W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 9 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: nevida13 » czwartek, 9 listopada 2017, 14:59

sud pisze: Z aktualnie trwających ICO to jedynie mnie ciekawi Vezt - https://vezt.co/ . Cena $0,36 za tokena. Projekt muzyczny, współdzielenie praw autorskich do piosenek na blockchainie, w USA mocno promowany. Już wykupili prawa do kilku znanych kawałków.
Hacken już Cię nie interesuje?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » czwartek, 9 listopada 2017, 15:01

prott3 pisze:
sud pisze:Z aktualnie trwających ICO to jedynie mnie ciekawi Vezt - https://vezt.co/ . Cena $0,36 za tokena. Projekt muzyczny, współdzielenie praw autorskich do piosenek na blockchainie, w USA mocno promowany. Już wykupili prawa do kilku znanych kawałków.
Już coś takiego masz, Opus.Co prawda ico sie juz zakonczylo ale mozna zawsze kupic coina (opt) Ja sam juz troche ich mam i juz przyniosly ladny %.Licze ze cena spadnie do 0.15/0.16 i jeszcze dokupie.Fajny projekt i co ważne Made in Polska!
GrandKW pisze: W temacie muzycznym też jest https://coinmarketcap.com/currencies/musicoin/ więc Vezt to nic nowatorskiego
Dzięki za info. Jednak uważam, że w tym temacie nie liczy się kto był pierwszy, tylko kto zdobędzie prawa do znanych utworów wielkich artystów oraz kto się bardziej wypromuje. Tutaj największe znaczenie będą miały nazwiska stojące za projektem.
nevida13 pisze:
sud pisze: Z aktualnie trwających ICO to jedynie mnie ciekawi Vezt - https://vezt.co/ . Cena $0,36 za tokena. Projekt muzyczny, współdzielenie praw autorskich do piosenek na blockchainie, w USA mocno promowany. Już wykupili prawa do kilku znanych kawałków.
Hacken już Cię nie interesuje?
Hackena już kupiłem tyle ile mogłem, więc teraz tylko czekam na koniec ich ICO żeby zgarnąć tokeny.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 9 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: nevida13 » czwartek, 9 listopada 2017, 15:09

Według mnie hacken ma największy potencjał ze wszystkich trwających ico. Z tego co się jeszcze rozglądałem to neuromation też bardzo fajnie się zapowiada. Myślę, że coś wejdę, do 28 listopada trwa pre sale.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » czwartek, 9 listopada 2017, 15:21

nevida13 pisze: Według mnie hacken ma największy potencjał ze wszystkich trwających ico. Z tego co się jeszcze rozglądałem to neuromation też bardzo fajnie się zapowiada. Myślę, że coś wejdę, do 28 listopada trwa pre sale.
O widzisz, o Neuromation nie słyszałem. Dzięki za info, sprawdzę ten projekt.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 9 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: nevida13 » czwartek, 9 listopada 2017, 15:24

Dopiero co się pojawił, ale widzę w tym potencjał ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: prott3 » czwartek, 9 listopada 2017, 15:43

sud pisze: Dzięki za info. Jednak uważam, że w tym temacie nie liczy się kto był pierwszy, tylko kto zdobędzie prawa do znanych utworów wielkich artystów oraz kto się bardziej wypromuje. Tutaj największe znaczenie będą miały nazwiska stojące za projektem.
@sud i tu się z Tobą w pełni zgadzam.Mnie też przyciągnęło nazwisko.Twórcą i głównym inwestorem Opus jest Mateusz Mach (top30 młodych przedsiębiorców EU Forbesa) O człowieku już słyszeli za oceanem i który pierwsze miliony zarobił przed 20stką.

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: GrandKW » czwartek, 9 listopada 2017, 15:50

a czy ktoś mysli o PlayKey? ico właśnie trwa

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sciborsson » czwartek, 9 listopada 2017, 16:03

@GrandKW, był założony oddzielny temat o PlayKey
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=23988

Brzmi to ciekawie :)

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: kklop15 » niedziela, 12 listopada 2017, 09:38

co sądzicie o tym ICO? https://r.indahash.com/participate/2707.html
Duży plus to współpraca z wieloma dużymi firmami, oraz to, że działają na rynku z sukcesami.
Warto zainwestować?

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Arche » niedziela, 19 listopada 2017, 17:53

Co myślicie o tym: https://coinpoker.com/?utm_source=googl ... mpaign=ico ?
Zastanawiam się nad jakąś drobną inwestycją...

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: lukki » poniedziałek, 20 listopada 2017, 16:46

Ja zdecydowałem się na e-chat – można sprawdzić i skorzystać z bieżącego ICO

https://ico.echat.io/?r=EBlqaNXL

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 20 listopada 2017, 18:12

lukki pisze: Ja zdecydowałem się na e-chat – można sprawdzić i skorzystać z bieżącego ICO

https://ico.echat.io/?r=EBlqaNXL
Zarejestrowałeś się dziś tylko po to żeby w swoim pierwszym poście dać linka do ICO z reflinkiem ? Serio ?

Weteran
Posty: 1628
Rejestracja: 22 października 2013
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: garmont » poniedziałek, 20 listopada 2017, 21:11

“You never change things by fighting the existing reality. To change something, build a new model that makes the existing model obsolete.”

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: lukki » wtorek, 21 listopada 2017, 17:12

Rumcajs pisze:
lukki pisze: Ja zdecydowałem się na e-chat – można sprawdzić i skorzystać z bieżącego ICO

https://ico.echat.io/?r=EBlqaNXL
Zarejestrowałeś się dziś tylko po to żeby w swoim pierwszym poście dać linka do ICO z reflinkiem ? Serio ?
Tak, chociaż czytam na bieżąco od kilku miesięcy, a wcześniej dość sporadycznie. Można skorzystać chociaż nie trzeba ;) Akurat o tym ICO nic nie znalazłem w wątku

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: S.O.S » środa, 22 listopada 2017, 08:28

S.O.S pisze: Trochę się dziwię, że nie znalazłem wzmianki o Experty.io na forum. Nikt nie słyszał, czy może nie jest to waszym zdaniem warte zainteresowania?
Jakoś nikt nic nie skomentował i nie wiem jak mam to rozumieć?
Nikt nie słyszał, czy może wszyscy słyszeli a nikt nie chce komentować ?
@sud, @Rumcajs, pozwolę sobie Was przywołać jako jednych z aktywniejszych w temacie ICO.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » środa, 22 listopada 2017, 08:42

@S.O.S,

niestety nie słyszałem o nim więc nie komentowałem :)
tych ICO trwa kilkadziesiąt naraz i nowe czekają w kolejce a ja nie mam już za co kupować więc nie czytam o nowych, chyba że tutaj na forum ktoś wspomni jako ciekawe ale na własną rękę już nie wyszukuje bo nie mam za co kupować a szkoda mi sprzedać innych żeby kupić coś nowego co moze nie wypalić.

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: S.O.S » środa, 22 listopada 2017, 09:01

@Rumcajs, ja zwróciłem na nich uwagę, bo trochę bardziej "polskie" to ICO niż pozostałe. Pomysł mają dobry, dlatego chciałem tutaj dopytać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » środa, 22 listopada 2017, 10:37

@S.O.S,

to będzie do dzwonienia telefonem a experci beda odpowiadali na pytania ludzi ??
I co zadzwonie i spytam "najszybsze zwierze swiata?" i ktoś mi odpowie a aplikacja pobierze tokeny za czas połączenia ?
Ale zobacz na Dev Team, ofc nie zamierzam nikogo obrażać czy źle oceniać ale to chłopaczki na oko po 20 lat ci wszyscy mobile developerzy ... jakie oni mogą mieć doświadczenie ? Tam starszy jest tylko CEO i ten obok gość. I ci developerzy nie wyglądają na Vitalika jakby całe życie spędzili w piwnicy przed komputerem więc mam obawy czy dadzą sobie rade. Chyba że to kolejne ICO że team znajomych je organizuje a do prawdziwej roboty wynajmą devów za pieniądze zebrane w ICO, to sie nazywa zwiększeniem zespołu, chyba każde ICO po zebraniu kasy szuka ludzi do zatrudnienia żeby im pomagali :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Wymazywanie » środa, 22 listopada 2017, 10:43

@S.O.S,

Zdecentralizowana platforma (albo apka, bo platforma to za duże może słowo) by dzwonić do konsultanta/speca w jakiejś dziedzinie za ustaloną stawkę? Poważnie? :lol:

"We expect mass adoption within the next 3 years." WOW, to szybciej niż zajęło to microsoftowi, facebookom i innym wielkim.

SZCZEPAN BENTYN, OMAR BHAM i JOSH OLSZEWICZ jako doradcy? Kolejne wow jak dla mnie. :) Rozumiem, że dzięki Experty mogę kiedyś łączyć się ze Szczepanem i płacić mu za jego rady? :mrgreen: (najlepiej zapytać jak zrobić Wapniak Kojna i wyru.. ludzi na kasę że się jest youtuberem i potrzebuje się kasę na swój rozwój LOL)

Dla mnie ten pomysł to ściema jak chu.. ale spędziłem tylko kwadrans czytania o tym. Szybko odpadłem, szybko mam wrażenie, że to wyciągactwo za naprawdę naciągany pomysł.

ICO często = dokleić pomysł typu "cokolwiek" do słówek "blockchain", "zdecentralizowany", "platforma". To tu widzę.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: S.O.S » środa, 22 listopada 2017, 12:17

@Wymazywanie, sama idea takiej platformy czy apki jest dla mnie OK. Jakiś czas temu Cejrowski zakładał podobną firmę do obsługi prawników (jego brat jest prawnikiem) i pomysł dla mnie jest dobry.
Co mnie zastanawia to właśnie realizacja tego za pomocą ICO. Podzielam twoje zdanie w tej kwestii: "dokleić pomysł typu "cokolwiek" do słówek "blockchain", "zdecentralizowany", "platforma". To tu widzę."
Zrobili jednak dobry marketing i mają chyba sporo chętnych, dlatego się zastanawiam czy trochu nie wrzucić.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości