[XMR] Mymonero - problemy

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Mymonero - problemy

Postautor: The Real McCoin » wtorek, 24 stycznia 2017, 21:43

Bit-els pisze: Nie, włącz sobie tryb paranoid to poczekasz trochę. Z godzinę chyba
Co Ty gadasz?
Przecież wartość Mixin określa z iloma wejściami użytymi wcześniej w blockchainie będzie podpisywane pierścieniowo aktualne wejście (a konkretnie, rozbite na nominały). Komputer będzie musiał wyciągnąć troszkę więcej danych z łańcucha (którego ma pod ręką) i wykonać trochę więcej obliczeń na dużych liczbach, ale dla niego to i tak pewnie są milisekundy.
Im większe Mixin tym większa rozmiarowo wyjdzie transakcja i pewnie będzie trzeba zapłacić większą prowizję.
Jak bloki wypadają co minutę, to po dziesięciu już jest po wszystkim (niezależnie od wielkości Mixin).

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Mymonero - problemy

Postautor: koparki » niedziela, 5 lutego 2017, 15:26

waluciarz pisze: Ostatnimi czasy słyszeliśmy o problemach z Mymonero. Nie było możliwości zalogowania się do swojego portfela. Dziś sprawdziłem i teoretycznie wszystko wróciło do normy. Teoretycznie, bo co prawda stan konta się zgadza, natomiast nie mogę przesłać żadnej kwoty dalej.
Not enough spendable outputs / balance too low (have: 0.000000000000 need: xxxxxxxxxxxxxx)
Też tak macie?
Portfel jest m.zd. niebezpieczny, sprawdźcie mozliwość wysłania z niego WSZYSTKICH swoich kojnów.
No to i ja zacząłem sprawdzać mymonero.com i niestety.... COŚ JEST NIE TAK.
mam to samo ! Gdy chciałem przelać kwotę xx wyskoczył komunikat że balance too low (have: 0.00000000xx need: xx ), mimo że saldo było wystarczające, częściowo udało się przelać 1/10 tego co było w portfelu ale dziwnie to wyglądało , musiałem ponawiać, jakies komunikaty wyskakiwały typu np. Failed to get unspent outs albo "Something unexpected occurred when submitting your transaction: Invalid transaction". Monety leżały tam dość długo.

@waluciarz czy znalazłeś przyczynę? co odpisał Tobie support?
---

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Mymonero - problemy

Postautor: koparki » poniedziałek, 16 października 2017, 15:26

na portfelu mymonero.com mam "Failed to get unspent outs" jak za dawnych czasów (kojny juz trochę leża na tym portfelu) , nie mogę przelać żadnej kwoty z portfela , zawsze ten sam komunikat. Ktoś tak miał ?
---

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Mymonero - problemy

Postautor: koparki » niedziela, 22 października 2017, 21:40

rozwiązanie:
gdy rejestrujesz sobie portfel mymonero musisz zarchiwizować sobie WSZYSTKIE klucze. Seed jest niekompatybilny z klientem natywnym ! więc jak nie będziesz miał kluczy to nie odzyskasz portfela w razie gdyby strona padła. Serwis znany jest z różnych nienaprawialnych błędów , jeden z nich jest opisany powyżej.
Można odtworzyć portfel , ściagając wersje natywną (przy okazji musisz synchronizować kilkunastogigowy blockchain - nie znalazłem gotowego blockchaina do ściagniecia), aby się nie męczyć od niedawna jest też dostępna wer. GUI , uruchamiajac soft pierwszy raz masz menu a w nim możliwość odtworzenia portfela na potstawie kluczy. Jednym słowem normalna procedura wspólna dla wielu krypto
---

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Mymonero - problemy

Postautor: Ziom3k » piątek, 29 grudnia 2017, 01:36

Witam,
Czy sa jakies opoznienia w przelewach monero? Postamowiłem wymienić XMR na PLN przy uzyciu coinroom, przelałem krypto na ich portfel tydzień temu, jednak oni wciąż nie mają mojej wpłaty. XMR z portfela zeszły niby wpłata poszła a tu nic, a support pisał że może to problem z portfelem. I tu pytanie - co z tym zrobić?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Mymonero - problemy

Postautor: Bit-els » piątek, 29 grudnia 2017, 07:04

Czy do przelewu dodałeś id transakcji? Bez tego jest problem, bo w monero wystarcza jeden adres na użytkownika, w tym wypadku giełdy. A dokładna informacja skąd Coinroom dostał monero jest zawarta w id

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Mymonero - problemy

Postautor: KryptoBanita » piątek, 29 grudnia 2017, 08:43

Czy coinroom wymaga transaction ID/MEMO ID ? Jedne giełdy wymagają, a inne nie. Wtedy sam adres nie wystarczy. Jak jest ID to kasa dochodzi do wspólnego wora na giełdę i PODOBNO jest to do odszukania ręcznie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Mymonero - problemy

Postautor: Coinroom » piątek, 29 grudnia 2017, 13:38

Ziom3k pisze: Witam,
Czy sa jakies opoznienia w przelewach monero? Postamowiłem wymienić XMR na PLN przy uzyciu coinroom, przelałem krypto na ich portfel tydzień temu, jednak oni wciąż nie mają mojej wpłaty. XMR z portfela zeszły niby wpłata poszła a tu nic, a support pisał że może to problem z portfelem. I tu pytanie - co z tym zrobić?
Szanowny Kliencie,
Prosimy o kontakt na maila help@coinroom.com , taka sytuacja może być spowodowana tym iż przelał Pan do nas za mało monero (w kantorze dla niezalogowanych jest wymagana taka ilość monero jaka została zadeklarowana, wpłacenie większej bądź mniejszej ilości powoduje to że transakcja nie dochodzi do skutku, w takich sytuacjach prosimy o kontakt z nami)
KryptoBanita pisze: Czy coinroom wymaga transaction ID/MEMO ID ? Jedne giełdy wymagają, a inne nie. Wtedy sam adres nie wystarczy. Jak jest ID to kasa dochodzi do wspólnego wora na giełdę i PODOBNO jest to do odszukania ręcznie.
Szanowny Kliencie,
U nas każdy Klient może wygenerować swój adres portfela i nie musi wpisywać ID.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Mymonero - problemy

Postautor: Refuge » piątek, 29 grudnia 2017, 21:51

Dzisiaj przelewałem z minergate XMR na coinroom i wszystko trwało jakieś 15min.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości