W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ptr111 » wtorek, 15 maja 2018, 05:25

TSD_WWA pisze: @szytka, ja mysle ze tak, juz dawno zaladowalem sie w to po pachy i teraz czekam w koncu na jakis konkretny wystrzal, wszak ta waluta ma ogromna przyszlosc.
Też w tym siedzę począwszy od ICO czyli od grudnia, ale nie żałuję i czekam cierpliwie na super wyniki :)

Solidny, obiecujący plan rozwoju na najbliższe 3 miechy - , postęp techniczny relacjonowany na bieżąco, kilka znaczących silnych partnerstw, oraz pewnie jakaś giełda z top 4 dla UTN zapewne w ciągu kilku miesięcy, utwierdzają mnie w przekonaniu że ten projekt może mieć jeszcze mnóstwo miejsca na bardzo fajne wzrosty :) Miło też widzieć że poniżej ICO($0,012)jeszcze nigdy nie spadł i od dłuższego czasu jest stabilnie, tak w okolicach $0.02 i myślę, że tak niska okazyjna cena się już raczej długo nie utrzyma. Natywne tokeny Universy(UTN) wraz z konwerterem zostaną wydane na początku czerwca i wówczas będzie można zamienić UTNP(tymczasowy token erc20)na UTN i podejrzewam że z czasem Borodicz umieści go na jakiejś giełdzie z miliardowym wolumenem 8-)

No ale jak to będzie z tym wszystkim, to czas pokaże ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » wtorek, 15 maja 2018, 07:19

Trochę już niewiele czasu zostało, ale wciąż jest szansa:
https://coinmarketcal.com/?form%5Bdate_ ... +%28BCY%29
Airdrop dla posiadaczy Bitcrystals (BCY)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sunflowers » wtorek, 15 maja 2018, 09:35

@ptr111, jak na razie UTNP to token erc20 ( można trzymać na MEW). O co chodzi z tą zamianą na UTN? Trzeba będzie coś z tymi tokenami robić (zarejestrować, przenieść na inny portfel)? CZy spokojnie mogę sobie choćby na giełdzie leżeć?

Weteran
Posty: 7522
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2781
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pael » wtorek, 15 maja 2018, 09:39

adam1226 pisze: Trochę już niewiele czasu zostało, ale wciąż jest szansa:
https://coinmarketcal.com/?form%5Bdate_ ... +%28BCY%29
Airdrop dla posiadaczy Bitcrystals (BCY)
BCY musze miec na portfelu? Jest gdzies how-to?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » wtorek, 15 maja 2018, 14:53

@pael, tak, masz link w Source ( https://bitcrystals.com/parsec-frontier ... s-holders/ )

Dodano po 4 godzinach 40 minutach 15 sekundach:
Wiem, że trochę niestety późno piszę, ale bo już pierwsze wybicie poszło, ale ciekawym wyborem na najbliższe dni może być
BANCA: http://banca.world/ "The Wall Street on Blockchain" https://coinmarketcap.com/currencies/banca/
Mimo tego myśle, że warto rozważyć zakup - wkrótce ma zostać ogłoszona nowa, duża giełda (póki co są na hitBTC i http://idex.market ) myśle, że z dużym prawdopodobieństwem przyniesie to atak na ATH :-)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: markkato » wtorek, 15 maja 2018, 19:28

Najnowsze wieści o ATLANT. Kto jeszcze nie sprzedał, lepiej się pośpieszyć.

"Read latest news!!!!!!!!!!!!
Russian version.
CTO Atlant Denis Dänin aressted
https://bitnovosti.com/2018/05/15/organ ... lzhaetsya/"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » wtorek, 15 maja 2018, 21:11

@markkato,

A jeszcze wczoraj to pisali:
"Now is an excellent time to buy ATL tokens, the platform is about to be launched, the price of the token is several times less than the price at the time of ICO"
https://bitcointalk.org/index.php?topic ... sg37249043

Ale to miłe z Twojej strony że dziś jak to wyszło z tym aresztowaniem CTO Atlant to się zarejestrowałeś na naszym forum żeby nas uprzedzić.

Dodano po 49 minutach 1 sekundzie:
Jest oficjalne stanowisku Teamu, z bitcointalka:
https://bitcointalk.org/index.php?topic ... sg37380668

"Dear ATLANT community,

We would like to inform you that one of our developers, Denis Donin has been temporarily detained in Moscow based on what we believe are frivolous and vexatious claims brought about through the abuse of the legal system and bribery of Russian enforcement authorities.

We confirm that all of our code was developed by the ATLANT team and that no third party rights have been affected.

Our attorneys are defending Denis and we are confident that he will be released once independent experts confirm Atlant rights to software code.

Our team of programmers continues to work hard on implementing the ATLANT vision, and no delays from a technical standpoint are expected. We can also confirm that ICO funds are in safe custody, that bounty payments will proceed per usual schedule, and we will continue to protect the interests of ATLANT token holders.

Julian Svirsky and ATLANT Team"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » czwartek, 17 maja 2018, 11:59

Wygląda na to, że się zaczyna potwierdzać, że BANCA to był dobry typ, póki co +15% last 24h
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » czwartek, 17 maja 2018, 13:36

SS Sharder - obecnie w przyzwoitej cenie. Profesjonalny team, profesjonalnie prowadzony projekt. https://sharder.org. Sharder Huby w 3Q
PRL - 29 Maja mainnet. Target 12-14tys satoshi.
OPC/OPCX - 30 maja duzy burn coinow OPC. (obecnie mozna dokonaç swapa opc do opcx)
---
Pundi-X - juz po mega pompie. Sprzedalem - jednak projekt nadal warto scledzic.
Ostatnio zmieniony czwartek, 17 maja 2018, 14:39 przez MinningClub, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » czwartek, 17 maja 2018, 14:35

MinningClub pisze: Pundi-X - juz po mega pompie. Sprzedalem - jednak projekt nadal warto scledzic.
ponoć nawiązali jakąs wspołprace z Wanchainem?
MinningClub pisze: OPC/OPCX - duzy burn coinow OPC. (obecnie mozna dokonaç swapa opc do opcx)
moglbys podac wiecej szczegolow?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » czwartek, 17 maja 2018, 14:56

adam1226 pisze:
MinningClub pisze: Pundi-X - juz po mega pompie. Sprzedalem - jednak projekt nadal warto scledzic.
ponoć nawiązali jakąs wspołprace z Wanchainem?
MinningClub pisze: OPC/OPCX - duzy burn coinow OPC. (obecnie mozna dokonaç swapa opc do opcx)
moglbys podac wiecej szczegolow?

Tak pojawil sie news o nawiazaniu wspolpracy - szczegoly mamy poznac w pozniejszym czasie. Mam takie wrazenie ze deweloperzy pundi wiedza jak dziala rynek...wspolpraca...fomo...nowa strona...to the moon. :P caly czas nakrecaja rynek. Inni czekaja "az produkt bedzie gotowy" a Pundi w tym czasie pompuje cene.

OPC / OPCX - najwoszy projekt deweloperow to opcx. Uzbierali ze sprzedazy tanich masternowow 15btc (na oplacenie Exchange + promocje waluty).
Stary lancuch opc (wylistowany np. na cryptopi) ma byç nadal wspierany i rozwijany. Mozna dokonac swapa (poprzez bota na discordzie) z opc do nowego opcx (20:1).
30 maja ma byc burn tych coinow opc ktoe "przeszly" na opcx. samo staikowanie opc wyraznie przyszpieszylo juz teraz. Zysk z trzymania opc na wallecie coraz wiekszy.
I teraz albo zostajemy i liczymy ze po spaleniu 70% coinow cena opc znacznie podskoczy + wiekszy zysk z stakingu lub wchodzimy w opcx i bierzemy zysk z listingu waluty na duzym exchange. ewentualnie mozemy postawic taniego masterrnoda opcx (teoretycznie juz wyprzedane ale nie mialem problemu z pozyskaniem jednego po czasie)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » czwartek, 17 maja 2018, 15:20

MinningClub pisze: 30 maja ma byc burn tych coinow opc ktoe "przeszly" na opcx. samo staikowanie opc wyraznie przyszpieszylo juz teraz. Zysk z trzymania opc na wallecie coraz wiekszy.
chyba najwyższa wysokość nagrody już była z tego co jest napisane na ich stronie.
Mamy teraz blok ok 143000 a:

Czyli za <7000 blokow nagroda spadnie
Jestes moze w stanie podac linka do discorda?
Czy jest jakas przeslanka zeby szybko swapowac tokeny czy mozna poczekac kupic teraz OPC i ew. poczekac az sie jakis blok wystake'uje?

Dodano po 3 minutach 58 sekundach:
MinningClub pisze: 30 maja ma byc burn tych coinow opc ktoe "przeszly" na opcx. samo staikowanie opc wyraznie przyszpieszylo juz teraz. Zysk z trzymania opc na wallecie coraz wiekszy.
wlasnie teraz patrze i "network weight" spadlo z ponad 2000 milionow do 700 milionow aktualnie

Dodano po 1 minucie 31 sekundach:
z drugiej strony cena jest ladnie napompowana na cryptopi: https://www.cryptopia.co.nz/Exchange/?market=OPC_BTC (niedawno bylo to 20sat, a uwzgeldnijmy mega-podaz )
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 18 października 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: 4all » czwartek, 17 maja 2018, 15:52

Co to się dzieje że #sys tak do góry poszedł?

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » czwartek, 17 maja 2018, 16:59

4all pisze: Co to się dzieje że #sys tak do góry poszedł?
On już kilka razy był powyżej 6000s (ATH miał lekko powyżej 10 000s) a teraz z tydzień czy 2 temu były dodane Masternody które już chodzą i robią kase, ma być też niedługo kolejna wersja Blockmarketu taki sklep online gdzie mozna sys płacić m.inn. Tego blockmarketu nie widziałem już wiele miesiecy a jak widziałem mało rzeczy było na sprzedaż ale pewnie dlatego że to ciągle jakieś niskie wersje były. A co miał ostatnio to nie wiem, zaintsaluje jak wyjdzie ta najnowsza wersja 3.0.
Ale czemu tak gwałtownie zaczął rosnąc to nie wiem, pewnie pompa zorganizowana bo za gwałtowne to na opóźnioną reakcję po wejsciu Masternodów, cena i tak po wejsciu MN wzrosła do 5300s a dziś to nie wiem co tak mielą tym sysem.

Dodano po 1 minucie 6 sekundach:
jest osobny temat o sys, tam więcej info jest:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=60&t=19609

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » czwartek, 17 maja 2018, 17:42

Szperam sporo po IDEXie, jako, że na Binance ostatnio dużo się nie dzieje. Znalazłem coś takiego: FundRequest - FND.

- 6 milionów market cap (nawet jeszcze nie na Coinmarketcap, ale powinien być zaraz bo dzienny wolumen sięgnął 200tysięcy)
- cena 1/3 ICO (zrobili je w złym momencie), a kasy na rozwój mają od cholery (jakieś 20 milionów w ETH)
- Partnerstwa z Request Network, SingularityNET
- Implementacja w Remote - dwa miliony profesjonalistów i deweloperów korzystających z tego dziennie
- bardzo dobry i mega aktywny GitHub
- przyszły tydzień zaczynają zupełnie nową kampanie marketingową
- podobno mają być giełdy (nie dzielić się tym z nikim!)
- main net zaraz rusza
- nigdzie jeszcze nie shillowany (sprawdzałem)

Strona: https://fundrequest.io/
Github: https://github.com/fundrequest/

Infografika:

Dla mnie spokojnie 2x przez najbliższe dwa tygodnie. Mała płynność więc uwaga z bidami.

Edit: Ponad 50% zrobione (w pewnym momencie było nawet 100%). Przewiduje dalsze wzrosty
Ostatnio zmieniony sobota, 19 maja 2018, 14:12 przez stokarz, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Batler » sobota, 19 maja 2018, 12:55

Na Divi (DIVIX) chyba jeszcze nie jest za późno ?? - mainnet 31 maja, marketcap 14mln $ dostępne tylko na Cryptopii

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » sobota, 19 maja 2018, 14:11

Przygotowałem dla was bardzo długie i szczegółowe opracowanie o NIX i Zoi. Jeśli ktoś jest zainteresowany po moich ostatnich postach (mam nadzieje, że weszliście, powinniście być prawie 60% up od tego momentu)

Zapraszam tutaj! https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=27&t=29095

Ps. Dogadałem się z deweloperami, będę miał konkurs i trochę coinów do rozdania dla użytkowników forum!
Ostatnio zmieniony niedziela, 20 maja 2018, 02:52 przez stokarz, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 27 grudnia 2016
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: lobor » sobota, 19 maja 2018, 15:29

@stokarz - dobra robota - kupiłem trochę ZOI a potem FND. Obydwa zaliczyły konkretne wzrosty.

Teraz czekam na info o tym konkursie :)

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jakopski » sobota, 19 maja 2018, 19:59

ja tak samo kupilem zoi dzieki tobie @stokarz tylko o pol dolara za pozno hehe ale portfel synchronizuje mi sie okropnie dlugo... pozdrawiam

Dodano po 10 minutach 13 sekundach:
@ Batler a co to za projekt ten Divi ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AlgoryProject » poniedziałek, 21 maja 2018, 12:48

Dość sporo dzisiaj dużych transakcji na ETH w rejonach 710$. Kilka dla przykładu.
2105_eth.png
Dodano po 2 minutach 16 sekundach:
Również na Golem - GNT, pojawiło się dziś trochę więcej dużych zleceń. A tam raczej rzadziej tego typu się pojawiają. Warto rzucić okiem.
2105_gnt.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości