POS coiny

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 11 września 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POS coiny

Postautor: bitcoin819 » piątek, 12 września 2014, 11:24

Siema, zainteresowałem się ostatnio coinami polegającymi na POS- proof of stake. Znacie jakieś i polecacie ?

Gaduła
Posty: 309
Rejestracja: 3 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: POS coiny

Postautor: mirekkk » piątek, 12 września 2014, 13:57

tak, polecam te, których kurs pójdzie do góry.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: POS coiny

Postautor: Rumcajs » sobota, 13 września 2014, 11:54

żeby cos wykopywać tym pos'em to trzeba miec bardzo duzo monet 50k-100k minimum w sensie zeby widziec ze wykopalo sie 1-2 monety co 2 czy iles godzin. mniej to beda jakies ułamki monet.
Poza tgym PoS zwykle ma 5-10% ROCZNIE. Wiec w teori po roku bys mial 10% zysku, ale czy to ma sens to nie wiem. Ja stakuje te coiny ktore mam a czekam na wzrost zeby sie nie marnowaly ale chyba nikt nie kupuje coiny pod PoS. Jak ktos kiedys napisal wystarczy w godzine kupic taniej i sprzedac 10% drozej i juz sie zyskalo tyle samo co na interesie stakowania monet przez caly rok. Wiec przypadkowo mozna stakowac co sie ma, do tego moneta po roku to moze juz jej nie byc lub byc nic nie warta.
Ja nie polecam żadnej, lepiej normalnie handlowac. Moze i sa jakies na kupienie long term co by sie kwalifikowaly na stakowanie jednoczesnie ale nie jestem w stanie podac nazw.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: bardzo południowa wielkopolska

Re: POS coiny

Postautor: menesis » sobota, 13 września 2014, 12:41

Abstrachując. A jakby tak zrobić coina tylko ICO/(wysokie)PoS? Czyli bez klasycznego miningu. To by było (chyba) dość uczciwe. Czy może taki coś już istnieje?
Adam Freeland - We Want Your Soul
Bitcoin: 1Q3g3WHYgF9cRPVtKCZtVe8so2KdaBkVRP

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: POS coiny

Postautor: majkel_94 » sobota, 13 września 2014, 15:30

PoS wymaga dystrybucji monet, więc większość robi tydzień kopania co jest bardziej sprawiedliwe, niż ICO :P

Orator
Posty: 815
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: POS coiny

Postautor: kingscrown » sobota, 13 września 2014, 16:40

menesis pisze:Abstrachując. A jakby tak zrobić coina tylko ICO/(wysokie)PoS? Czyli bez klasycznego miningu. To by było (chyba) dość uczciwe. Czy może taki coś już istnieje?
Są już takie poszukaj monet 100% PoS w google.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości