Platforma Stratis

jpr
Orator
Reputacja: 204
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma Stratis

Postautor: jpr » wtorek, 23 lipca 2019, 20:36

Jak juz pisał Rumcajs Stratis wypuścił juz swoje sidechains i smart contracts. Oatatnio testowałem i jest to rzeczywiscie OneClick. Stworzyłem swojego testowego tokena w minute.
Niebawem ma wyjsc jakis token explorer do tego.
Uwazam, ze to niezle jak na projekt ktory w ICO zebral marne 915 BTC warte wtedy jakies $600 000.
Ich jedynym problemem jest brak umiejętności komunikacji ze społecznością i wypromowania swojego produktu. Ciezko im to idzie i pewnie to jest powodem wyceny Stratisa.

Jedno z ICO ktore teraz sie odbywa nazywa sie Mediconnect. Wczoraj oglosili partnerstwo z rządem Ugandy w ramach wykorzystania blockchaina do ograniczenia falszywych leków w Ugandzie.
https://cointelegraph.com/news/uganda-t ... fake-drugs

Jakby nie bylo trzeba patrzec tez na to, ze wiekszosc projektów spadła sporo od swojego ATH.
Myślę, ze Stratis ma ogromny potencjal do wzrostów ale nie docierają do nich zadne porady ze strony społeczności i robią nadal wszystko po swojemu a jak widać nieudolnie jesli chodzi o marketing.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 704
Reputacja postu: 
0

Platforma Stratis

Postautor: Rumcajs » wtorek, 23 lipca 2019, 21:03

@jpr
Dzięki za pomoc ;)
Tych ICO było kilka wymienionych co czekały na te smart kontrakty i reszte ale dziś szukałem info o nich żeby umieść w poście linka ale nie mogłem znaleść na ich stronie bo tam kiedyś było. Skasowali to ze strony czy nie moge znaleść ? Jesli wiesz gdzie to jest to wrzuć linka z tymi ICO na Stratisie może jakieś nowe się pojawiły ?
shinya56 pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 19:58@Rumcajs
Za co Cię zbanowali ? 8-)

Za niezgadzanie sie z devami/adminami na telegramie kto to tam był, zleciało się ich 4 aż do mnie i dostałem perm bana.
Napisałem im że Masternody mixujące BTC są niezgodne z prawem światowego policjanta (USA) i nikt im tego nie pozwoli uruchomić, przynajmniej jako legalnej firmie zarejestrowanej, w UK - Stratis Group Ltd.. Kłócili się ze mną że to nie prawda, że to legalne i kazdy może uruchomić i że trolluje. I gdzie są te Masternody 250k stratisa mixujące BTC i Stratisa ? To było z 1,5 roku temu jak ogłosili ich uruchomienie więc gdzie są i ile działa.

Początkujący
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0

Platforma Stratis

Postautor: Sliwa07 » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 12:20

Stratis TRUuuup

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Platforma Stratis

Postautor: DonInvestor » niedziela, 22 września 2019, 02:45

Według comiesięcznego raportu https://stratisplatform.com/2019/09/12/ ... monthly-7/ dodali 7694 linijki kodu. Dodatkowo stratis został dodany do platformy crypto com kupowania i sprzedaży kryptowalut: https://blog.crypto.com/crypto-com-lists-stratis-strat/. Co więcej podejmują śmiałe rozmowy o współpracy z jednym największych banków w Korei południowej Kookmin Bank. Kolejna cegiełka w budowaniu projektu i światełko w tunelu pozwala patrzeć na ten projekt optymistycznie.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Platforma Stratis

Postautor: DonInvestor » niedziela, 22 września 2019, 15:43

Upbit wycofuję 6 kryptowalut z rynku Monero(XMR), Dash(DASH), ZCASH(ZEC), Haven(XHV), BitTube(TUBE), PIVX(PIVX). Warto nadmienić, że wszystkie z nich zapewniają anonimowość w większym lub mniejszym stopniu. Chyba mamy do czynienia z nowym trendem. Piszę to tutaj, bo technologia Stratis Breeze Wallet miała zapewniać miksowanie Stratisów i Bitcoinów.
Coś mi się wydaję @Rumcajs , że masz rację z tym że firma Stratis wcześniej czy później porzuci Breeze Wallet, żeby móc w pełni legalnie funkcjonować.

Wróć do „Pozostałe”