W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 24 lutego 2019, 14:25

@shinya56
Ta giełda ma osobnego tokena do zmniejszania całkowicie fee CFT (coss fee token) więc nie ma co tego porównywać nawet do Kucoina czy BNB bo ci co tradują bedą używali CFT żeby nie płacić fee czy o wiele mniejsze i może sie okazać że ten token da o wiele mniejszy zysk niz sie kazdy spodziewał, do tego tego tokena do fee wypuścili niedawno i ludzie nie wiedzieli że ma byc coś takiego i kupowali tego coss'a a sie okazało że wprowadzili drugiego własnego tokena do zmniejszania fee czym zabili sens samego tokena giełdy bo nie używać tego tokena do zmniejszenia fee bedą pewnie głownie niedzielni gracze co wejdą kupić coś raz na kilka dni a każdy kto bota używa czy cos bedzie jechał bez prowizji na CFT. Poza tym ta giełda ma niby fiat ale nie wprowadzili SEPA wieć jak wysłać fiaty do singapuru bez sepa to nawet nie wiem ile dni to by szło i czy prowizja nie jest jakaś duża na dodatek, dlatego pewnie na parach z fiat poza USD/btc i usd/eth nie ma wogole volumenu praktycznie żadnego. A te volumeny kilka milionów to sie pojawiły od tygodnia czy 2 max, wcześniej to tam wiatr hulał i volumen całej giełdy był 300 000 $ - 600 000 $. Do tego do zrobienia KYC które na dodatek jest obowiązkowe jeśli sie chce dostawać to fee za posiadanie tokena trzeba mieć adres potwierdzony przez notariusza jesli sie nie ma adresu na państwowym ID, u nas dowody osobiste tylko stare mają jeszcze adres, na nowych już nie ma od kilku lat, a od marca wchodzą elektroniczne i też nie ma na nich adresu. A oni po wprowadzeniu fiata USD pare miesiecy temu zresetowali ludziom zrobione KYC i kazali robić od nowa i ten notariusz sie pojawił wtedy chyba. A i zapomniałem dodać że oni tą giełde ciągle robią dopiero niedawno wyszła z bety, teraz wszysrtko poprawiaja i nazywają te poprawki wersją 2.0 w związku z czym ciągle wyłączają ją na jakiś czas jak robią aktualizacje czy coś, do tego słabo chodziła do tej pory i ludzie mało jej używali, nie bez powodu miała volumen 300k $ ponad rok odkad niby działa a teraz ten wiekszy volumen robią praktycznie 2 pary na USDT - btc i eth, nie wiem czy to nie fake volumen lub jakis wynajęy ktoś do robienia volumenu żeby wyżej w rankingu giełda stała.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » niedziela, 24 lutego 2019, 16:22

@wojteks102 moim zdaniem gdy nie ma ogólnej ulicznej hossy to lepiej skupić się na bluechipach lub przynajmniej projektach o kapitalizacji z TOP 30 . Podczas bessy kapitał , czyli paliwo zostało przyblokowane w większości w nietrafionym hodlowaniu więc wolnego kapitału nie ma wiele, prawdopodobnie ten ograniczony kapitał będzie operował na płynnych kryptoprojektach.
Jesli ktoś jest hodlerem shitcoinów z poza TOP 30 -- TOP 50 to w razie gdyby te shitcoiny wybijały ponad rynek warto rozważyć zamianę shitcoinów II i III ligowych na bluechipy, oprócz BTC który moim zdaniem ma najmniejszy potencjał do wzrostu, jest mocno przeszacowany biorąc pod uwagę ofertę LN w stosunku do np POS-a w ETH. Uważałbym na anony które doświadczą jeszcze newsa o banowaniu ich na giełdach z KYC.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 24 lutego 2019, 18:16

Trochę nie rozumiem - z jednej strony zagrożenie banowania anonów, a z drugiej parcie do prywatności (LTC, ETH - najnowsze doniesienia)
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » niedziela, 24 lutego 2019, 18:21

@KryptoBanita
oby wprowadzili jak najszybciej w ETH i LTC i solidarnie w innych topowych krypto, wtedy szansa na bana zmaleje.
Te zapowiedzi wdrożenia prywatności mogą być zaniechane gdyby ban został wprowadzony niebawem przed modyfikacjami ETH/LTC. Albo jest to gra newsem na podbicie kursu.
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 lutego 2019, 18:25 przez koparki, łącznie zmieniany 1 raz.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 24 lutego 2019, 18:22

bo to pewnie będzie pseudo prywatność, gdzieś czytałem że jak dashem ktoś gdzieś płacił za coś nielegalnego w usa to go łapali, a jak monero to nawet nie próbowali, chyba ze to stare info, nie obrażając fanów dasha ale sam team pisał że oni nie chca teraz już bo kiedyś jakos mieli inne zdanie, kojarzyć sie z coinem do płacenia w darknecie i ta prywatnosc to tylko taka opcja mało istotna i pewnie niby działająca ale jak jakis rząd chce znalesc nadawce to i tak znajdzie.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 12 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Killer7989 » niedziela, 24 lutego 2019, 19:21

Wiekszość spadła zaraz za bitcoinem :P

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: devega » niedziela, 24 lutego 2019, 19:53

@Rumcajs o ile dobrze pamiętam DASH domyślnie nie ma funkcji anonimizacji, natomiast daje taką opcję

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 24 lutego 2019, 19:58

@devega

Tak, wiem że to opcjonalne jest, nie każda wypłata idzie jako prywatna w dashu, trzeba to zaznaczyć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 25 lutego 2019, 09:05

@MinningClub muszę zwrócić honor, jednak miałeś rację 8-) pompa na Thecie trwa. Nie ogarniam, czemu ludzie chcą kupować coś po setkach % wzrostu a nie rzeczy walające się po podłodze, ale cóż :)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: japu » poniedziałek, 25 lutego 2019, 09:38

@BitJanusz ja mam troche takich co sie walały po podłodze ;P Konkretnie VNX hehehe, kupilem po 17 sat jak sie walały... To teraz na kucoin dorobili jeszcze dwa miejsca po przecinku, żeby się dalej mogły walać :) w cenie 1,6 - 1,8 sat :) HODL forever. Kwota na szczescie niewielka, nawet nie zamierzam sprzedawac :)

Początkujący
Posty: 282
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pawel296 » poniedziałek, 25 lutego 2019, 09:41

Jakieś pomysły na pompki? Miałem wejść w MDA ale się zawahałem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 25 lutego 2019, 09:53

to MDA dalej wydaje mi się jakimś żartem. Pojawiło się z pupska, wbiło setki % wzrostu i ciągle są "podpompki" na nim mimo upływu czasu :roll:

Nie wiem co MM planują oczywiście, z technicznego punktu widzenia Ravencoin jest w zniżkującym klinie i spadł niemal do poziomu wyjścia, wydaje mi się sensownym wyborem na odbicie w kierunku przynajmniej 490 sat.

Obrazek

rosnący wolumen sugeruje, że możemy być bliżej wybicia niż dalej. Ale jeśli BTC zacznie spadać, to widziałbym raczej wyjście dołem i zrobienie co najmniej 30% zasięgu spadkowego czyli spadek do 200 satoshi.

Jeżeli z tego klina wyjdzie dołem, to obawiałbym się historii jak z WAN chain. Bardzo podobna lewa strona wykresu... szybka silna pompa po wejściu na Binance + długie opadanie. WAN przebił swój najniższy poziom na Binance i kontynuował zjazd, dziś jest na dnie (chociaż tam też jest klin zniżkujący, tak na marginesie, ale znacznie słabszy technicznie - górne ograniczenie nie zostało przetestowane...)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 25 lutego 2019, 10:38

BitJanusz pisze: sobota, 23 lutego 2019, 23:19 @MinningClub

Theta w przystępnej cenie? przecież to wzrosło o +170% od dołka i spadło ledwie do +130%. Wolałbym coś, co dosłownie ryje o glebę blisko double bottom, niż coś tak napompowanego jak THETA ;) ;)
Nigdy nie bądź tak pewny :)

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » poniedziałek, 25 lutego 2019, 12:42

BitJanusz pisze: poniedziałek, 25 lutego 2019, 09:05 @MinningClub muszę zwrócić honor, jednak miałeś rację 8-) pompa na Thecie trwa. Nie ogarniam, czemu ludzie chcą kupować coś po setkach % wzrostu a nie rzeczy walające się po podłodze, ale cóż :)
Korekta do 26XX i idziemy na 3100 ;)

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 12 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Killer7989 » poniedziałek, 25 lutego 2019, 13:32

Nikt nie chce może wejść w te IMG?

https://www.coingecko.com/en/coins/imagecoin

dobrze idzie i coś czuję, że będzie jak z S4FE tokenem lub Thorecoine'm :D Ja już dosyć na + jestem

Chyba jeszcze trochę kupie, póki cena niska :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lester » poniedziałek, 25 lutego 2019, 14:06

Killer7989 pisze: poniedziałek, 25 lutego 2019, 13:32Nikt nie chce może wejść w te IMG?

Nikt.
Killer7989 pisze: poniedziałek, 25 lutego 2019, 13:32dobrze idzie i coś czuję, że będzie jak z S4FE tokenem lub Thorecoine'm

A jak jest z Thorecoine'm? Jak się chce to sprzedać na Crexie (gdzie jest praktycznie cały obrót tym tokenem), to trzeba wziąć poprawkę na to, że różnica między [skrajnymi] ask i bid jest ponad 3-krotna na ten moment. To co pokazuje wykres na coingecko nie odzwierciedla realiów.
Killer7989 pisze: poniedziałek, 25 lutego 2019, 13:32Ja już dosyć na + jestem

Chyba jeszcze trochę kupie, póki cena niska :D

Czy jesteś na plusie to się dopiero okaże jak sprzedasz (trzeba mieć komu). :D
A Ty chcesz jeszcze dokupić, więc za wcześnie na ocenę tej inwestycji.

Rynek takiego IMG jest bardzo płytki i mając kilka tysięcy złotych możesz sam robić bez problemu takie pump and dump na kilkadziesiąt procent. Chyba że wpadłeś na taki właśnie pomysł i szukasz jeleni? ;)

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 12 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Killer7989 » poniedziałek, 25 lutego 2019, 14:43

Pewnie masz rację, ale i tak dobrze jest mieć kilka tysięcy sztuk tego ;) I na Crexie w przypadku tego coina ceny nie sa az tak skrajne ;) zerknałeś na niego wgl i projekt?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lester » poniedziałek, 25 lutego 2019, 14:59

Killer7989 pisze: poniedziałek, 25 lutego 2019, 14:43zerknałeś na niego wgl i projekt?

Zerknąłem, ale tylko zerknąłem, nie wczytywałem się i mogłem coś przeoczyć, więc popraw mnie jeśli się mylę, ale tak na pierwszy rzut oka, to projekt jak projekt, jak mnóstwo innych - póki co to bardziej obietnica. Bo czym się różni od setek innych podobnych, czym wyróżnia, jakie ma zastosowanie, jaki problem rozwiązuje, którego inne krypto nie są w stanie rozwiązać?
Czy może kolejny szitkojn, klon Bitcoina czy też DASHa?

Nie tak dawno @paprykarz18 założył tu temat Wartościowe tokeny i coiny, ale jakoś wielu przykładów się nie doczekał.
Killer7989 pisze: poniedziałek, 25 lutego 2019, 14:43Pewnie masz rację, ale i tak dobrze jest mieć kilka tysięcy sztuk tego

Jeśli mam rację, to nie wiem, czy tak dobrze mieć kilka tysięcy sztuk tego. ;) Bo w to miejsce można byłoby mieć coś bardziej wartościowego.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: japu » poniedziałek, 25 lutego 2019, 15:12

Lester pisze: poniedziałek, 25 lutego 2019, 14:59Bo w to miejsce można byłoby mieć coś bardziej wartościowego.
Dajmy na to PSC ;P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 25 lutego 2019, 16:10

OAX odjechało już, niestety nie zalapałem się, zabrakło 10 satoshi :cry:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości