koło 11.3$ (+- kilka centów), obecna cena ETH to koło 50$. To daje x4.42 z wzrostu ETH. Bonus x1.54 przemnożony przez te x4.42 daje aż x6.8. :) 680% zwrot ze sprzedaży presale w cenie ICO, jesli by odbyło się teraz. Brzmi bardzo dobrze i jest to już powyżej tego, co oczekiwałem i to bez wzrostu w ICO. Licząc te marne x2 x3 na ICO, mamy już wartości rzędu x13 do ok. x20.

@koparki, jeśli czytasz mam nadzieję, że kupiłeś tego sporo, ja kupiłem więcej niż planowałem i nie żałuję. :) Oby ceny pow. 40$ za ETH utrzymały się do czerwca.

Dla tych, którzy widzą te obliczenia jako fantastykę lub w nie wątpią jak kolega @scryptominer, powyżej, taka wątpliwość została podjęta przez kogoś na slacku i zadał on pytanie, a Dev potwierdził to, o czym od dawna pisałem (patrz screen). Presale kupiło chyba kilkanaście lub jakoś 20-30 osób. Jeśli ceny ETH w fiatach się utrzymają lub nawet wzrosną do czerwca, może to być epicka inwestycja. Patrząc wykres ETH/Usdt, nie sądzę, by ETH spadło łatwo pod okolice 35$ czy nawet 40$.

Odnośnie cytowanej wypowiedzi, Dev określa udziały w SNT jako wkład w ETH*, taka specyfika tokenów opartych na kontrakcie ETH. :mrgreen: Zatem jeśli presale+crowdsale miałoby cel łączny 100000Eth (przykładowo, nie wiem ile będzie), to kupiec 1000Eth w presale ma 1% z udziałów do sprzedaży (+54% więc 1.54%), a kupiec 1000Eth w crowdsale ma także 1% udziałów (także, bo nie licząc bonusa). Podział supply SNT nie zakłada uwzględnienia różnic w cenie ETH i stąd wynika "wynagrodzenie" partycypantów presale.

*Ale z drugiej strony ogólnie wstępnie wychodził z planów w fiatach, przeliczając, że potrzebuje ok. 500-1500btc na projekt. Więc po prostu mniej ETH będzie chciał, jeśli utrzyma ten sposób myślenia.

Ps. Nie namawiam/naganiam do kupna crowdsale. Będzie ono ponoć nieduże a więc pewnie szybkie. Zachęcam natomiast do zapoznania się z projektem i jak ktoś czuje, że ma to sens, wtedy można pomyśleć nad inwestycją. Uczestników presale i wielkość presale była tak mała (12000eth, pewnie kilka do max 10% przyszłego ICO), że ich duża premia przez "wstrzelenie się" idealnie przed bańką ETH nie powinno mieć dużego wpływu na podaż, przy czym jeśli ETH się utrzyma pow. 40$ do czasu tradingu SNT, przyznam szczerze że wysypuje się bez wahania przy wzroście x3 od ICO (chyba, że popyt powie, że idzie to jeszcze wyżej). :mrgreen:
vVujX6Y.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SNT) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 14 maja 2017, 13:49

Zbierają się do ICO.
Alpha apki (MVP) skończona jakiś czas temu. Nie testowałem, jak ktoś chce, to można (zagadać do @et na slacku).
ICO a raczej crowdsale. Miał być maj, będzie czerwiec, druga połowa. Zwiększyli nieco finansowanie, ale nadal jest to nie tak duże ICO. Na szczęście ma limit. Min 4.5m$, max 6m$, przy BTC po 1800$ to 2500-3300BTC mniej więcej.

Nazwa ma być chyba SAT, nie SNT. Chociaż namawiam ich na pozostanie przy SNT, bo kojarzy się z GNT, a SAT kojarzy się ze skrótem od satoshi dla oznaczenia ceny, który jest bardzo popularny. 18% tokenów dla teamu, taki % jak Golem. Trochę szczegółów tu: https://docs.google.com/document/d/1ap1 ... rh0JU/edit
Na slacku jest kanał "crowdsale", dla zaproszonych ludzi, którzy piszą od dawna, mam dostęp jakby co (ten doc jest stamtąd).

Total supply SAT nie jest ustalone, ale będzie wynikało z tego, ile ludzie kupią. Będzie chyba tak:
Presale 1eth=154 sat
Crowdsale pierwsze dni 1eth=100 sat
Crowdsale pozostałe dni 1eth=80-85 sat

Czyli potwierdza się to o czym pisałem, presale liczą z ETH i kupcy presale mają ogromny % zysku względem kupców crowdsale jeśli cena ETH się utrzyma. Przy presale ETH było po 11-12$...
Przy takich cenach mniej więcej jak teraz, ilość tokenów wg tych obliczeń będzie koło 6-8 mln sztuk.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Santiment (SNT) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 15 maja 2017, 13:03

SAT to sie kojarzy z satoshi czyli bardzo slabo...
Zobaczymy jaka bedzie sytuacja jak juz bedzie to ico ;) dzięki za info na bieżąco
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SNT) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » środa, 17 maja 2017, 21:08

@adam1226, Wrzucam informację, bo jestem blisko tego projektu. Natomiast, uwaga, raczej do niego nie namawiam. :mrgreen: Może nie odradzam na 100%, ale jest troszkę "ale", dużo więcej niż było wcześniej. Do rzeczy, dlaczego nie namawiam/odradzam?

1. Początkowe założenia o 500k-1.5m$ jako targecie crowdsale podskoczyły po 3 miesiącach do... ...4.5m-6m$. OK, to i tak nie jest dużo patrząc jak ciągnie się kasę z icosów ostatnimi tygodniami. Zastrzegli, że planowany cap jest tylko planowany i jest do zmiany, ale skąd wzrost oczekiwań o kilkaset %? Wg nich stąd, że tyle im trzeba by zapewnić fundowanie na 3 lata. :mrgreen: Wow. Któż by nie chciał zapewnić sobie dobrze płatnej pracy nad czymś co lubi i to na 3 lata? :) Ale żeby początkowe obliczenia aż tak były niedoszacowane? Cóż i tu wychodzi prawdziwy powód zmiany: poczuli kasę. Bańka na altach, ETH i tokenach ETH itd. Chcesz zjeść tort na takich urodzinach nawet jeśli wcześniej wystarczyło Ci ciastko. :mrgreen:

2. Sprawa presale. I tu jest dyskusja ostatnio i to ostra. Na kanał #crowdsale są zaproszeni niektórzy, ci, co są w teamie i poza, ale zaangażowani/są od dawna. Może z 10 osób tam pisze. Małe środowisko. ETH było ok. 12$ w czasie presale. Teraz licząc z 85$ (btc-e, nie $T z polo), na ETH jest zysk x7,08 (708%), no i x1.54 (bonus 54% względem crowdsale), co daje razem x10.91. Ponad 1000%. No i niektórzy mają wielki ból dupy, że ta garstka ludzi zaryzykowała i wyłożyła 12000ETH na wczesne fundowanie projektu na podstawie whitepaper i kilku artykułów. 2000ETH z tych 12k wyłożyło Iconomi. Niektórzy nie mogą przeżyć, że kupcy presale zrobili świetną inwestycję tuz przed banią na ETH i mają z automatu potężny profit. Pomysły jakie rzucają są typu:
-jakoś tak policzyć, by presale nie zarobiło tyle
-wprowadzić blokadę na dystrybucji presale np. 6 miesięcy po crowdsale.

Jak pewnie się domyślasz, jako kupca presale (nawet sporej ilości, może nie ogromnej ale konkretnej), "bronię" presale. Jest to o tyle łatwe, że z warunków presale przedstawionych przed zbiórka wynika jasno sposób liczenia w ETH, procentowy bonus +54% oraz brak rozróżnień w czasie dystrybucji tokenów. Jasno zostało to wyłożone tu: Co do crowdsale, warunki co do czasu (Maj) oraz wielkość capu były wstępnie ustalone i wyraźnie zastrzeżone (w tym samym artykule), że podlegają zmianom. Co do zastrzeżeń, to temat ucichł, ale ogólnie jakieś "ale" podnosiły ze 2-3 osoby, sam Dev ("balance") tego nie podnosił, bo wie dobrze co obiecali na presale i teraz muszą to dotrzymać (inaczej będzie to manipulowanie dystrybucją i warunkami bo inwestorzy zrobili dobry deal względem kupców przyszłych crowdsale). Analogiczna sytuacja - jakby ETH spadło do 5$ to cóż, nikt by nie żądał dystrybucji i zmiany sposobu liczenia na rzecz presalów. Takie było ryzyko. Wyszło jak wyszło. Jeśli coś zmienią z liczeniem/dystrybucja, będę to otwarcie bojkotował jako scam. Sądzę jednak, że tak nie będzie, warunki będą dotrzymane. Przy obecnych cenach wartość presale w BTC będzie koło 870 BTC. Sądzę, że nie oznacza to zrzutów tego asap-em, bo jak masz już zysk rzędu 1000%, to masz taki "margines wyluzowanego przyczajenia" (^_^), że co ci szkodzi potrzymać kilka tygodni czy miesięcy, skoro każde 100% wzrostu ceny bazowej crowdsale'owej oznacza dla ciebie kolejny 1000% zysku... Tylko, że jakiś % ludzi pewnie zabrałoby 1000% od razu, niech to będzie i 30% presalów, to mamy koło 250BTC podaż. Dlatego też może cena być pod ico jakiś czas, stąd też może warto odpuścić ico i zobaczyć co się będzie potem działo.

Dla tych co chcą kupić ze względu na wartość projektu samą w sobie polecam testować MVP w formie alfy apki na androida. Na slacku odezwać się do "et", spoko koleś, ew. z githuba ściągnąć.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SNTP) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 30 maja 2017, 14:41

Nowe informacje to już "wstępne końcowe" informacje o warunkach crowdsale. Nie są jeszcze pewne, ale sądzę, że już niewiele zostanie zmienione.

-Nazwa została zmieniona na SNTP, bo skrót SNT wziął inny projekt (jakieś "Status" projekt).

-Target crowdsale capa to max 3x wartość presale.

-Wszystko jest rozliczane w ETH tak jak planowano.

-Dla dev teamu 18% z blokadą na kilka miesięcy środków.

-Kupcy presale mogą zrezygnować z bonusu 54% poprzez głosowanie na kontrakcie, który zostanie wypuszczony przed crowdsale kilka dni. W ten sposób mogą ograniczyć kapitalizację projektu jeśli chcą.

-Czas ICO to koniec czerwca, prawdopodobnie na kilka dni przed końcem.

-Przyjmowane środki: tylko ETH.

Czyli wszystko idzie rozsądnie zgodnie z tym co obiecali. Zrezygnowanie z bonusa to dobry pomysł, z którego pewnie mało kto skorzysta. Z pewnych niejawnych ale pewnych informacji które posiadam, wiem, że duży % presale będzie w silnych rękach ludzi mocno zw. z projektem (co oznacza holding nie szybki dumping). Tak czy siak to co pisałem o tym, że nie namawiam ze względu na ogromny profit presali z miejsca, jest aktualne.

Prawdopodobnie będę w stanie wystawić na sprzedaż jakąś niedużą część tego co mam, tuż przed ico, w cenie mniejszej niż ICO (np. 90% ceny ico). Bardziej jako powiedzmy promo niż jako zarobek. Ew. jakiś giveaway się zrobi. :) Tylko przeszkodą będzie pewnie posiadanie blockchaina ETH na dysku, no ale mew przejdzie jakby co. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » środa, 31 maja 2017, 20:20

Nazwa prawdopodobnie będzie jeszcze inna. Głosowanie na różne propozycje pokazuje, że wygrywa nazwa "SAN".
Uruchomiono testowy contract do głosowania w sprawie ew. zrezygnowania z bonusa presale.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » środa, 7 czerwca 2017, 16:04

d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » środa, 14 czerwca 2017, 22:47

Oficjalne głosowanie ws. rezygnacji/zatrzymania bonusa rozpoczęte. To zdefiniuje jaki będzie target crowdsale (=3x presale).
http://mailchi.mp/f3c377afd716/importan ... d9955d56eb
https://etherscan.io/address/0x283a97af ... f0fc7e5b8c
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 17 czerwca 2017, 13:35

Głosowanie trwa do jutra. Aż 53% ETH z presale wzięło udział w głosowaniu jak na razie. Wszyscy głosujący zrzucili swój bonus 54%, obniżając tym samym planowany cap co do crowdsale (zgodnie z zasadą ico = 3x presale). Obecnie cap crowdsale wychodzi więc koło 45000 ETH. Dla mnie to niespodzianka, nie sądziłem, że więcej jak 20-30% zrezygnuje z bonusa. Za rezygnację są 3 lata darmwewgo konta na przyszłej platformie SAN.w


Trwają zapisy na tzw. Whitelist: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... w/viewform

O co chodzi? O to, że można uzyskać pierwszeństwo w zakupie ICO, przed resztą ludzi. Jest to dla ludzi aktywnych w projekcie, trzeba mieć konto na slacku - najlepiej aktywne i piszące. Ale można i bez tego, tylko być na ich slacku zapisanym. Jakby ktoś chciał to dostać, niech zapisz się na slack i wypełni ten formularz powyżej. https://santiment-slack.herokuapp.com/
Jakby były jakieś pytania czy problem, można pisać do mnie pm, to dam znać devowi, by zapisał ode mnie osobę. Ogólnie ich slack polecam dla traderów i łowców ico, jest tam mnóstwo informacji codziennie o tradingu i ico.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: novymivo » niedziela, 18 czerwca 2017, 20:12

@Wymazywanie, Hej, koledzy mnie tu naprowadzili.
Rozwiniesz temat, tzn czy juz jest po tej opcji gdzie taniej mozna kupic te monety ? Jak je kupic i do kiedy ?
Polskie Forum Bitcoin.pl

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 18 czerwca 2017, 20:27

novymivo pisze: tzn czy juz jest po tej opcji gdzie taniej mozna kupic te monety ?
Ta opcja była 13 lutego tylko, a całe presale poszło w kilka godzin.

Co teraz? Zakończono głosowanie dla presale (Czy zrzekasz się bonusa?); w głosowaniu wzięło udział jakieś 53.7% uprawnionych do głosowania ETH z presale. Wszyscy oni się zrzekli bonusa w całości. Pozostałe 46.3% ludzi zachowało bonus. Co to oznacza? Obniżyli ładnie cap dla crowdsale, który będzie wynosił wg moich wyliczeń koło 45000 ETH (bo plan co do capu crowdsale był by było to 3x presale).

ICO ma być 30 czerwca, mam nadzieję, że bez poślizgu.
Trwają zapisy na "whitelist", pisałem o tym powyżej, są podane linki. Nie oznacza to tańszej ceny, ale pierwszeństwo w zakupie, trzeba być zapisanym na ich slacku i wypełnić formularz.

Co do mojej opinii o tym pozostaje ta sama, tzn. nie namawiam na kupno ponieważ presale ma monety znacznie tańsze. Być może cena będzie pod ceną ICO i wtedy lepiej kupić. Oczywiście mogę też się mylić, no ale nie namawiam, mimo, że zależy mi na wysokiej cenie i kupcach, bo mam presale.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: novymivo » niedziela, 18 czerwca 2017, 20:48

Wymazywanie pisze: capu crowdsale był by było to 3x presale
Czyli 15 mln monet z tego 75 % to ICO i 25% to presale ( juz skonczony ).
Ile dolarow kosztowalo presale za 1 monete, ile w ico ?

Dodano po 16 minutach 29 sekundach:
Wymazywanie pisze: Trwają zapisy na "whitelist", pisałem o tym powyżej, są podane linki. Nie oznacza to tańszej ceny, ale pierwszeństwo w zakupie, trzeba być zapisanym na ich slacku i wypełnić formularz.
Zaprzeczam, white list to wersja testowa, nie zapisze Was.

Yes, but the whitelist form has not been released yet

[7:44]
Which I really have to update in that post

[7:44]
we have only released the test form

[7:44]
The final min/max cap vote ends shortly and that will be done first.
Polskie Forum Bitcoin.pl

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 18 czerwca 2017, 21:03

@novymivo, Aha, ok, to test, sądziłem, że to normalna lista.

novymivo pisze: Czyli 15 mln monet z tego 75 % to ICO i 25% to presale ( juz skonczony ).
Ile dolarow kosztowalo presale za 1 monete, ile w ico ?
Nie. Podział jest inny bo dochodzi jeszcze % dla twórców i doradców/bounty itd. Cyt.:

The ideal distribution would be:

Presale: 18%
Crowdsale: 54%
Team: 18%
Advisors, data rewards: 10%


Co do ceny to nie wiadomo, nie wiadomo jaka liczba monet będzie itd. Prawdopodobny przelicznik to jak wcześniej pisali 1eth=100san. Biorąc pod uwagę cap (60k Eth) plus te monety dla twórców itd., to szacuję, że ilość monet będzie wynosiła jakieś 8.33 miliona SAN.

Co do presale, po prostu Eth było znacznie tańsze i ktoś z presale musiał dać mniej fiatów na Eth niż teraz kosztuje.

Dodano po 3 minutach 8 sekundach:
@novymivo, Jakbyś chciał kupić, spokojnie jestem w stanie sprzedać za jakieś 90% ceny crowdsale pewną ilość. Tzn. dostaniesz 10% więcej niż za tą samą ilość Eth w sprzedaży oficjalnej. Jak coś pm. Wiem, że monety będą zamrożone po końcu crowdsale na 7 dni i dopiero wtedy będą odblokowane. W najlepszym scenariuszu czyli ico trwające 1 dzień, monety będą koło 7 lipca.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości