Platforma ARK

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 22 sierpnia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Bidzi » piątek, 24 sierpnia 2018, 05:54

@ adam1226
Szukam szukam i nie mogę tego porównania odnaleźć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Hamas » wtorek, 29 stycznia 2019, 20:01

@bioly wytlumacz mi prosze, bo patrze na kalkulator z twojej strony i moglbys objasnic jak glosowac (wiem ze z portfela itd), ale mam np 100000 arkow i chce zaglosowac, to zeby miec konkretny zysk najlepiej zaglosowac na jakas ilosc delegatow tak jak w lisku, 3 dzielic portfel na kilka i glosowac na 1 konkretnego np ciebie :roll:
od jakiej ilosci arkow warto glosowac?
nalezy glosowac tylko na zielony top, czy moze na oczekujacych?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Rumcajs » środa, 30 stycznia 2019, 15:33

@Hamas

od dawna juz nie mam Arka ale oczekujący delegat to oznacza że on nie kopie czyli jak zagłosujesz na niego to nie bedziesz dostawał Arków, no chyba że będziesz miał taką ilość arków żeby wskoczył z "oczekującego" na ten top co kopie.
Tam jest tak że przy małej ilości Arków nie ma potrzeby dzielić głosów byle tylko wybrać dobrego delegata co daje najwięcej za głosy, jest arkusz na bieżaco aktualizowany który pokazuje wszystko nie mam linku pod ręką ale na pewno go masz gdzieś jak to śledzisz. Problem z dzieleniem głosów mógłby być tylko gdy ktoś ma tak dużo arków że jak zagłosuje na 1 delegata to on będzie miał za dużo głosów na sobie i zmieni się % ROI który będzie płacił po zagłosowaniu taką ilością arków, ale taki problem to każdy by chciał mieć :D Więc normalnie to głosujesz całoscią na najlepszego wg arkusza, co wypłaca często najlepiej i dobre %. Ja jak miałem Arka to miałem ustawionego zwykle "bioly" no ale on miał na sobie tyle głosów że musiałem go porzucić i zagłosować na kogoś innego z mniejszą ilością głosów żeby % arków był lepszy, bo to działa tak że im więcej głosów jest na danego delegata to automatycznie jego wykopane Arki dzielą się na większą ilość osób stąd zysk jest mniejszy ale to znaczy że delegat jest bardziej znany i popularny , a nie gorszy żeby ktoś źle nie zorzumiał :D No ale zwykłego usera interesuje zysk a nie to czy delegat ma najwiecej głosów czy troche mniej więc się głosuje wg kalkulatora u kogo wychodzi najlepszy % ale trzeba pilnować bo co pare dni to się zmieniało jak ja miałem jeszcze arki i nieraz musiałem też zmienić o to delegata. Obecnie nie wiem jak jest bo arka miałem już dawno ale chyba nie pozmieniało się jakoś specjalnie odnośnie Dpos-u.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Hamas » środa, 30 stycznia 2019, 20:00

@bioly @Rumcajs

czyli musze popatrzec co sie bardziej oplaca wg tabeli kto wiecej oddaje za glosy :geek:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Rumcajs » czwartek, 31 stycznia 2019, 17:46

Tak. I zerkać co pare dni jeśli masz więcej arków czy z delegatem wszystko ok i czy ci wysyła arki zgodnie z arkuszem co tyle dni ile deklarował, gdyby odpukać delegat przestał z jakiś przyczyn kopać lub wypadł z tych kopiących bo nagle ktoś zabrał z niego dużą ilośc głosów. W sumie tylko tyle chyba. No i tak to nie Lisk jak było w poprzednich postach w Arku się głosuje na 1 delegata nie na wielu czy jakieś grupy więc przy jakiejś zwykłej ilości arków nie ma co się martwić dzieleniem ich na osobne konta aby zagłosować osobno.

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: emdecha » niedziela, 10 lutego 2019, 11:42

Ale wzrosty dzisiaj.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Harmony » niedziela, 17 lutego 2019, 17:06

WOW ! 80% wzrostu w ciągu ostatnich 24h. Ktoś zna powód ? Wolumen to prawie 50% marketcapu, z czego większość z UPbit w KRW. Coś się szykuje w ARKu ?
;)

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: kondzio » niedziela, 17 lutego 2019, 18:35

Zwykle P&D nie ma czym sie podniecac. Od wczoraj jest kilka tokenow pompowanych

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Harmony » niedziela, 17 lutego 2019, 19:17

@kondzio Ok, myślałem że stoją za tym jakieś ważniejsze wydarzenia.
;)

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 22 sierpnia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma ARK

Postautor: Bidzi » wtorek, 13 sierpnia 2019, 15:24

Witam, orientuje się ktoś jaka była cena ico w BTC?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości