Golem Project

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Golem Project

Postautor: koparki » środa, 1 stycznia 2020, 12:15

lista zadań i postępów:
https://trello.com/b/YmwUbSSo/mid-term-goals-2019-golem

Token golem podobnie jak token storj nie jest udziałem w sieci nie daje dywidendy, istniał po to aby zebrać ICO, jest do niczego nie potrzebny dlatego traci na wartości mimo,że projekt sam w sobie jest ok.
Jesli się mylę to proszę sprostować
---

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Golem Project

Postautor: koparki » poniedziałek, 3 lutego 2020, 21:22

link znaleziony w wątku golema na bitcointalk:
https://www.publish0x.com/fog-fans/gole ... ugh-xpzlvz

Szukam informacji bo wykres ciekawy.
---

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Golem Project

Postautor: koparki » poniedziałek, 15 czerwca 2020, 19:27

golem , kwalifikuje się do wybicia w parze do btc , tak przynajmniej wygląda na wykresie w skali 1w, zresztą powyżej jest mój wpis z 3lutego , wtedy trafnie przewidziałem wybicie a po wybiciu cofka ale nie niżej niż punkt wejścia a potem długa konsolidacja aż do teraz.
W tym roku nieco wygasła aktywność jeśli chodzi o kod: https://github.com/golemfactory/golem/g ... ntributors czy wygaśnie całkiem?
---

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 12 maja 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Golem Project

Postautor: zukuzuku » czwartek, 31 grudnia 2020, 21:23

Coś ktoś wie co się dzieje z projektem?

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Golem Project

Postautor: koparki » czwartek, 31 grudnia 2020, 21:50

@zukuzuku chyba zgasili światło, w połowie 2020 kończy się aktywność: https://github.com/golemfactory/golem/g ... -26&type=c
To był hit poprzedniej bańki. Dziś nikt o nim nie pamięta ;(
---

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 12 maja 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Golem Project

Postautor: zukuzuku » czwartek, 31 grudnia 2020, 23:26

Z tego co na stronie się dzieje, to wygląda że jest migracja tokena GNT na GLM.

https://blog.golemproject.net/migration-updates/

Cytując golem blog:
New Golem to zwinna infrastruktura dla naszej nowej platformy, która pozwala nam ewoluować w tym samym tempie, co reszta ekosystemu Web3 i być zawsze w czołówce innowacji. Nasze ciągłe poszukiwanie ewolucji wpłynęło na wszystko, co dotyczy sieci Golem: równolegle pracowaliśmy nad ulepszeniem prawie każdego elementu naszych usług: od organizacji po znalezienie nowych sposobów ulepszania sieci i oczywiście migracji tokenów.

Początkowo uruchomiliśmy New Golem: Alpha I w sierpniu. Następnie w październiku pojawiło się New Golem: Alpha II , a wraz z nią pierwsze aplikacje zostały zbudowane na bazie New Golem - dwóch transkoderów wideo zbudowanych przez społeczność - i wielu interesujących przypadków użycia. To było całkowicie ekscytujące: programiści mogli wykorzystać sieć do tworzenia nauk ścisłych, matematyki, narzędzi i nie tylko! Jeśli chcesz sprawdzić te projekty - Awesome Golem to najlepszy zasób.

W listopadzie rozpoczęliśmy długo oczekiwaną migrację ERC-20 i narodziny naszego nowego tokena: GLM. Szybko do przodu, GLM handluje na Uniswap, wiodącej zdecentralizowanej giełdzie, a także na innych giełdach. Minął nieco ponad miesiąc od premiery i prawie 40% podaży 1BN zostało zmigrowanych i spodziewamy się, że nadal będziemy rosnąć!

Wydaliśmy nowego Golema Alpha III na początku grudnia, osiągając kolejny kamień milowy: warstwa rozliczeniowa protokołu została zbudowana na szczycie warstwy 2 Ethereum (zk-Sync), co umożliwiło łatwe skalowanie projektu, omijając wszystkie poprzednie przeszkody. Aby to uczcić, uruchomiliśmy nasz pierwszy hackathon , który kończy się za tydzień (pełne podsumowanie wydarzenia opublikujemy na początku przyszłego roku!).

Niestety swoje Golem-y nie mam w portfelu tylko na giełdzie Tokeneo. Ta znowu bez żadnej informacji zablokowała handel, a wypłata z giełdy to ponad 120 GNT (~50 PLN). Support giełdy to jakiś żart. Straciłem kompletnie zaufanie do tej giełdy.

Chciałbym wiedzieć co i czy na Tokeneo będzie handel BTC<->GLM ?

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Golem Project

Postautor: koparki » piątek, 1 stycznia 2021, 15:16

@zukuzuku tak to prawda , ten link do github może dotyczyć starego projektu i mogłem wyciągnąć zły wniosek. Może tu ktoś głębiej obserwuje lub nawet uczestniczy w tym polskim projekcie i napisze kilka słów co w nim słychać , czy w praktyce ludzie z niego korzystają oraz dlaczego tokeny miałyby zyskiwać na wartości ,
---

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 25 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Golem Project

Postautor: dwóchtaterników » piątek, 2 kwietnia 2021, 18:39

Elo, odkopałem swojego starego exodusa i się okazało, że coś mnie ominęło, mam starą wersję Augur i Golem. Czy muszę coś teraz robić, czy mogę se to normalnie na giełdę wysłać? Za swap na exodusie muszę zapłacić po 0.05 ETH. Chyba ich poje.bało. Da się to jakoś obejść czy już po ptokach?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 marca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Golem Project

Postautor: Czerczil » środa, 5 maja 2021, 07:41


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości