W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » środa, 29 listopada 2017, 13:40

@alleprzemo,

jak podajesz reflinka to sie pisze człowieku że to reflink i z uprzejmości powinno się podać też czysty, bo nie każdy ma ochote nabijać komuś bonusy kto pierwszy raz założył sobie konto na forum żeby tylko zareklamować jakieś ICO i podać swój reflink.
Zapomnialeś poprzedniego konta, jasne. Nawet jeśli to j.w.
I tak miałeś rację słusznie się domyślałeś że będzie taki odzew i nie odpieraj zarzutu pochlebstwem, że "ogarnięci ludzie tu piszą" bo jest też wiele nowych osób co się dopiero zainteresowało kryptowalutami i nawet mogą nie być świadomi że po zarejestrowaniu się z Twojego linka nabijać Ci będą kasę.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: alleprzemo » środa, 29 listopada 2017, 13:55

Rumcajs
Wydawało mi się że mamy tu sobie pomagać na forum "Nie każdy ma ochote nabijać komuś bonusy" ale ty widzę jesteś tu z innych względów.

Chyba poszedłeś ostatnio nie w to ICO co potrzeba dlatego się tak ciśnieniujesz :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » środa, 29 listopada 2017, 14:07

alleprzemo pisze: Rumcajs
Wydawało mi się że mamy tu sobie pomagać na forum "Nie każdy ma ochote nabijać komuś bonusy" ale ty widzę jesteś tu z innych względów.

Chyba poszedłeś ostatnio nie w to ICO co potrzeba dlatego się tak ciśnieniujesz :D
Nie, po prostu nie lubie kolesi co sie rejestrują na forum tylko po to żeby w swoim pierwszym poście podać do czegokolwiek reflinka a potem zniknąć. I to nie jest kwestia "pomagania sobie" jak błędnie to sobie wyobrażasz.
Uważam to po prostu za oszukiwanie ludzi, scam, naganianie i chamstwo tym bardziej, że nikogo nie informujesz, że ten link jest reflinkiem a wypadałoby to zrobić to by to wyglądało na pewno inaczej i wtedy nie dałbym minusa jakby to było tak zrobione.
I nie jesteś pierwszym który tak robi widziałem wiele takich osób i każdą minusowałem z opisem tego powodu.
Oni pewnie też "zapomnieli hasła" do swojego starego konta jak Ty.
Inna sprawa jak ktoś tu pisze i jest jakiś czas zarejestrowany i napisze normalnie że fajnie byłoby jak ktoś będzie wchodził żeby użyć jego reflinka bo nikogo nie ubędzie o to i to jest wtedy to pomaganie sobie o którym właśnie pisałeś. Ale to nie wygląda tak jak w Twoim wykonaniu.
Koniec offtopu więcej nie odpisuje nie będę tu śmiecił offtopami.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Dudi94 » czwartek, 30 listopada 2017, 21:29

Witam wszystkich,
Jako, że od dłuższego czasu przyglądałem się rynkowi ICO, w końcu postanowiłem spróbować, może jest ktoś kto również dołączył do ICO indaHash?
Ja dołączyłem z 20 % bonusem za niecałe 0.6 ETH, mam 2188 coinów + to co wpadnie z refów pewnie nie dużo. Nie ukrywam, że wierzę w projekt na ICOrating jest oceniony w miarę stabilnie z małym ryzykiem, a poza tym firma działa już parę lat i nieźle jej się wiedzie, ponad 300 000 użytkowników i ponad 1000 marek, nie działałem nigdy w ich aplikacji, ale wymieniane są nawet tak wielkie firmy jak Coca Cola i MC Donald. Mniejsza z tym nie chce tu robić reklamy, ale gdyby ktoś cały czas się zastanawiał, czy też tak jak ja ma już coiny to można wymienić uwagi w razie czego w myśl zasadzie co dwie głowy to nie jedna.
Trochę czasu spędziłem też nad tym projektem i myślę, że będą umiał pomóc w razie pytań.

Nie będę tu wklejać żadnych linków do stron każdy umie w razie czego znaleźć ani ref-linków bo nie o to chodzi, aczkolwiek gdybym mógł komuś pomóc czy ktoś by chciał dołączyć a i tak planuje wejść z gołej strony to będę wdzięczny jeśli jednak wejdzie z mojego nic to nie kosztuje, wyślę jak, ktoś wyrazi taką chęć.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: alleprzemo » piątek, 1 grudnia 2017, 10:39

Hej Dudi
Masz może jakieś przecieki na jakie giełdy wejdzie IDH ?

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Dudi94 » piątek, 1 grudnia 2017, 13:29

Niestety dopiero w styczniu 2018 mają dać znać oficjalnie na jakich gieldach będzie IDH, narazie do końca ICO nic pewnie więcej nie powiedzą. Chciałem jeszcze tylko dodać dla wszystkich, którzy dalej myślą, że w dwa dni wyprzedane zostało ponad 1/3 z dostępnych coinòw, tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany to jednak polecam się spieszyć, nie wiadomo ile jeszcze będą. Ludzie się rzucili na to strasznie, kupują, potem dokupuja więcej i w ten sposób nie ma już 110 mln.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: krysia » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:36

Czyli w jakie nowe coiny warto teraz inwestować? Oprócz IDH?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Jeff » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 23:04

@krysia,

Waluty w ostatnich czasach taniej kupic juz po ICO.
Mozesz wtedy zobaczyc jak projekt sie przyjal i apokojnie ocenic ile jest wart.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 23:10

Jeff pisze: @krysia,

Waluty w ostatnich czasach taniej kupic juz po ICO.
Mozesz wtedy zobaczyc jak projekt sie przyjal i apokojnie ocenic ile jest wart.
Zgadza sie, większość ICO po wejsciu na gieldy jest taniej niż w zakupie w trakcie. Jakieś perelki moze dają rade być na plus ale wiekszosc jest na giełdzie na minus po wejsciu.
Obawiam sie ze w 2018 tez tak będzie. Wiec @Jeff, ma racje niestety, inaczej kazdy by kupował jakies ico i był zarobiony a to tak nie działa.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Dudi94 » wtorek, 5 grudnia 2017, 06:52

To co macie teraz na oku co niedawno trafiło na giełdę z ciekawym projektem co dopiero się rozwija, i ma dobre prognozy na 2018?
Myślałem też nad Dmarket zapowiada się dobrze, a właśnie niedawno skończyło się ICO :) ktoś coś wie o tym projekcie? :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: nexushash » wtorek, 5 grudnia 2017, 14:44

Ogólnie przestałem inwestować w nowe ICO od 2 mc bo ciągle dump po wejściu na giełdę. Ale na horyzoncie za 5 dni startuje ciekawy projekt.
Token od firmy Sirin Labs. Zespół zajmuje się tworzeniem elektroniki pod technologię blockchain. Ich główny projekt to pierwszy na świcie smartfon z adaptacją tej technologii poza super bezpieczeństwem oferuje pełne wsparcie dla IOTA coin w planach mają także komputer All in One. Planowane parametry i cena bardzo przyzwoite ciekawy design. Partnerzy strategiczni: Google, Bancor coin, Status coin. Co do IOTy ostatnio podpisała kontrakt partnerski z Microsoft więc to już na poważnie globaliści wdrożą swój internet rzeczy o jakim marzyli. Czy będzie to drugi Apple nie wiem ale projekt ciekawy i przyszłościowy longterm. Do zebrania 75$ więc średnio drogo, co znaczy, że po wejściu na giełdę niema co liczyć na jakiegoś mega flipa. Firma z Israela co do załogi liczy 40 osób każdy działa od lat w swoim fachu i ma konto Likedin. Do tego mamy doradców z Sony Mobile, Ethereum, Bancor, (dla przypomnienia miał być on walutą światową po 1945 r.), Jeff Pulver ojciec technologii VOiP.
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 grudnia 2017, 15:04 przez nexushash, łącznie zmieniany 1 raz.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » wtorek, 5 grudnia 2017, 14:54

nexushash pisze: Ogólnie przestałem inwestować w nowe ICO od 2 mc bo ciągle dump po wejściu na giełdę. Ale na horyzoncie za 5 dni startuje ciekawy projekt.
Token od firmy Sirin Labs. Zespół zajmuje się tworzeniem elektroniki pod technologię blockchain. Ich główny projekt to pierwszy na świcie smartfon z adaptacją tej technologii poza super bezpieczeństwem oferuje pełne wsparcie dla IOTA coin w planach mają także komputer All in One. Planowane parametry i cena bardzo przyzwoite ciekawy design. Partnerzy strategiczni: Google, Bancor coin, Status coin. Co do IOTy ostatnio podpisała kontrakt partnerski z Microsoft więc to już na poważnie globaliści wdrożą swój internet rzeczy o jakim marzyli. Czy będzie to drugi Apple nie wiem ale projekt ciekawy i przyszłościowy longterm. Do zebrania 75$ więc średnio drogo, co znaczy, że po wejściu na giełdę niema co liczyć na jakiegoś mega flipa. Firma z Israela część członków pochodzi z Bancora (dla przypomnienia miał być on walutą światową po 1945 r.).
Do zbrania $75M? Marne szanse, chyba że mają jakiś dużych inwestorów zaklepanych. OK, projekt ciekawy, ale i tak będzie taniej na giełdzie po ICO, więc trzeba się powstrzymać :P

PS. O co chodzi z Bancorem i tą światową walutą po 45 r.?

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Blest » wtorek, 5 grudnia 2017, 15:03

Osobiście wszedł w ten projekt https://universa.io/ ciekawie się zapowiada zobaczymy co z tego będzie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: nexushash » wtorek, 5 grudnia 2017, 15:20

sud pisze:PS. O co chodzi z Bancorem i tą światową walutą po 45 r.?
Brytyjski ekonomista John Maynard Keynes – zaproponował stworzenia światowej waluty o nazwie Bancor w lipcu 1944 r. na konferencji w amerykańskich Bretton Woods poświęconej powojennemu ładowi gospodarczemu. W czerwcu 2017 roku podczas procesu ICO Bancor zapoczątkował swój żywot, ale to raczej tylko zbieżność nazw autorzy wykorzystali historyczną markę do promowania projektu w ciągu 20 minut zebrali 120 mln $. Jako, że stoją za projektem Sirin Labs myślę, że zbiorą te 75 mln$ bardzo szybko inwestorów z grubym portfelem mają już zaklepanych.
Jako waluta światowa obecnie najbardziej zyskuje SDR ale w raporcie IMF pt: “Enhancing International Monetary Stability—A Role for the SDR“ najpierw zakłada się odejście od dolara na rzeczy SDR a następnie konwersję SDR do globalnej, międzynarodowej waluty nazwanej Bancor link. Dlatego zainwestowałem w ICO Bancora może dałem się nabrać ale poczekam 5 lat. Od czerwca cena ani drgnęła minimalnie na dumpach bitcoina i zastanawiam się czy nie przejść tu częściowo zamiast na Thetera by zamrozić kapitał podczas pękania bani rynku crypto.

Kapitalizacja BNT to wciąż 120 mln $ więc do tego 1 mld $ możemy szybko dobić jakbym miął celować w czarnego konia to było by to ,a nie jakiś napompowany Ripple o kapitalizacji 10 mld $.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » wtorek, 5 grudnia 2017, 17:45

nexushash pisze:
sud pisze:PS. O co chodzi z Bancorem i tą światową walutą po 45 r.?
Brytyjski ekonomista John Maynard Keynes – zaproponował stworzenia światowej waluty o nazwie Bancor w lipcu 1944 r. na konferencji w amerykańskich Bretton Woods poświęconej powojennemu ładowi gospodarczemu. W czerwcu 2017 roku podczas procesu ICO Bancor zapoczątkował swój żywot, ale to raczej tylko zbieżność nazw autorzy wykorzystali historyczną markę do promowania projektu w ciągu 20 minut zebrali 120 mln $. Jako, że stoją za projektem Sirin Labs myślę, że zbiorą te 75 mln$ bardzo szybko inwestorów z grubym portfelem mają już zaklepanych.
Jako waluta światowa obecnie najbardziej zyskuje SDR ale w raporcie IMF pt: “Enhancing International Monetary Stability—A Role for the SDR“ najpierw zakłada się odejście od dolara na rzeczy SDR a następnie konwersję SDR do globalnej, międzynarodowej waluty nazwanej Bancor link. Dlatego zainwestowałem w ICO Bancora może dałem się nabrać ale poczekam 5 lat. Od czerwca cena ani drgnęła minimalnie na dumpach bitcoina i zastanawiam się czy nie przejść tu częściowo zamiast na Thetera by zamrozić kapitał podczas pękania bani rynku crypto.

Kapitalizacja BNT to wciąż 120 mln $ więc do tego 1 mld $ możemy szybko dobić jakbym miął celować w czarnego konia to było by to ,a nie jakiś napompowany Ripple o kapitalizacji 10 mld $.
Nie wiedziałem o tym projekcie światowej waluty, ciekawe. Bancor zebrał ponad $153M, ale wtedy to był szał na ICO, teraz już tak łatwo nie jest. A ich platforma jest świetna, ruszyli mocno z rozwojem - co tydzień dochodzą tam nowe tokeny i funkcje. Ja też wierzę w ich sukces.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: adam1226 » wtorek, 5 grudnia 2017, 18:28

sud pisze: Wpisałem się na whitelist Algory, ale zobaczę najpierw co zrobią z hardcapem i czy dostosuja liczbę ALG do aktualnej ceny etheru zanim w to wejdę.
Wydaje mi się, że zupdatowali hardcap do obecnej ceny Etherka;
ale myślę, że to wiesz :)

Przy okazji, myślę, że projekt wart rozważenia przez osoby szukające ciekawych ICO ;)
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... lit=algory
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: jeremi-kossak » wtorek, 5 grudnia 2017, 21:06

Dudi94 pisze: Witam wszystkich,
Jako, że od dłuższego czasu przyglądałem się rynkowi ICO, w końcu postanowiłem spróbować, może jest ktoś kto również dołączył do ICO indaHash?
(...)
Trochę czasu spędziłem też nad tym projektem i myślę, że będą umiał pomóc w razie pytań.
Witam Dudi94, właśnie przecisnąłem 3801 coinów IDH. Zainspirował mnie Twój wpis a także ogólnie idea platformy.

Jestem początkowym inwestorem, więc na razie dużo nie podumam z Tobą, jednak sporo czytam i się uczę. Powiedz mi, myślisz o szybkiej sprzedaży na potencjalnej górce czy raczej o przetrzymaniu długoterminowym? Dzięki

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Dudi94 » wtorek, 5 grudnia 2017, 22:56

Myślę, że z indaHash może być tak jak pisali wyżej, iż po wyjściu na giełdę cena będzie niższa niż teraz aczkolwiek wtedy raczej bym dokupił :) Pomysł dla mnie wydaje się świetny przyjrzałem się projektowi dokładnie tylko jedynym pytaniem jest czy to jest pomysł już na 2018 :) moim zdaniem to trochę za wcześnie nie mniej jednak jeśli projekt przyjmie się wśród społeczności i oczywiście firm to może być ciekawie.
A co do tego kiedy sprzedać, myślę, że na bieżąco trzeba się będzie przyglądać jak pomysł się przyjmuje jak kształtuje się cena coina, czy nie pojawi się konkurencja itp. W skrócie jeśli będzie na koniec 2018 za coina chociaż 0.5$ może 0.6$ to to będzie bardzo dobry wynik nie licząc już na nic wyżej. Ja raczej będę trzymać w skarpecie do czasów gdzie kryptowaluty będą dużo bardziej popularne niż dziś, jeśli do tego czasu nic z firmą się nie posypie to są pierwsi z tym pomysłem i mają duża przewagę nad ewentualna konkurencja więc i cena coina może być całkiem przyzwoita :)

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: JacekW_BB » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 06:17

adam1226 pisze:Nie wiem czy ktos o tym wspominal?
Zdecentralizowana wyszukiwarka:
https://www.presearch.io/
I tokeny ładnie wystartowały jeśli chodzi o cenę :
https://coinmarketcap.com/currencies/presearch/

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: JacekW_BB » wtorek, 12 grudnia 2017, 09:21

nexushash pisze:Ogólnie przestałem inwestować w nowe ICO od 2 mc bo ciągle dump po wejściu na giełdę. Ale na horyzoncie za 5 dni startuje ciekawy projekt.
Token od firmy Sirin Labs. Zespół zajmuje się tworzeniem elektroniki pod technologię blockchain. Ich główny projekt to pierwszy na świcie smartfon z adaptacją tej technologii poza super bezpieczeństwem oferuje pełne wsparcie dla IOTA coin w planach mają także komputer All in One. Planowane parametry i cena bardzo przyzwoite ciekawy design. Partnerzy strategiczni: Google, Bancor coin, Status coin. Co do IOTy ostatnio podpisała kontrakt partnerski z Microsoft więc to już na poważnie globaliści wdrożą swój internet rzeczy o jakim marzyli. Czy będzie to drugi Apple nie wiem ale projekt ciekawy i przyszłościowy longterm. Do zebrania 75$ więc średnio drogo, co znaczy, że po wejściu na giełdę niema co liczyć na jakiegoś mega flipa. Firma z Israela co do załogi liczy 40 osób każdy działa od lat w swoim fachu i ma konto Likedin. Do tego mamy doradców z Sony Mobile, Ethereum, Bancor, (dla przypomnienia miał być on walutą światową po 1945 r.), Jeff Pulver ojciec technologii VOiP.
Inwestujesz w Sirin? Dziś rusza ICO. Ja cos tam chyba kupię.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości