W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Jordun » wtorek, 19 września 2017, 21:27

Ja zrezygnowałem po sprawdzeniu ich platformy i road mapy
Poleciłbym red pulse który startuje 8 Października bywam u nich na slacku i wygląda to całkiem dobrze

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: mikolajkulczyk » środa, 20 września 2017, 01:13

Jordun pisze: Ja zrezygnowałem po sprawdzeniu ich platformy i road mapy
Poleciłbym red pulse który startuje 8 Października bywam u nich na slacku i wygląda to całkiem dobrze
A czy z tym red pulse nie było przypadkiem jakiś problemów związanych z banem ICO w chinach ? Token ten ma powstać na platformie NEO z tego co pamiętam ;)

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Jordun » środa, 20 września 2017, 08:39

Przesunięta była data sprzedaży tokenów ze względu na rewolucje w Chinach tak samo zrobił wanchain i kilka innych ICO
Poza tym oni mają siedzibę w Hong Kong tam jest troche inne prawo ale i tak chcieli się dostosować do Chin dlatego te przesunięcie

Ma być to pierwsze ICO a platformie NEO 1,000 RPX : 1 NEO

Pre sale już się zakończyło i nie wiem czy jeszcze można rejestrować się na crowdsale
Godzinę przed rozpoczęciem sprzedaży jest limit do 1000$ per osoba później 50 000 $

Zebrali koło 17 000 zgłoszeń (sporo dubli było) więc duże prawdopodobieństwo że nikt nie kupi powyżej 1000 $

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: keicop » środa, 20 września 2017, 15:03

Są tu jacyś inwestorzy SCRYPTO? ICO im nie wypaliło i zwracają zainwestowane środki. Mam problem z odesłaniem im tokenów i nie wiem czy sam coś robię źle, czy u nich coś nie hula. Zrobiłem już dwie transakcje i pojawia się błąd jak tutaj: https://etherscan.io/tx/0xd9d6e5006b7bb ... 8c21dde891
Tokeny zostają u mnie na portfelu i tylko ETH ubywa za prowizje. GAS limit ustawiłem na 200 000. Ktoś ma jakiś pomysł czemu nie mogę przesłać tokenów?

Edit: już załatwione

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » środa, 20 września 2017, 18:50

@keicop,
Omise i Golem :)
Zamień sobie Golema na Sonma lepiej. Jest w cenie około 40% ICO i ma na dniach być dodany na Binance, a jeszcze nisko go można kupić na Liqui ok. 2000 satoshi. Sam nakupiłem jak wariat. A i ma być czy tam jest lepszy od Golema (niestety).

Z nowych ICO chyba kupie LaToken, UnikoinGold, Cobinhood po mało ale każdego.

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Inwestor_bub » środa, 20 września 2017, 20:56

https://www.goldmint.io/ico

Co o tym myślicie?
Kryptowaluta oparta o parytet złota. Projekt wygląda ciekawie i zastanawiam się, czy nie zainwestować.

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 18 października 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: 4all » środa, 20 września 2017, 23:36

@Rumcajs - mówisz że warto wejść w Sonma? Odnośnie binance to teraz jak Chiny zabronić maja całkiem krypto, to pytanie czy giełda się przeniesie czy zrobić off?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » czwartek, 21 września 2017, 13:12

Interesujący projekt Hacken - usługi cybersecurity i społeczność hackerów white hat. Tokeny będą służyć do kupowania usług na platformie i będą niszczone, także ich ilość będzie się stale zmniejszać. Presale już trwa. ANN - https://bitcointalk.org/index.php?topic=2135278.0

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 21 września 2017, 14:44

@sud, Ciekawe te spalanie monet.
Coś przeglądam o tym, wpłaciłem drobne na test. Co ciekawe, wpłacone bity kieruje na adres: https://blockchain.info/pl/address/37Qz ... zSyjQ55N1P
Jest tam już ok. 300btc. Po obecnej cenie BTC to jest ponad 1.1m $. A jeszcze przecież środki z ETH - jeszcze tych nie testowałem. Do czego zmierzam? Presale = 1m$/+darmowe 30%/ (i 1 monetka = 1$), a już mają wartość z samych BTC ponad ten 1m$. Zakładając, że to co jest na adresie powyżej, to coldwallet presale.

Ja na razie wstrzymam się z większym wejściem, zwłaszcza, że presale jest 30%, a bonusy przy ico od 25% się zaczynają i ico jest od 12 paźdz. Zatem 5% mniej a sporo czasu do być może tańszych btc i eth. No i do tego martwi mnie, że na adresie ponad kwota presale a można wysyłać...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » czwartek, 21 września 2017, 15:28

Wymazywanie pisze: @sud, Ciekawe te spalanie monet.
Coś przeglądam o tym, wpłaciłem drobne na test. Co ciekawe, wpłacone bity kieruje na adres: https://blockchain.info/pl/address/37Qz ... zSyjQ55N1P
Jest tam już ok. 300btc. Po obecnej cenie BTC to jest ponad 1.1m $. A jeszcze przecież środki z ETH - jeszcze tych nie testowałem. Do czego zmierzam? Presale = 1m$/+darmowe 30%/ (i 1 monetka = 1$), a już mają wartość z samych BTC ponad ten 1m$. Zakładając, że to co jest na adresie powyżej, to coldwallet presale.

Ja na razie wstrzymam się z większym wejściem, zwłaszcza, że presale jest 30%, a bonusy przy ico od 25% się zaczynają i ico jest od 12 paźdz. Zatem 5% mniej a sporo czasu do być może tańszych btc i eth. No i do tego martwi mnie, że na adresie ponad kwota presale a można wysyłać...
Faktycznie dziwne, bo cap niby jest $1M. Dlatego nie lubię bonusów w przedsprzedaży, a jeszcze ostatnie info od deva jest takie, że trwają negocjacje z kilkoma funduszami i presale może być zakończone w ciągu kilku dni... Zapytałem czy podadzą ile już zebrali, czekam na odpowiedź. Też się wstrzymam do października, skoro nie ma większej różnicy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » czwartek, 21 września 2017, 15:53

Do mnie nie przemawia to spalanie monet zwłaszcza jak ich jest dużo.
W Iconomi mieli mieć normalną dywidende i co wyszło ? - zmienili na spalanie monet a cena tego teraz jest 37 000s.
przez te ograniczenia prawne w USA i ichniejszy SEC że jak token ma cos w stylu dywidendy to jest papierem wartosciowym czy tam instrumentem finansowym, mniejsza z nazwą po polsku ale gieldy jak Poloniex i Bittrex nie mają licencji na obracanie takimi rzeczami, nawet fiatami nie mogą dlatego używają USDT a nie normalnych wypłat fiat w $.
Ale wszystkie bedą niszczone po kupieniu usługi ? Nie bedzie sie dało płacić BTC czy czyms innym zamiast tokenów Hacken ? Jeśli tylko nimi i wszystkie byłyby palone to cena faktycznie powinna rosnąć, pytanie ile firm poważnych im zaufa żeby kupić usługe od whitehat'ów.
Nie udało mi się znaleść tego ICO na kilku stronach z ratingiem, nie potrafie ocenić czy jest dobry czy nie dobry tyle tych ico wychodzi z dobrymi ratingami że masakra.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: prezes » czwartek, 21 września 2017, 22:10

Rumcajs pisze: tyle tych ico wychodzi z dobrymi ratingami że masakra.
Nie przywiązywałbym tak dużej wagi do tych ratingów, skojarzył mi się 2007 rok i ratingi na różne toksyczne produkty bankowe.

Pewno jak ktoś dobrze zapłaci to dostanie wysoki rating.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » czwartek, 21 września 2017, 22:20

Rumcajs pisze: Do mnie nie przemawia to spalanie monet zwłaszcza jak ich jest dużo.
W Iconomi mieli mieć normalną dywidende i co wyszło ? - zmienili na spalanie monet a cena tego teraz jest 37 000s.
W Iconomi te buybacki są w początkowej fazie. Jak na ich platformie zaczną powstawać fundusze za które będzie się płacić ICN, a za zarobioną kasę będą odkupywać coraz więcej tokenów to zobaczysz różnicę
Rumcajs pisze:
Ale wszystkie bedą niszczone po kupieniu usługi ? Nie bedzie sie dało płacić BTC czy czyms innym zamiast tokenów Hacken ? Jeśli tylko nimi i wszystkie byłyby palone to cena faktycznie powinna rosnąć, pytanie ile firm poważnych im zaufa żeby kupić usługe od whitehat'ów.
Nie udało mi się znaleść tego ICO na kilku stronach z ratingiem, nie potrafie ocenić czy jest dobry czy nie dobry tyle tych ico wychodzi z dobrymi ratingami że masakra.
Taki jest plan, że płatności były tylko ich walutą, oraz żeby każdy token uzyskany przez platformę za usługi był niszczony. W skrajnym przypadku i po długim czasie, jak podawali jako przykład, może dojść do sytuacji że zostanie mniej niż 1 HKN ;)
prezes pisze:
Rumcajs pisze: tyle tych ico wychodzi z dobrymi ratingami że masakra.
Nie przywiązywałbym tak dużej wagi do tych ratingów, skojarzył mi się 2007 rok i ratingi na różne toksyczne produkty bankowe.

Pewno jak ktoś dobrze zapłaci to dostanie wysoki rating.
Zgadza się, pewnie większość tych stron bierze kasę za dobre oceny.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » niedziela, 24 września 2017, 17:55

Ktoś planuje wejść w ETHLend i badał tamat? Nie miałem czasu o tym poczytać a jutro startuje presale.

Weteran
Posty: 1628
Rejestracja: 22 października 2013
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: garmont » niedziela, 24 września 2017, 19:34

http://www.ofnumbers.com/2017/09/21/eig ... -tell-you/

Analiza na jakiej podstawie PBoC zabronił ICO w Chinach.
Obowiązkowa literatura dla każdego kto chce zainwestować w ICO.
“You never change things by fighting the existing reality. To change something, build a new model that makes the existing model obsolete.”

wgd
Wygadany
Posty: 646
Rejestracja: 12 grudnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: wgd » niedziela, 24 września 2017, 20:11

Co sadzicie o tym? https://www.hashrush.com/ gra z elementami miningu, w która zangazowany jest min dev z wiedzmina 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1129
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: fusywszklanejkuli » niedziela, 24 września 2017, 21:24

The ICO issuers and fundraising/marketing teams usually organize a bunch of ICOs weekly and typically employ a market maker (known as an “MM” in the groups) whose role is to literally pump and dump the coin. They engage in ‘test pumps’ and ‘shakeouts’ to get rid of the larger ICO investors so they can push the price up on a thin order book by 10x, 20x, or 30x before distributing and pulling support. You can hire the services of one of these traders in many of the cryptocurrency trading chat groups.
Cytat pochodzi z linka od garmonta dwa posty wyżej. Czy ktoś może skomentować, czy są to zamknięte grupy, czy jakoś da się uzyskać poufne informacje, co będzie pompowane przed faktem? Pewnie nie uzyskam odpowiedzi pozytywnej, bo kto by się dzielił takimi informacjami, ale może jakieś użyteczne komentarze się pojawią...

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » wtorek, 26 września 2017, 21:49

Kilka wartych zainteresowania projektów z nadchodzącymi ICO wg. investopedii - http://www.investopedia.com/news/upcomi ... attention/

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Emi_l_y » piątek, 29 września 2017, 13:56

Znalazłam start-up https://crowdholding.com/, umożliwia wykorzystanie ICO do wspierania projektów start-upów, ale przede wszystkim do zarabiania. Póki co głównie nastawiony na USA, ale zapowiada się ciekawie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: aprojection » piątek, 29 września 2017, 18:37

Cos mnie "tknelo ;-)", doczytalem troche apropo https://cartaxi.io i dorzucilem jeszcze kilkukrotnie wiecej tokenow niz kupilem w pre-ico.

Moim zdaniem bardzo ciekawy projekt, mega niedoceniony. CarTaxi posiada juz dzialajacy biznes, a tokeny ktore wypuscili to cos jakby polaczenie: monety/akcje.

Raz w miesiacu, dziela sie zyskami z token-holdersami (pierwsze wyplaty juz doszly do skutku) i przyszlociowo/kwotowo bardzo fajnie to wyglada, polecam zapoznac sie z dokuemntacja na stronie i Twitter-em.

No i na koniec, nie do konca potwierdzona informacja (Bitcointalk, czekam jak oficjalnie wrzuca to na swojego Twitter-a), lista gield, na ktorych bedzie dostepny handel tokenami (finalna - tydzien po zakonczeniu ICO):
Bittrex
Poloniex
Kraken
Yobit
HitBTC
EtherDelta
Liqui
// Wiem, ze ktos juz wczesniej poruszyl temat CTX, ale moim zdaniem warte przypomnienia.
Ostatnio zmieniony piątek, 29 września 2017, 21:17 przez aprojection, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości