Kopanie Zcash

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: AliAkcza » środa, 28 czerwca 2017, 00:46

Maggix pisze: Kilka razy więcej to masz bzdur w głowie. Różnice w zysku pomiędzy​ zec a eth to około 10-15% na korzyść eth rzecz jasna . Skąd wy się ludzie bierzecie. ? Z lasu ?
dobrze ze ty ****a taki znaffca.
raczix pisze: I tutaj tez nie jest to reguła, bo na Nvidii bardziej opłaca się mimo wszystko kopać Zcash
no wlasnie sie zdziwilem bo na nvidii kopie i teoretycznie zcash powinno byc lepiej, nawet pomimo tego ze pool troche mniejszy. No ale widocznie 10k roznicy minersów robi swoje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Kopanie Zcash

Postautor: Bemx2k » środa, 28 czerwca 2017, 19:27

Panowie kopac Zec i nie opylac wszystkiego jak bylo po 260$ tylko czekac az wbije na 360$ ;)
BTC>ETH

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: Svorth » czwartek, 29 czerwca 2017, 18:49

Hej, oplaca sie jeszcze kopac przy 240sols? Korzystam z gtx 970

Początkujący
Posty: 192
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: x157 » czwartek, 29 czerwca 2017, 20:31

Svorth pisze: Hej, oplaca sie jeszcze kopac przy 240sols? Korzystam z gtx 970
http://www.mycryptobuddy.com/ZCashMiningCalculator

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: spas89 » poniedziałek, 10 lipca 2017, 09:11

Witam :)
Używam portfela na poloniex obecnie wypłaty i wpłaty zcasha są tam zablokowane.
Moje pytanie brzmi czy wpłaty które idą w tym czasie przepadną czy przyjdą później?

DeI
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: DeI » piątek, 14 lipca 2017, 00:36

Też mnie to interesuje co się dzieje z wpłatami które się wyśle w trakcie
" ZEC is currently under maintenance or experiencing wallet/network issues. Deposits and withdrawals will remain disabled until a solution is found, which may require an update from the ZEC team. Any updates must be tested and audited before enabling"

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: bigjaro » sobota, 22 lipca 2017, 10:52

Witam

Wydobywam ZEC minerem i przelałem urobek na portfel zcash4win i nic nie poszło???? Wie ktoś dlaczego?

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: Maggix » sobota, 22 lipca 2017, 11:02

Ten wallet zec'a pod windowsa to jakaś bzdura , tlumoki biorą się za robienie zaklęta bez sensownego installera do tego na mojej windzie 10 wallet się nie uruchamia po tej pseudo instalacje.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: bigjaro » sobota, 22 lipca 2017, 11:27

DeI pisze: Też mnie to interesuje co się dzieje z wpłatami które się wyśle w trakcie
" ZEC is currently under maintenance or experiencing wallet/network issues. Deposits and withdrawals will remain disabled until a solution is found, which may require an update from the ZEC team. Any updates must be tested and audited before enabling"
A co z wypłatami już dokonanymi, czy wejdą po naprawie?

Dodano po 1 minucie 14 sekundach:
Maggix pisze: Ten wallet zec'a pod windowsa to jakaś bzdura , tlumoki biorą się za robienie zaklęta bez sensownego installera do tego na mojej windzie 10 wallet się nie uruchamia po tej pseudo instalacje.
Dobrze, że na test przelałem najniższe kwoty bo bym się wku....

Dodano po 6 minutach 23 sekundach:
Maggix pisze: Ten wallet zec'a pod windowsa to jakaś bzdura , tlumoki biorą się za robienie zaklęta bez sensownego installera do tego na mojej windzie 10 wallet się nie uruchamia po tej pseudo instalacje.
A jakiego używasz jak można wiedzieć?

Dodano po 8 minutach 30 sekundach:
Svorth pisze: Hej, oplaca sie jeszcze kopac przy 240sols? Korzystam z gtx 970
https://www.nicehash.com/?p=calc

Dodano po 1 minucie 43 sekundach:
Maggix pisze: Ten wallet zec'a pod windowsa to jakaś bzdura , tlumoki biorą się za robienie zaklęta bez sensownego installera do tego na mojej windzie 10 wallet się nie uruchamia po tej pseudo instalacje.
No okazuje się, że u mnie po aktualizacji też nie rusza na win10

Dodano po 5 minutach 5 sekundach:
Maggix pisze: Ten wallet zec'a pod windowsa to jakaś bzdura , tlumoki biorą się za robienie zaklęta bez sensownego installera do tego na mojej windzie 10 wallet się nie uruchamia po tej pseudo instalacje.
Po aktualizacji Javy do do v141 ruszył ale nadal pustki :/

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: Maggix » sobota, 22 lipca 2017, 11:30

Ja niestety nie posiadam żadnego Zec wallets na chwilę obecną , 3,5 zec trzymam na giełdzie :/
Mam nadzieję że w końcu ktoś zrobi poprawną installera z możliwością wyboru innej partycji.

DeI
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: DeI » niedziela, 23 lipca 2017, 15:19

bigjaro pisze: Witam

Wydobywam ZEC minerem i przelałem urobek na portfel zcash4win i nic nie poszło???? Wie ktoś dlaczego?
Mi on działa bez problemu pewnie numer walletu pomyliłeś ja na W7 64

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: luksone » niedziela, 23 lipca 2017, 19:14

Cześć,
Mógłbym prosić o podesłanie linka, gdzie moge pobrać najlepszy miner zCash do nvidii (posiadam 1080TI)? Fajnie gdyby miner korzystał jednocześnie z GPU i CPU (amd ryzen 1800x)?
I również o pomoc w wybraniu poola do kopania ? Dodam, że komputer mam na windows 10.

Z góry dziękuje za odpowiedź

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Kopanie Zcash

Postautor: adam1226 » niedziela, 23 lipca 2017, 19:47

Jak chcesz kopac w Polskiej kopalni (zaleta polski support, niskie pingi) to sprawdz zecpool.pl
Z tym ze na ta chwile bardziej oplaca sie wejsc w kopalnie zclassic .
@kabzapro jest tam adminem jak cos
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: luksone » niedziela, 23 lipca 2017, 20:15

Czy wynik 717 Sol/s jest okej przy karcie 1080TI ? Bez overclocka. Jak to przeliczyć na Mh/s?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Kopanie Zcash

Postautor: Bemx2k » poniedziałek, 24 lipca 2017, 06:51

luksone pisze: Czy wynik 717 Sol/s jest okej przy karcie 1080TI ? Bez overclocka. Jak to przeliczyć na Mh/s?
Bardzo dobry wynik jak bez oc , Ja przy oc mam 780sol/s max zazwyczaj 770 sol/s
BTC>ETH

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 19 lipca 2017
Reputacja: -30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: zzzccchhh222888 » poniedziałek, 24 lipca 2017, 09:28

Sorry ale nie znalazłem odpowiedzi.
Czy da się kopać Zcash na GPU z 2 GB Ram? Np. GTX960?
Wiem że przy ETH się nie da.

A co z CPU? Można się wspomagać CPU? Jaki procek potrzebny?

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: oracz » wtorek, 25 lipca 2017, 02:02

Witam wszystkich, a czy możecie powiedzieć konkretnie jaką karte najlepiej kupic do kopania np ( MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11GB GDDR5X ) chodzi o opłacalność, chcę zainwestować w 1080 ale nie wiem która firma i jaki model będzie dobry. znalazłem np, Palit GeForce GTX 1080 Dual OC 8GB GDDR5X w dobrej cenie za 2600 zł, jestem ciekaw czy na tej karcie wyciągne 600 Sol/s ? a może więcej czy mniej....

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: Hebe » wtorek, 25 lipca 2017, 14:22

Na jakim poolu kopiecie? Aktualnie dzialam na nanopool ale zastanawiam sie czy sa jakies lepsze opcje? Suprnova? Czy to bedzie jedno i to samo?
I jeszcze jedno pytanie. Czy programy typu Minergate/Nicehash sa oplacalne?

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 13 marca 2016
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: jupp82 » poniedziałek, 31 lipca 2017, 02:26

Najlepsza karta pod mining Zcash/Zclassic to obecnie GTXy czy lepiej iść w RX z modbiosem? Chodzi o stosunek ceny do szybkości.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 22 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: Q600 » sobota, 5 sierpnia 2017, 22:20

To ja cośtam popiszę, bo przemieliłem trochę zasobów w necie szukając wszystkich danych o ZEC.

Z racji małej mocy (tylko tylko rx550 i gtx1060) szukałem waluty gdzie będzie w miarę szybki przyrost i niskie wypłaty. Padło na EXP. Najpierw siedziałem na exppool.pl do pierwszej wypłaty później u Żeta (exp.zet-tech.eu), ale jakoś żadna mi nie podeszła, głównie przez rzadko znajdowane bloki.

Do sedna - wpadłem na dwarfpool.com. I tam EXP kopię od dzisiaj.

Zacząłem jednak szukać możliwości podkręcenia zysków. Jakoś trafił się ZEC. Od razu zrobiłem risercza i wyszło, że na stockach GTXy kopią lepiej niż Radeony. Kopią na tyle lepiej, że opłacalność na Radeonach jest znacznie mniejsza. Czyli GTXy do Equihasha (ZEC) a RXy do (Ethash).

Jako, że wolę aby sprzęt się nie sypał i lubię 3-letnią gwarancję, nie idę w stronie modów biosa. Więc trzymam tylko stocki - może będę coś kręcił, ale najpierw muszę ogarnąć klatkę i chłodzenie.

Więc co mamy
GTX1060 6GB ~290Sol
GTX980M (w dellu) ~69Sol
RX550 4GB ~70Sol

Zacząłem kopać ZEC na dwarfpool, ale nie pasuje mi wynik. Tzn, tam jest nagradzanie co godzinę, gdy ktoś wykopie bloka. Byłoby super gdyby pool był większy i kopałoby np 2-3 bloki na godzinę. Ale tam kopią 3-4 bloki na dobę. Przez to przychody są dla mnie niemierzalne - przynajmniej teraz. Bo jeśli się dofinansuję i wpadnę tam z mocniejszą konfiguracją to może być ok. Żeby nie było - uważam, że PPLNS jest gorsze od HBPPS, ale jeśli pool z nagradzaniem HBPPS jest zbyt słaby, to wolę najsilniejszy z PPLNS. Tylko wtedy mogę ocenić moc mojego sprzętu i jako taką opłacalność.

Dwarfpoola na razie zostawiam (w 8 godzin dał zarobić 0.00383561 ZEC). Uśredniając do doby - byłoby całkiem spoko - lepiej . Na razie zostaję na http://zcash.flypool.org do pierwszej wypłaty. I będziemy wiedzieć :)

Dodano po 38 minutach 15 sekundach:
Przy okazji - złapałem jak wygląda PPLNS na flypoolu. Gdy znajdzie ktoś blocka to maszyna sprawdza shary 10 minut wstecz i na tej podstawie liczy procent. Zakładam, że na ethermine.org jest tak samo.

Dodano po 44 minutach 9 sekundach:
A jednak nie :P Muszę poczytać :P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości