W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 282
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pawel296 » wtorek, 14 sierpnia 2018, 21:58

Aktualnie siedzieć w rpx i snc. Sukcesywnie zwiększam ich liczbę. Do tego załadowany jestem po pachy w utn. Nie zamierzam go sprzedać poniżej 5$.

Jeżeli chodzi o utn to powstał temat do dyskusji.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=30087

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: btcB1289 » środa, 15 sierpnia 2018, 12:33

@jakopski, Co do HEXXCOINa to ja już jestem zapakowany. Snapshot z ratio 1:10 nie trafia się często, a BZX po wejściu na giełdę myślę, że spokojnie będzie warty minimum 1$ w niedługim czasie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » czwartek, 16 sierpnia 2018, 08:04

btcB1289 pisze:@jakopski, Co do HEXXCOINa to ja już jestem zapakowany. Snapshot z ratio 1:10 nie trafia się często, a BZX po wejściu na giełdę myślę, że spokojnie będzie warty minimum 1$ w niedługim czasie.
Dawno się nie orientowałem, ale z tego co kojarzę, na początku czerwca odwołali ten fork. To był scam.
Ktoś skupił HXX po 2 centy, ogłosił forka BZX, wykupił reklamę u twitterowców, youtuberów i w różnych grupach sygnałowych, następnie spompował cenę do 15$ i zrzucał setki tysięcy HXX. Udało się dwa razy nadmuchać kurs. Gdy wszystko zrzucili, ogłosili, że forku jednak nie będzie.
Informacja do sprawdzenia.

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wesley » czwartek, 16 sierpnia 2018, 09:36

Podobno 31-go sierpnia będzie fork BZX. https://www.bitcoinzerox.net/

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: btcB1289 » czwartek, 16 sierpnia 2018, 18:09

@paprykarz18, To nie było na początku czerwca tylko ładnych kilka miesięcy temu. Od tego czasu projekt został przejęty przez całkowicie nowych developerów. Livecoin już z resztą potwierdził wsparcie forka więc wszystko jest oficjalnie dopięte.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lester » niedziela, 19 sierpnia 2018, 10:37

Sprzedałem OmiseGO (OMG) i kupiłem za nie Red Pulse Phoenix (PHX) - "aż" ponad 1000 szt. ;)
Zastanawiam się czy nie zrobić to samo z Ethereum Classic (ETC), a może i innymi altami, które lecą na pysk. Poczekam chyba jeszcze kilka dni i poobserwuję kurs btc i kursy różnych krypto.

Red Pulse spadł już jakieś 50x od ATH, także nie ma już chyba zbyt dużego pola do popisu w kierunku południowym. No na pewno ma mniejszy potencjał do spadków niż inne alty. Jak już było mówione w wątku Red Pulse ostatnimi dniami nastąpiła zmiana tokena i być może specjalnie zbili tak cenę pod nowe [potencjalne] fomo, żeby stworzyć wrażenie wyjątkowej okazji, promocji? Może nie, ale stwierdziłem, że warto pod to zagrać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » niedziela, 19 sierpnia 2018, 13:25

@Lester, teraz wszystko leci - nawet te projekty ktore maja gotowy produkt,
RPX z tego co kojarze juz troche odbilo.
Wg mnie im blizej decyzji ETF tym rozsadniej bedzie trzymac sie btc - jesli klepna to wiadomo ze pojdzie na nim pompka, jesli odrzuca to i tak btc spadnie stosunkowo najmniej
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FuraTeściowej » niedziela, 19 sierpnia 2018, 13:44

FuraTeściowej pisze: Przy obecnym kursie polecam zainwestować w Red Pulse ;)
https://twitter.com/red_pulse_china


1. 21 Lipca ma być podane jakieś ważne info :idea: ( żaden admin nie chce nic powiedzieć :roll: )
2. Zespół przedstawia wszystko zgodnie z roadmapem
3. Q3/4 ma zostać wydana platforma
4. Cały czas mają aktywną umowę z OKEx ;)
( Na początku był problem z portfelem Neo a teraz pewnie czekają na odpowiednie odbicie BTC i wydanie platformy)
5. CEO występuje na wielu spotkaniach/konferencjach gdzie przedstawia produkt - ( jak to wyjaśnił w wywiadzie - nie są to hypowe spotkania tylko przedstawienie produktu potencjalnym klientom)
6. Na chwilę obecną z wewnętrznej wersji platformy korzysta 200 instytucji i 5 centralnych banków :idea: - w tym oficjalnie Bloomberg.

Jednym słowem mamy do czynienia z zespołem który po ICO ostro pracje, na 100% wyda produkt a nie jak jest to w większości - obietnice, wielkie plany i hype.
Jutro oficjalnie startuje platforma RedPulse -> https://www.redpulse.com/ . Kilka dni temu odbył się SWAP, token #RPX został zamieniony 1:1 na RED PULSE PHOENIX #PHX. Trading #PHX jest już dostępny na Binance, Kucoin i Switcheo.
Co oferuje nowy token PHX:
Obrazek

Wraz ze startem platformy ruszy też staking -> https://blog.red-pulse.com/everything-y ... 001d5f379b
W skrócie są 4 poziomy - im więcej posiadasz PHX tym więcej zarobisz. Każdy kto bierze udział w stakingu może liczyć na bonus 5% w skali roku, dodatkowo nadwyżka zostanie podzielona w zależności od tego na którym poziomie się znajdujesz. Aby wziąć udział w stakingu trzeba swoje tokeny przenieść na platformę redpulse.com -> i zmienić PHX na PHF (Phoenix Fire). Smaczku dodaje fakt ,że zwolnienie PHF z powrotem na PHX trwa 30 dni :D :!:

Na koniec dodam ,że wszystkie opłaty na platformie redpulse.com odbędą się za pośrednictwem PHX. ;)

Początkujący
Posty: 282
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pawel296 » niedziela, 19 sierpnia 2018, 14:14

No właśnie sam nie wiem czy po starcie platformy będzie Pump czy Dump. Z tego co zauważyłem, pompka jest przed a potem tylko spada wartość tokena, tak było w przypadku UTK, SNC. Wczoraj sprzedałem znaczną część na górce, i czekam aż spadnie, a spadać nie chce.... Nie wiem czy odkupić już teraz :? Chciałbym dobić do 100K PHX....

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: miso20 » niedziela, 19 sierpnia 2018, 17:05

@FuraTeściowej, coś słabo - wyedy polecałeś i do dzisiaj spadło 2x. W bessie lepiej nie polecać nic ;P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 01:16

@Lester, mam nadzieję, że z ETC się wstrzymałeś - dzisiaj dodają parę z USD na bittrex...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lester » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 07:23

@adam1226, zamieniłem na Red Pulse Phoenix (PHX) jakąś godzinę wcześniej jak to napisałeś. Nie wierzę już za bardzo, że to wywoła jakieś ruchy na tej walucie - może w hossie by tak było. Kilka dni temu wszedł na Coinbase i też niektórzy spodziewali się pompki, a nic się nie dzieje.
Podobnie będzie tym razem - to że dodadzą parę z USD na bittrex moim zdaniem nie wpłynie jakoś znacząco na kurs, podejrzewam że w ogóle nie wpłynie. Ludzie mają już teraz konta na kilku giełdach najczęściej i jak ktoś by chciał kupić, to by kupił... Zostawiłem sobie jednego ETC "na pamiątkę", jakby co. ;)
Spoiler:
A co do koszulki Dasha, o którą pytałeś w temacie o tej walucie - to jeździsz rowerem 'wyczynowo', czy gustujesz w takich koszulkach połączonych z majtkami? ;)
:lol:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lester » wtorek, 21 sierpnia 2018, 12:32

Obecnie nie ma raczej sensu inwestować w alty. Skoro ich kurs jest zależny od btc, a ten będzie zależny od ETFów. W momencie jak będzie pozytywna decyzja - btc zapewne odbije, a alty niekoniecznie od razu; możliwe, że dopiero jak się wyraźnie zmieni trend na wzrostowy.
Więcej pisałem w wątku o kursie btc.

Pytanie czy jest w ogóle sens trzymać alty w tak burzliwych okolicznościach przyrody? :) Czy może lepiej wyjść z nich - jak nie do fiatów, to przynajmniej do btc.
Rozumiem, że to może być ciężka decyzja dla kogoś kto kupił na górce - współczuję. Ja kupiłem ponad miesiąc temu, jak pisałem już, gdzie wydawało mi się, że są w dołku i już dużo spaść nie mogą, a poleciały jeszcze grubo ponad połowę (nawet nie chce mi się patrzeć ile dokładnie). Potem trochę uśredniłem [straty ;) ] i zainwestowałem drugie tyle w etc. Na szczęście wyszedłem z niego po 3 dniach do PHX właśnie, który jako jeden z nielicznych altów odnotował spory wzrost w ciągu ostatniej doby. Toteż bardzo poważnie rozważam jeszcze alternatywny scenariusz, żeby zamienić swoje alty np. na PHX (albo na inne krypto, takie które podobnie jak PHX straciły bardzo dużo). 2 dni temu zastosowałem się do takiej strategii, takiego rozumowania i dobrze na tym wyszedłem (o ile można tak powiedzieć, bo ogólnie to na sporym minusie dalej jestem, ale uważam że jest to najlepszy sposób nauki - na jakimś stosunkowo niewielkim kapitale w okresie spadków, bo nie sztuka kupić i zarabiać jak wszystko rośnie).

Edit:
Tak jak pisałem, tak też zrobiłem (częściowo), a więc po OMG przyszedł czas na DASHa (etc nie licząc, bo to był bardzo krótki epizod), którego zamieniłem na PHX, który to dzięki temu zajął bardzo znaczącą pozycję w moim portfolio. Nie przywiązuję się jednak do niego i jak zacznie mocniej spadać, to zrobię z nim to samo.
Sorki chłopaki z DASHa, ale już nie mogłem na to patrzeć jak leci na pysk, i ciekawe czy nie dobije do tych 80$, o których była mowa w którymś wątku dotyczącym tej krypto. Mogłem wcześniej to zrobić jak przebił od góry 200$ - korciło mnie, ale nie miałem jakoś natchnienia. :)
Ostatnio zmieniony wtorek, 21 sierpnia 2018, 14:58 przez Lester, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam568 » wtorek, 21 sierpnia 2018, 14:00

Witam jak myślicie warto wejść w bcn przed hardforkiem czy niema co się spodziewać wzrostu ?

pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » wtorek, 21 sierpnia 2018, 18:14

Kilkaset USD w krypto do wygrania od ekipy Bitcrystals: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 08#p517008
BTW mam nadzieje, ze nikt nie wszedl po moim ostatnim "callu"; natomiast "fundamentalnie" sytuacja wciaz wyglada obiecujaco - gdyby rynek jednak sie "utrzymal" to warto sie przyjrzec. Szykuja np. nowy "multiportfel"; nowe gry na platformie itd.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: odoja » piątek, 24 sierpnia 2018, 18:33

Ci co weszli w liska całkiem niedawno, już mają niemal 100 % zysku, a tak jest biedny gnębiony czasem. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » piątek, 24 sierpnia 2018, 20:19

@odoja, pomyśl o tych którzy weszli jak był po 100zł. :P
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » piątek, 24 sierpnia 2018, 20:32

Lester pisze: Tak jak pisałem, tak też zrobiłem (częściowo), a więc po OMG przyszedł czas na DASHa
w wątku speklulacyjnym o dashu wrzucilem swoj wykres (jest on bardzo prymitywny jednak wydaje mi sie, ze teraz jest kiepski moment na sprzedaz patrzac stosunek zysku do ryzyka); niestety koledzy pisza tylko ze na pewno wzrosnie nie weryfikujac w ogole moich analiz
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lester » piątek, 24 sierpnia 2018, 20:44

@adam1226, ale ja wyszedłem kilka dni temu jak był po jakieś 160$ a dziś jest za 140 $ :D , podczas gdy PHX na który wymieniłem DASHa nieco wzrósł. Chyba jestem zbyt niecierpliwy żeby być hodlerem. ;)

Dodano po 4 minutach 52 sekundach:
Spojrzałem dziś na wykres XRP zwracając uwagę na cenę w btc , jakie gwałtowne skoki zaliczył podczas ostatniej bańki i doszedłem do wniosku, iż sporo ryzykuję, że nie mam ani jednego. Zgodzicie się chyba ze mnę? Oczywiście w sensie czysto spekulacyjnym niezabarwionym ani trochę ideologią. ;)
Ostatnio zmieniony sobota, 25 sierpnia 2018, 08:32 przez Lester, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » piątek, 24 sierpnia 2018, 20:57

adam1226 pisze: jednak wydaje mi sie, ze teraz jest kiepski moment na sprzedaz patrzac stosunek zysku do ryzyka
adam1226 pisze: niestety koledzy pisza tylko ze na pewno wzrosnie nie weryfikujac w ogole moich analiz
Coś mi tu się nie zgadza. :roll:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości