W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » sobota, 28 października 2017, 21:19

Wymazywanie pisze: @Rumcajs, Przecież już było wiele razy: https://icostats.com/
Tak, fakt zgubiłem tego linka nawet go szukałem dziś po zakładkach w przeglądarce, kiedyś jak oglądałem to nie zauważyłem że są przyciski do zmiany ceny, myślałem że tylko w $ dało się zobaczyć. Ale to nie do końca to czego szukam jednak.
A powiedz mi jeszcze ta strona ma wszystkie ICO na Eth ? np. jak wybieram filtr erc20 only to mi pokazuje sporo ale to chyba nie wszystkie bo jest za mało i wielu brakuje ? A bez filtru to też mało pokazuje, wiem że przecież jakis co wyszły przed startem strony może nie być ale co z tymi nowymi tokenami i coinami ? Tam w ogole widze na dole ze sie da przesuwać strony z pokazywanymi coinami, ale na all to jest tylko 3 strony, na z filtrem erc20 tylko 2 strony.
Nie ma nowych coinów/tokenów o które mi chodzi a które przegapiłem w ico lub dowiedziałem się za późno po ICO.
I w którym momencie one wskakują na tą strone, jeśli działają ale na małych giełdach to strona je umieszcza i wylicza roi czy czekają aż będzie na dużych giełdach żeby wyliczyć prawdziwy roi z dużej giełdy i wtedy dopiero dodają ?
Nie widze wielu co sie ico zakończyło i coiny czy tokeny sa w handlu a na tej stronie ich nawet nie ma. Z tych co kojarze to Blackmoon, Viberate, Sonm, Enigma Catalyst, Cobinhood i wiele innych.
Do tego na coinmarketcapie jest ponad 1000 coinów/tokenów a tu wszystkich tylko 3 strony i to niezbyt dużo na nich tych coinów.
Bardziej mnie interesuje spis jakiś aktualnych tokenów/coinów zaraz po wyjsciu ich z ico i cena jaka wyszła w ico niż taki wykaz kilkudziesieciu z wyliczonym % zysku. Ofc to też jest fajna strona ale najwyraźniej nie ma wszystkich bieżacych rzeczy tylko tokeny z dłuższego okresu czasu a nie te co wystartowały teraz i są jeszcze tylko na małych giełdach.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » sobota, 28 października 2017, 21:48

@Rumcajs sprawdź jeszcze tę stronkę - https://www.tokendata.io/ może znajdziesz brakujące tokeny.
Ostatnio zmieniony sobota, 28 października 2017, 23:30 przez sud, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » sobota, 28 października 2017, 22:19

@sud,
sud pisze: @Rumcajs sprawdź jeszcze tą stronkę - https://www.tokendata.io/ może znajdziesz brakujące tokeny.
Ta wydaje się dobra, ale nie na wszystkich tokenach zwłaszcza tych najnowszych jest wyliczona cena ICO, rozumiem że mogli nie podać powiedzmy obecnej ceny jak jest na jakiś śmieciowych giełdach z volumenem bliskim zeru ale jak mają dane przy kazdym zebraną ilosc kasy to łatwo podzielić przez liczbe coinów żeby im wyszła cena ico.
Po drugie jest cena w $ tylko, nie da się wybrać w eth lub btc.
Ale zawsze duży zbiór coinów/tokenów i jakis punkt odniesienia jest, a do wiekszosci jednak jest cena podana, do tych co mnie zainteresują trzeba będzie sobie wyliczyć samemu cene jak nie będzie i pogrzebać na coinmarketcapie aby to zrobić, plus samemu przeliczyć sobie na cene z $ na eth/btc.
Dużo roboty ale zestawienie jakieś na start jest.

Dodano po 4 minutach 50 sekundach:
@Wymazywanie,
Wymazywanie pisze: @Rumcajs, Przecież już było wiele razy: https://icostats.com/
Z tego linka co wstawiłeś to w sumie wynika że jednak bagholdowanie jest bardziej opłacalne niż szukanie wejść i wyjść na 10-20 % i do tego trzeba jeszcze odpowiednio trafić bo jak sie nie trafi to może być -20% :)
W związku z tym planujesz jakieś zakupy większe jakiś ICO czy nic nie zmieniasz ? :P Jest też dobra opcja kupić na dumpach dobre ico po jego wyjściu na słabe giełdy zanim uderzą na te lepsze. Tylko trzeba wiedzieć które ICO bo czasami cena też bez powodu nie spada. Ja skupiłem sporo SONM na Liqui i jestem CHYBA na plusie przynajmniej w fiat bo uśredniałem na spadkach. Ale na satoshi jestem na minusie przez uśrednianie za dużo wydałem na poczatku a za mało na końcu jak był najniżej bo brakło mi bitów a nie miałem co sprzedać już.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 28 października 2017, 23:39

@Rumcajs, Na razie nic nie planuję kupować nowego a zwłaszcza ICO. Ale jakaś perełka wiem, że nadejdzie i wiem, że mnie sama znajdzie. :) Chociaż bilans złotych trafów na ten rok (tanie GNT, presale SAN i 3000-4000% zysku) już raczej wyczerpałem, a może nawet i na kolejny rok. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: aprojection » niedziela, 29 października 2017, 00:15

Wymazywanie pisze: @Rumcajs, Na razie nic nie planuję kupować nowego a zwłaszcza ICO. Ale jakaś perełka wiem, że nadejdzie i wiem, że mnie sama znajdzie. :) Chociaż bilans złotych trafów na ten rok (tanie GNT, presale SAN i 3000-4000% zysku) już raczej wyczerpałem, a może nawet i na kolejny rok. :)
Daj znac w temacie jak cos znajdziesz :twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 29 października 2017, 00:19

@Wymazywanie,

Zdążyłeś kupić Golema w te 15 minut? :)
Tak San pamiętam w tym wielki wzrost ceny samego eth jednoczesnie, w pre-sale nieraz mozna piękne bonusy wyciągnąć zwłaszcza jak potem cena po wyjsciu ICO na giełde wzrośnie a nie spadnie.
Niezłe % :) Ja nie wiem w sumie ile mam % to nawet niemozliwe żebym policzył :D Ale mam więcej niż miałem rok temu a jest prawie listopad to chyba nie jest źle.
Ja nie potrafie wypatrzeć dobrego ICO nawet jakby mnie kopneło w dupę i krzyknęło "tu jestem". Te które mi wzrosły i tak kupiłem z giełdy a nie z samego ICO, no poza Arkiem za którego płaciłem praktycznie bezwartościowym wtedy Liskiem a i tak dostałem go dużo.
Teraz jest pełno ICO i nie wiem które kupować ale z kolei nie mam btc a że wszystko spadło to i tak nie kupie nic, czekam na wzrosty tych co mam ale jakoś kiepsko idzie, musze kupić więcej różnych coinów bo mam za mało teraz za bardzo się skoncentrowałem na kilku ale niby "lepszych" i utknąłem, kiedyś miałem 24 coiny i częściej któryś rósł.
Ciekawe kiedy na forum się pojawią pierwsi milionerzy krypto :D Przy takich % wzrostów na niektórych coinach jakby się weszło konkretną kwotą ale wcale nie az tak dużą to wcale nie takie trudne. Lub raczej jak ktoś przestał pisać na forum i nagle znikł to znaczy że zarobił miliona i uciekł pędząc Lambo do Japoni na tokiyo drift'a :)
Narazie sporo nowych osob a i część starych może co najwyżej wsiąść z felgami od Lambo do pociągu trzymając w ręku kamień zielony :)

PS. przyłączam się do @aprojection, , mi też daj znać :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 29 października 2017, 00:23

Rumcajs pisze: Ja nie potrafie wypatrzeć dobrego ICO nawet jakby mnie kopneło w dupę i krzyknęło "tu jestem".
To daj spokój z ICO i zajmij się tradingiem lub skupem na mid/long uznanych dużych altów z potencjalnym dobrym miejscem na zakup. Golema brałem po ICO kilka dni do kilku tygodni (długie skupy, dt, arbi tygodniami na smart c. Eth), ICO nie próbowałem nawet kupić choć planowałem.

Dodano po 1 minucie 57 sekundach:
@aprojection, OK ale obawiam się, że moje głosy nic mi nie powiedzą ciekawego tak do 2018 może nawet 2019. Rynek dużo przeżył w 2016-2017, ciężko oczekiwać więcej hossy szybko.
Mówimy ofc o perełkach kilkaset-kilka tyś profitu nic nie robiąc (buy and hold kilka-kilkanaście tyg.).

Ost. przeczucie co do BCH było, ale znacznie za wczesne to raz, a dwa, na kilkadziesiąt % lub max 100-150% (max 600-700$ widzę a i to z trudem).
Ps. Tradycyjnie też Dash po głowie łazi i drapie, ale czy już czy nie, nie wiem. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: aprojection » niedziela, 29 października 2017, 02:57

Wymazywanie pisze: @aprojection, OK ale obawiam się, że moje głosy nic mi nie powiedzą ciekawego tak do 2018 może nawet 2019. Rynek dużo przeżył w 2016-2017, ciężko oczekiwać więcej hossy szybko.
Mówimy ofc o perełkach kilkaset-kilka tyś profitu nic nie robiąc (buy and hold kilka-kilkanaście tyg.).

Ost. przeczucie co do BCH było, ale znacznie za wczesne to raz, a dwa, na kilkadziesiąt % lub max 100-150% (max 600-700$ widzę a i to z trudem).
Ps. Tradycyjnie też Dash po głowie łazi i drapie, ale czy już czy nie, nie wiem. :mrgreen:
Jestem cierpliwy, chyba, ze po drodze mi cos nie pyknie ;D

Na BCH wczesniej troche zarobilem, ale to byl X-godzinny strzal (szybki wzrost + opoznienie na polskich gieldach). Ogolnie staram sie trzymac jednak z daleka od "drogich" coinow, dlatego na Dasha nie zwracalem za bardzo uwagi.

Na ten moment teoretycznie wszystkie srodki mam wrzucone w jakies tam projekty. W akcie chyba juz desperacji 8-) , wrzucilem nawet troszke w "egzotycznego trupa" Espers, o ktorym ktos na forum wczesniej wspominal (https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 43#p371343). Na listopad/grudzien, rozwazam przyjrzec sie LISK-owi, jesli poleci jeszcze w dol, to bedzie szansa na szybkie wejscie->wyjscie z dobrym profitem.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: moddii » środa, 1 listopada 2017, 00:32

czemu tu nikt nie pisze o Utrust? 2 listopada rusza sprzedaz ICO

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » środa, 1 listopada 2017, 06:36

moddii pisze: czemu tu nikt nie pisze o Utrust? 2 listopada rusza sprzedaz ICO
Za dużo tego. Poza tym teraz jest słaby czas na wchodzenie w ICO wg. mnie, bo w 90% ich cena spada poniżej sprzedaży (nawet licząc bonusy) po wejściu na giełdy. Czyli w sumie jak jakiś projekt uważasz za warty zainwestowania, to lepiej poczekać aż coin będzie do kupienia giełdzie.

Ja planowałem wejść w StormToken i Vezt ale chyba odpuszczę pryz takim rynku.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Dariuszkowx » środa, 1 listopada 2017, 18:48

Ja zamierzam zainwestować w to ICO: http://skytale.tech/ które startuje w poniedziałek o 8:00. Myślę, że każdy myślący inwestor się powinien tym zainteresować, a nie wchodzić w ICO bezużytecznych tokenów ETH, bo to nowa, w pełni anonimowa kryptowaluta z platformą do tworzenia aplikacji dla programistów Java i co najważniejsze dla programistów Python, czyli języka który jest prosty i cały czas rozkwita. Z tego co czytałem w Whitepaperze zastosowana została najnowsza technologia dzięki czemu coin będzie działał bezproblemowo. Można powiedzieć, że jest to coin podobny do Liska, tylko że anonimowy, co według mnie jest dużym plusem w okresie kiedy rządy próbują walczyć z kryptowalutami. Będę wchodził prawdopodobnie w poniedziałek rano żeby zgarnąć dodatkowy bonus dla pierwszych inwestorów.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: marcinzkomina » środa, 1 listopada 2017, 20:05

Dariuszkowx pisze: Ja zamierzam zainwestować w to ICO: http://skytale.tech/ które startuje w poniedziałek o 8:00. Myślę, że każdy myślący inwestor się powinien tym zainteresować, a nie wchodzić w ICO bezużytecznych tokenów ETH, bo to nowa, w pełni anonimowa kryptowaluta z platformą do tworzenia aplikacji dla programistów Java i co najważniejsze dla programistów Python, czyli języka który jest prosty i cały czas rozkwita. Z tego co czytałem w Whitepaperze zastosowana została najnowsza technologia dzięki czemu coin będzie działał bezproblemowo. Można powiedzieć, że jest to coin podobny do Liska, tylko że anonimowy, co według mnie jest dużym plusem w okresie kiedy rządy próbują walczyć z kryptowalutami. Będę wchodził prawdopodobnie w poniedziałek rano żeby zgarnąć dodatkowy bonus dla pierwszych inwestorów.
A jak ten projekt ma wybić się spośród setek innych ICO?? Zero marketingu, jakieś konto z dwoma wpisami na
FB i Twitterze. Bitcointalk i Reddit brak jakiejkolwiek komunikacji. O projekcie na naszym forum piszą dwie osoby z jednym postem. Rodmapa zakłada w grudniu wejście na trzy największse giełdy :shock: Moim zdaniem SCAM!!! Ale życzę powodzenia drużynie, może się uda:)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » środa, 1 listopada 2017, 22:46

Ta strona tego ICO nie ma nawet certyfikatu ssl, tej zielonej kłódki. Ale opis brzmi ciekawe, taki jakby anonimowy lisk tylko że ma POW zamiast DPOS i delegatów więc nie będzie zysków za posiadanie coinów, o ile to nie scam. Ale dev team jest publiczny można ich sprawdzić pewnie w necie kim są.
@Dariuszkowx, ale gdzieś Ty widział ich whitepaper bo ja przejrzałem całą strone i nie widze go nigdzie.

Edit: A fakt nie zauważyłem, ze jest pod przyciskiem papierek, dzieki.
Faktycznie jest jeszcze całkiem osobny temat o tym https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=24280
I faktycznie wspomniały o tym tylko 2 osoby, zarejestrowane 29 października i 1 listopada. I to ich pierwsze posty. Nie ma reflinkow więc po co rejestrowały się napisać o jakimś coinie w ICO. Pewnie naganiali bo to scam. Lub to jedna i ta sama osoba bo takie samo sformułowanie w krótkich postach: "kolejny bezużyteczny token ETH"
Ale ogolnie fajnie wygląda i chętnie bym kupił :(
Edit: znalazłem linka do tego goscia głownego ale nie jestem zarejestrowany na linkedinie i nie moge sprawdzić profilu https://www.linkedin.com/in/danny-caudill-854b1a151/
może ktoś obluka gościa.
Ostatnio zmieniony czwartek, 2 listopada 2017, 02:37 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 6 razy.

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 13 października 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Jacky » środa, 1 listopada 2017, 22:55


Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Dariuszkowx » czwartek, 2 listopada 2017, 10:33

Rumcajs pisze:Ta strona tego ICO nie ma nawet certyfikatu ssl, tej zielonej kłódki. Ale opis brzmi ciekawe, taki jakby anonimowy lisk tylko że ma POW zamiast DPOS i delegatów więc nie będzie zysków za posiadanie coinów, o ile to nie scam. Ale dev team jest publiczny można ich sprawdzić pewnie w necie kim są.
@Dariuszkowx, ale gdzieś Ty widział ich whitepaper bo ja przejrzałem całą strone i nie widze go nigdzie.

Edit: A fakt nie zauważyłem, ze jest pod przyciskiem papierek, dzieki.
Faktycznie jest jeszcze całkiem osobny temat o tym https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=24280
I faktycznie wspomniały o tym tylko 2 osoby, zarejestrowane 29 października i 1 listopada. I to ich pierwsze posty. Nie ma reflinkow więc po co rejestrowały się napisać o jakimś coinie w ICO. Pewnie naganiali bo to scam. Lub to jedna i ta sama osoba bo takie samo sformułowanie w krótkich postach: "kolejny bezużyteczny token ETH"
Ale ogolnie fajnie wygląda i chętnie bym kupił :(
Edit: znalazłem linka do tego goscia głownego ale nie jestem zarejestrowany na linkedinie i nie moge sprawdzić profilu https://www.linkedin.com/in/danny-caudill-854b1a151/
może ktoś obluka gościa.
Widziałem profil na LinkedIn tego założyciela, wygląda w miarę wiarygodnie, postaram się wrzucić wieczorem screena.
Pytałem też się ich co z marketingiem i odpowiedzieli mi na maila ze stawiają na krótką ale mocną reklamę tuż przed startem i stała reklamę na Fb i adwords w czasie trwania ICO.
Stronę maja przynajmniej prostą i łatwą do odczytu, a nie zawalona marketingowym gownem i laniem wody.



Co do wejścia na te giełdy to uważam że jeśli uda im się uzbierać minimum to wejdą na początek na 1 lub 2 z założonych i kurs może skoczyć mocno w górę no i po udostępnieniu SDK oraz jak dowiedzą się Darkwebowcy.
Co myślicie?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Sayan » czwartek, 2 listopada 2017, 11:22

ja już niestety jestem sceptycznie nastawiony do każdego ico...ciekawe jest to, że dwa główne biura chcą otworzyć w uk i w polsce, ale to chyba dlatego, że mają polaka w dev teamie. Raczej nie wejde, ale będę obserwował z ciekawości

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Dariuszkowx » czwartek, 2 listopada 2017, 12:21

Sayan pisze:ja już niestety jestem sceptycznie nastawiony do każdego ico...ciekawe jest to, że dwa główne biura chcą otworzyć w uk i w polsce, ale to chyba dlatego, że mają polaka w dev teamie. Raczej nie wejde, ale będę obserwował z ciekawości
Też się zdziwiłem że chcą otworzyć biuro w Warszawie, ale to może zasługa tego że nie wyniesie ich to tak drogo + Polak w dev team

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » czwartek, 2 listopada 2017, 15:25

Ten Rene też ma polsko brzmiące nazwisko tylko zangielszczone :) Więc może nawet 2 w teamie.
Gorzej że na Linkedinie ten Tomasz Jasiński jego zdjęcie jest z profilem o nazwisku keith woodmass: https://www.linkedin.com/in/keithwoodmass/
i ma aż 500+ kontaktów z tym zdjęciem więc ciężko uwierzyć że to fake. To samo jest na Twiterze też profil na nazwisko Keith Woodmass https://twitter.com/keithwoodmass i profil założony w 2014 roku. Niby wiem że da się zmienić zdjęcie profilowe ale nie wiem czy zdjęcie było zmieniane i kiedy i czy na twiterze da się to zobaczyć (na FB widac) bo na bitcointalku w temacie tego ICO gosc twierdzi że to fake i ktoś w mediach zrobił fake profile i zgłosili to ale nic nie mogą z tym zrobić : https://bitcointalk.org/index.php?topic ... sg23803609

A zdjęcie tej babki ale nie w połączeniu z nazwiskiem tym z teamu, jest w paru miejscach ktoś dał linka https://www.google.no/search?tbs=sbi:AM ... 20&bih=924
To zdjuęcie jej twarzy występuje na różnych stronach z róznymi nazwiskami: Emily R, Sarah S, Eleni Papadopoulos.

Kiepsko to widze że ludzie z Dev teamu mają problem z byciem znalezionym w necie z własnym nazwiskiem. I team mały tylko 6 osób ale niby zrobili anon coina z Javą i Pythonem.
Niby pisze że 2 strony z ratringiem ICO weryfikowały ich deav team ale tych ICO jest tyle że wcale nie jestem pewien w jakim stopniu weryfikowały jeśli weryfikowały. "Members of our team have been verified on coinhills.com and trackico.io before adding our project to their lists" . Ale nie wiem czy te 2 stronki z ratingiem ICO weryfikują team.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Dariuszkowx » czwartek, 2 listopada 2017, 16:41

Rumcajs pisze: Ten Rene też ma polsko brzmiące nazwisko tylko zangielszczone :) Więc może nawet 2 w teamie.
Gorzej że na Linkedinie ten Tomasz Jasiński jego zdjęcie jest z profilem o nazwisku keith woodmass: https://www.linkedin.com/in/keithwoodmass/
i ma aż 500+ kontaktów z tym zdjęciem więc ciężko uwierzyć że to fake. To samo jest na Twiterze też profil na nazwisko Keith Woodmass https://twitter.com/keithwoodmass i profil założony w 2014 roku. Niby wiem że da się zmienić zdjęcie profilowe ale nie wiem czy zdjęcie było zmieniane i kiedy i czy na twiterze da się to zobaczyć (na FB widac) bo na bitcointalku w temacie tego ICO gosc twierdzi że to fake i ktoś w mediach zrobił fake profile i zgłosili to ale nic nie mogą z tym zrobić : https://bitcointalk.org/index.php?topic ... sg23803609

A zdjęcie tej babki ale nie w połączeniu z nazwiskiem tym z teamu, jest w paru miejscach ktoś dał linka https://www.google.no/search?tbs=sbi:AM ... 20&bih=924
To zdjuęcie jej twarzy występuje na różnych stronach z róznymi nazwiskami: Emily R, Sarah S, Eleni Papadopoulos.

Kiepsko to widze że ludzie z Dev teamu mają problem z byciem znalezionym w necie z własnym nazwiskiem. I team mały tylko 6 osób ale niby zrobili anon coina z Javą i Pythonem.
Niby pisze że 2 strony z ratringiem ICO weryfikowały ich deav team ale tych ICO jest tyle że wcale nie jestem pewien w jakim stopniu weryfikowały jeśli weryfikowały. "Members of our team have been verified on coinhills.com and trackico.io before adding our project to their lists" . Ale nie wiem czy te 2 stronki z ratingiem ICO weryfikują team.
Faktycznie, te konta na Twitterze i LI nie wyglądają dobrze, ale pamiętaj co było w przypadku Electroneum - też widziałem na jakiejś grupie że próbowali zakładać konta z danymi osób z ich teamu na FB/Twitterze i ich zniszczyć.
Co do teamu to podobno jest 15 osobowy a opisana jest najważniejsza szóstka - tak pisze przynajmniej w Whitepaperze na końcu. No cóż, jeszcze się zastanowie czy zainwestować, mam szczerą nadzieję że to nie scam bo zapowiada się fajnie.


Zapraszam do dyskusji.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Sayan » czwartek, 2 listopada 2017, 16:55

Troche prześwietliłem tego gościa "keith woodmass" i coś tutaj mocno śmierdzi...większość portali społecznościowych tego pana zaczeła byś aktywna między sierpniem a październikiem tego roku. Dodatkowo nie można stwierdzić kiedy dokładnie powstała jego strona "https://keithwoodmass.wixsite.com" bo została postawiona na gotowcu i dodatkowo nie ma żadnych zapisów historycznych z tej strony, wiec pewnie jest dosyć świeża

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości