NEM oficjalny start 31.03.2015

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEM oficjalny start 31.03.2015

Postautor: paveel90 » niedziela, 11 lutego 2018, 14:40

Garść informacji na temat hackera z Coincheck i tego co dzieje się z ukradzionymi XEMami. Dodatkowo kilka ciekawych projektów powiązanych z NEM.
Polecam kanał, bo można się stamtąd dowiedzieć wielu rzeczy na temat NEM, jego środowiska i projektów:

Początkujący
Posty: 152
Rejestracja: 23 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEM oficjalny start 31.03.2015

Postautor: Daytrader » piątek, 2 marca 2018, 13:16

Ma ktoś info gdzie można kupić teraz NEM i wypłacić bez opóźnienia na portfel. ? Na poloniex wypłaty wiszą ale nie ma oficjalnego info, na Cryptopii tak samo. Ta waluta chyba umiera :) o co kaman:)

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEM oficjalny start 31.03.2015

Postautor: paveel90 » piątek, 2 marca 2018, 23:21

Daytrader pisze: Ma ktoś info gdzie można kupić teraz NEM i wypłacić bez opóźnienia na portfel. ? Na poloniex wypłaty wiszą ale nie ma oficjalnego info, na Cryptopii tak samo. Ta waluta chyba umiera :) o co kaman:)
Na Poloniexie były problemy, ale ostatnia wypłata już mi przeszła normalnie. Mieli chwilę wallet under maintenance ale już jest chyba wszystko ok, jeśli się boisz to mogę coś spróbować testowo wysłać jeszcze raz.

Z tym umieraniem to ja bym nie przesadzał. Co prawda cena poleciała dość sporo, ale większość altów tak teraz ma. Jeśli chodzi o rozwój projektu, to w mojej opinii cały czas idzie to do przodu. Pooglądaj sobie choćby kanał naszego kolegi z Polski

Początkujący
Posty: 152
Rejestracja: 23 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEM oficjalny start 31.03.2015

Postautor: Daytrader » sobota, 3 marca 2018, 18:21

paveel90 pisze:
Daytrader pisze: Ma ktoś info gdzie można kupić teraz NEM i wypłacić bez opóźnienia na portfel. ? Na poloniex wypłaty wiszą ale nie ma oficjalnego info, na Cryptopii tak samo. Ta waluta chyba umiera :) o co kaman:)
Na Poloniexie były problemy, ale ostatnia wypłata już mi przeszła normalnie. Mieli chwilę wallet under maintenance ale już jest chyba wszystko ok, jeśli się boisz to mogę coś spróbować testowo wysłać jeszcze raz.

Z tym umieraniem to ja bym nie przesadzał. Co prawda cena poleciała dość sporo, ale większość altów tak teraz ma. Jeśli chodzi o rozwój projektu, to w mojej opinii cały czas idzie to do przodu. Pooglądaj sobie choćby kanał naszego kolegi z Polski
Tak wczoraj moja wypłata wyszła w końcu. A dziś znowu to samo.
Na Cryptopii też i nawet wpłaty nie wpadają.
Zastanawiam się dlaczego giełdy mają notoryczne problemy z walletami. ?
Coś chyba nie gra do konca:)
Ze śmiercią to żart oczywiście ale sytuacja nie wygląda zbyt ciekawie. Kapitał ucieka.

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEM oficjalny start 31.03.2015

Postautor: paveel90 » niedziela, 4 marca 2018, 19:49

Na bittrexie też w końcu ruszyło :) a co do ucieczki kapitału to zgadzam się z Tobą, że nie wygląda to fajnie. Brakuje dobrej promocji tej waluty i to chyba jest największa bolączka jeśli nawiązujemy do ceny.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości