[XMR] Monero, wątek spekulacyjny ceny cena kursu kurs

Weteran
Posty: 1691
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 630
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: zomos2 » piątek, 2 grudnia 2016, 12:03

No nie wiem czy taki zniesiony. Fakt BTC poszło to i XMR opadł w BTCkach ale XMR ciągle jest w okolicy zniesienie 78.6% super świecy finexowej. Ryzyko spadku znacząco maleje na tych poziomach.

Weteran
Posty: 1691
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 630
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: zomos2 » niedziela, 4 grudnia 2016, 23:25

no na dzisiaj wzrost już zniesiony...

EDIT:
6.12
A na polo problemy z portfelem BTC. ludzie nie dostają BTC...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 435
Rejestracja: 11 lipca 2016
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: pisiont_groszy » czwartek, 29 grudnia 2016, 23:41

Jest szansa na przecenę? Co o tym myślicie?


Weteran
Posty: 1691
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 630
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: zomos2 » niedziela, 1 stycznia 2017, 17:17

Boczniak z tendencją wzrostową. XMR zaczyna iść równolegle do BTC. Jak BTC rośnie to i XMR rośnie. Wg mnie ogólna bańka się skończy jak BTC wykorkuje i jednoczesnie wykorkują ALTy. Tak było z LTC i BTC w 2013 roku. Wcześniej były nieco odwrotne, potem korelacja i jedno i drugie zbańkowało.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: Kluka » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 22:08

@zomos2, Zupelnie sie nia zgodze, alty wtedy odreaguja wg mnie. A co do xmr to przebil wlasnie ath w usd i wg mnie na dniach bedzie jakis news ktory da kopniaka i bedziemy szli po ath rowniez w przelicZeniu na btc

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: devega » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 22:26

Kluka pisze: @zomos2, Zupelnie sie nia zgodze, alty wtedy odreaguja wg mnie. A co do xmr to przebil wlasnie ath w usd i wg mnie na dniach bedzie jakis news ktory da kopniaka i bedziemy szli po ath rowniez w przelicZeniu na btc
Może ten?:
"Today Kraken is launching support for trading Monero (XMR). Monero is one of the leading cryptocurrencies that has seen huge 40x market cap growth in 2016 and trades with high volume and liquidity. Monero is built on the core principles of privacy, decentralization, open development, scalability, and fungibility."
:)

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 23:13

to jest duży awans dla monero , że zaczęły to obsługiwać giełdy z poza poloniexa, ten news został już sprzedany, sprzedawał się zanim było publicznie wiadomo. monero przebił swoje dolarowe ath bez problemu na dużo niższych obrotach niz podczas ostatniego ustalania ath - to daje do myślenia.
Monero a może także zec będzie przyjacielem minerów w 2017 ;)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: adam1226 » wtorek, 3 stycznia 2017, 00:10

Kluka pisze: @zomos2, Zupelnie sie nia zgodze, alty wtedy odreaguja wg mnie. A co do xmr to przebil wlasnie ath w usd i wg mnie na dniach bedzie jakis news ktory da kopniaka i bedziemy szli po ath rowniez w przelicZeniu na btc
wszystko zalezy od dynamiki korekty, bo jesli bedzie bardzo duza to niestety ale w takiej sytuacji ludzie wyprzedaja alty zeby odzyskac gotowke i mamy na czerwono zarowno btc jak i alt..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: The Real McCoin » wtorek, 3 stycznia 2017, 13:01

devega pisze:Może ten?:
"Today Kraken is launching support for trading Monero (XMR). Monero is one of the leading cryptocurrencies that has seen huge 40x market cap growth in 2016 and trades with high volume and liquidity. Monero is built on the core principles of privacy, decentralization, open development, scalability, and fungibility."
:)
Druga część tego newsa też może być istotna:
There is a hard fork planned for block 1220516, estimated for January 9th or 10th (an upgrade to enable RingCT transactions). Note that you should upgrade to Monero v0.10.1 before the hard fork. The hard fork is expected to go smoothly, but there may be significant price volatility around the event presenting opportunity for traders. Kraken XMR deposits will go offline shortly before the fork and remain offline for several hours after the fork.
Na http://moneroblocks.info jest odliczanie.
Zostało jeszcze 161 godzin.

Co to jest RingCT z getmonero.org:
RingCT, short for ring confidential transactions, is a way to hide the amount sent in a Monero transaction. This feature is currently in the testnet phase and is a high development priority. RingCT introduces an improved version of ring signatures called A Multi-layered Linkable Spontaneous Anonymous Group signature, which allows for hidden amounts, origins and destinations of transactions with reasonable efficiency and verifiable, trustless coin generation. For more information, please read the creator Shen Noether's paper here.

A way to hide the amount sent in a monero transaction.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 435
Rejestracja: 11 lipca 2016
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: pisiont_groszy » wtorek, 14 lutego 2017, 21:29

Pod koniec lutego monero może zrobić miłą niespodziankę? Co o tym mylicie?

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 26 kwietnia 2017
Reputacja: -33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: nnx3 » piątek, 28 kwietnia 2017, 20:01

no wazne ze silny trend wzrostowy, ja 3mam przy tym marketcap, do tego XMR ma nadal reputacje najbardziej anonimowej waluty, i zrobili update clienta ktory ma nie zarzynac wielkoscia blockchaina :mrgreen:

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » piątek, 18 sierpnia 2017, 01:05

monero moze się wybić podobnie do dash o ile będzie jeszcze trwało to ogólne hossowe wariactwo . Tokenów tez stosunkowo niewiele w obiegu , rośnie trudność , dość silna sieć (ale kto ja utrzymuje skoro mniejsza opłacalność niż eth i zec -służby?) rośnie presja na mixery i pralki a one nie beda mogły być powszechnie używane przy tak śmiesznej kapitalizacji monero . Jest na to sposób : podbić kapitalizację x10 (czyli cenę). Z drugiej strony mam zastrzeżenia do portfela , nie wiem jak pod win ale pod linux miewałem błedy polegajace na tym że któregos dnia blockchain przestał się aktualizować - zaciął się i trzeba było ściągac ponownie, lekki portfel kłóciłby się z ideą monero bo chodzi przeciez o anonimowość. Moim zdaniem inwestorami tokenów będa serwisy typu xmr.to i podobne.
Konkurencja na razie nie istnieje - zec ma jeszcze mało monet w obiegu i dużo mniejszą kapitalizację i jest skażone jako pochodna projektu rządowego , dash nie ma pełnej anonimowości w mixerze inne projekty wydaja się nie popularyzować.

oczywiście w razie zaryzykowania obowiązkowy stop loss dość płytko bo ogólnie to wszystko jest jednak po mocnej hossie . Krach na bitku moze pozamiatać wszystko.
---

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » sobota, 19 sierpnia 2017, 18:03

2 dni temu wspomniałem o monero... wyglada na to że się spełnia te przewidywania , podczas wyprzedaży bitka monero zachował się ładnie, widać że zakumulowały go wcześniej mocniejsze ręce... mozliwe wybicie tak jak dash, juz dziś sa zadatki na wybicie (wykres monero/usd).
Wykres monero trochę podobny do wykresu dash (w relacji do $) , więc moze tak być że oba kojny były akumulowane przez te sama grupę inwestycyjną . Szkoda że moderator wykasował post w których opisywałem mechanizm uciekania od drogiego bitka na przykładzie dash, część wątku mozna znaleźć tu: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=103&t=23002

osoby które nie zdązyły wskoczyć w dash moga spróbować NA SWOJE RYZYKO wskoczyć w monero m.zd.
oczywiście wszystkie krypto są po wzrostach liczonych w tysiącach % więc radzę zachować umiar
.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: adam1226 » sobota, 19 sierpnia 2017, 23:49

tylko ile to juz razy monero mial wybic.. a jak sie skonczylo poki co, wiadomo...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: devega » niedziela, 20 sierpnia 2017, 00:31

adam1226 pisze: tylko ile to juz razy monero mial wybic.. a jak sie skonczylo poki co, wiadomo...
Widocznie pompiarze nie zakumulowali jeszcze wystarczającej liczby coinów. Jako 1 z nielicznych dużych projektów, od dłużsego czasu przeżywa stagnację w cenie. Chyba, że jego miejsce zajmie ZCASH (anonimowość). Moim zdaniem 1 z tych 2 projektów, ze względu na cechy (anonimowość) i dość długą stagnację ma sporą szansę na mocne wybicie.

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » niedziela, 20 sierpnia 2017, 00:50

waluty "anonimowe" zaliczą ogromne wybicie takie aby ich kapitalizacja była wystarczajaca do powazniejszych zastosowań mówię tu o tysiacach procent jak nie na tej hossie to na nastepnej. Ptojektów typu "XMR.TO" z czasem będzie więcej . Wystarczy ze kilku grubasów bedzie chciało przemiksować swoje kojny to nie starczy obecnie płynności.
Taki jest świat , zawsze będzie w nim 1/4 szarej i czarnej strefy a moze jest jej znacznie wiecej, nawet deutshe bank robił jakieś szaro-rynkowe przelewy z czego była potem afera...
Na wszelki wypadek warto mieć takie kojny nawet wszystkie: monero , zec i dash... może nalezy tez prowadzić swoje badania i typować inne obiecujące projekty rokujące do większej kapitalizacji
---

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bit-els » niedziela, 20 sierpnia 2017, 07:14

@koparki, jak Cię nie było ktoś słusznie zauważył, że same państwa prowadzą nielegalne operacje. Najczęściej chodzi o broń. I taki zec jest jak znalazł dla nich. A rodowód wskazuje na to że same zeca wspierają i w pewnej chwili dostanie kopa jak Saturn 11.

Ale chyba jeszcze za wcześnie. Zec nawet roku nie ma.
Ale masz rację to będą tysiące %
Żeby pohandlować statkiem pełnym czołgów (5 mld $ ?) Zec musi mieć nie mniejszą kapitalizację niż bitcoin dziś. A i to za mało

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: Kluka » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 10:57

koparki pisze: może nalezy tez prowadzić swoje badania i typować inne obiecujące projekty rokujące do większej kapitalizacji
Ladnie dzis xmr idzie, az nie moge patrzec bo mialem jakis czas temu spora ilosc ale wymienilem na cos innego :roll: z moich badan i obserwacji wynika ze KMD moze byc fajnym kandydatem do pompy jezeli chodzi o anonimowe coiny
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: TheKubizz » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 12:12

Co tu się wydarzyło proszę Państwa? Powiadomienia poszły jak szalone na wzrost Monero - ja niestety się ich pozbyłem... Jakieś informację z jakiej paki taki skok ceny?

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 24 kwietnia 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: nztcaps » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 12:47

@TheKubizz Monero ma wejść na giełdę bithumb http://bithumb.cafe/archives/10619

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości