IOTA - temat ogólny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: ajatoluk » czwartek, 17 sierpnia 2017, 15:58

ajatoluk pisze: A portfel mobilny już działa normalnie giełda-wallet, wie ktoś coś?
Własnie wyszła nowa wersja na androida ale osobiście nie testowałem.

Moim zdaniem lada moment kurs w dół 20% i szybkie odbicie do stanu wyjsciowego. Na wykresie widać że jesteśmy w punkcie gdzie nastąpiło ostatnie głębokie dołowanie.

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: gunbus » czwartek, 17 sierpnia 2017, 17:20

Mam pytanie raczej do "wyjadaczy".
IOTA to właściwie tylko finex. O finexie coraz głośniej (no może trochę przesadzam, ale lekki smrodek się robi). Jeśli finex padnie, co się stanie z kursem? Ew co dalej tokenami/tradeowaniem?
Jakie są wasze przypuszczenia?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: amneziahaze » czwartek, 17 sierpnia 2017, 19:18

@gunbus, Raczej lipa. Jedna giełda to za mało, im więcej giełd tym lepiej dla powodzenia projektu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: ajatoluk » czwartek, 17 sierpnia 2017, 19:58

gunbus pisze: Mam pytanie raczej do "wyjadaczy".
IOTA to właściwie tylko finex. O finexie coraz głośniej (no może trochę przesadzam, ale lekki smrodek się robi). Jeśli finex padnie, co się stanie z kursem? Ew co dalej tokenami/tradeowaniem?
Jakie są wasze przypuszczenia?
A jaki to smrodek bo nic nie słyszałem ?.
O inne giełdy bym sie nie martwił, kwestia czasu ( niedługiego). Dominik Schiener jeden z najbardziej zaangażowanych w rozwój IOTY wspomniał gdzieś nieśmiało że kooperują z innymi giełdami nad dodaniem par z IOTA

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: gunbus » czwartek, 17 sierpnia 2017, 20:17

@ajatoluk,
https://hackernoon.com/meet-spoofy-how- ... c711d28eb4


Niby pewności nie ma, ale nie wygląda to nieładnie.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: korner23 » czwartek, 17 sierpnia 2017, 22:05

jak myslicie iota wybije jeszcze do gory ? caly czas odbja sie od oporu na razie

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Excray » czwartek, 17 sierpnia 2017, 22:17

A czemu ma nie wybić? Już wybija.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: korner23 » czwartek, 17 sierpnia 2017, 22:38

nie wiem dla tego pytam madrzejszych
wolumen troche niezaslaby na wzrosty ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: ajatoluk » czwartek, 17 sierpnia 2017, 22:41

Dla mnie to wieloryby albo bifinex albo obaj jednocześnie grają w durzym zakresie sami ze sobą. Sprzedałem swoje IOTY po 1.0949 i czekam na spadek ponizej 0.9 aby odkupić.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: korner23 » piątek, 18 sierpnia 2017, 21:38

mam problem z moim portfelem na androidzie , 2 dni chodzil dobrze a teraz pokazuje komunikat ze nie moze sie polaczyc sie z wezlem, brak sieci
na necie szukalem info to pisali ze to przez wersje beta programu sa czasem problemy ale wraca to do normy
mial ktos podbna sytuacje ??
iota wallet z google play

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: amneziahaze » piątek, 18 sierpnia 2017, 22:23

@korner23, też mam problem, ponoc pracują nad tym, a poza tym nic na niego nie moglem przeslac, takze padaczka. duzo ludzi ogolem narzekało.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: korner23 » piątek, 18 sierpnia 2017, 22:29

ja z finexa na test wrzucilem grosze ioty , doszlo , dzialalo 2 dni
myslalem ze bedzie ok i zlecilem przelew calosci ale finex juz 24h realizuje wyplate ;(
chyba w sumie dobrze , zaraz zlece anulowanie i niech lepiej lezy na gieldzie

...

wlasnie finex zrealizowal wyplate:/
jak apka padnie gdzie bedzie mozna odtworzyc seed ?

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 166
Rejestracja: 29 września 2012
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: minerfuture » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 18:11

Wbiłem w IOTA - to perspektywistyczny technologicznie projekt, jednak póki co nie ogarniam jak działa portfel i trzymam na giełdzie ;)
"Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości." - Ludwig Von Mises

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 18:20

@korner23,
korner23 pisze: wlasnie finex zrealizowal wyplate:/
Obawiam się, że nigdzie... może wypowie się jakiś programista? Odnośnie tego Finexa czy mógłbyś mi napisać jak ty to odebrałeś na mobilny? w adresses po prostu przekopiowałeś linijkę tekstu z cyframi i nie wyświetlił się komunikat "invalid address" czy coś takiego?

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: korner23 » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:49

z portfelem jest parodia ;/
wyplata z finexa poszla , na iotabalance.com widze swoje alty ktore do mnie doszly ale niemam do nich dostepu...jest problem z portfelem
mobilny padl , jest aktualizacja na desktopowy 2.4.0
na forum ioty jest instrukcja jak odzyskac swoje salbo w/w portfelu , niby ludziom to wychodzi ale ja juz siedze nad tym 3 dni i nic dalej 0 , slabo to wyglada
mam nadzieje ze wypuszcza nowsza wersje portfela lub poprawia ten i po wpisaniu seeda bedzie dostep do swoich srodkow
kazdy polecam uciekaj z gieldy .. to ucieklem i tez stracilem ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 23:22

@korner23, ja z kolei nie mogłem wypłacić, dlatego olałem iote na jakis czas, bo musze miec mobilny na teraz. z kolei probowalem sie dowiedziec i dlatego pytam, w tym wątku zresztą jest info, sam je zamieszczalem, ze są tam jakies problemy... ale skoro na adresie jest to chyba jest, seed masz... moze napisz do tego typa od poprawki, po ktorej tez jest masa problemow.

zasadniczo to sypiący sie portfel tez moze polozyc całą ideę, na przyklad taki jaxx wizerunkowo lezy i kwiczy, z kolei moze na Coinomi dodadzą IOTE niedlugo, ale trzymac tam grube pieniadze... no nie wiem... wiem ze coinomi mi nigdy nic nie ukradl, ale tez mocno wariowal czasami zwlaszcza po wymianach na shapeshift, ale do przechowania mniejszych kwot hm.. czemu nie.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: korner23 » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 23:31

na wyplate czekalem prawie 24h i nie fart bo juz mialem ja cofnac a tu poszla i portfel na andro padl nastepnego dnia
caly czas ich mecze co robic jak z tego wyjsc.... juz przeboleje jak kurs padnie i wyjde na -
najwazniejsze aby srodki wrocily
a wiec niech kazdy ma na uwadze i nie popelnia mojego bledu bo szkoda siana na to

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: RodStewart » wtorek, 22 sierpnia 2017, 09:24

Widzę że miesza się tu kilka spraw ale w końcowym efekcie cała wina spada na biednego coina.
1. Błąd użytkownika. Trzeba wykonać aktualizację portfela do 2.4.0 i pozwolić mu dokonać przejścia na nowy seed. Jak nie zaskoczył za pierwszym razem to wcisnąć reattach i poczekać znowu. To że na androidzie wallet BETA działa kiepsko widać na pierwszy rzut oka - nawet nie chciało mi się zrobić przelewu na próbę.
2. Obsługa giełdy. Bitfinex w różnym czasie księguje transakcje, niezależnie od jej wartości. Mnie kilka centów za pierwszym razem szło 24h+, by potem przy większym przelewie pójść automatycznie w kilka minut. Potem znów szło wolniej itd.
3. Wczesna faza projektu. Nie bez powodu został wprowadzony na jedną tylko giełdę. Spiszcie sobie seeda na kartkę, w nim są Wasze środki i żaden szwankujący portfel Wam tego nie zmieni. I nie ma sensu narzekać że coś słabo działa, jeśli Ci to przeszkadza - dołącz do dev-teamu, albo sprzedaj i... odkup za rok-dwa, kiedy będą wszystkie fajerwerki. A jak przestanie wszystko działać i nikt tego nie naprawi to projekt upadnie. Chyba nikt tu nie inwestuje środków, których nie może stracić?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: amneziahaze » wtorek, 22 sierpnia 2017, 09:43

@RodStewart, lejesz wodę chłopie. Piszesz jak znawca, a nic z tego nie wynika.

Każdy kto kupił przynajmniej raz w życiu tego coina i dokonał minimum 2 przelewów zdaje sobie sprawę z tych oczywistości.
RodStewart pisze: Chyba nikt tu nie inwestuje środków, których nie może stracić?
Chodzi dokładnie o to, by zainwestować bezpiecznie większe środki bez większych ciśnień, a żeby to zrobić trzeba się upewnić, że wszystko działa poprawnie i bez ryzyka, tego próbuję docieć, by później nie było płaczu i miliona pytań o to co sie stało sie.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: korner23 » wtorek, 22 sierpnia 2017, 15:20

@RodStewart tak wiem , przestudiowalem caly watek o instalacji nowego portfela , seeda , nowych adresach itd
ale ja juz ich wygenerowalem ponad 130 na roznych hostach i dalej 0 a nie jest to moj jeden odosobniony przypadek...
zebym mogl tylko go odzyskac to bym sprzedal uwiez mi
tu niema mowy o jakiej kolwiek inwestycji , jak niema sie dostepu do swoich srodkow
moze kiedys zrobia portfel ktory bedzie chodzil jak nalezy bo tak nie zacheca to do inwestycji na pewno

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości