Platforma Stratis

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 25 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: dwóchtaterników » niedziela, 4 kwietnia 2021, 11:49

panowie jak to zeswapować, przespałem oczywiście

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Rumcajs » niedziela, 4 kwietnia 2021, 13:18

@dwóchtaterników

idz na ich discord, maja tam kanał support. Podobno jest już jakieś narzedzie do robienia swapa z ledgera ale jak ono działa nie wiem. Nie używaj w każdym razie starych instrukcji do swapa żebys się nie wkopał w coś co nie działa.

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 25 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: dwóchtaterników » wtorek, 6 kwietnia 2021, 19:43

@Rumcajs nie mam już do tego siły, nie dość że cała operacja jest strasznie pojebana to za nic w świecie nie mogę połączyć stratis core do sieci, poddaje się, zawiodłem się

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Rumcajs » środa, 7 kwietnia 2021, 07:32

@dwóchtaterników

Ja swojego swapa robiłem w październiku zeszłego roku i to jeszcze jak stara sieć chodziła i było to mega proste. Nawet nie wiem jak się robi swapa po nowemu zeby ci pomóc, dlatego odesłałem na discorda. Z tego co pamietam jeszcze z zeszłego roku to ten stary blockchain nie działa już i nie będziesz miał już połączeń to sie jakoś inaczej robi, bez synchronizowania starego blockchaina, serio zajrzyj na discorda na pewno są instrukcje przecież masa ludzi ma i miała stratisy na ledgerach.

PS. wallety Stratis nie mają synchronizacji bo są do starego chaina a wallety Strax są te nowe po swapie zwróć uwage w instrukcji czy masz dobre wersje walletów i aktualne skoro nie masz connectionów, ale pameitam że ja nieraz po pół godziny czekałem aż z 0 podłączeń zrobi mi się kilka spróbuj poczekać z godzine może ruszy.

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 25 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: dwóchtaterników » środa, 14 kwietnia 2021, 13:02

udało się, strax już na binance. @Rumcajs jaką przewidujesz przyszłość przed projektem?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: Rumcajs » środa, 14 kwietnia 2021, 20:45

@dwóchtaterników

szczerze mowiąc to zająłem się innymi rzeczami/coinami nie czytałem nic o stratisie w tym roku, nawet newsow nie. kątem oka costam nft costam uniswap ale nic nie wiem ;D
wyszedłem z założenia że tego nie musze pilnowac za bardzo wiec tylko stakuje i to zostawiłem.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 stycznia 2021
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: guslik » piątek, 8 października 2021, 17:31

Panowie, potrzebuje szybkiej pomocy. Czas na migrację się kończy a ja mam wciąż z tym problem,
okazało się że mam portfel nie stratisa tylko z electrum i opisana migracja nie dziala.
Ktos przerabiał taka migrację?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 października 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: 1Czarny » piątek, 8 października 2021, 17:49

Witam przysnąłem,ze swapem Stratisa ,dzis dostałem info na FTX. że został tydzień a sprawa wyglada tak,że mam te stratisy na Bittrexie ,moje pytanie czy musze je przenosić na strax wallet? czy mogą zostać na Giełdzie i giełda mi je sama zamieni?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 stycznia 2021
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: guslik » piątek, 8 października 2021, 18:59

wkoncu udalo mi sie wygenerowac plik CSV, mam nadzieje ze wszystko ok bo chyba stary lancuch juz nie dziala i nie sychronizuja sie stare portfele.
@1Czarny - najlepiej napisz do Bittrexa czy oni supportuja SWAP

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości