[XMR] Monero, wątek spekulacyjny ceny cena kursu kurs

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: miso20 » czwartek, 21 grudnia 2017, 01:26

@qertoip, wszyscy się zachwycaja liskiem :P

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: Moner » piątek, 22 grudnia 2017, 12:40

Chodzą plotki że monero ma zacząć spadać z nowym rokiem (zagraniczne fora) i ja też tak myśle bedą spadki. Wszyscy się wyprzedali i zapomnieli o temacie :)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: marcinzkomina » piątek, 22 grudnia 2017, 16:04

Moner pisze: Chodzą plotki że monero ma zacząć spadać z nowym rokiem (zagraniczne fora) i ja też tak myśle bedą spadki. Wszyscy się wyprzedali i zapomnieli o temacie :)
Plotki!!! kto plotkuje, dlaczego mają być spadki akurat na monero :shock: ? Może link??

Dodano po 1 minucie 42 sekundach:
marcinzkomina pisze:
Moner pisze: Chodzą plotki że monero ma zacząć spadać z nowym rokiem (zagraniczne fora) i ja też tak myśle bedą spadki. Wszyscy się wyprzedali i zapomnieli o temacie :)
Plotki!!! kto plotkuje, dlaczego mają być spadki akurat na monero :shock: ? Może link??
Ja słyszałem plotki na facebooku (chińska wersja) że monero będzie w przyszłym roku po 10000000$

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: Moner » piątek, 22 grudnia 2017, 20:21

Kolego, Google i zagraniczne fora, tylko język trzeba znać. Ta informacja jest dla mniejszych graczy, niedoświadczonych. Ja nie będę nikomu nic podawał na tacy, włoz trochę pracy w znalezienie tego.
Odpowiedziałem tylko na pytanie co z ruchem na temat monero. Doświadczeni wiedza gdzie i co :)

Dodano po 1 minucie 57 sekundach:
Oczywiście nie musisz mi wierzyć :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: Comparic.pl » wtorek, 23 stycznia 2018, 16:31

Monero (XMR), który od strony technicznej znajduje się na bardzo istotnym poziomie wsparcia. Strefę byczej obrony wyznaczają maksima z 6 grudnia, które w połączeniu z psychologicznym pułapem 300 dolarów były testowane w ostatnim miesiącu ponad pięciokrotnie.

https://comparic.pl/kryptowalutowe-pods ... i-25-2018/
Stosując zasadę z innych analiz, rozciągnięcie siatki Fibonacciego na wzrosty z 2017 roku pokazuje, że poziom pokrywa się z 38,2%, dynamiczne spadki z przełomu grudnia i stycznia testowały również 50% trendu wzrostowego (dwukrotnie, cena 243,00). Od góry notowania ogranicza natomiast 420,00 oraz spadkowa linia trendu. Ostatni pin bar popytowy na wysokości 300,00 pozwolił cenie na odbicie o prawie 100 dolarów – czy tym razem będzie podobnie? Najpierw należy poczekać jednak na zamknięcie wtorkowej sesji, aby potwierdzić, że będziemy mieli do czynienia z kolejnym „nosem Pinokia”.

BŁĄD HTTP nie mogę tutaj dodać wykresu :/
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: Comparic.pl » czwartek, 25 stycznia 2018, 13:46

Koszty transakcji Monero wyższe od Bitcoina?

https://comparic.pl/koszty-transakcji-m ... -bitcoina/

W momencie gdy Monero konsoliduje nad wsparciem 300,00 USD, notowania Bitcoina cały czas się osuwają (cena historyczna naniesiona na wykres niebieską linią). XMR opiera się więc presji sprzedających i nieprzerwanie od dziesięciu dni testuje istotną strefę popytową. Dopiero jej pokonanie da sygnał do kontynuacji spadków.

https://comparic.pl/wp-content/uploads/ ... _202-1.png
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: Comparic.pl » czwartek, 1 lutego 2018, 14:45

W ostatnim czasie Monero wypadł z pierwszej dziesiątki top10 kryptowalut jeśli chodzi o kapitalizację, utracił również poziom 300 dolarów który bronił przed spadkami. Wyłamanie z tego układu bocznego może nieść za sobą dalsze spadki w perspektywie najbliższych sesji a zasięg o “wielkość” kanału pokrywa się z dołkiem sesji 22. grudnia.

https://comparic.pl/kryptotrading-anali ... ut-1-luty/

Dodatkowo, notowania Monero tworzą wzór formacji harmonicznej zwykle kończący trend, jest to motyl (butterfly) z punktem reakcji “D” na 127% zewnętrznego mierzenia Fibonacciego w okolicy 180$ a więc potencjał spadku jest jeszcze niewyczerpany i oceniam go na ok 30%. Alternatywnie wyjście powyżej 300$ zaneguje negatywny scenariusz.

Obrazek
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: FlyingAtom » piątek, 2 lutego 2018, 19:31

Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoBanita » piątek, 2 lutego 2018, 19:37

FlyingAtom pisze: Gdzieś tam jest napisane że przyjmujemy inne krypo, nie przyjmujemy (raz tylko dash kupiłem od klienta bo przyjechał 200km do wawy i miał dash)
To po Cha się podpinacie w temacie XMR!

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 1 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: bombastik » wtorek, 6 lutego 2018, 23:55

Może nie do końca z tematem, ale polecacie jakiegoś poola ?

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: blackcoinpig » czwartek, 8 lutego 2018, 23:02

@bombastik, polecam naszego https://black-pool.net/
Możemy pomóc z skonfiguracją, dawaj znać.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: BitHub.pl » piątek, 16 lutego 2018, 12:40

Plany zespołu odnośnie rozwoju projektu na 2018 rok

https://bithub.pl/artykuly/monero-postep-plany-2018/
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bit-els » piątek, 16 lutego 2018, 15:33

@BitHub.pl, sprawdźcie tę informację. Oficjalne konto Monero na tt ostrzega przed hf
We are not affiliated with nor do we endorse MoneroV. Furthermore, we strongly discourage Monero users to reuse their keys to claim their MoneroV
https://getmonero.org/2018/02/11/PoW-ch ... reuse.html

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: mistique » środa, 21 lutego 2018, 18:35

Witam,
Czy wiecie może czy twórcy mają w planach zrobić coś z faktem, że spora moc sieci to wirusy odpalone w przeglądarkach z mocą około 15H/s ? Wydaje mi się, że mega zawyża to moc sieci i negatywnie wpływa na monero :-( Przestałem kopać totalnie bo się nie opłacało i do tego cena pewnie spada bo takie "ukradzione" monero jest na pniu sprzedawane.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 412
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 768
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: jpktraders » czwartek, 19 kwietnia 2018, 20:31

Monero - jedenaste miejsce w rankingu kryptowalut odnotowuje wzrosty w ciągu ostatnich 24 godzin z wynikiem ponad 5%. Jego kapitalizacja odrobiła właśnie straty które ciągnęły się przez cały miesiąc.



Technicznie cena odbiła się od linii tendencji na wykresie z interwału dziennego. Z tego miejsca rozpoczął się impuls wzrostowy, który wybił opór 222$.



Test wsparcia 222$ od góry będzie dobrym miejscem do szukania pozycji długich z pierwszym targetem na poziomie 283$.

Rzeczowo i w punkt #bitcoin, #blockchain. Przegląd prasy, stan sieci, bezpieczeństwo, analizy, raporty finansowe, ICO oraz recenzje giełd. Nasze analizy, raporty oraz artykuły edukacyjne publikowane są w wielu mediach branżowych.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 29 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: Alex75 » czwartek, 17 maja 2018, 12:20

Monero ma zostać wprowadzone także do CoinDeala, jeśli wygra głosowanie. Musimy uzyskać jeszcze 500 głosów do końca głosowania. Zostało tylko 5 dni. Głosujcie! https://coindeal.com/ vote

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: miso20 » niedziela, 20 maja 2018, 11:37

Monero jakby miało lada moment wyjść z półrocznego trójkąta. Lada moment w tej skali to paręnaście dni lub pare tygodni ;P. Z historycznego punktu widzenia zakupy w pobliżu tej linii były dobrym pomysłem. Radzę jednak ostrożność, bo jak Bitcoin zacznie spadać bardziej to monero zapewne wyjdzie dołem.


Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: miso20 » wtorek, 29 maja 2018, 10:39

No i wyszło dołem, także sytuacja nieciekawa, bo trójkąt jest w naprawdę dużej skali. Jeżeli Bitcoin na dniach nie odbije to będzie kiepsko. A odbicie jest całkiem możliwe.

Generalnie jak patrze po wykresach to większość kryptowalut jest w punktach krytycznych, że albo odbicie albo będziemy mieć kolejne parę tygodni lub miesięcy bessy. W sumie w jednym i drugim przypadku nie narzekałbym :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomasz_Es » niedziela, 2 września 2018, 22:18

Z racji małego ruchu w temacie:
Bloomberg podpiera się raportem Satis poruszanym już w innych wątkach wg. którego Monero z racji swojej anonimowości może osiągnąć cenę 39k $ w ciągu 10 lat.

https://research.bloomberg.com/pub/res/ ... 9rquSuSoDQ

Obrazek

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - spekulacja na temat ceny

Postautor: miso20 » poniedziałek, 3 września 2018, 00:51

@Tomasz_Es, dziwny ten raport widziałem go juz wcześniej - jak dla mnie sie kupy to nie trzyma, ale musiałbym szerzej przyjrzeć sie analizie. Zgodzę sie, że Monero ma potencjał do takiego wzrostu. Ale też nie zgodzę sie, że ripple upadnie, bo wspierają go banki. Cardano do zera? Rozumiem spadki o 95%, ale to też dziwne :D

Dodano po 3 minutach 59 sekundach:
Dasha na zaledwie 3k w ciagu 10’lat? Był lot 1600. Większość walut przebije nowe ath gdy uczyni to btc. Takie są prawidłowości hossy, zatem Dash czy większość altów powinna rownież ustanowić nowe ath wg tej tabelki w ciagu roku, moze dwóch ale nie po 10 :D. Tyle rożnego gowna rosło teraz wraz z btc to czemu miałoby to sie zachować inaczej teraz?

Raport mnie nie przekonuje - nie w każdym aspekcie

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości