IOTA - temat ogólny

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: kAArter » niedziela, 19 listopada 2017, 20:04

Nie wiem od 3 godzin czekam wysłałem testową ilość IOTy na portfel miał ktoś może aż tak długi czas oczekiwania na bitfinexie? czy ja cos źle robie

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: paprykarz18 » niedziela, 19 listopada 2017, 20:06

kAArter pisze: troche przeraża mnie sytuacja związana z newsami nt finexa
Co to za newsy?
Z filmu kryptoraport nic nie zrozumiałem. Wydawało mi się, że pomylili w nim finex z trexem.
Przecież na finexie nie ma wcale USDT!
Albo czegoś nie zrozumiałem.

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: S.O.S » niedziela, 19 listopada 2017, 20:21

paprykarz18 pisze:
kAArter pisze: Przecież na finexie nie ma wcale USDT!
Żartujesz czy naprawdę żyjesz w takim przeświadczeniu? :shock: :shock:

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: kAArter » niedziela, 19 listopada 2017, 20:24

S.O.S pisze:
paprykarz18 pisze:
kAArter pisze: Przecież na finexie nie ma wcale USDT!
Żartujesz czy naprawdę żyjesz w takim przeświadczeniu? :shock: :shock:
chyba jakiś błąd w cytacie bo nic takiego nie pisałem

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Lagoon » niedziela, 19 listopada 2017, 20:25

Na binance iota ma drugi volumen po neo 2200bneoprawie jak topowe alty na bitrexie cena 0.88 $ może bedzie dzis w nocy ten dolar.

Dodano po 39 sekundach:
Volumen 2200 btc miało być

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: S.O.S » niedziela, 19 listopada 2017, 20:29

@kAArter, z fona pisze i coś źle kliknąłem chyba ;) kolega paprykarz coś takiego napisał. Chociaż wcale mnie to nie zdziwiło i myślę z jest wielu takich, którzy uwazaja, że na finexie handluje się $

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Kryptoislife_ » niedziela, 19 listopada 2017, 20:36

S.O.S pisze: @kAArter, z fona pisze i coś źle kliknąłem chyba ;) kolega paprykarz coś takiego napisał. Chociaż wcale mnie to nie zdziwiło i myślę z jest wielu takich, którzy uwazaja, że na finexie handluje się $
Ale jaki finex miałby w tem cel żeby ukrywać że handluje usdt, polo czy bittrex się z tym nie kryją.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: paprykarz18 » niedziela, 19 listopada 2017, 20:46

Podstawową różnicą jest to, że z Bitfinexa mogę wypłacić USD.

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: S.O.S » niedziela, 19 listopada 2017, 20:46

@Kryptoislife_, nie wiem jak mają w tym cel. Może ty mi powiesz? Wiem jedno: jak nie poszukasz i używasz giełdy tylko powierzchownie to możesz nie wiedzieć, że na finexie operuje się USDT a nie USD jak piszą wszędzie w interfejsie giełdy.

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: S.O.S » niedziela, 19 listopada 2017, 20:46

@paprykarz18, a wyplaciłeś faktycznie czy tylko myślisz, że możesz wyplacic?

To nie żaden FUD z mojej strony. Sam używam finexa i jest to moja główna giełda. Ale ze świadomością tego co się tam odpala.
Ostatnio zmieniony niedziela, 19 listopada 2017, 20:51 przez S.O.S, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Excray » niedziela, 19 listopada 2017, 20:56

@S.O.S A masz jakieś dowody, że nie możesz? Bo jak nie to po co w ogóle wypisujesz takie teorie bez pokrycia w faktach? W regulaminie jest napisane, że wypłacane są kwoty od 50000$ wiec jak widzisz jest mocna poszlaka na to, że są wypłacane. Zawsze tez możesz kupić krypto i przelać sobie na inną giełdę. Siejecie panikę z tym BFX jak jakieś stare plotkary.

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: S.O.S » niedziela, 19 listopada 2017, 21:03

@Excray, nie potrzebny offtop się robi. Jak napisałem - używam głównie finexa. Ioty trzymam póki co na giełdzie, bo chyba bardziej boję się na tą chwilę ich portfela. Mogliby w końcu zmienić ten stan. Mam nadzieje że zapowiadana zmiana walleta to załatwi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: novymivo » niedziela, 19 listopada 2017, 21:31

@Excray, a wiesz jak jest wypłacana ta kasa bo ja wiem. Otóż oni łącza ludzi którzy chcą wpłacić z ludźmi którzy chcą wypłacić i robią za pośrednika. A ludzie sobie tą kasę przelewają z konta na konto bez udziału bfx.ciekawe co ?
Polskie Forum Bitcoin.pl

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Excray » niedziela, 19 listopada 2017, 21:35

Nie wiem, nie wnikam w to bo nie mam 50000$ ani zweryfikowanego konta. A gdybym nawet miał, to nie interesuje mnie wypłata w dolarach. Jak już wiele razy pisałem - jak chcesz wypłacić to kup sobie jakieś krypto i wypłać w krypto. Nie robią w tym wypadku żadnych problemów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: novymivo » niedziela, 19 listopada 2017, 21:43

@Excray, tu nie chodzi o krypto tylko o używanie g.... Wartego tethera do manipulacji kursem i czyszczenia stoplossow. Kryminał jak nic kwestia czasu.
Polskie Forum Bitcoin.pl

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Excray » niedziela, 19 listopada 2017, 21:45

novymivo pisze: @Excray, tu nie chodzi o krypto tylko o używanie g.... Wartego tethera do manipulacji kursem i czyszczenia stoplossow. Kryminał jak nic kwestia czasu.
Wyjaśnij więc jak i w jaki sposób ma ten upadek wyglądać, skoro forex od lat jedzie na sztucznie wykreowanych dolarach i nikt do kryminału nie trafił, a rynek też się nie zawalił. Manipulacja kursem i czyszczenie stop losów? Udowodnij to.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Kryptoislife_ » niedziela, 19 listopada 2017, 21:57

Excray pisze:
novymivo pisze: @Excray, tu nie chodzi o krypto tylko o używanie g.... Wartego tethera do manipulacji kursem i czyszczenia stoplossow. Kryminał jak nic kwestia czasu.
Wyjaśnij więc jak i w jaki sposób ma ten upadek wyglądać, skoro forex od lat jedzie na sztucznie wykreowanych dolarach i nikt do kryminału nie trafił, a rynek też się nie zawalił. Manipulacja kursem i czyszczenie stop losów? Udowodnij to.
Akurat co to manipulacji kursem, to jest to oczywiste dla kogoś, kto dużo siedzi na finexie, jest dużo dziwnych ruchów, które włąsnie służą prawdopodobnie temu aby wyrzucić innych, np wystrzał z 8 listopada z 7500 na 7900 nie był spowodowany nagłym wzrostem popytu tylko chęcią zerwania shortów.
Ostatnio zmieniony niedziela, 19 listopada 2017, 22:01 przez Kryptoislife_, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Excray » niedziela, 19 listopada 2017, 21:59

Kryptoislife_ pisze: Akurat co to manipulacji kursem, to jest to oczywiste dla kogoś, kto dużo siedzi na finexie, jest dużo dziwnych ruchów, które włąsnie służą prawdopodobnie temu aby wyrzucić innych.
Dla mnie jest nieoczywiste. Pokaż mi te ruchy i udowodnij, że są one zrealizowane przez BFX, a nie przez innych graczy bądź ich boty. Konkrety a nie ploty i wydajemisia.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: ajatoluk » niedziela, 19 listopada 2017, 22:08

novymivo pisze: @Excray, tu nie chodzi o krypto tylko o używanie g.... Wartego tethera do manipulacji kursem i czyszczenia stoplossow. Kryminał jak nic kwestia czasu.
Potwierdzam. Spędzam po wiele godzin dziennie na obserwacji kursu IOTY na finexie (takie hobby). Po kilku tygodniach obserwacji zacząłem zauważać rzeczy których na początku nie widziałem. Dalej pewnych niuansów nie rozumiem ale jednego jestem pewny , manipulacja czasami jest wręcz obrzydliwa i to musi być robione przez finexa. Chętnie bym z niej uciekł z moimi iotami gdzie indziej ale gdzie ? , pewnie wszystkie giełdy kantują a portfelowi to aż tak nie wierzę żeby tam trzymać wszystkie środki.
Oprócz oczywistych wałków na Tetherze stawiam w ciemno że mają tylne wejście do systemu i jak trzeba to opóżniają pewne zlecenia o milisekundy w zależności jak jest dla nich korzystnie.
ajatoluk pisze: Dla mnie jest nieoczywiste. Pokaż mi te ruchy i udowodnij, że są one zrealizowane przez BFX, a nie przez innych graczy bądź ich boty. Konkrety a nie ploty i wydajemisia.
Takich stuprocentowych dowodów nikt ci nie da bez dostępu do ich systemu.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: paprykarz18 » niedziela, 19 listopada 2017, 22:14

Teorie spiskowe bez pokrycia w dowodach.
novymivo pisze:@Excray, a wiesz jak jest wypłacana ta kasa bo ja wiem. Otóż oni łącza ludzi którzy chcą wpłacić z ludźmi którzy chcą wypłacić i robią za pośrednika. A ludzie sobie tą kasę przelewają z konta na konto bez udziału bfx.ciekawe co ?
Ciekawe jak to ma wyglądać, skoro obecnie na Bitfinex nie można wpłacać USD, a można wypłacać USD.

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości