Zcash - dyskusja ogólna

Wygadany
Reputacja: 362
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: shinya56 » niedziela, 23 czerwca 2019, 13:29

koparki pisze: niedziela, 23 czerwca 2019, 11:27Szkoda że językiem do pisania aplikacji w ETH nie jest np.Java Scrypt tylko jakiś egzotyczny wymyślony przez Vitalika język, to może sprawić że inny projekt dorówna szybko eterowi w adopcji.

IOST może być drugim ETH w przyszłości.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2220
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: koparki » niedziela, 23 czerwca 2019, 13:49

shinya56 pisze: niedziela, 23 czerwca 2019, 13:29IOST może być drugim ETH w przyszłości.

hehe , chłopaki w wątku o lisk dostali szału gdy napisałem takie bluźnierstwo w kontekście dewaluacji liska. Oczywiście ze IOST to najlepsza platforma smartkontraktów jaka istnieje obecnie. Tylko że jeszcze czekają ją choroby wieku dzieciecego , luki bezpieczeństwa itd... Szykuje się do sporego zakupu IOSTa, może nawet dziś juz jest okazja, nie wiem ociągam się, bitek po ogromnych wzrostach a wartość IOST w $ na tym samym poziomie ostatnio juz dość długo.
Gdyby deweloperzy IOST natywnie dodali do IOSTA prywatność o której tu mówimy to platforma byłaby kompleksowa i lepsza od ETH, aplikacje w Java Scrypt powstały bardzo szybko od momentu statru projektu 2 miesiące temu, za rok będzie ich tyle co dla Trona. ...
przy tak dynamicznie zmieniajacej sie technologii trzeba być szalonym aby bezkrytycznie wierzyć ze zakup BTC jest dobrą inwestycja na lata ;) mówia tak ludzie którzy nie pobawili się i nie testowali niczego poza portfelem BTC/BCH ;)
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 czerwca 2019, 13:51 przez koparki, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Reputacja: 362
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: shinya56 » niedziela, 23 czerwca 2019, 13:50

koparki pisze: niedziela, 23 czerwca 2019, 13:49chłopaki w wątku o lisk dostali szału

Tam jest sekta ;)
shinya56 pisze: niedziela, 23 czerwca 2019, 13:50Gdyby deweloperzy IOST natywnie dodali do IOSTA prywatność o której tu mówimy to platforma byłaby kompleksowa i lepsza od ETH

W ogóle planują to wprowadzić deweloperzy IOSTa ?

@koparki
Co jeszcze testujesz z innych projektów ?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: koparki » niedziela, 23 czerwca 2019, 13:57

shinya56 pisze: niedziela, 23 czerwca 2019, 13:52W ogóle planują to wprowadzić deweloperzy IOSTa ?

jako druga warstwa w partnerstwie z innymi projektami , jeszcze tego nie potrafię sobie wyobrazić , muszę przeczytać wiele na ten temat.

Dodano po 33 minutach 42 sekundach:
shinya56 pisze: niedziela, 23 czerwca 2019, 13:53Co jeszcze testujesz z innych projektów ?

wolę ekosystemy smartkontraktów. Obecnie istnieją 3 najwieksze platformy pod wzgledem ilości użytkowników oraz jedena nowa obiecująca. W ramach tych ekosystemów są rózne aplikacje, pasjonuje mnie tokenizowanie usług w chmurach i funkcjonowanie ich jako zaprogramowany biznes, z akcjonariuszami i dywidendami. Obecnie eldoerado dla programistów i wizjonerów którzy chcą zobaczyć przedsmak tego co będzie za parę lat powszechne.

Weteran
Reputacja: 613
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: szlagaag » wtorek, 25 czerwca 2019, 14:28

Obrazek

Tak to widzę ,czyli powrót na 94$ i jakoś do hardforka wzrosty pod 141$. Później wysiadam ,ale zapewne będzie się utrzymywało nad linią dłuższy czas.

btw. Wiadomo już może jakie giełdy będą wspierać hardforka?

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 96
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: aprojection » wtorek, 25 czerwca 2019, 19:02

szlagaag pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 14:28btw. Wiadomo już może jakie giełdy będą wspierać hardforka?

Lansuja sie ze zlozyli "papiery" do Binance i ze jest "in progress". Dla mnie szczerze to ten Ycash to jakis smiec fork - bede zaskoczony jak jakas top gielda to wylistuje.

// ogolnie narazie chyba 0 gield

Początkujący
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: Kryptomar » wtorek, 25 czerwca 2019, 19:09

Socjolog gdzie jesteś z tym swoim super ZEC? Ponaganiałeś trochę i uciekłeś.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2465
Reputacja postu: 
8

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 25 czerwca 2019, 20:07

@Kryptomat jestem, ale jest zwykły wtorek. Pracuje, mam od pyty zleceń, ogarniam firmę, pracowników,odliczam dni do urlopu. Niezmiennie ,jak pisałem jak kupiłem ZEC i leżą na ledgerze, dzisiaj dokupiłem delikatnie kilka, postawiłem longa na XTB na ZEC/BTC na 0.0926. W tygodniu u mnie średnio z czasem, szczególnie w tych miesiącach, zwijam biura, alokacja wyposażenia z biura do 30.06. Mam za dużo na głowie. ZEC jest mega za..isty, inne anony też mnie interesują. Kupuję/ ledger i nie robię z tym NIC. Obecnie dziad steruje wszystkimi altami, ale na $ są przecież plusy odkąd pisałem tu w wątku że warto...Wachlarz w ujęciu do BTC przebija kolejne granice do BTC, ale kogo interesuje BTC :?: mnie nie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Tutaj i swobodnie spamuje :) : https://discordapp.com/invite/3y9TNbT
Cena : https://www.buybitcoinworldwide.com/price/
https://ftx.com/#a=1276841 Platforma lepsza niż Bitmex, lepsza niż Finex - nowość , oferowana przez jednego z użytkowników za 7% fee/ u mnie free/ref link

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: koparki » wtorek, 25 czerwca 2019, 20:43

socjolog2008 pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 20:07ZEC jest mega za..isty,

Lepiej odrób zadanie i rozeznaj sie , bo jednak Twój skarb taki zajebisty nie jest. ;) ZEC ma szereg problemów , jego cena i brak popularności nie wzieły się znikąd, warto go mieć ale nie ma co wpadac w zachwyt ;) Brak perspektyw skalowalności chyba że od podstaw zrobą nowego kojna no i obecnie jednak brak prywatności w praktyce.
Na pewno JPmorgan zrobi stablecoina dla swoich klientów, który będzie istniał w sieci ETH oparty o Zero-Knowledge Proofs (ekipa zec sprzedała im prawa), okazuje się że gdyby ETH był juz na POS-ie i powstałby na nim token z funkcjonalnoscią Zero-Knowledge Proofs to znika problem ze skalowalnoscia bo o to zatroszczy się juz przyszły szybki skalowalny ETH-POS.

Wiele razy wspominałem - przygladajcie sie sieciom gdzie istniej mozliwość tworzenia tokenów, aplikacji i inteligentnych kontraktów, bo własnie na nich mogą zaistnieć nawet ?anony?
Ostatnio zmieniony wtorek, 25 czerwca 2019, 21:51 przez koparki, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Reputacja postu: 
2

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: szlagaag » wtorek, 25 czerwca 2019, 21:37

Fajnie wyglądają te anonimowe coiny. Zcash pompka do 118$ i przestój. Podczas przestoju Monero odrabia strata do Zcasha i też wdrapuję się do 120$. Teraz Monero opada ,więc ZCash pownien odpalić kolejny ruch w górę.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
15

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: socjolog2008 » środa, 26 czerwca 2019, 18:29

@koparki większość tych technicznych historii traktuje jako opowieści z Narni pod kurs. Mnie interesuje funkcjonalna samodzielna anonimowość. Nie kolejna ICO ściema..na sieci Ethera
Żeby nie było że nie wierzę w projekt, trzymałem od kilku dni, trzymam dalej i dokładam pozycję na long też na FX. Dla mnie ta waluta jest praktycznie funkcjonalna, odkąd wprowadzili możliwość przesyłu środków i portfel z opcją Shielded (a nie żadne śmieszne mixery z BTC).i 5000 zł za Zcash mnie interesuje ( a w snach powrót do dnia powstania, chociaż wtedy była podaż zaburzona przez kopalnie 20BTC/1 ZEC) :mrgreen:
Będą z tą technologią walczyć, zbijać kurs w ujęciu do Bitcoina. Ale mają na pokładzie HODLERÓW z czasów tanich BTC (którzy Bita porzucili na pożarcie, to Chińska (kopalnie) suka Tethera, z anonimowością nie mająca już NIC wspólnego i tyle

Dodano po 1 godzinie 38 minutach 32 sekundach:
A tak to wygląda Nam na dziś ,myślę etapowo z postępującym drukowaniem Bito Tethera warto będzie wstawiać ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://ftx.com/#a=1276841 Platforma lepsza niż Bitmex, lepsza niż Finex - nowość , oferowana przez jednego z użytkowników za 7% fee/ u mnie free/ref link

Weteran
Reputacja postu: 
2

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: szlagaag » środa, 26 czerwca 2019, 22:23

Obrazek

Fibo odbębnione co do centa. $

W sumie można twierdzieć ,że wzrosty ZCasha do 125$ były planowane tak by po spadkach na btc zcash utrzymał swój poziom sprzed wybicia.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
7

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 27 czerwca 2019, 22:57

21 dni od jutra do magicznego Ycasha, zero akceptacji giełd (pewnie się jakaś tropikalna prędzej czy później znajdzie) portfel testnet działa i śmiga, nie koniecznie musi to być do czegokolwiek potrzebne ale samo wydarzenie może przyciągnąć uwagę spekulantów (wydaje mi się że zdołowanie aż o 32% na rajdzie BTC nie jest przypadkowe) a i trzyma się dumnie w stosunku do krwawych spadków konkurentów XMR i Dash (chociaż ten to akurat konkurent bo anonimowość to też ich część marketingu..)
https://www.ycash.xyz/download/#yecwallet
Ja dzisiaj w panice wyłapałem znowu ZEC nawet i po 358 zł. No szok że się ludzie pozbywają takiego cuda z ceną 110/1 ceny BTC nie dostrzegając anonimowej funkcjonalności

Początkujący
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
1

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: Kryptomar » czwartek, 27 czerwca 2019, 23:17

socjolog2008 pisze: czwartek, 27 czerwca 2019, 22:57Ja dzisiaj w panice wyłapałem znowu ZEC nawet i po 358 zł. No szok że się ludzie pozbywają takiego cuda z ceną 110/1 ceny BTC nie dostrzegając anonimowej funkcjonalności
Zabrzmiało jak typowe naganianie...

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 9172
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 27 czerwca 2019, 23:24

Ktoś popuścił w pieluchę chyba z wrażenia. Szok!!! Okazja życia jak bitwa o klapki w lidlu!!! :mrgreen:
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 27 czerwca 2019, 23:36

@Wymazywanie na BTC są lepsze akcje po 10000$ ,i walczą ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 9172
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » piątek, 28 czerwca 2019, 00:02

@socjolog2008 Hehe. Jak chcesz dalszego wzrostu ZEC to dosłownie módl się by BTC się nie spierdaczył za bardzo.
Bo jeśli się spierdaczy, z altów będzie jesień średniowiecza albo Krzyk Muncha na sterydach. :D
Dużo tego co robię, to gram alty pod niespadające BTC. Bez tego warunku jest naprawdę ciężko.
Spoiler:
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 993
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: Kluka » piątek, 28 czerwca 2019, 09:34

Wymazywanie pisze: piątek, 28 czerwca 2019, 00:02Bo jeśli się spierdaczy, z altów będzie jesień średniowiecza albo Krzyk Muncha na sterydach.
Najczesciej w krypto jest tak ze jak nam sie wydaje ze tak bedzie to bedzie zupelnie inaczej ;)
„Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz” ~ Mahatma Gandhi

Weteran
Reputacja postu: 
2

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: szlagaag » piątek, 28 czerwca 2019, 09:40

Obrazek

Tak jak myślałem mocne wzrosty ZEC przed spadkiem BTC nie były bez powodu.
Mamy zaliczone 0.382 fibo idealnie + odbicie od lini trendu.

Jako jedyny odrobił wszystko co stracił na wczorajszych spadkach 8-)
Zaraz przegoni LTC w kursie.
10 pozycja względem vol24 na marketcapie.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 993
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: Kluka » piątek, 28 czerwca 2019, 09:43

Co do zec tez uwazam ze jest spoko, jedynie czego w nim nie lubie to to ze tak naprawde nie ma sie pewnosci czy nikt tego nie dodrukowal jakims backdoorem i czy nie lezy na jakims prywatnym adresie. Ale teraz wpadlem na mysl ze przeciez mozna bylo to tak skonstruowac zeby zec swiezo po wykopaniu musial najpierw pojsc na adres "T" a moze tak jest? Orientuje sie ktos?

Co do forka to nie jestem zwolennikiem dla mnie to bez sensu... zwykle rozwadnianie i glupota ludzi co mysla ze beda mieli czegos x2
„Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz” ~ Mahatma Gandhi

Wróć do „Pozostałe”