W jakie waluty teraz inwestujecie.

Wygadany
Reputacja: 611
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Smule » niedziela, 30 lipca 2017, 12:21

90% altów z polo spadło poniżej 50% swojego ATH, a jest parę takich co pospadały o 70-80% np. XRP, które ma ogromny cap i sporo ludzi wieszczyło na nim nowy paradygmat hehe :D
Bańka pękła obawiam się, że to nie koniec spadków, na 1 zielony dzień na polo przypadają 3 czerwone.
Alty lecą przy każdej okazji, BTC do dołu alty do dołu BTC do góry alty znowu do dołu. To kiedy to ma rosnąć :D

Warto spojrzeć na wolumeny, w szczytowych okresach na polo po 300-400k BTC, dziś jedyne 40k a ostatnio widziałem niecałe 30 :) jak ktoś zakłada kontynuację bańki w tamtym tempie to wolumen musi wrócić do 150-200k, to jest 5 razy więcej niż obecnie czy znajdzie się taki kapitał?

Sezon na alty moim zdaniem skończony, BTC ma jeszcze całkiem duże pole do wzrostów, ale wątpię żeby wzrosty BTC pociągnely alty.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
2

Postautor: l3sny » niedziela, 30 lipca 2017, 12:43

a m.zd. to jest tylko korekta i wzrosty nastąpią na jesień przy wtó®ze rosnącego BTC ;)
Skoro niektóre z altów poszły 30-40 x w stosunku do ceny ze stycznia to naturalne jest, że korekta musi nadejść tak samo jak po wdechu następuje wydech. Rynek altów ma się dobrze!
A propos pakuje się ktoś w populousa?

Wygadany
Reputacja postu: 
0

Postautor: Smule » niedziela, 30 lipca 2017, 14:54

@l3sny

na tej wysokości...?

ja kupowałem w ICO i z tego co pamiętam płaciłem 0.0011 eth za sztukę. Przy obecnej cenie to jest ponad 1100% zysku..

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » niedziela, 30 lipca 2017, 16:03

@Smule
po 0.0011 za PPT?
spokojnie, pójdą w górę i BTC też. You've seen nothing yet!
Druga połowa sierpnia mark my words ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 964
Reputacja postu: 
0

Postautor: adam1226 » niedziela, 30 lipca 2017, 16:11

@l3sny, dlaczego? najlepiej odpowiedz tu: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... us#p335691
:arrow: [Binance]- Giełda altcoinów
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: l3sny » niedziela, 30 lipca 2017, 16:19

@adam1226
Ale ja w ogólności nie że akurat PPT, wpis mój dotyczył wszystkich altów no wyszło jak wyszło. Myślę, że np. SYS dobije do $1 w tym roku nawet.

Wygadany
Reputacja postu: 
0

Postautor: Smule » niedziela, 30 lipca 2017, 17:30

tak, wchodziłem w pre ico płacąc 0.0011 eth za sztukę (no trochę mniej bo dostałem jakiś tam bonus 5%). Wejście na giełdy rozpoczęło się od ceny 0.005, a po godzinie cena wynosiła 0.02 :)

Nie polecam w to wchodzić, projekt i osoby kręcące się w okol niego są podejrzane :) trochę śmierdzi scamem. Może to będzie legitny projekt może nie ale ja bym sobie odpuścił ryzyko exit scamu jest za duże.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4726
Reputacja postu: 
0

Postautor: ergorg » poniedziałek, 31 lipca 2017, 09:06

Jutro fork BTC, czy ktoś wraz z otrzymaniem BCC, planuje odrazu przeskoczyć na alty? Jakieś typy?

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: Marduk92 » poniedziałek, 31 lipca 2017, 12:37

W październiku rusza nowa giełda, we wrześniu wypuszcza ICO, na chwilę obecną można zgarnąć 50 darmowych monet za samą rejestrację. Ktoś coś wie na ten temat?
https://wcex.co/?ref=mpIYWFPG

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0

Postautor: sud » poniedziałek, 31 lipca 2017, 15:13

Marduk92 pisze: W październiku rusza nowa giełda, we wrześniu wypuszcza ICO, na chwilę obecną można zgarnąć 50 darmowych monet za samą rejestrację. Ktoś coś wie na ten temat?
Tak wiemy, zrobiłem o tym temat, zapraszam do dyskusji.

Dyskutant
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0

Postautor: paveel90 » poniedziałek, 31 lipca 2017, 17:34

Marduk92 pisze: W październiku rusza nowa giełda, we wrześniu wypuszcza ICO, na chwilę obecną można zgarnąć 50 darmowych monet za samą rejestrację. Ktoś coś wie na ten temat?
A dla kolegi powinien polecieć minusik za pakowanie swojego refa na chama gdzie popadnie

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 10014
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 31 lipca 2017, 18:46

paveel90 pisze:
A dla kolegi powinien polecieć minusik za pakowanie swojego refa na chama gdzie popadnie
Ja tam uwielbiam reef https://www.google.pl/search?q=reef+mis ... 66&bih=638
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Rozmowny
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: chosen_one » poniedziałek, 31 lipca 2017, 23:37

Plan na jutro: załadunek przed południem, ewentualnie trochę później w jakiegoś pewniaka (ETH, ZEC) all-in, przeczekanie nawałnicy i sprzedaż po odbiciu. Ktoś reflektuje? :)

Początkujący
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0

Postautor: kristiano92 » wtorek, 1 sierpnia 2017, 13:39

Wiadomo kiedy będzie NXT snapshot aby uzyskać IGNIS ?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: sud » wtorek, 1 sierpnia 2017, 14:06

kristiano92 pisze: Wiadomo kiedy będzie NXT snapshot aby uzyskać IGNIS ?
Właśnie wyczytałem, że snapshot będzie zrobiony po zakończeniu ICO Ignis (wg. planu 14/10/17).

PS. Wygląda, że po rozdaniu BCC i odblokowaniu bitcoina na giełdach mamy małe altcoin party. Ciekawe jak długo.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1553
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » wtorek, 1 sierpnia 2017, 16:58

chosen_one pisze: Plan na jutro: załadunek przed południem, ewentualnie trochę później w jakiegoś pewniaka (ETH, ZEC) all-in, przeczekanie nawałnicy i sprzedaż po odbiciu. Ktoś reflektuje? :)
Co kto woli. Ciekawy moment na wejście ma Einsteinium i z tego co wiem jest na Poloniexie i od jakiegoś czasu Coinomi. Zresztą można szybko zsychronizować portfel. Albo ściągnąć i skopiować bloki. Obrazek Zasadniczo nie mam pewności czy to jest dobry moment do inwestowania "all-in" na dłużej w altcoiny. Jakoś wykresy BTC/LTC nie napawają jakimś wielkim optymizmem w skali long. A ile razy było tak, że jak BTC zaczynał spadać to ciągnął za sobą alty, choć reguły na to nie ma. Zaś ludzie są przekonani, że będzie nowe ATH. Wchodząc w coś all in albo większym kapitałem(jak w ltc w czasie segwitu), musiałbym mieć pewność, że na 80-90% będę miał z tego przyzwoity profit, a tak tu jeszcze mam kilka sygnałów, że może się ułożyć nie tak jak bym to sobie zaplanował wcześniej.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: sud » wtorek, 1 sierpnia 2017, 17:47

Jak ktoś się interesuje Iconomi, to właśnie przed godziną otworzyli stoją platformę publicznie. Każdy może się zarejestrować i kupić ICNX.
https://www.iconomi.net/

Początkujący
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0

Postautor: kristiano92 » wtorek, 1 sierpnia 2017, 18:35

Na
sud pisze:
kristiano92 pisze: Wiadomo kiedy będzie NXT snapshot aby uzyskać IGNIS ?
Właśnie wyczytałem, że snapshot będzie zrobiony po zakończeniu ICO Ignis (wg. planu 14/10/17).

PS. Wygląda, że po rozdaniu BCC i odblokowaniu bitcoina na giełdach mamy małe altcoin party. Ciekawe jak długo.
Ktoś na twitterze pisał,że jutro ale w takim razie chyba to fake

Rozmowny
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: chosen_one » wtorek, 1 sierpnia 2017, 18:39

kristiano92 pisze: Ktoś na twitterze pisał,że jutro ale w takim razie chyba to fake
Oczywiście że fake. Wydawało mi się, że ostudzi to ludzi zapał, ale widać, że jednak kupili. Cytując oficjalną stronę (https://www.jelurida.com/ico) :
The Ardor Genesis Snapshot will be performed at least two weeks after the end of the last JLRDA sale round. The launch of Ardor will therefore be done in Q4 instead of Q3, the delay being due to the complexities of setting up and running a legally compliant ICO.
więc najwcześniej 28.10

@amneziahaze
Zasadniczo nie mam pewności czy to jest dobry moment do inwestowania "all-in" na dłużej w altcoiny.
Na dłużej na pewno nie, kilkadziesiąt godzin - kilka dni. Zarobek rzędu 10-15-20%. Różnice w kurcie ZEC wczoraj i dziś pozwalają na realizację takich zysków.

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: Marduk92 » środa, 2 sierpnia 2017, 13:20

W jaki sposób uzyskać BCC jeśli ma sie klucz prywatny i trzyma się BTC na portfelu, który nie wspiera BCC?

Wróć do „Pozostałe”