IOTA - temat ogólny

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Lagoon » piątek, 15 grudnia 2017, 10:26

Jak poszperacie w tych adresach na tej stronie
Richest adresses
https://thetangle.org/adressess
Na stu najwiekszych adresach jest chyba polowA ioty.I to ogromna ilosc kupiona ( przelana na adresy)teraz przez kilka dni
To zobaczycie ze od 6 grudnia sa jakby zakupy przelane na klika adresow po kilkadziesiat terra ioty czyli po kilkaset milionow dolarow.Jakby ktos lub jakas gieldaskupowala i szykowala sie do sprzedazy moze bitrex(kupic po 4 sprzedac po 40)
Binance dalej ma zablokowane wyplaty widac nadal maja deficyt ioty

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: pk456 » piątek, 15 grudnia 2017, 10:26

agieh pisze: No i tak wczoraj jak spadała to ilu tutaj już wieszczących upadek było i 1-2$ a tymczasem dzisiaj już Bank of Japan i Amazon :lol: dlatego na krypto się kupuje i siedzi kilka miesiecy minimum
Hmmm nigdy nie wiesz jakie spekulacyjne wiadomości się pojawią, a jak się pojawią czy są prawdziwe, a jak sa prawdziwe to w jakim stopniu.

Amazon moim zdaniem jest zdecydowanie w "polu rażenia" IOTA. Amazon chce rozsyłać produkty do klientów dronami, na ile to futurystyczny plan, na ile realny - nie wiem, ale wyobrażam sobie inteligentne skrzynki pocztowe w USA które rozliczają się z dronami. W innych państwach niekoniecznie większość domów ma dużą skrzynkę pocztową dlatego USA świetnie się nadaje.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Lagoon » piątek, 15 grudnia 2017, 10:27

Mysle ze jak ktos robil takie zakupy za 5$ to bedzie wystrzal i to chyba wiekszy niz ten poprzedni

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: chesslav » piątek, 15 grudnia 2017, 11:01

Panowie przespałem wczorajsze wydarzenia.. jak myslicie jest dzis szansa ponownie na okolice 3.5 czy juz koniec panic sale i bedzie sie pielo i unormuje w okolicach 4.2

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: div88 » piątek, 15 grudnia 2017, 11:07

Głupotą było by teraz wywalać iotę. Jedyne czego żałuję to faktu, że nie sprzedałem na górze podczas ath, bo teraz bym odkupił dużo więcej. Niestety nie było mi dane podjąć tej decyzji, gdy przelew IOTA na giełdę szedł 12 dni :? Trochę to denerwujące. Rozumiem, że projekt w fazie beta, nie wszystko działa poprawnie itp, ale gdyby nie problemy z tangle miałbym 100% więcej, a to jednak boli.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » piątek, 15 grudnia 2017, 11:11

@div88, zgadza się boli i człowiek łapie nerwa bo jest możliwość zarobku ale zdrugiej strony jakby wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku to cena była by inna i każdy by płakał czemu nie kupiłem jak było za 0.30$

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Marthu1990 » piątek, 15 grudnia 2017, 11:13

@chesslav, Był szybki wystrzał ale już spadło do 3,6 na Binance więc na razie nie będzie się zbliżało w okolice ATH tylko bardziej odbijało od granicy 4$

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: div88 » piątek, 15 grudnia 2017, 11:24

Niven pisze:każdy by płakał czemu nie kupiłem jak było za 0.30$
Osobiście kupowałem w okolicach 0,50$ więc mogę płakać jedynie, że nie kupiłem więcej :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: prott3 » piątek, 15 grudnia 2017, 11:37

agieh pisze: No i tak wczoraj jak spadała to ilu tutaj już wieszczących upadek było i 1-2$ a tymczasem dzisiaj już Bank of Japan i Amazon :lol: dlatego na krypto się kupuje i siedzi kilka miesiecy minimum
Chyba pijesz do mojego wpisu więc Ci odpowiem. Czytaj proszę ze zrozumieniem, Iotę kupowałem w czerwcu i lipcu (gdy pewnie Ty jeszcze o niej nie słyszałeś) Wszystko co mam siedzi na portfelu i czeka, w listopadzie dokupiłem jeszcze 3.8k po 0.55 i to całkowicie przypadkowo zostało na finexie. Przez te ostatnie dni dzięki DT te 3.8k dały prawie 30% Nie siedzę 24/24 przed ekranem więc myślę że Ci którzy robią to "zawodowo" zrobili o wiele więcej %
Piszę to wszystko dlatego żebyś zrozumiał że:
1. obecnie można o wiele więcej zarobić na Iota w dt niż lt.
2. Nie sprzedałem mojej Ioty gdy była po 5$ (i z pewnością nie sprzedam jej teraz) tylko sukcesywnie powiększam jej ilość ale i nie traktuje ceny 3$ jako promocyjną.Iota jest niedopracowana i przeszacowana,ten kurs wcześniej czy później musi spaść,może wykończy go fomo może korekta btc a może sami userzy domagający się ciągle nowych wiadomości napędzających kolejne wzrosty.
3. Iota jest świetnym projektem i z pewnością (jeśli przetrwa to co się teraz dzieje wokół niej) za jakiś czas przyniesie duży % ale trzeba jej na to pozwolić a nie zakatować traktując każdy spadek ceny jako promocję a później domagając się nowych wzrostów.
4. Jest bardzo prawdopodobne że się mylę i jeśli ktoś mnie posłucha i będzie razem zemną czekał na spadek poniżej 2$ może się nie doczekać :mrgreen:

Początkujący
Posty: 235
Rejestracja: 27 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: szulc » piątek, 15 grudnia 2017, 11:54

loopback pisze: Czy shapshot na iota został juz zrobiony w tym tygodniu?
Komus udało się przelać z Bitfinexa na portfel w tym tygodniu?
Z góry dzięki za info
przechodzą ale min. 60MIOT + prowizja od wyopłaty 0,5MIOTY

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: novymivo » piątek, 15 grudnia 2017, 11:56

@Lagoon, ciekawa teoria :-). cos wiecej ?
Polskie Forum Bitcoin.pl

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » piątek, 15 grudnia 2017, 12:13

I co teraz nagle wszyscy chcą obsługiwać iot lol

http://www.newsbtc.com/2017/12/12/domin ... -etc-iota/

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: agieh » piątek, 15 grudnia 2017, 12:22

nie nie. Nie piję do nikogo. Ja mam Iote jako pierwszą krypto i drogo po 3,80 USD. Oczywiście , że jak ktoś się dobrze wstrzeli w DT to można na krypto zarobić bardzo dużo w krótkim terminie ale jak ze wszystkim bywa można sprzedać i później łapać jak odjedzie w górę. Chodzi mi tylko o to , że po tak wielkich wzrostach normalne jest to , że mogą być spadki i wcale nie jest związane to z tym , że zarząd jest be , że iota jest be, że wszystko jest be i przekręt :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » piątek, 15 grudnia 2017, 12:29

Nowe ogłoszenie na slacku

@here

"The latest academic preprint on Tangle is on arXiv. We will publish a non-PhD requiring blog post that summarize these findings and proofs in the next few days. "

https://arxiv.org/abs/1712.05385

Ok jeśli ktoś wie oco chodzić to prosze o wyjaśnienie bo ja chyba już tego nie ogarniam wiedza i muszę poczytać co to jest non-PhD

Czy to jest coś związane z optymalizacją sieci?

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: kAArter » piątek, 15 grudnia 2017, 12:41

Niven pisze: Nowe ogłoszenie na slacku

@here

"The latest academic preprint on Tangle is on arXiv. We will publish a non-PhD requiring blog post that summarize these findings and proofs in the next few days. "

https://arxiv.org/abs/1712.05385

Ok jeśli ktoś wie oco chodzić to prosze o wyjaśnienie bo ja chyba już tego nie ogarniam wiedza i muszę poczytać co to jest non-PhD

Czy to jest coś związane z optymalizacją sieci?
Podpinam się pod pytanie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: novymivo » piątek, 15 grudnia 2017, 12:43

@Niven, @kAArter, dlaczego uwazacie ze to takie wazne ? Skad zainteresowanie ?
Polskie Forum Bitcoin.pl

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » piątek, 15 grudnia 2017, 12:43

Startują testy dla Nelson P2P

Ma to zoptymalizować i usprawnić sieć tangle a także sprawić że sieć tangle stanie się bardziej bezpieczna.

https://medium.com/deviota/carriota-nel ... ca9b8b8750

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: temarco » piątek, 15 grudnia 2017, 12:45

Niven pisze:Nowe ogłoszenie na slacku

@here

"The latest academic preprint on Tangle is on arXiv. We will publish a non-PhD requiring blog post that summarize these findings and proofs in the next few days. "

https://arxiv.org/abs/1712.05385

Ok jeśli ktoś wie oco chodzić to prosze o wyjaśnienie bo ja chyba już tego nie ogarniam wiedza i muszę poczytać co to jest non-PhD

Czy to jest coś związane z optymalizacją sieci?
non-Phd require to znaczy że jest to naukowy bełkot, dowody matematyczne etc. Dla przeciętnego Kowalskiego nie zrozumiały. Przełożą to na łatwiejszą wersje i opublikują.
Z tego co widziałem to autorem jest między innymi Popov, o ile dobrze pamietam to on tworzył whitepaper, wiec to nie jest znaczący dowód dla mnie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Lagoon » piątek, 15 grudnia 2017, 13:27

Novymivo
Teraz nie mam czasu w pracy bardziej sie w to wglebiac ale przesledze to wieczorem lub jutro ale podejrzanie swierze te adresy sa no 20-100 terra bo to przeciez setki mln $ sa.
One sa na tangle org
I na dole richesst adresess

Dodano po 22 minutach 30 sekundach:
Byly dwa feakeowe odbicia wczoraj i dzis wieczorem jeszcze jedno wtedy zjazd ceny do okolic 3$ i wtedy wystrzal a przy cenie 7-9$ ogloszenie ze wchodzi na bitrex i cena leci wtedy nawet w okolice 35$
Taka moja teoria i cos mnie w kosciach lamie i nie temu ze wczoraj sprzedalem reszte neo i doladowany jestem iota pod sufit

Dodano po 9 minutach 3 sekundach:
A jak tak jeszcze ten amazon tez zaladowal sie w iote i oglosi ze akceptuje platnosci w niej .Bo na razie ten news taki delikatny ze niby maja zaczac wspolprace?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » piątek, 15 grudnia 2017, 14:13

Takie małe porównanie Light node - Fullnode
https://mobile.twitter.com/sabrigoldber ... 9487988738

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości