Zcash - dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 928
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » piątek, 1 stycznia 2021, 20:32

Tak tylko zauważę, że bicie własnej, uchodowanej świni na święta, też jest nielegalne... Bo kolczyków kużwa nie miała i się na domowym wikcie uchowała - coś jak za ukupacji hitlerowskiej! A ludzie chowają i biją...
Teraz jest wojna, kto handluje ten żyje! Jak sprzedam monero, zikasz i dasza, to bimbru się też napiję :mrgreen:
Ostatnio w spisie rolnym było pytanie o ILOŚĆ KUR (?!) O takie duperele, to nawet komuniści nie pytali :idea:

Życząc wszystkim zeca po dolarze idę oblewać nowy rok :mrgreen:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 4766
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: koparki » niedziela, 3 stycznia 2021, 09:25

Mówcie co chcecie ale stawiam na to że trwa wielka konwersja z nieskalowalnego dinozaura ZEC na szybkiego, skalowalnego ZEN. Doczekamy sie wyrównania cen obu kojnów - zec nieco spadnie a zen nieco wzrośnie aby w końcu przebić cenę ZECa . Pamiętacie te dyskusje że ekipa ZEC musiałby właściwie stworzyć nowego kojna aby usprawnić ZEC? zupełnie jak z ETH musi powstać ETH2.0 od nowa bo stare dziadostwo to tylko może być zaakceptowane w bitcoinie, @socjolog2008 ;).
ZEN jest podobnie jak Bitcoin w sferze zainteresowania DCG. ZEN najlepiej zachował sie w trakcie pogromu anonów

Co z "ceremonią" zk-Snark w przypadku ZEN (który jest pochodną ZEC Classic) ??? o tym nie było przeciez tak głośno jak w ZEC , przecież to jest bardzo krytyczny moment . Gdyby zachować klucz inicjujący to kreator systemu jest władcą niejawnego dodruku, czyż nie? ;) nie ogarniam od stony technicznej , moze ZEC classic i ZEC wywodzi sie z jednej "ceremonii" ? ktoś może odpowiedzieć?

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: koparki » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 10:16

na zcashu chyba jakas epicka okazja sami zobaczcie: https://coinmarketcap.com/
zcash na 43miejscu w cmc walczy o pozycje z sushiswap na sąsiedniej lokacie 44, zresztą na wyższych pozycjach jest więcej egzotycznych kojnów ftt yfi, zil , rev , snx, cel , aave , atom, theta itd ;)
Przypominam że SUSHI to defi zrobiony na kolanie na fali szajby defi, pod koniec tamtejszej hossy - niewiarygodne jest to zestawienie kapitalizacji , zwykły kał zmieszał się w rankingu CMC z projektem mocno innowacyjnym który w chwili startu uzyskał akceptacje na totalnie wszystkich giełdach na świecie. Było minęło ? Zniknie z giełd równie szybko ?

Eth
Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 280
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: Eth » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 17:28

@koparki Ale co dalej z projektem? Gdzie tym handlować później?

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: koparki » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 18:01

@Eth ZEC bym sobie mimo wszystko darował bo to dinozaur , wygląda na to że wujki z DCG zaopiekują sie anonem w technologii zk-SNARK, pewnie przez długi czas akumulowali sporo ZENów aby osiagnąć sprawiedliwy podział bogactwa: bankierzy 90% reszta 10% :lol: jesli tak sie stało to ZEN nie zniknie, jest oparty o masternode wiec pewnie w jakis sposób mozna będzie monitować tę prywatność ? nie wiem , nie znam się
Trzeba obserwować projekt i podejście do projektu ekipy z DCG. Któryś anon będzie miał kapitalizacje ogromną któregoś dnia, prywatność jaką dawała gotówka będzie w cenie w epoce kryptowalut banku centralnego.

Dodano po 10 minutach 13 sekundach:
@Kluka jest najwiekszym fanem ZEC , obserwujesz projekt kolego, coś się tam dzieje, poza ściemnianiem ? no bo jednak lokata nr 43 na CMC i walka o lokatę z kojnem SUSHI nie wygląda dobrze :) 50 dolków podczas gdy bitek wali w górę na 35000$ to chyba sromotna porażka naszego czarnego konia ;)

Weteran
Reputacja: 1014
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: adiqq » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 20:28

Ze smutkiem, ale przyznaję rację mojemu przedmówcy - tak jeśli chodzi o ZEC jak i innego coina, który stopniowo i bardzo konsekwencie obsuwa się w CMC...jednego pozbyłem się już dawno, co do ZEC miałem naprawdę dużo cierpliwości, ale chyba trzeba będzie być konsekwentnym i też się go pozbyć...

Weteran
Reputacja: 1141
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: miso20 » wtorek, 5 stycznia 2021, 01:09

koparki pisze: poniedziałek, 4 stycznia 2021, 18:01@Kluka jest najwiekszym fanem ZEC ,
największy to jest przecież socjolog ;P

Dyskutant
Awatar użytkownika
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: Jahu » czwartek, 7 stycznia 2021, 10:51

Właśnie socjolog mnie też namówił na tego ZEC i mam go cały czas trochę i bardzo mi zaczyna ciążyć w portfelu. Jako jeden z nielicznych altów w ogóle nie wzrósł w minionym roku i teraz też nie reaguje na hossę na BTC w ogóle i jako jedyny świeci mi na czerwono, a trzymam go już prawie 2 lata. Szkoda bo zapowiadał się jako jeden z ciekawszych altów. Czy ktoś wie jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy?

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 339
Reputacja postu: 
2

Zcash - dyskusja ogólna

Postautor: Kutalisk » czwartek, 7 stycznia 2021, 10:55

@Jahu Bittrex to Delist ‘Privacy Coins’ Monero, Dash and Zcash:

https://www.coindesk.com/bittrex-to-del ... -and-zcash

Wróć do „Pozostałe”