W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Wymazywanie » środa, 22 listopada 2017, 13:54

@S.O.S, Ja nie widzę popytu na to kompletnie. Oczywiście pomysł jaki oceniam subiektywnie jako byle co, może być dobry do wzrostu. Z polskich bardziej przydatne (dla nas, traderów zdecydowanie) wydaje mi się to co chce zrobić Algory i w to np. wejdę. A te konsultacje zdecentralizowane, no cóż, nie pociąga mnie za bardzo.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: plugmyduck1 » czwartek, 23 listopada 2017, 18:37

Wymazywanie pisze:@S.O.S, Ja nie widzę popytu na to kompletnie. Oczywiście pomysł jaki oceniam subiektywnie jako byle co, może być dobry do wzrostu. Z polskich bardziej przydatne (dla nas, traderów zdecydowanie) wydaje mi się to co chce zrobić Algory i w to np. wejdę. A te konsultacje zdecentralizowane, no cóż, nie pociąga mnie za bardzo.

Czy przypadkiem konkurencja na takie systemy nie jest juz zbyt duza ? Takich projektow powstaje bardzo duzo i procent, ze to sie powiedzie jest mniejszy. Jesli chodzi o takie systemy to wydaje mi sie, ze Signals jest przodowinkiem jesli chodzi o tego typu ICO.

P.S Trzymasz dalej Sana czy pusciles ? :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: adam1226 » czwartek, 23 listopada 2017, 23:51

@plugmyduck1, z tego co wiem algory jest o wiele bardziej zaawansowanym projektem.
Signals oferuje tylko czesc funkcjonalności, ktore sa przewidziane w algory.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 267
Rejestracja: 3 sierpnia 2017
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Jakub » piątek, 24 listopada 2017, 13:54

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale co myślicie o ostatnim forku Bitcoina i Bitcoin Gold?

https://dowbit.pl/bitcoin-diamond/

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: rowerson » piątek, 24 listopada 2017, 20:00

btg na long

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: pawel1985 » piątek, 24 listopada 2017, 20:38

Witam nowe ico, przed faza pre sale ktora zaczyna sie za 6 dni rozdaja 20 tokenow za darmo!
https://www.bitcoingrowthbot.io/#_regis ... 6-3397fbbd

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: hyptronic » sobota, 25 listopada 2017, 08:26

Jestem nowy na forum, a od jakiegoś czasu interesuje się kryptowalutami. Śledzę kilka projektów ICO teraz zainteresowałem się https://spectre.ai. Jak sądzicie czy projekt jest wart inwestowania?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: plugmyduck1 » sobota, 25 listopada 2017, 09:30

Szybko o Datum, ktos sledzi ? Cena 0.07$. 1ETH 26K Datum. zobaczymy jak kurs bedzie sie zachowywal przy obecnym poziomie. Za kazde ETH mamy 3x zwrot.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: adam1226 » sobota, 25 listopada 2017, 13:08

plugmyduck1 pisze: Szybko o Datum, ktos sledzi ? Cena 0.07$. 1ETH 26K Datum. zobaczymy jak kurs bedzie sie zachowywal przy obecnym poziomie. Za kazde ETH mamy 3x zwrot.
Datum to już jest chyba po ICO?
hyptronic pisze: Jestem nowy na forum, a od jakiegoś czasu interesuje się kryptowalutami. Śledzę kilka projektów ICO teraz zainteresowałem się https://spectre.ai. Jak sądzicie czy projekt jest wart inwestowania?
dolaczam sie do pytania.
Ja na tą chwilę przerzucam swoją uwagę na algory.io, ale spectre też całkiem sensownie wygląda.. i myślę wrzucić tam kilka-kilkanascie procent; chociaż mają dość duzy budżet na bounty, co zwiastuje możliwy dump i może taniej będzie po ICO na jakiejś zdecentralizowanej giełdzie można upolować ;-)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » sobota, 25 listopada 2017, 17:06

hyptronic pisze: Jestem nowy na forum, a od jakiegoś czasu interesuje się kryptowalutami. Śledzę kilka projektów ICO teraz zainteresowałem się https://spectre.ai. Jak sądzicie czy projekt jest wart inwestowania?
adam1226 pisze:
dolaczam sie do pytania.
Ja na tą chwilę przerzucam swoją uwagę na algory.io, ale spectre też całkiem sensownie wygląda.. i myślę wrzucić tam kilka-kilkanascie procent; chociaż mają dość duzy budżet na bounty, co zwiastuje możliwy dump i może taniej będzie po ICO na jakiejś zdecentralizowanej giełdzie można upolować ;-)
Teraz to już chyba się nie opłaca wchodzić w ICO Spectre. Bonusy z pre-sale i dla wczesnych inwestorów z whitelisty przepadły więc wg. mnie lepiej poczekać na wejśćie na giełdy. Ogólnie ciekawy projekt mają, z dwoma różnymi tokenami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: adam1226 » sobota, 25 listopada 2017, 20:07

@sud, no tak; a Ty wszedłeś?
I czy w algory zamierzasz ? :-)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » sobota, 25 listopada 2017, 21:55

adam1226 pisze: @sud, no tak; a Ty wszedłeś?
I czy w algory zamierzasz ? :-)
Właśnie nie wszedłem, a już miałem gotowe fundusze i wpisałem się na whitelist. Po głębszych przemyśleniach doszedłem do wniosku, że w tym roku już odpuszczam ICO, bo w co nie wchodziłem to lepsza cena była później na giełdach. Można było trafić w takie perełki jak Power Ledger, który zrobił x10, ale jakoś nie miałem szczęścia. Na ten moment wygląda, że sam ETH może dać większe zyski niż wydawanie go na nowe tokeny.

Wpisałem się na whitelist Algory, ale zobaczę najpierw co zrobią z hardcapem i czy dostosuja liczbę ALG do aktualnej ceny etheru zanim w to wejdę.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Arche » sobota, 25 listopada 2017, 22:37

Obserwuję cały czas sprzedaż tokenów hackena i obecnie poszło ok. 3.5 mln z planowanych 20 mln, a sprzedaż kończy się już za 5 dni... Czy ktoś z bardziej doświadczonych w kwestii ico mógłby się wypowiedzieć czy to jest dobry wynik, czy bardzo kiepski, oraz jeśli to drugie, t czy czasem nie przekreśla to czasem całego konceptu?

bit
Dyskutant
Posty: 190
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: bit » niedziela, 26 listopada 2017, 06:27

Arche pisze: Obserwuję cały czas sprzedaż tokenów hackena i obecnie poszło ok. 3.5 mln z planowanych 20 mln, a sprzedaż kończy się już za 5 dni... Czy ktoś z bardziej doświadczonych w kwestii ico mógłby się wypowiedzieć czy to jest dobry wynik, czy bardzo kiepski, oraz jeśli to drugie, t czy czasem nie przekreśla to czasem całego konceptu?
ico red pulse rozeszlo sie podczas pierwszej godziny i doslownie kilku minut drugiej.
w pierwszej godzinie byl limit na osobe, bez limitu to by pewnie wszystko zostalo wykupione w 10 minut.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » niedziela, 26 listopada 2017, 09:18

Arche pisze: Obserwuję cały czas sprzedaż tokenów hackena i obecnie poszło ok. 3.5 mln z planowanych 20 mln, a sprzedaż kończy się już za 5 dni... Czy ktoś z bardziej doświadczonych w kwestii ico mógłby się wypowiedzieć czy to jest dobry wynik, czy bardzo kiepski, oraz jeśli to drugie, t czy czasem nie przekreśla to czasem całego konceptu?
Wynik raczej średni/słaby biorąc pod uwagę ich hardcap $20M, chociaż wg. mnie $3.5M na zbudowanie takiej platformy to wystarczająco. Z drugiej strony to oznacza, że duża większość tokenów zostanie zniszczona i na rynku będzie ich mało, co daje większy potencjał do wzrostu.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Arche » niedziela, 26 listopada 2017, 13:29

@bit Hmm, z tego co patrzę red pulse można teraz dostać taniej niż za ico... Może się skuszę... Wiem, że nikt mi nie da jasne odpowiedzi inwestycyjnej, więc tak czy inaczej sam poszukam informacji na temat red pulse, ale Twoim zdaniem jest to projekt warty świeczki?

@sud Też tak właśnie myślałem, mniejsza sprzedaż daje niską podaż, tym samym przy tej samej kapitalizacji będzie znacznie większa wartość jednostki, ale z drugiej strony 3,5 mln, no może do 4 mln dojdą, plus ich 20% na rozwój, czyli powiedzmy 5 mln coinów to chyba wybitnie mało i przynajmniej ja nie kojarzę drugiego krypto z taką małą ilością coinów...

Ponadto sami napisali, że przy 4 mln mają jedynie w planach "liited milestones", gdzie nie ma: "Unreported zero-day auction platform" i "Cybersecurity products acceleration and incubation", nie wiem czy to też nie zaważy na małej popularności coinów co de factu będzie znaczyło jego śmierć...

Sam zainwestowałem w tego hackena i to prawie jednego ethera, więc cholera teraz się obawiam nieco. Nota bene myslę, że wzrost wartości eth mógł w dużej mierze wpłynąć na gorszy wynik sprzedaży.

Edit:
Z tego co teraz patrzę przyspieszyła sprzedaż hackenów (czyżby spadek eth?), więc może będą mieli te 5-7 mln, ale na target milestone (10 mln) raczej nie ma szans, szkoda...
Ostatnio zmieniony środa, 29 listopada 2017, 15:52 przez Arche, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: alleprzemo » środa, 29 listopada 2017, 12:03

Czy ktoś wchodzi w IndaHash COIN ?
Dziś rusza druga tura , pierwsza widziałem poszła w dwa dni.
Osobiście znam firmę, współpracuję z nimi i wiem że to nie ściema. Mają swoją apkę do kampanii Influencerskich. Rozwijają ją na różne rynki. Będą płacić swoim użytkownikom w tej właśnie walucie. Na giełdy wchodzą około stycznia. Zarejestrowana w Irlandii ale tak naprawdę Polska firma.
Widzę duży potencjał i osobiście polecam, nie mało włóżyłem licze że dobije do 2$ za coina. Z moich wyliczeń powinna wskoczyć do 1 setki crypto na świecie.
LINK:
https://r.indahash.com/participate/981.html

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » środa, 29 listopada 2017, 12:59

alleprzemo pisze: Czy ktoś wchodzi w IndaHash COIN ?
Dziś rusza druga tura , pierwsza widziałem poszła w dwa dni.
Osobiście znam firmę, współpracuję z nimi i wiem że to nie ściema. Mają swoją apkę do kampanii Influencerskich. Rozwijają ją na różne rynki. Będą płacić swoim użytkownikom w tej właśnie walucie. Na giełdy wchodzą około stycznia. Zarejestrowana w Irlandii ale tak naprawdę Polska firma.
Widzę duży potencjał i osobiście polecam, nie mało włóżyłem licze że dobije do 2$ za coina. Z moich wyliczeń powinna wskoczyć do 1 setki crypto na świecie.
LINK:
https://r.indahash.com/participate/981.html
"osobiście znam", "współpracuję z nimi", i rejestracja na forum dzisiaj i to Twój pierwszy post z reflinkiem do rejestracji.
Jasne już lecimy i kupujemy.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Arche » środa, 29 listopada 2017, 13:29

Zastanawiałem sie nad wejściem w indahash, bo niby projekt sensowny, ale gdy wyszukiwałem informacje na ich temat trafiłem na kwestie które skutecznie mnie odstraszyły, mianowicie powiązania z Markiem Falentą, oraz całkiem niedawna (z września b/r) związana z "szeregiem nieetycznych praktyk".
Oczywiście to może być zwykła nagonka i przypadek, ponadto nawet jeśli to prawda może to w żaden sposób nie wpłynąć na rozwój projektu i tym samym późniejszy zysk, ale po co ryzykować, skoro jest od groma ciekawych ico?

To co mnie zainteresowało oprócz hackena i playkeya, to coinpoker. Jakiś miesiąc temu ze znajomymi właśnie rozmawiałem na ten temat, że brakuje kryptowaluty specjalnie przeznaczonej do internetowych gier hazardowych, bądź kasyna obsługującego kryptowaluty aż tu proszę bardzo. Choć wciąż mam mieszane odczucia, przede wszystkim ze względu na sporą podaż coinów...

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: alleprzemo » środa, 29 listopada 2017, 13:34

Rumcajs pisze:
alleprzemo pisze: Czy ktoś wchodzi w IndaHash COIN ?
Dziś rusza druga tura , pierwsza widziałem poszła w dwa dni.
Osobiście znam firmę, współpracuję z nimi i wiem że to nie ściema. Mają swoją apkę do kampanii Influencerskich. Rozwijają ją na różne rynki. Będą płacić swoim użytkownikom w tej właśnie walucie. Na giełdy wchodzą około stycznia. Zarejestrowana w Irlandii ale tak naprawdę Polska firma.
Widzę duży potencjał i osobiście polecam, nie mało włóżyłem licze że dobije do 2$ za coina. Z moich wyliczeń powinna wskoczyć do 1 setki crypto na świecie.
LINK:
https://r.indahash.com/participate/981.html
"osobiście znam", "współpracuję z nimi", i rejestracja na forum dzisiaj i to Twój pierwszy post z reflinkiem do rejestracji.
Jasne już lecimy i kupujemy.
Zapomniałem poprzednie konto na jakiego maila rejestrowałem i dziś utworzyłem nowe. Ale tak myślałem że będzie taki odzew. Nie chcesz nie kupuj, możesz obserwować jak schodzi. Link ref ( ogranięci ludzie tu piszą , także oczywiście że ref)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości