Platforma ARK

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Rumcajs » sobota, 15 kwietnia 2017, 09:22

Nie wiem. Może cena chce dorównać po prostu do Liska ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: blink » sobota, 15 kwietnia 2017, 09:30

Ile tych monet tam jest obecnie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Rumcajs » sobota, 15 kwietnia 2017, 09:45

Tam czyli gdzie ?
Wszystkich ? 125 mln:

Ark Block reward : 2 Constantly
Ark Supply : 125Million

Ark Distribution ICO - 93,750,000
ARK Founders Team - 18,750,000
ARK Shield Program - 8,750,000
Ark Bounties - 2,500,000
Escrow - 1,250,000

Z tym że w obiegu jest narazie te z ICO 93,75 mln + to z bounty, escrow nie wiem czy swoje sprzedal to mal raynolds , mozliwe ze swoje trzyma zapewne az wzrosnie cena.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: blink » sobota, 15 kwietnia 2017, 09:50

O to mi chodziło dzięki!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Rumcajs » niedziela, 16 kwietnia 2017, 11:51

Nom ładnie poszło w góre dobrze że mam niewielką ilość, zawsze coś wpadnie. Ale narazie nie sprzedaje nigdzie mi sie nie spieszy a z forgowania troche dochodzi i tak. Jak przekroczy 50k to możliwe że sprzedam część żeby dokupić Stratisa i Wave.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Platforma ARK

Postautor: adam1226 » niedziela, 16 kwietnia 2017, 11:53

bioly pisze: Gratulacje wszystkim którzy kupili, ładny profit na święta :D Przyznam się szczerze, że nie doceniłem takiego potencjału do wzrostu ceny.
Ty nie doceniles to co dopiero mam powiedzieć ja - myslalem ze to bedzie większą padaka od liska :p
Zazdroszczę tym co weszli z bonusem 120% u mnie niestety polo nawalilo i 70% tylko się załapałem .. poza tym ponad polowe sprzedalem tuz po debiucie na trexie :(
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 17 kwietnia 2017, 14:50

Eh w nocy ktoś musiał zrobić fatfingersa lub druga teoria ktos dał linka że ktoś dumpnął zeby miec kase na leczenie swojej choroby.
Jakby nie było popsuł tym cały dzień wzrostów bo zrzucił na Bittrexie aż do troche poniżej 10k i cena teraz walczy w okolicach 20k s i jeszcze na dodatek ktos celowo zrzuca chyba niewielkie ilosci co jakiś czas żeby bidy powyżej 19k sie nie budowały i żeby nie wzrosło ponad to 20k. Bo zamiast włożyć na aska i poczekać chwile to zmiata drobne bidy sporo nizej niż by mogl wziąć jakby to ustawił na asku.
I popsuli mi plany zakupowe bo myślałem że dziś zaczniemy dzień od 28k na czym skonczyliśmy chyba wczoraj na Arku a tu zaczynaliśmy znowu po dumpie od 10 k i wolno idzie a planowałem sprzedac częśc Arka jak więcej wzrośnie bo chciałem kupić inne a tu lipa.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 176
Rejestracja: 26 maja 2016
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: lesefere » poniedziałek, 17 kwietnia 2017, 19:16

No własnie też tak zauważyłem, dziś sprzedałem swoje PIVIX bo coś czułem, że się trend odwróci żeby więcej odkupić ale skubany się trzyma cały czas. I teraz spoglądam na ARK czy by nie zaryzykować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Rumcajs » niedziela, 7 maja 2017, 21:05

@bioly,

dzisiejsza wypłata z forgowania była już ładna bo ostatnio coś coraz mniej mi dochodziło. To poza kopaniem jeszcze od czegos zależy ile dostaną z forgowania delegaci ? bo ich ilosc jest stała bloki wchodzą co tą samą ilość czasu 2 minuty (??) czy coś źle kojarze ? Czy jest jeszcze wpływ z fee od transakcji dodatkowo do tego poza kopaniem blokow ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Rumcajs » niedziela, 7 maja 2017, 22:51

Aha. No widzisz zapomniałem juz jeśli wiedziałem że fee z transakcji też dochodzą. Ale to ma sens, jest tylko max 51 delegatów i im wiecej obrotów i przesyłania Arkow miedzy walletami to prowizje coraz wieksze dla kazdego z delegatow, a jak cena bylaby wyzsza to wiekszy zysk.
Co prawda cena nie wzrosla ostatnio ale moze bylo wiecej transakcji i prowizji ale pare ark piechota nie chodzi. Na coinach z PoS tez jest fajnie ale jednak fee z nodow wychodzi najlepiej co by nie mowic. Bo PoS ma tylko X% rocznie zaleznie od ilosci coinow wiecej mozna wystakowac ale PoS nie daje zadnego fee od transakcji, więc coiny z nodami automatycznie są lepsze. W sumie żaluje że nie kupiłem Liska wiecej kiedys ale na poczatku byl drogi a teraz znowu jest drogi. Wiecej dostaje z noda delegata niz z PoS 2 innych coinow ktore stakuje. Dziwne no ale fee jednak sporo daje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Rumcajs » wtorek, 28 listopada 2017, 17:09

@bioly,

Mam problem, co mam zrobić z wiszącą mi transakcją z 0 potwierdzeń ?
Wypłata z walleta na giełdę robiłem. zaklikałem wszystko i było OK ale stwierdziłem że skoro już pozatwierdzałem wszystko to mogę zamknąć wallet i zamknąłem wallet nie czekając bo myślałem że jest Ok. Wchodze na giełdę a tam nie ma wpływu i sie dziwie, no to uruchomiłem wallet a tam pisze że jest wypłata z konta na konto giełdy ale liczba potwierdzeń transakcji to 0.
I czekam i nic, zamykałem wallet i włączałem też nie pomaga. Zostało na tym 0 potwierdzeń.
Na szczęście z salda mi nie zdjęło tej kwoty ale co teraz? wysyłałem to na konto giełdy i jak kiedyś zaskoczy a sie okaze że adres na giełdzie Arka mi się zmienił a to sie wyśle bo nie wysyłałem całości tylko część ale dość sporą. Da sie to jakoś naprawić czy co mam zrobić ? Help ? :)

Dodano po 7 minutach 57 sekundach:
A tu news duży o Arku:
https://blog.ark.io/ark-creates-a-uniqu ... 7c488c7fb8

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Canis Lupus » wtorek, 28 listopada 2017, 17:16

@Rumcajs, też mi się czasem tak zdarzało. Wyślij jeszcze raz, to już się nie załapie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Rumcajs » wtorek, 28 listopada 2017, 17:22

Ta właśnie pusciłem testowo następno małą już bez zamykania walleta i ta przeszła a ta poprzednia z 0 potwierdzeń znikła.
Ale chciałem w końcu wysłać tą całą ilosc o którą mi chodziło i wysłalem też bez zamykania walleta jak widziałem że ta pierwsza się już zaczeła potwierdzać i na ten znowu mam 0 potwierdzeń i wisi ...
Można mieć naraz w ogóle 2 transakcje wychodzące ? bo ta pierwsza jeszcze nie skończyła mi się zatwierdzać jak wysyłałem tą drugą i ta druga utknęla znów na 0 potwierdzeń :)

@Canis Lupus,

EDIT: ok nvm ta druga ruszyła po paru mnutach i zaczeła się potwierdzać jak ta pierwsza skończyła.
thx.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Canis Lupus » wtorek, 28 listopada 2017, 17:26

trochę zakręciłeś tą odpowiedzią ale najważniejsze, że już jest ok. A skoro wysyłasz na giełdę to znaczy, że sprzedajesz. A skoro sprzedajesz to jest duże prawdopodobieństwo, że cena wzrośnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Rumcajs » wtorek, 28 listopada 2017, 17:31

@Canis Lupus,

W sumie to zły moment bo dołek mamy, nie sprzedaje w tym momencie, ale w ciągu godziny nieraz się zmienia na nim cena więc akurat juz wysłałem żeby być gotowy byle wzrosło chociaż o te 2-3k satoshi bo ta cena 35 k teraz to jakas porażka takiej niskiej od miesiecy chyba nie było.
poprzednio to sprzedawałem schodkami na wzroście od 45k-79k. Ale potem spadł i już nie chciał tak ładnie urosnąc żebym kolejną porcje sprzedać no i musiałem taniej selować bo inne coiny czekały na mnie abym je kupił i mnie wołały.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Canis Lupus » wtorek, 28 listopada 2017, 17:36

@Rumcajs, no do btc spadło, do $ tragedii nie ma. No skoro inne coiny wołają to nie ma wyjścia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Rumcajs » wtorek, 28 listopada 2017, 19:13

@bioly,

Mam starego walleta, nie aktualizowalem , wiem ze nowe czy nowy poprawial jakies drobne błędy, to pewnie to. Nie ma co więc zgłaszać. Pytałem tylko bo nie wiedziałem co robić ale już sie wyjaśniło, ta co nie wyszła znikneła mi z historii transakcji jakby jej nie było a na saldzie coiny mam więc ok. Kiedys zaktualizuje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Canis Lupus » wtorek, 17 lipca 2018, 11:03

@bioly, jako uczestnik ico arka dostałem mail z "TEC KYC procedure"
znasz temat?
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 22 sierpnia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Bidzi » środa, 22 sierpnia 2018, 09:32

Witam, mam pytanie do bardziej zorientowanych. Jak oceniacie/wyceniacie cenę ARK? Poleci jeszcze w dół czy już powoli w górę... Nie mogę wyczuć okazji aby się dopakować.

Pozdrawiam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Platforma ARK

Postautor: adam1226 » środa, 22 sierpnia 2018, 09:33

Ostatnio w jakimś temacie było porównanie roadmap ARK z rzeczywistoscia - i tu kwestia do rozstrzygniecia - czy warto ?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości