Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 11:29

Byc moze tez sie skusze ;>
Chociaz czuje ze tu może byc up x3 lub więcej w srednim terminie (jesli btc lub eth nie "kleknie")
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 17:30

adam1226 pisze: Chociaz czuje ze tu może byc up x3 lub więcej w srednim terminie
Przytuliłby x3 x5 itd. hehe.
Średni u Ciebie to kilka miesięcy czy tygodni? Część tego co mam trzymam raczej na dłużej. Jeśli chodzi o presale, to mała poufna informacja, z presale około połowę kupili ludzie zw. z projektem i te 2k od Iconomi, oni raczej na dłużej będą trzymali czyli można podejrzewać od nich brak podaży w bliskim czasie.

Jeśli trafi na Liqui i Bittrexa, może być dobrze, widać, że jest popyt. Dziś jakieś Ptoy trafiło na Bitrexa i wzrost: https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-PTOY A wcześniej było na Liqui i spadało: https://liqui.io/#/exchange/PTOY_BTC Widać, że Bittrex łyka jak najszybciej nowe ico coiny, zresztą nic dziwnego, Bittrex zgarnia teraz wolumeny naprawdę niemal poloniexowe, a takie Liqui też całkiem spore jak na tą giełdę.

Aha, oni póki co czekają na jakieś formalności w Szwajcarii, po których załatwieniu dopiero mogą ico ruszać. Mam nadzieję, że nie będzie poślizgu z tym 30.

_________________________________________________________________________
Dodano po 2 godzinach 47 minutach 4 sekundach:
Minimalny zakup w ICO to 0.5 eth. Jakby ktoś chciał kupić poniżej 0.5eth, pisać pm, sprzedam ze swoich.

W tym artykule są 2 ważne dokumenty, zwłaszcza wstępna wersja whitepaper (ten drugi):

https://docs.google.com/document/d/1yut ... aTa1U/edit
https://docs.google.com/document/d/1hHm ... 8jwc0/edit

Zabawne, że ten projekt ma więcej zrobione przed ico, dosłownie do zaprezentowania zainteresowanym inwestycją/projektem niż niejeden projekt już w jakiś czas po grubym ico. To powinien być standard. Na końcu jest roadmap, alpha apki w zasadzie tuż po launchu będzie dostępna oficjalnie, bo nieoficjalnie jest od jakiegoś czasu i można było testować, zgłaszać uwagi itp.
INFOGRAPHIC: THE ENTIRE ROADMAP SHOULD BE AN INFOGRAPHIC

Q2 2016 - Q2 2017 - The Preparations Begin ( COMPLETE!)

- Ethereum's first subscription + staking smart contract
- First multi-tiered crowdsale model (that prioritizes our community) incorporated into Crowdsale Smart Contract
- Concierge MVP for crowdsourcing crypto content with our Slack community
- Poloniex (disabled) and BTC-E trollbox feeds signalling unusual social activity around a coin
- Full set of mobile chats and price feeds
- Transparency policy established


Q2 - Q4 2017 - The Santiment Debut

Whitepaper Release
Crowdsale Start & Finish
Mobile App Alpha release
Price History Datafeed
ICO Analysis Stream
Slack Sentiment Datafeeds


Q1 - Q2 2018 - Toward Blockchain Datafeeds

Blockchain Analytics Datafeeds
Santiment Database Alpha Release
Crowdsourced Rumors Feed
Due Diligence Stream


Q3 - Q4 2018 - Crowd Sentiment at Scale

Meta-Sentiment Datafeed Prototype
Team & Exchange Address Tracker
Regulatory Content Stream


Q4 2018 - Crowd-Governed Data Vending

Project Developments Stream
Content Platform R&D Release
Crowd Datafeed Voting & Governance Layer
200+ Datafeeds
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 19:00

1eth = 1000san nie 100 jak planowali.
Ilość wszystkich monet będzie więc chyba 83.(33)m sztuk.
Z obecną ceną eth, cena w btc około 14000 satoshi (1/1000 ceny eth/btc).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » środa, 21 czerwca 2017, 20:11



Zostałem poproszony o tłumaczenie one-pagera: https://docs.google.com/document/d/1yut ... aTa1U/edit. Wklejam moje amatorskie tłumaczenie, błędy są bardzo możliwe. Jest to dość ogólny tekst, lepiej przeczytać whitepaper.
_____________________________________________________________________

Santiment – podstawowe informacje
(tłumaczenie tekstu https://docs.google.com/document/d/1yut ... aTa1U/edit)

Abstrakt

Santiment będzie platformą zawierającą dane rynkowe i różnego rodzaju treści dotyczące kryptowalut i obszaru blockchaina. Celem platformy będzie bycie tym dla świata kryptowalut, czym jest Bloomberg i Reuters dla rynków tradycyjnych. Santiment oferuje źródła danych i treści (w tym newsy) równocześnie z bieżąco aktualizowaną bazą danych na temat walut kryptograficznych. Naszym głównym i dalekosiężnym celem jest stworzenie infrastruktury danych rynkowych dla kryptowalut i rynku blockchain.

Problem i rozwiązanie


Jest kilka najważniejszym problemów na rynku walut kryptograficznych. W szczególności jest to brak wiarygodnych oraz użytecznych informacji. To zaś sprawia, że traderzy oraz inwestorzy są łatwo narażeni na dezinformację, manipulacje i różnego rodzaju oszustwa. Sanitment stara się rozwiązać te problemy dzięki pewnym i konkretnym danym oraz wglądowi w rynek.
Posiadając obszerne źródło danych na temat trendów i tendencji w świecie Crypto użytkownicy będą w stanie monitorować w czasie rzeczywistym cały rynek jako zjawisko. Poprzez stworzenie transparentnej bazy danych crypto-projektów Santiment pomoże użytkownikom platformy rozpoznać i unikać prób oszustw (scamów). Połączenie obiektywnych i pewnych źródeł informacji z treściami tworzonymi przez ekspertów da użytkownikom wiele wymiernych korzyści tradingowych równocześnie ograniczając ryzyko na tym dość ryzykownym i zmiennym rynku.

Popyt

Odbiorcy oferty projektu Santiment to między innymi: zarządzający funduszami hedgingowymi i innymi, krypto-traderzy oraz serwisy z odpłatnymi informacjami. Managerowie zarządzający funduszami poszukują zazwyczaj zróżnicowanego zestawu przydatnych źródeł informacji często służącego do tzw. quantitative trading (opartego na analizowaniu danych giełdowych zaawansowanymi modelami matematycznych) o znacznej ilości i wartości. Początkujący crypto-traderzy zazwyczaj preferują bardziej strawną „treść” informacyjną pozwalającą im na wgląd w aktualne trendy rynkowe. Kanały z płatnymi danymi jak giełdy (Bittrex, Kraken, eToro) oraz zarządzający aktywami (np. ICONOMI, Melonport) poszukują z kolei już opracowanych gotowych rozwiązań, które dadzą im przewagę konkurencyjną. Dla każdego z tak różnych odbiorców, Santiment ma do zaoferowania różne rozwiązania.

Wczesny produkt i plan działania (roadmap)


Santiment opracował już swoje MVP: działającą apkę na urządzenia mobilne (wersja alfa). Zawiera ona dane w postaci cen i wykresów, dane dotyczące tendencji „trolloboxowych” oraz codzienną „grę” z pytaniami o nasze nastroje rynkowe. Ten zestaw informacji i funkcji mobilnych jest jak najbardziej potrzebny, ponieważ trading mobilny krytpowalut jest coraz bardziej popularny. Celem Santiment jest posiadanie działającej sieci web i mobilnej na początku 2018 roku, a w pełni rozwiniętej w 2019.

Token SAN

Prototyp „Santiment Network Token” (SAN) to token wydany w Szwajcarii zgodnie z wymogami FINMA. Dzięki emisji tokena SAN, użytkownicy oraz giełdy uzyskają dostęp do bezpłatnych danych i kanałów informacji. Będzie on także przydatny by uzyskać specjalne dane i treści (głównie dotyczące trendów rynkowych) za pośrednictwem aukcji. Funkcje standardowe będą dostępne za pomocą subskrypcji (płatnej w walutach fiat).

Końcowe słowo i informacje o sprzedaży (crowdsale)

Twórcy Santiment mają za cel zbudowanie infrastruktury danych rynkowych, która wzmocni świat kryptowalut i blockchaina oraz całe środowisko ludzi z nimi związane. Zespół projektu składa się z doświadczonych przedsiębiorców i traderów. W celu zrealizowania projektu Santiment, zespół zdecydował wyemitować tokena SAN opartego na smart contract Ethereum i ogłosić jego sprzedaż z planowaną kapitalizacją minimum 15000 ETH, maksimum 45000 ETH. Sprzedaż (crowdsale) będzie miała miejsce 30 czerwca 2017 roku. By dowiedzieć się więcej na temat Santiment odwiedź stronę http://www.santiment.net oraz najlepiej przeczytaj pełną whitepaper projektu: https://docs.google.com/document/d/1hHm ... sp=sharing

Chcesz zadać pytanie? Bez problemu możesz skontaktować się z CEO Santiment, Maskimem poprzez mail maksim.b@santiment.net lub z Mitchellem poprzez mitchell.l@santiment.net
Podstawowy kanał informacji dotyczący SAN to slack: https://santiment.slack.com/messages do którego możesz zapisać się poprzez https://santiment-slack.herokuapp.com/
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 22 czerwca 2017, 22:29


Dobre podsumowanie ogółów z tego tłumaczonego tekstu, informacji o dystrybucji no i na końca własna ocena autora.

Dodano po 10 godzinach 24 minutach 55 sekundach:
https://crushcrypto.com/analysis-of-santiment-ico/
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 23 czerwca 2017, 21:37

Trwają ostateczne zapisy na whitelist (pierwszeństwo zakupu). Do 26 czerwca.

*Santiment community whitelist schedule*
*Starts:* 23rd June, Friday 1200hrs (GMT +2)
*Ends:* 26th June, Monday 1200hrs (GMT +2)

Więc target na crowdsale będzie równy 15-45k eth minus ilość eth z whitelist. Sam jestem ciekaw jak wiele osób kupi wcześniej się zgłaszając, sądzę, że dużo, bo jest spory przyrost nowych na slacku, a do formularza trzeba być zapisanym do ich slacka. Pewnie 45k zostanie osiągnięte. Biorąc pod uwagę jak dużo kasy ico zbierają to nie tak dużo.

https://docs.google.com/document/d/12-i ... I_WIY/edit
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... w/viewform
https://crushcrypto.com/analysis-of-santiment-ico/
https://steemit.com/cryptocurrency/@zer ... to-markets
https://steemit.com/santiment/@steewrit ... -how-where
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 17 stycznia 2014
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: scryptominer » piątek, 23 czerwca 2017, 23:39

@Wymazywanie, czy to może oznaczać, że 30stego czerwca nie będzie już ani jednego SANtimenta do sprzedania, jeśli chętni wykorzystają zapisy na tą wcześniejszą sprzedaż - do górnego limitu 45k? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 24 czerwca 2017, 00:47

@scryptominer, Tak i też o tym dziś myślałem. Pytałem o to Deva (patrz screeny). Nie ma limitu na whitelist. Inna sprawa, że ludzie deklarują się ile chcą kupić, a pewnie część z nich tyle nie kupi.
Postaram się wyciągnąć informacje jutro/pojutrze ile osób jest na whitelist (przed końcem whitelist, zanim oficjalnie powiedzą).
http://i.imgur.com/nQYYM6f.png?1
http://i.imgur.com/MLCQiZj.png?1
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 13:44



Ico przesunięte na 4-5-6 czerwca.
Dziś kończą się zapisy na whitelisty i odblokują możliwość zapisania się do slack.
___________________________
Dodano po 4 godzinach 15 minutach 55 sekundach:
Liczą zgłoszenia do whitelist. Nie wiem czy to ujawnią, ale z tego co pisał Dev, raczej dość dużo muszą mieć zgłoszeń. 25% ico idzie do CFI PP, więc max whitelist zostaje 75% z max 45k czyli 33,75k.

http://i.imgur.com/KTt1mDN.png?1
http://i.imgur.com/uknJ17q.png?1
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: neo696 » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 17:42

Chyba lipca ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 27 czerwca 2017, 00:57

@neo696, Tak, dzięki, pomyliłem miesiące. :)

Dodano po 5 godzinach 41 minutach 44 sekundach:
Filmika zrobili.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Rumcajs » wtorek, 27 czerwca 2017, 01:50

@Wymazywanie,
Jakie powiązanie ma CFI z Santimentem ?
Na stronie CFI pisze ze ich pierwsze supportowane ICO to wlasnie Santiment i Musiconomi.
I co znaczy ze 25% ICO idzie do CFI ? Nie łapie skrótu PP ale to teraz załapałem - Priority Pass ?
Czyli 25 % ICO Santimenta przejdzie przez wczesny dostep CFI do ICO ? to troche sporo jak na mój gust ile wzieli % za PP. Siedzisz tez w CFI czy to przypadek że Santimenta supportuje CFI ? O Santimencie uslyszałem na długo przed CFI w sumie z twojego wątku, dziwne że mając prawie gotowe wszystko wzieli helpa od innego ICO bo CFI ledwie wyszło.
Jesli inne ICO tez dadzą tyle % PP to moze warto potrzymac troche CFI dla dostępu ? Posiadasz więcej CFI czy tylko 5000 wymaganych ?
Anyway Santiment troche jest podobny do Iconomii chociaz z tego co wyczytalem będą głownie operować reaserchem i informacjami a nie inwestowac jak Iconomi. Nie wiem czy za dostep to dobrych informacji zyskają dużo kasy aby cena rosła. Informacje nawet dobre w dobie internetu nie sa aż tak cenne mi sie wydaje, ofc bardzo głeboki reaserch i odsianie trolloboxowych hypów i fudów na pewno byłby dobry pytanie tylko jak ten projekt chce zarobić dużą kase na samym dostepie do informacji. Subskrypcja w fiat itp hmm. Moze być cięzko chociaż ja niemam czasu siedzieć 24h i czytać o kazdym coinie i zastanawiac sie co jest fudem co hypem co plotką a co newsem. Możliwe że wiarygodne źródło informacji będzie w cenie.
Być może powiązanie CFI z Santimentem jest nie przypadkowe i nawet symbiotyczne bym powiedział. Santiment trakuje dobre ICO dla CFI chociaz to CFI powinno to robić samemu ale nie napisali że beda to robić samemu tylko że beda supportować nowe ico i im pomagać. Jeszcze niejasna jest dla mnie kwestia zysku na CFI poza wzrostem wartosci samego tokena. Bo pisali ze nie jest mozliwa dywidenda , sa chyba w USA tam na pierdnięcie nawet trzeba mieć odpowiednie zezwolenie, ale myślą nad sposobem podzielenia sie zyskami ze swoimi inwestorami. Pytanie jak. Najoczywistsze wydaje mi sie Air Drop jak w Waves, to nie jest de facto dywidenda bo nie przydzielaja jej w fiat tylko w tokenach ICO ktorym pomogli w rozwoju i dla mnie mialoby to wiekszy sens niz nic nie warty wysyp useless tokenów na Waves.
Spoiler:
Tldr: nie czytaj :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 27 czerwca 2017, 02:24

Rumcajs pisze: Jakie powiązanie ma CFI z Santimentem ?
Zaprzyjaźnione projekty (Iconomi, CFI, SAN, SNT).
Rumcajs pisze: I co znaczy ze 25% ICO idzie do CFI ? Nie łapie skrótu PP ale to teraz załapałem - Priority Pass ?
Tak, to ten skrót. 25% ico zarezerwowano do posiadających PP z CFI, ale chyba bez wymogu holdowania 5000 CFI w czasie zakupu.
Rumcajs pisze: Siedzisz tez w CFI czy to przypadek że Santimenta supportuje CFI ?
Nie siedzę w CFI. Przypadek może nie, po prostu te projekty "wychodzą" trochę z Iconomi i mają ze sobą widocznie dobry kontakt. Zresztą to CFI najpierw wybrało sobie 3 projekty, które chce wspierać/poleca/z którymi dogadała się na PP (San, X8 i Musicoin).
Rumcajs pisze: Posiadasz więcej CFI czy tylko 5000 wymaganych ?
Nie mam CFI i nie kupuję SAN, ja SAN "mam" od lutego (presale).
Rumcajs pisze: Informacje nawet dobre w dobie internetu nie są aż tak cenne mi się wydaje
Są cholernie cenne, zwłaszcza takie niepubliczne, nieznane tłumowi. A czy SAN zrealizuje plany i platforma będzie ważna - nie wiem.
Rumcajs pisze: Tldr: nie czytaj
Zawsze czytam ciekawe posty. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Rumcajs » wtorek, 27 czerwca 2017, 02:55

Wymazywanie pisze:
Rumcajs pisze:
Rumcajs pisze: Posiadasz więcej CFI czy tylko 5000 wymaganych ?
Nie mam CFI i nie kupuję SAN, ja SAN "mam" od lutego (presale).
@Wymazywanie,

Tak wiem że kupowaleś na presale przecież czytam :P
Myslałem że może na małym FOMO coś dokupujesz nadal :)
Nie mogło mi się nie nasunąć porównanie SAN z Iconomi ... z tym że Iconomi investuje w te "dobre" coiny nawet też ico, kupili przeciez troche golema nawet, za to SAN oferuje "tylko" informacje. Na ile bedą dobre i warte uwagi oceni rynek nie ja.

Anyway nie uważasz że wejscie w CFI byloby dobrym pomyslem zeby miec dostep do PP ? Dla wybranych przez nich ico które ofc zaakceptują taki podzial sprzedarzy ? Mógłbyś mieć dostep do wielu ICO bez ryzyka ze czegoś nie zdazysz kupić. Za 5000 CFI tylko to jakies grosze. Ofc te co beda chcialy wspolpracowac z CFI a nie robic wszystko samemu. Szkoda ze cena CFI spadla o 16 % ale wszystko teraz spada wiec i tak kupilem niestety przed tym spadkiem.

PS. Czemu ty nie spisz o 3 w nocy jak normalni ludzie ???

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 27 czerwca 2017, 03:10

Rumcajs pisze: Anyway nie uważasz że wejscie w CFI byloby dobrym pomyslem zeby miec dostep do PP ?
Tak, jeśli Ci zależy na ico do których PP działa. Do San PP z CFI chyba nie wymaga tych 5000 CFI.
Rumcajs pisze: PS. Czemu ty nie spisz o 3 w nocy jak normalni ludzie ???
Bo nie jestem normalnym ludziem. 8-)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Rumcajs » wtorek, 27 czerwca 2017, 03:24

Wymazywanie pisze:
Rumcajs pisze: Anyway nie uważasz że wejscie w CFI byloby dobrym pomyslem zeby miec dostep do PP ?
Tak, jeśli Ci zależy na ico do których PP działa. Do San PP z CFI chyba nie wymaga tych 5000 CFI.
Rumcajs pisze: PS. Czemu ty nie spisz o 3 w nocy jak normalni ludzie ???
Bo nie jestem normalnym ludziem. 8-)
@Wymazywanie,
Nie chodzi o sam wymóg 5000 CFI ale o Priority Pass ze te ico co są na CFI supportowane mozna kupic bez ryzyka ze sie nie zdazy ze w 15 minut all sprzedano jak Golema itp, co prawda jak to pisze to i tak moze byc co komus szkodzi kupic glupie 5000 CFI zeby miec PP i wejść duża ilosćią BTC i bedzie to samo, ale na PP chyba bedą jakies % a nie kto pierwszy ten lepszy przynajmniej tak uwazam zeby bylo sprawiedliwie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 30 czerwca 2017, 01:56

Alpha appki: https://itunes.apple.com/us/app/santime ... ?ls=1&mt=8

Dodano po 51 sekundach:
@Rumcajs, Mam informację, że poza whitelist SAN i PP CFI zostanie albo mało, albo nic.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 30 czerwca 2017, 01:57



Wywiad z Devem dla Dukascopy TV (wg tekstu znany szwajcarski broker forexowy):
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 1 lipca 2017, 19:14

Nowy artykuł:

Opisuje 3 podstawowe funkcje tokena SAN w sieci Santiment. Ciekawi mnie zwłaszcza stake'owanie San na smart kontrakcie. Muszę dokładniej to przestudiować. W sumie widać, że mają jakiś niebanalny pomysł na tą platformę, a sądziłem, że token będzie tylko wydmuszką dla projektu (co jest chyba dość częste w tych ico).

Dodano po 9 godzinach 42 minutach :
_________________
https://steemit.com/cryptocurrency/@ico ... arketplace

https://www.btcsoul.com/destaque/santim ... -chegando/

Dodano po 3 minutach 51 sekundach:
Do whitelist zgłosiło się koło 720 osób. Z PP CFI ponoć dochodzi koło 300-500.

Dodano po 8 godzinach 3 minutach 8 sekundach:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Santiment (SAN) - projekt nowatorskiej platformy dla traderów.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 2 lipca 2017, 12:25

https://hitbtc.com/exchange/SAN-to-ETH IOU, ceny 300-400% crowdsale price.

Dodano po 51 sekundach:
Wymiana, jak to durne IOU, bez żadnego znaczenia oczywiście. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości