Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: plugmyduck1 » poniedziałek, 17 lipca 2017, 20:32

Troche tego Sana wpadło na finexa i zaszly male zmiany wsrod grubych portfeli :)

Edit : Wydaję mi się, że na fajnexie SAN/ETH niektorzy masowo wyzbywaja sie SANA po kursie 0.001++, zeby odzyskac bezpieczniejszy eter. Bo ten San chce rosnac ale caly czas ma hamulec.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 18 lipca 2017, 00:41

Dzisiejszy dzień oceniam jako dobry. BTC ładnie odbija i reszta rynku dostała nieco optymizmu. Na San wygląda jakby był skupowany bez zawyżania ceny dalej do oporów (9.5-10k sat). /usd ma 2x większy wolumen i widać dziś było, że to on ciągnie wymianę san/btc. Śledzę jednak głównie /btc i widzę coś takiego jak konsolidowanie pod podejście w zaznaczoną strefę oporu. Przebicie tego dałoby początek większemu ruchowi, ale oczywiście nie byłoby łatwe, chyba, że steruje tym konkretna ręka. Jeśli Btc będzie kontynuował wybicie, to tak widzę San w tym tygodniu.

Obrazek

Jeśli jednak by spadł, pewnie nici z wzrostu. Denerwuje trochę spread a raczej płaskość bliskich ofert, ale to młody rynek, więc nie jest wyklarowany. Przyrost wolumenu ładnie widać na parze z dolarem: https://www.tradingview.com/x/JYr3yaSS
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » środa, 19 lipca 2017, 07:54

Kilka godzin temu, na slacku SAN, umieściłem tak wykres:

Obrazek

Czyli fake wyjście z trójkąta w dół i zawrotka... I stało się. :)

Obecnie tak to wygląda:

Obrazek
edit: pokonało opory na 10k sat.
:)

Dodano po 3 minutach 7 sekundach:
Piękna zmyłka i przepiękne wyjście do góry, rzadko widuję się takie rzeczy. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: pabloj » środa, 19 lipca 2017, 12:15

Weszły mi ordery po 0.000073 BTC tym samym dokupiłem reszte czego chciałem :)

Zainstalowałem ich aplikacje na Androida, na razie dość okrojona ale rozumiem, że to wersja rozwojowa. Szkoda, że na wykresach są tylko trzy interwały 1d, 4h i 2h, przydałaby się reszta po obu stronach, tj od 1w po 15min.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » środa, 19 lipca 2017, 18:36

No to alpha jest. Nie ma szału, ogólnie rezultatów ich prac za wiele nie ma, za to plany są rozbudowane i ciekawe (dobrze poczytać ich blog na medium). Ten wystrzał to chyba wzrost insiderski/trexowy przed dodaniem.

Dodano po 6 godzinach 16 minutach 21 sekundach:
Jeśli to bullish pennant i ma mieć kontynuację, to wysokość słupka wskazuje pełny target tego typu:

Obrazek

Dość odważne, wiem, abo już sam dzisiejszy ruch był intensywny, ale tak wychodzi jeśli ma być kontynuowanie tego silnego impulsu. Równie dobrze może odbić się od górnej linii kanału i w dół pociągnąć, tylko średnio to widzę przy tym co dziś się odwaliło na wykresie. Tego typu wyjście i to spod (!) trójkąta może wykreować albo ogromny nagły popyt albo grubszy gracz, pewnie pod newsa. W sumie cena nadal jest pod ico, także zobaczymy co się wydarzy i czy uda się wejść nad ico.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: mediabooker » środa, 19 lipca 2017, 21:03

@Wymazywanie Ciekawa analiza i..bardzo optymistyczna. Chyba się nie spełni:P W ogóle dzisiaj z Twoim postów przebije bycze nastawienie.
Znowu pozwolę sobie mały offtop. Chyba łatwiej tutaj mi pisać i pytać, niż zaśmiecać wątek na dyskusji o kursie btc. Oczywiście to twój temat, więc wystarczy krótkie stop;) Zakładając,na uprawianie tradingu składają się cztery podstawowe czynniki:
-psychologia i emocje grającego
-at
-af
- emocje, nastroje i psychologia pozostałych uczestników rynku.
W swoich ostatnich postach kładziesz duży nacisk na znaczenie ostatniego czynnika. Emocje i nastrój tłumu jako informacja i wartość przy podejmowanych decyzjach. Śledzę nastroje tutaj, na reedit, bitcointalk w watakch o kursie bitcoina i kilku innych kryptowalut. Prosiłbym o kilka przykładowych linków do twittera i slacka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 20 lipca 2017, 00:29

@mediabooker, Tak, optymistyczna, bo wyjście było mocne. I to wyjście przewidziałem więc wyczucie było w porządku. Ale korekta BTC pociągnęła za sobą San w dół kanału o czym też wspominałem jako możliwe: https://www.tradingview.com/x/lz8IApIy

Co do pytania, slacki to raczej osobnych projektów, czyli wiadomo, holderzy/bagholderzy/supporterzy i będzie tam zawsze przewaga optymizmu. Twitter - no tu jest sporo do patrzenia, ale era twittera minęła, na crypto lata 2014-2016 to były "lata twitera". Polecam za to śledzić bardzo reddita - w szczególności ethtrader. Do tego nasze forum, wykop taki #bitcoin #kryptowaluty.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 21 lipca 2017, 11:54

Malunki naskalne z jaskini bagholdera 8-) :

San/$ - kanał ale i trójkąt wzrostowy?

Obrazek

San/Btc - kanał z umocnionym dnem?

Obrazek
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: adam1226 » piątek, 21 lipca 2017, 20:42

żeby tylko nas SAN nie spuścił w kanał :roll:
Nie wiem czy mogę zdradzać info ze slacka; ale czytałem tam m.in że jest już alpha apki mobilnej. Generalnie dzieje się troche pozytywnego
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 21 lipca 2017, 22:44

adam1226 pisze: Nie wiem czy mogę zdradzać info ze slacka; ale czytałem tam m.in że jest już alpha apki mobilnej
Ona jest od 2-3 miesięcy chyba przecież. :)

Dodano po 6 minutach 8 sekundach:
adam1226 pisze: żeby tylko nas SAN nie spuścił w kanał
Jasne, że idzie słabo, nie wraca nad cenę ico (jakoś 26 centów). Szkoda, że nie wyszedł z miesiąc wcześniej, zrobiłby coś takie jak CFI na bittrexie i potem pewnie padł. Bitfinex został przeszacowany przeze mnie, ale ciężko było inaczej niż pozytywnie widzieć launch na tak dużej giełdzie BTC.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: plugmyduck1 » sobota, 22 lipca 2017, 10:29

Nie no panowie, obserwuję to wszystko z boku, cale szczęście puściłem wszystko co miałem po 0.55$(czysty fart), czesc zysku wyplacilem. Za reszte odkupilem Sana i OMG zaraz po wejsciu. OMG wszedl cicho po Sanie i EOSie i tu upatruje najwczesniejszy zysk.

Co do Sana to po samych wykresach chociażby cuda rysować to ten kurs nie wstanie dopoki Team nie zacznie dostarczac produktu lub informacji na ten temat. Jak na razie handluje sie spekulacja, ze San bedzie sprzedawal informacje dla duzych graczy.

Co do apki to powinni ja usunac. Robi wiecej zlego niz dobrego. Sam po sciagnieciu zastanawialem czy to nie jest jakis scam od wyciagania hasel na gielde :D

Wierze, ze algorytmy ktore zostana opracowane przyniosa $$$ bo beda tak dobre w ocenianiu nastrojow. Tylko nie oszukujmy sie i powiedzmy jasno poczekamy spokojnie do 2018 roku zanim san bedzie cokolwiek znaczyl.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 22 lipca 2017, 11:06

Zgadzam się w sporej części. Tzn. by takie podsumowanie zrobić, to na + uważam:

-skromny i rozsądny team, naprawdę w porządku ludzi
-brak chęci skoku na kasę
-niedrogie ico
-Finex od wejścia
-dla mnie ciekawy projekt
-fakt, że mieli coś przed ico (te mvp jakiekolwiek by nie było)
-wywiązanie się z obietnicy presale

No i na -:

-brak rezultatów, po ico wielkie g... mamy (rozumiem, że nie zrobią platformy w tydzień, ale są za mało aktywni z developowaniu po ico, choćby jakieś ochłapy...)
-zerowy pr, zerowe starania o popularność, nawet nie reaktywowali reddita
-apka jest słaba, to 3 ikonki kotka, byczka i misia i określanie jak się czujesz i gdzie cena będzie
-dev potrafi mieć wypowiedzi o cenie typu "dobrze, że spada, że się wyprzedają" i inne krytyczne, że możliwe, ze spadnie bo [wykres]; wg mnie powinien unikać analizowania własnego coina

Wykresowo było nawet ok już, ale zasypuje co jakiś czas jakiś holder i niewiele sprzedając mamy spadek. Cena jest za płynna w obie strony z tendencją do spadku jednak. Widać wyraźnie, że głównie boty grają i migają no i grają ewidentnie na spadek jak BTC rośnie.

Jak już wspomniałem, przeszacowałem wartość Finexa na launchu. :|
Nie miałem doświadczenie jeszcze z launchem na Finexie totalnie nowego projektu i wydawało się, kokosy będą realne i szybkie... :mrgreen:

Co do wykresy, san/usd niestety mimo tego, że już tykało górna linie po raz kolejny, zostało wczoraj zasypane w dół bez sygnału z rynku /btc ani nawet ruchu BTC w górę, a potem poszło to głębiej i jakby nie rysować dolnej linii, jesteśmy pod trójkątem niestety:

Obrazek
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 24 lipca 2017, 12:26

"Cos" opublikowali dziś. Coś to dobre słowo. http://sanbase-low.santiment.net

We want to share the very early prototype of our future SANbase.

http://sanbase-low.santiment.net

Remember, SANbase is about token projects.

As step 1 we want to have the most important information. Cash flow.
We start with the identified team wallets first.
And we track the movemenets there.


Before we go out to the bigger community and start filling the data for all other projects,
give us the first round of feedback

Questions:

- Does it clear from the way data is provided what it means?
- Do you have there everything you would like to know “at glance”?
- What else would you like to see?

_________________________________
Nie wiem jak do tego podejść, ale publikowanie jakiejś pod-stronki z danymi walletów kilku ico projektów to nie jest ani przydatne ani normalne la mnie. Tzn. nie widzę w tym niczego potrzebnego, tylko pokazuje, że coś robią, ale póki co jest to prawie nic. Nie wiem nawet czy się wypowiadać o tym na slacku, bo nie jestem w stanie tego pochwalić, tylko zjechać mogę. ;/ Może przesadzam, jakie macie o tym opinie? To dosłownie ten 1 link podany i nic więcej.

Dodano po 4 minutach 36 sekundach:
Nie wytrzymałem, napisałem, że dla mnie wygląda to jakby ktoś poświecił godzinkę, by cokolwiek pokazać, że robią...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: mediabooker » środa, 26 lipca 2017, 01:23

W sumie to podobne odczucia. I te pytania. Zalatuje to na razie amatorszczyzną:P

edit: dobrze, zrobiłeś, że im pojechałeś.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: mediabooker » piątek, 28 lipca 2017, 09:06

Ehhhh SAN nie zyskuje teraz na wzroście BTC, w przeciwieństwie do choćby EOS. Wolumen niski. Czyżby to był objaw ucieczki z altów na BTC przed 1 sierpnia?

Zastanawiam się, czy nie wejść teraz mocno w SAN i kilka innych altów, według scenariusza:
rośnie btc - alty w dół/w miejscu- cichy skup altów -po 1.08 btc różnie, alty rosną pompowane

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 kwietnia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Muhehehe » czwartek, 17 sierpnia 2017, 18:59

Coś zaczyna ruszać SAN.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: adam1226 » sobota, 19 sierpnia 2017, 12:35

Santiment Team 8:30 AM, August 19th

Maksim Balashevich 8:48 AM, August 19th
@channel the previous announcement is fake. We have no deal with tradingview. Seems like one of our passwords were compromised on slack. We are looking into it.
Troche fail jak na projekt takimi ambicjami..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 23 czerwca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: mr_torpedo » poniedziałek, 11 września 2017, 21:40

Macie może informacje kiedy SAN wchodzi na jakąś inną giełdę? I czy w ogóle ma zamiar bo jakoś ostatnio nic się nie dzieje z projektem. @Wymazywanie może masz jakieś nieoficjalne info

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 11 września 2017, 22:05

@mr_torpedo, Nic nie wiem, nie śledzę projektu, tylko cenę czasem.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: plugmyduck1 » piątek, 17 listopada 2017, 16:31

Nie wiem czy umknelo, ale wlasnie w 45 Minut mielismy mocny ruch w gore 30% up, robiacy 2,5 miliona obrotu.

Edit : Wolumen ladnie rosnie.

Tak czy siak nie upatruje tutaj silnych wzrostow shorta przy 0.355 Postawilem :P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości