zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: kabzapro » niedziela, 23 kwietnia 2017, 12:34

Z zecem mamy dużo za małą moc aby szło to poprawnie dlatego otworzyliśmy ZCL. Zapraszamy wszystkich do przepięcia się na ZCL! http://zecpool.pl/

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: hazi » niedziela, 23 kwietnia 2017, 18:21

@kabzapro gadasz że jest za mała moc jak chcesz ludzi zachęcić do kopania jak nie dostali wypłaty za 30 blok. Weekend już mija a wyplaty dalej nie ma.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: kabzapro » niedziela, 23 kwietnia 2017, 20:15

Hazi ludzie dostali wypłaty za 30-sty blok. Nie dostali ci co za mało wykopali. Teraz sprawdzę tylko czemu nie pokazuje się w pending ile powinniście dostać. Ci co mieli minimum 1Kh/s (lub więcej) dostali wypłaty normalnie. Jest za mało mocy bo trudność Zeca wzrosła, dlatego radzę przejść na ZCL, bo trudność jest praktycznie 10 razy mniejsza i dziennie będzie wpadać kilka bloków przy naszej mocy. A co do ludzi co kopali Zeca i nie dostali wypłaty a chcieli by przejść na ZCL i by go kopali po napisaniu swojego adresu ZEC i ZCL na pw dostaną równowartość ZEC w ZCL do swojego kopania tak więc nikt nic nie straci przy przejściu :) Są rzeczy na które nie mamy wpływu i na nie nic nie poradzimy ale na co mamy wpływ staramy się robić w 100% poprawnie tak aby każdy był zadowolony :) w przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszam na pw

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: powered » niedziela, 23 kwietnia 2017, 22:09

Znana jest suma wszystkich share wszystkich górników którzy kopali blok. Znana jest ilość share każdego górnika z osobna. Czy na podstawie tych danych jest jakiś problem w obliczeniu ile % nagrody przypada każdemu górnikowi?

I mam inne pytanie. Przeglądając blockexplorer ZEC to w każdym bloku nagroda dzielona jest na dwie części, 10 ZEC otrzymuje znalazca bloku i 2.5 ZEC idzie dla devów. Ale w blokach wykopanych przez zecpool.pl podział nagrody jest na trzy adresy co jest wyjątkiem w porównaniu z innymi blokami.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 15 kwietnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: Galson » niedziela, 23 kwietnia 2017, 22:47

Podłączyłem się również na kilka dni zobaczymy jak będzie lecieć to ZCL.
To mój drugi pool w życiu,oby szczęśliwy :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: kabzapro » poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 13:42

"Znana jest suma wszystkich share wszystkich górników którzy kopali blok. Znana jest ilość share każdego górnika z osobna. Czy na podstawie tych danych jest jakiś problem w obliczeniu ile % nagrody przypada każdemu górnikowi?"
To nie jest problemem, nie dostali wypłaty bo nie uzyskali 0.1 ZEC chodzi bardziej o to że nie mają nic w pending. Pieniądze są na portfelu więc nic nie zginie :)

ZCL Pierwszy blok :) zapraszamy innych :) http://zecpool.pl/

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwietnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: OlekW » poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 15:14

W takim razie proszę o jak najszybsze wyrównanie w zcl

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 15 kwietnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: Galson » poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 19:47

pierwsze Zcl już na moim koncie,dziękuje. Oby szczęście nam sprzyjało dalej. Zapraszamy więcej mocy !!

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: kabzapro » poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 22:32

Kolejny blok ZCL :)

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 15 kwietnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: Galson » wtorek, 25 kwietnia 2017, 06:13

niestety nie stać mnie na takie kopanie,mam raty do spłacenia :) Powodzenia panowie!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: powered » wtorek, 25 kwietnia 2017, 10:50

@Galson, miejmy nadzieję że ukopane share z ZEC nie wyparują i jak powróci "moda" na ZEC i zostanie trafiony blok to zostaną normalnie wypłacone.


@kabzapro, Odwiecznym problemem górników jest mała cierpliwość w rachunku prawdopodobieństwa. Może pomyślcie o tym aby to kopalnia przełączała koparki pomiędzy walutami (o tym samym algorytmie) na tą walutę gdzie jest niższy diff. Jeżeli będzie to bardziej opłacalne (a powinno być), to chętnych będzie więcej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: adam1226 » wtorek, 25 kwietnia 2017, 13:09

powered pisze: @Galson, miejmy nadzieję że ukopane share z ZEC nie wyparują i jak powróci "moda" na ZEC i zostanie trafiony blok to zostaną normalnie wypłacone.


@kabzapro, Odwiecznym problemem górników jest mała cierpliwość w rachunku prawdopodobieństwa. Może pomyślcie o tym aby to kopalnia przełączała koparki pomiędzy walutami (o tym samym algorytmie) na tą walutę gdzie jest niższy diff. Jeżeli będzie to bardziej opłacalne (a powinno być), to chętnych będzie więcej.
a jeśli kopalnia przełączy na coin który potem spadnie o 90%?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: powered » wtorek, 25 kwietnia 2017, 14:26

@adam1226, przełączanie następuje nawet co kilkanaście sekund czasem co kilka godzin w zależności od aktualnej trudności. To jest jak kopanie dualmining z tym ze w jednym momencie kopie się tylko jedną walutę, ale w okresie jednego dnia kopie się ich kilka.
Za czasów kiedy można było kopać solo lub kopalnie nie miały udziwnień antyskoczkowych to miałem własny skrypt który przełączał koparki. W przypadku np. sgminer było to bardzo łatwe ponieważ ten miner za pomocą API dawał dużo możliwości. Claymore pod tym względem jest bardzo biedny.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: hazi » wtorek, 25 kwietnia 2017, 15:29

ja jestem ciekaw czy teraz kasa dojdzie nawet jak nie mam minimum powinno pójść chyba na Bal.Na razie jest 89 of 100.No i sprawa jasna kasa nie doszła nie wiem o co chodzi winna minera zle cos żle ustawione? wszystko dochodziło z https://zcash.flypool.org/ i z nanopool jak wczesniej kopałem zcash. A z waszego poola do mnie kase nie dochodzi a powinno pojsc w bal jak sie nie myle. Adres ZCL wygerowałem w tym portfelu https://github.com/fxminer/zclassic-win ... t/releases. Zobacze inny jeszcze pool i sprawa bedzie jasna.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: kabzapro » wtorek, 25 kwietnia 2017, 17:30

hazi pisze: ja jestem ciekaw czy teraz kasa dojdzie nawet jak nie mam minimum powinno pójść chyba na Bal.Na razie jest 89 of 100.No i sprawa jasna kasa nie doszła nie wiem o co chodzi winna minera zle cos żle ustawione? wszystko dochodziło z https://zcash.flypool.org/ i z nanopool jak wczesniej kopałem zcash. A z waszego poola do mnie kase nie dochodzi a powinno pojsc w bal jak sie nie myle. Adres ZCL wygerowałem w tym portfelu https://github.com/fxminer/zclassic-win ... t/releases. Zobacze inny jeszcze pool i sprawa bedzie jasna.
Statystyki te nie wczytują się na stronie ty masz te pieniądze po prostu nie masz minimum. Wszyscy co mieli minimum dostali wypłatę.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: hazi » wtorek, 25 kwietnia 2017, 17:58

@kabzapro no dobra specjalnie porobiłem sreeny wcześniej ta osoba o tym adresie t1Ky4PxhBZpMz2oP3giVszVfWQMDc8nnNhP przed blokiem miał taką sytuacje

http://prnt.sc/f0oz3q

z racji że nie osiągnął tego minimum 0.1 ZCL to przeszło mu na Bal a nie na Paid . Tak to kumam.

http://prnt.sc/f0p08s

A u mnie nie ma nic w tym Bal .


Chyba że bal to jest coś innego niż kwota tymczasowo tak jakby zamrożona bo nie ma minimum.
I tak sobie dam chyba spokój nie bede kopał predkoscia 120.87 Sol/s bez sensu.Robiłem to dla testu.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: kabzapro » wtorek, 25 kwietnia 2017, 19:07

Nie widzę twojego adresu, Wiesz jak wszystkim dobrze działa to system nie wybiera ciebie że ty nie dostajesz :)

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: hazi » wtorek, 25 kwietnia 2017, 19:15

testuje inny pool teraz podobny do waszego dlatego mnie nie ma wszystko się wyjasni

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwietnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: OlekW » wtorek, 25 kwietnia 2017, 20:12

u mnie podobna sytuacja za ostatni blok zcl nie mam wypłaty t1g7SGZDzEtvskZokcr4kxnuvWhakaWRmSC i w dalszym ciągu czekam na przewalutowanie zec bo tez za mało wykopałem przez tydzień czasu.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

zecpool.pl - Polska Kopalnia ZCASH i ZCLASSIC

Postautor: kabzapro » środa, 26 kwietnia 2017, 09:47

OlekW pisze: u mnie podobna sytuacja za ostatni blok zcl nie mam wypłaty t1g7SGZDzEtvskZokcr4kxnuvWhakaWRmSC i w dalszym ciągu czekam na przewalutowanie zec bo tez za mało wykopałem przez tydzień czasu.
Masz normalnie wypłacone przecież ? :) Bal: 0.00146118 ZEC Paid: 0.88141218 ZEC http://79.98.144.29:8080/workers/t1g7SG ... WhakaWRmSC
hazi pisze: testuje inny pool teraz podobny do waszego dlatego mnie nie ma wszystko się wyjasni
Bal: 0.08632302 ZEC Paid: 0.23573762 ZEC http://79.98.144.29:8080/workers/t1Ky4P ... QMDc8nnNhP

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości