Platforma Stratis

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 22 marca 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: buimikinv » środa, 12 września 2018, 23:37

ciekawe czy i kiedy będzie jakieś info o tych niższych node'ach i jakie będą benefity z postawienia któregoś (10k,5k,1k strat).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Rumcajs » czwartek, 13 września 2018, 00:06

@jpr,

skąd masz info że operuje jedna ? Ja niestety dostałem bana na ich telegramie jak osmieliłem sie napisać że ich MN jest nielegalna w US i wiekszosci krajów świata. Zuciło sie na mnie 3 modów naraz i probowali mnie przegadać a jak sie nie udało to nagle jeden stwierdził że jestem zwykłym trollem i żeby mu dać bana i chop siup dostałem perm bana na ich kanale. Chwalą się microsoftem, azure itp a ich jeden z najlepszych projektow jak tumblebit nie przystaje do obecnych policyjnych norm prawnych ze mozna komus mixowac coiny. AML i KYC brak ale bedziemy miksowali bo mamy legalna firme jasne.... wyśmiałem ich i zarobiłem bana.
chyba kur*** w afryce jakby ktos mieszkał to sobie moze postawić takiego noda.

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: jpr » czwartek, 13 września 2018, 08:05

@Rumcajs. Jak sobie przejzysz top liste to tam zobaczysz, ze jest duzo adresów, które stakują. Masternod nie moze stakowac więc sporo juz odpada.
Do tego są adresy, które mają po 1.5M coinów tez pewnie nie mają Masternoda bo przeciez jak masz mozliwosc postawić 6 nodów to czemu stawiasz 1?
Jest tylko kilka adresów, które mają w granicach 250k, do tego nie stakują i kasa wplyneła na nie w ciągu ostatniego miesiąca.
Troszke dedukcji i po blockchainie mozna dojsc do wszystkiego.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Rumcajs » czwartek, 13 września 2018, 16:23

O tego że MN'y nie mogą stakować to nie wiedziałem. Dziwne troche. No tak wiadomo że jak ktoś ma kilka milionów stratisa to nie założy 1 MN tylko kilka od razu, zastanawiałem się nawet czy stratis coś zrobił żeby ludziom nie opłacało się dzielić walleta tylko zakłądać 1 MN z all co mają, ale to chyba nie da się nic wymyśleć, nawet zwiekszając "wagę" wiekszego MN to żeby konkurencji nie było lepiej postawić 20 własnych wtedy całe fee pójdzie do 1 osoby, czy tam kilku jesli kilka by postawiło wiele. Chociaż w sumie mogliby zrobić tak że MN z takich 2 mln by zgarniała fee jak 8 po 250 k plus jakiś bonus żeby nie opłacało się tego rozdzielać nawet do walki z konkurencją ale nadal liczba by się nie zmieniła i byłaby 20.
Ale BTC-E zamkneło FBI to myśle ze by sie nie spodobało komuś pomysł mixowania btc. Jakby to zrobili inaczej że każda masternoda by mixowała nawet puste bez stratisów i z każdego Tieru nawet te najmniejsze i tych MN by było kilka tysięcy na świecie to może by nikt nie próbował ścigać by byłoby ich za dużo. Jakoś giełd DEX nie zamykają mimo wszystko. Poza tym jest już coin Nix którego masternody mixują wszystkie coiny i chyba to już działa bo wiem że MN sie już stawia ale czy już zaczeły miksować to nie wiem, ale jest już ich 317 i ROI spadło mocno do 15% rocznie i ciągle spada ale skoro oni mogą to czemu stratis by nie mógł też, tylko faktycznie takie 20 to wystawienie się na celownik jakiś służb, zalezy jeszcze w jakim kraju sie mieszka ale jak amerykanskie fbi zamknelo giełde na białorusi to chyba mają możliwosci zamykania czego chcą.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 22 marca 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: buimikinv » czwartek, 13 września 2018, 21:08

@Rumcajs

ogólnie to już jakieś mixery działają od dawna z tym, że nie są zdecentralizowane czyli teoretycznie ktoś zdolny może zakosić to co się mixuje w puli.
TumbleBit jest "decentralized and trustless" :D :D

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 22 marca 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: buimikinv » piątek, 21 września 2018, 14:41

The Stratis Q4 roadmap will be released next week containing production release dates for #sidechains #smartcontracts #coldstaking #Tumblebit on Stratis mainnet and the secret project we have been working on $strat #stratis #blockchain



Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 22 marca 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: buimikinv » środa, 26 września 2018, 19:02



Do końca roku wszystko na produkcji:
-Full node in C#
-Sidechains
-Smart Contracts in C#
-ICO Platform
-Cold Staking
-Stratis DLT
-Breeze Wallet with anonymous BTC and STRAT
-Stratis Academy

także tego :)

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Sliwa07 » niedziela, 30 września 2018, 17:19

Wtopa z tym Stratisem nic nie chce dac zarobic :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Rumcajs » niedziela, 30 września 2018, 18:37

Nawet Max Kordek szybciej działa niż cały ten Stratis.
Oni to wszystko robią od lat i co pare mniesiecy słysze że już coś jest a za pare miesięcy że znów to samo jest i właściwie nie wiem co jest a co nie jest. ICO na stratisie ogłaszali że już jest i działa kilka miesiecy temu nawet zapowiadali 2 pierwsze i podali nazwy chyba Gluon i jakiś jeszcze, a widze że ICO na stratisie znowu ma byc dopiero. Teraz ma byc znow breeze wallet mixujacy a w takim razie czemu podobno MN mixujaca juz jest od chyba 2-3 miesięcy to czym to sie rozni, podobno tylko Masternoda 250k miała mixować to czemu piszą o breeze wallecie ze mixuje ? Miałem kiedyś dokupić bo trzymam to na longa i podobno mają być różnej wielkości masternody (nie mixujące) nawet takie za 10 000 coinów ale nie mam kasy na dokupienie ale lipa.

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: jpr » poniedziałek, 22 października 2018, 20:13

Rumcajs sprzedaj wreszcie bo wstrzymujesz pompe :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 22 października 2018, 20:32

@jpr,

Hehe no właśnie. Niestety nie moge bo kupiłem z myślą o long term. Nie moge trzymać wszystkiego w jakis wynalazkach dziwnych, Stratisa i Komodo trzymam na dłużej. Na Neo i Eth się spóźniłem z zakupem to może z tego coś wyjdzie i będę adapterem ;) Tym no early adapterem :)

Btw na SYS już wychodza ICO a na Stratisie ciągle nie. A jaka różnica w cenie i tak. Tylko że Sys to jakis stary wyewoluowany fork bitcoina a nie c#

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: jpr » środa, 24 października 2018, 18:22


Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Sliwa07 » środa, 24 października 2018, 20:46

Cierpliwosc popłaca mam nadzieje ze to nie koniec 0.000325 do BTC realne

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: jpr » poniedziałek, 10 grudnia 2018, 22:15

Krótki update

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: jpr » piątek, 21 grudnia 2018, 13:39



Sidechainy i Smart Contrakty 27 grudnia. Tego dnia tez odpalony zostanie pierwszy sidechain.

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Sliwa07 » sobota, 22 grudnia 2018, 16:38

Sam jestem ciekaw czy strat przy Sidechain i Smart Contrakt zrobi to samo co Waves czas pokaże

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: jpr » sobota, 22 grudnia 2018, 19:36

Ogólnie to myślę, ze ta platforma jest dość mocno niedowartościowana w polskim światku crypto. Wszyscy tylko Lisk i Waves :D
Nie wiem czemu takie są proporcje ale szkoda, ze to zmieni się dopiero jak Stratis osiągnie wyższe poziomy.

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Sliwa07 » sobota, 22 grudnia 2018, 20:52

zgodze sie z toba jpr stratis jest w cieniu lisa a w waves pewnie ludzie zaczeli wbijac jak juz u szczytu był

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Altcoiner » wtorek, 1 stycznia 2019, 23:21

Dlaczego tutaj taka cisza ?

Chyba faktycznie mało rodaków załadowanych w stratisa.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 22 marca 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: buimikinv » środa, 2 stycznia 2019, 22:43

@Altcoiner mam nadzieje, że w 2019 wiele osób zainteresuje się Stratisem

Platformę mamy de facto dowiezioną, teraz nic innego tylko pozostaje adopcja pośród biznesu, rozwój o nowe funkcjonalności no i oczywiście rozrost community :)

Ja osobiście mam nadzieje, że uda się w 2019 wdrożyć do breeze atomic swapa tak by dało się wewnątrz walleta konwertować BTC <--> Strat

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości