W jakie waluty teraz inwestujecie.

Wygadany
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: wantwrite2014 » środa, 9 sierpnia 2017, 22:31

sud pisze:
wantwrite2014 pisze: Wielu ekspertów uważa ,że siacoin jako jedna z niewielu kryptowalut , która ma mocne podstawy fundamentalne. Jest przywiązana do platformy Sia , która służy do przechowywania danych jak Google Drive. Według prognoz cena ma pójść w górę. Co sądzicie o tej kryptowalucie?
Sia jest od jakiegoś czasu na supporcie (ok. 300 sats, teraz widzę nawet poniżej) po prawie 3-krotnym wzroście. IMO jakieś dobre newsy w sprawie rozwoju projektu mogą sprawić, że znowu zobaczymy spory skok. Trochę SC mam i obserwuję.
Jak kupowałeś SC to w jakiej cenie? to zamierzasz trzymać SC na kilka lat?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0

Postautor: sud » środa, 9 sierpnia 2017, 22:34

wantwrite2014 pisze:
sud pisze:
wantwrite2014 pisze: Wielu ekspertów uważa ,że siacoin jako jedna z niewielu kryptowalut , która ma mocne podstawy fundamentalne. Jest przywiązana do platformy Sia , która służy do przechowywania danych jak Google Drive. Według prognoz cena ma pójść w górę. Co sądzicie o tej kryptowalucie?
Sia jest od jakiegoś czasu na supporcie (ok. 300 sats, teraz widzę nawet poniżej) po prawie 3-krotnym wzroście. IMO jakieś dobre newsy w sprawie rozwoju projektu mogą sprawić, że znowu zobaczymy spory skok. Trochę SC mam i obserwuję.
Jak kupowałeś SC to w jakiej cenie? to zamierzasz trzymać SC na kilka lat?
Kupiłem właśnie w cenie ~300 sats i trochę przespałem ten bullrun co był (właściwie to czekałem aż dojdzie do 1000 :p). Nie zamierzam trzymać kilka lat, poczekam jak się rozwinie sytuacja w ciągu 1-2 miesięcy - jak nie ruszy to sprzedam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0

Postautor: Sayan » czwartek, 10 sierpnia 2017, 21:27

Dziękuje pięknie tym, którzy wspominali ostatnio o OMG, jak pokazuje dzisiejszy wykres opłaciło się :mrgreen:

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: wgrochow » czwartek, 10 sierpnia 2017, 22:11

Realizujecie zyski z OMG czy jeszcze liczycie ze nadal będzie wzrost?

Początkujący
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0

Postautor: odoja » czwartek, 10 sierpnia 2017, 23:52

Moim zdaniem warto trzymać jeszcze, tylko bacznie obserwować. Ja wszedłem niestety dopiero od 5,40 $ ale wciąż pnie się do góry,lecz muszę uważać bo raczej nie trzymam na długi okres. Szkoda, że nikt nie wspomniał,albo sam pominąłem :) NEO, tutaj pewnie wielu zbiło nie małą fortunkę ;)

Początkujący
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0

Postautor: nobik » piątek, 11 sierpnia 2017, 00:09

NEO i OMG idzie jak po sznurku, na korektach pewnie będę dokupywał, o ile będą ;) Czuję że niedługo IOTA może też wystrzelić

Początkujący
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0

Postautor: świeżak » piątek, 11 sierpnia 2017, 00:14

A ja właśnie sobie pluję w brodę, bo jakieś czas temu chciałem kupić ans/neo za 4 dolary w longterm, ale coś "ważniejszego" mi wyskoczyło. Mógłbym juz realizować zyski :lol: Doskonała nauczka, że tutaj nie ma nic na później.

Teraz się jeszcze zastanawiam czy warto łapać długą na neo i omg czy zaraz posypią się dołki...

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: Mr.green » piątek, 11 sierpnia 2017, 01:38

Powiem szczerze że też myślałem nad zakupem jak był dokładnie po 3.8dolara ale niestety zawachałem się a pozniej myślałem ze 7 dolarów to już drogo i może lepiej poczekać to kupi sie taniej ... No i doszło do tego że od kilku dni che go kupić ale mówie sobie w myślach jeszcze nie teraz przyjdzie korekta napewno da sie go kupić taniej a tu z dnia na dzień cena wyższa .
Czy są tu jacyś starzy wyjadacze którzy mogli by powiedzieć czy teraz jeszcze mimo tak wysokiej ceny warto wchodzić NEO :twisted:

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Sayan » piątek, 11 sierpnia 2017, 06:20

Po pierwsze, to musicie się wyzbyć tego myślenia " bo gdybym zrobił wtedy to i to, to teraz miałbym miliony". Każdy na swojej drodze z krypto takie "błędy" popełnił, popełnia i będzie popełniał. Świat krypto jest szalony i bardzo często dzieją się tutaj irracjonalne rzeczy.
Druga rzecz, to wyzbyć się chciwości i jak jest możliwość realizować zysk, i nie jesteś pewny co będzie dalej, to go realizuj chociaż po części...

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 235
Reputacja postu: 
0

Postautor: tonyxxl » piątek, 11 sierpnia 2017, 08:21

Jak ktoś mówi, że NEO to killer ETH i w to wierzy, to wystarczy porównać wielkości rynków. ETH to obecnie ok 30mld a NEO jakieś 2 mld. Różnica 15 krotna. Jak coś ma być killerem to musi się choćby zrównać. Potencjał na wzrost jest x-krotny nawet biorąc obecne mocne wybicie. Oczywiście trzeba przyjąć dłuższy perspektywę niż miesiąc czy dwa i liczyć się z korektami po drodze. W longterm NEO jak najbardziej ma potencjał na dalsze duże wzrosty.

Początkujący
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0

Postautor: świeżak » piątek, 11 sierpnia 2017, 10:55

Pewnie, nie ma co płakać. Jestem o tyle zirytowany, że ANS/NEO bylo moim pewniakiem - nie było to coś w stylu "a może by tak...". Chciałem kupić w longterm a zyski mógłbym realizować już po miesiącu. :D :D

No trudno.

@Mr.green - mam podobne odczucia. :D Na longterm kupno teraz to byłaby czysta głupota, jednakże w krótkiej perspektywie ktoś ułamek tego torta chciałby przytulić. Cena cały czas rośnie. Jak widziałem 10 dolarów to stwierdziłem, że czekam na korektę. :o

@tonyxxl

Ja też z killerem bym się nie wychylał, ciężko jednak zaprzeczyć, że neo nie ma potencjału jak sam zauważyłeś.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Venesky » piątek, 11 sierpnia 2017, 11:00

Mój plan:
[%]
60% - NEO
40% - OMG/IOT (jeszcze się zastanawiam , nie wiem co ma większy potencjał na wzrosty)

Wkupię się teraz przy jakiejś korekcie.Jako ,że gram TURBO małym kapitałem waluty zostawię na giełdzie Bittrex. Przy ewentualnych większych korektach sprzedaję ,a potem odkupuję taniej.A teraz proszę mi powiedzieć gdzie mój plan ma słabe punkty :D .Od razu mówię ,że w temacie krypto nowy jestem.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1874
Reputacja postu: 
0

Postautor: mecenas » piątek, 11 sierpnia 2017, 11:01

Venesky pisze: a potem odkupuję taniej.A teraz proszę mi powiedzieć gdzie mój plan ma słabe punkty
Tutaj: "...a potem odkupuję taniej"
• Trading profesjonalny bez rejestracji (lewar 0-100) → www.BitMEX.com
☝ UWAGA! Inwestowanie lub spekulacja wiąże się z ryzykiem utraty kapitału.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Venesky » piątek, 11 sierpnia 2017, 11:07

@mecenas, Czyli ,że lepszym planem będzie w ogóle nie odkupywać ,czy w ogóle nie sprzedawać przy korektach?

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
2

Postautor: Sayan » piątek, 11 sierpnia 2017, 11:17

@Venesky, niestety każdy nowy tak myśli, a później się rozczarowuje...Albo holdujesz, albo sprzedajesz przy zadowalającym cię wzroście i później ewentualnie odkupujesz, ale nie możesz być przekonany, że odkupisz taniej, bo równie dobrze kurs może polecieć do góry i już nigdy nie wrócić na zakładane przez ciebie poziomy do odkupu.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1874
Reputacja postu: 
0

Postautor: mecenas » piątek, 11 sierpnia 2017, 11:36

Venesky pisze: Czyli ,że lepszym planem będzie w ogóle nie odkupywać ,czy w ogóle nie sprzedawać przy korektach?
Nie wiem. Wszystko zależy w/g jakiej strategii będziesz sprzedawał/odkupował.
Skuteczność spekulacji to szerokie zagadnienie.
Troszkę szerzej ujęte tutaj: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... atystyczna
• Trading profesjonalny bez rejestracji (lewar 0-100) → www.BitMEX.com
☝ UWAGA! Inwestowanie lub spekulacja wiąże się z ryzykiem utraty kapitału.

Początkujący
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0

Postautor: Markok » piątek, 11 sierpnia 2017, 22:27

W końcu ulokowałem na Bittrexie prawie całego ETH, chociaż przy pierwszym wysłaniu sprawdzającym 0.1 ETH zżarło mi 0.008, a potem reszty 0.78 już normalnie 0.003 (da fuk?), warto wskakiwać do takich jednodniowych megabalonów jak AdEx lub Lunyr ? Bardziej przekonuje mnie wniesienie bagaży do takich grosze wartych kryptowalut z wielkimi kapitalizacjami i czekanie na odjazd z prędkością japońskich pociągów w stronę zachodzącego słońca :) Na razie pojadę na tym tysiaku ale już czuję się jak gruba ryba w oceanie płynnego złota :P

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: offi » piątek, 11 sierpnia 2017, 23:56

Witam. Ciężko powiedzieć w co inwestować kiedyś jak DASH sprzedałem za $7.00 to byłem zadowolony, a ETH $14.00 to heheh nie mówiąc o LTC za $4.00. Pozdrawiam.

bit
Dyskutant
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0

Postautor: bit » sobota, 12 sierpnia 2017, 05:28

offi pisze: Witam. Ciężko powiedzieć w co inwestować kiedyś jak DASH sprzedałem za $7.00 to byłem zadowolony, a ETH $14.00 to heheh nie mówiąc o LTC za $4.00. Pozdrawiam.
ile je trzymales,
jakos krotko czy kilka/kilkanascie miesiecy ?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 997
Reputacja postu: 
0

Postautor: blink » sobota, 12 sierpnia 2017, 08:54

Zastanawiam się kiedy alty przestaną spadać przy tym potężnym wzroście BTC i czy możliwa jest powtórka z rozrywki że po końcu spadków zacznie wszystko rosnąć znów wraz z BTC :D

Wróć do „Pozostałe”