Platforma Stratis

Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 1 września 2014
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: cryptotrader » czwartek, 6 kwietnia 2017, 00:10

jpr pisze: Czym jest blue chip coin? :D
To tak jak akcje spółek blue chip ... czyli tych największych np. te z WIG20 ... w tym przypadku chodziło mi o coiny topowe takie jak DASH, ETH, Monero itp.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Blue_chip

Mnie też trailing stop wyrzucił ... ale przyjemna to była przejażdżka :) ... ATH za ATH ... z tym że kusi znowu wejść na niższych poziomach

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: jpr » czwartek, 6 kwietnia 2017, 06:44

Nie znam sie na kreskach ale mysle, ze teraz zjazd w okolice 0.00025 jest jak najbardziej mozliwy.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: crone » czwartek, 6 kwietnia 2017, 13:59

Brzydko wygląda ten spadek dzień przed konferencją. Ja mimo wszystko zostałem.

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: jpr » czwartek, 6 kwietnia 2017, 18:15

Ten spadek to byl do przewidzenia. Tak dziala crypto :D
Pytanie czy teraz boczniak czy dalsze spadki. Tak czy siak jak nie potrzebujesz nagle kasy to sie nie martw.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: crone » piątek, 7 kwietnia 2017, 13:45

Takiego spadku w dzień konferencji naprawdę się nie spodziewałem. Jak tak dalej pójdzie to mnie wkrótce wyrzuci.

Konfa oficjalnie za niespełna godzinę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Platforma Stratis

Postautor: adam1226 » piątek, 7 kwietnia 2017, 13:52

crone pisze: Takiego spadku w dzień konferencji naprawdę się nie spodziewałem. Jak tak dalej pójdzie to mnie wkrótce wyrzuci.

Konfa oficjalnie za niespełna godzinę.
Jesli konfernecja ma miec jakiś zwiazek ze wzrostami to raczej przez newsy z tej konferencji a nie sam jej fakt chyba?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: crone » piątek, 7 kwietnia 2017, 13:54

Różnie może być, pełne sale, logo na widoku, transmisje online w świat niosą wieści.

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: jpr » piątek, 7 kwietnia 2017, 14:50

crone pisze:Takiego spadku w dzień konferencji naprawdę się nie spodziewałem. Jak tak dalej pójdzie to mnie wkrótce wyrzuci.

Konfa oficjalnie za niespełna godzinę.
Przyjacielu co ty palisz :D
W crypto niemal zawsze jest dump przed takimi imprezami. Hype szedl pod newsy i konferencje a teraz ludzie sprzedaja. I skąd ma cie wyrzucic?
Jesli sie bardzo boisz to lepiej wysiadaj bo mozemy zleciec nizej 15k nawet.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: crone » piątek, 7 kwietnia 2017, 14:54

Wyrzuciło mnie przy 33k i jestem zadowolony bo wsiadłem przy 18. Weekend się zbliża. Czas odpocząć ;)

Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 1 września 2014
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: cryptotrader » piątek, 7 kwietnia 2017, 16:50

Mamy wybicie z klina zniżkującego ... ciekawe, czy pójdzie to dalej .. ja na wszelki wypadek wszedłem ;)

Potencjalny zasięg wybicia to 30% ... tyle przynajmniej mówi klasyczna AT

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Rumcajs » piątek, 7 kwietnia 2017, 17:50

A ja czekam do 19 kwietnia. Na A&Q oficjalne. będzie niezla rzeź jak podadzą liczby coinów od poszczególnych Tierów masternodów, wiele osob bedzie chciało dokupić do wyższego Tiera a wiele sprzedac bo ma za duza nadwyżkę coinow na jakiegos tiera masternoda.
wiec ja w sumie nie sprzedalem bo nie siedze 24/7 i przegapilem jak bylo sporowyzej niz teraz az teraz juz spadaja wszystkie alty bo btc rosnie.

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: jpr » piątek, 7 kwietnia 2017, 19:22

Dzisiaj powiadomili, ze Stratis ma zająć się stworzeniem czegos w rodzaju systemu wynagrodzen na stronie c-sharpcorner.com
Cos jak steemit, tylko ze na ich stronie. Ludzie beda mogli wysylac tipy autorom postow czy artykulów. W 2016 roku stronka ta miala 2.3M uzytkownikow i 15 milionow wejsc. Sami devsi C#. Bedzie grubo panowie :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Rumcajs » piątek, 7 kwietnia 2017, 19:26

Wole masternody prawdziwe bo nie planuje pisac artykulow i jak w dash miec coiny z amasternoda lub w lisku za delegata. nie znaczy to ze nie powinno byc innych opcji dla roznorodnosci ay kazdy kto chcial zarabial troche inaczej.

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: jpr » sobota, 8 kwietnia 2017, 06:56

Rumcajs wiesz ze na masternoda tumblebita trza bedzie miec przynajmniej 200k?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Rumcajs » sobota, 8 kwietnia 2017, 07:04

@jpr,
mają być różne poziomy masternodów, tumblebit to jest maksymalna wielkosc Masternoda dla whalesow zeby nie dumpowali co chwile lub nie musieli zakladac 100 masternodów na roznych IP bo maja dużo coinow.
Wiec dla każdego co ktoś kupił może byc opcja na masternoda, a to 200k to jest nieoficjalne info ze trzeba miec MINIMUM 200k na tego najlepszego tiera, nie wiadomo jeszcze na ile coinow go ustawia, moze byc i 250k lub 500k. pisali ze najlepsza wydajnosc sieć ma na max chyba kolo 50 masternodow wiec to 200k to moze sie okazac ze ustaia wiecej niz te 200k, oficjalne dane dot. masternodow maja byc niby ogloszone wlasnie 19 kwietnia. wtedy zacznie sie dokupywanie brakujacych i sprzedawanie nadwyzek i prawdopodobnie pompka pod to.


EDIT: ja chwilowo sprzedalem Sia coina i dokupilem Arka, Stratis troche za drogi na moje mozliwosci zebym znaczaco zwiekszył ilosc. wiec dokupilem arka. Ale jak bede wiedzial ile trzeba miec na jakiegoś masternoda stratisa to prawdopodobnie dokupie zaleznie od ceny ofc do jakiegos zbey mi sie udalo postawic. Dasha przegapilem ale stratis ma jeszcze nie taka cene wiec moze da rade postawic jakiegokolwiek, niekoniecznie tumblebita.

Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 1 września 2014
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: cryptotrader » środa, 12 kwietnia 2017, 08:19

Właśnie wyłamujemy się z trójkąta ... wychodzimy ponad linię trendu spadkowego oznaczoną przerywaną linią.

Jak na takie wzrosty korekta była dosyć płaska i nie widać oznak pęknięcia bańki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Rumcajs » środa, 12 kwietnia 2017, 17:39

Na Stratisie przez najblizsze miesiace nie bedzie raczej mocnych korekt. Za dobra platforma i za wielu holderow czekajacych na minimum 1$ za tokena.
wiele weak heandow juz dawno sie wytrzepalo , przy obecnej cenie z 30 x ICO to ci co chcieli szybki zysk juz dawno wyszli, teraz najwyzej sa nowi co sie na hype zapakowali po 20-40k (ci moga ewentualnie faktycznie chciec wyjsc na malym nawet zysku) lub cierpliwi co czekaja w mid na dalszy rozwoj a ma sporo tego byc. Wiec korekty bedą płytkie i nie ma co liczyć na jakieś dumpy wielkie coby dokupić tanio. Dlatego nie sprzedaje na górce licząc że dokupie jak spadnie. Z NAV tez sprzedałem bezsensu na jakiejs górce a potem nigdy nie udało mi sie odkupić bo cena sie zatrzymala niewiele nizej niz sprzedalem bo 7000s jest a satoshi ze sprzedarzy wydalem na inne coiny i nic z odkupywania nie powychodzilo. Wiec tak uważam że w Stratis nie bedzie głębokich korekt przynajmniej do ceny 100k spokojnie bedzie szło w góre.

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: jpr » środa, 12 kwietnia 2017, 19:15

Mysle, ze przed Q&A beda lekkie wzrosty jakby ktos chcial kupic na chwile :) Ale na long to nie sprzeedaje predko. Wazy sie tu moja emerytura :D

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwietnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: pablo93 » środa, 12 kwietnia 2017, 20:58

Osobiście też nie ruszam, a kupowałem na 6 centach ;) Stratis ma przyszłość niech deweloperzy robią swoje :) Masternode może nieźle namieszać a widzę ze teraz cena usiadła i poniżej 30k sat nie schodzi :)

Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 1 września 2014
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: cryptotrader » piątek, 14 kwietnia 2017, 07:35

Jest oficjalne info odnośnie pierwszego z Master Nodów, lub też inaczej Breeze Tumbler Nodów i kurs oszalał po tym newsie :P
Stratis announces first 'Master Nodes'
https://stratisplatform.com/2017/04/13/ ... ter-nodes/

Będą jeszcze chyba przynajmniej 3 rodzaje masternodów:
There will be future releases of other forms of Stratis Nodes providing functionality, such as:

Payment Node – Payment Channels
Side-Chain Node – Hybrid Side chain special features
Identity Node – Identity management node
Co ciekawe będzie to wdrożone przed końcem Q2 2017, czyli całkiem niedługo. Warto potrzymać do tego czasu bo przy 250K $STRAT za masternoda zdejmie to potężną czapę podażową co musi się dalej przełożyć korzystnie na kurs.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości