W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 21 czerwca 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Riko » sobota, 29 kwietnia 2017, 22:41

@Smuel Mógłbyś wstawić rysunek bo ja widzę tylko trójkąt spadkowy .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 29 kwietnia 2017, 22:42

Ciekawe:
Chociaż nie sądzę, by 4 raz się tak dokładnie powtórzyło.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » niedziela, 30 kwietnia 2017, 00:08

Wymazywanie pisze: Ciekawe:
Chociaż nie sądzę, by 4 raz się tak dokładnie powtórzyło.
Jeżeli to ma się powtórzyć po btc musi być warte do września ponad 2kUSD o ile nie więcej.
Drugą sprawą jest, że teraz jedni to nową falą nazywą (to akurat by się zgadzalo z przewidywaniami tego gościa) natomiast generalnie coraz wiecej sie pisze o altach m.in. o wzrostach w Q1 2017 bańka jak bańka tylko, że zawsze na altach to trwało krótki okres a teraz jak jest każdy widzi. Chociaż nie chce robić z siebie guru bo około 3 lata mnie nie było w temacie krypto i z tej perspektywy mogę powiedzieć, że cholernie DUUUUUŻO się pozmieniało :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: alganonim » niedziela, 30 kwietnia 2017, 10:05

Wymazywanie pisze: Ciekawe:
Chociaż nie sądzę, by 4 raz się tak dokładnie powtórzyło.
Zamysł może i właściwy, tyle że aktualna procentowa kapitalizacja bitcoina do całego rynku krypto właśnie spadła poniżej tych 65% do okolicy 61%.

Jeśli coś się za często regularnie powtarza to należy się spodziewać opóźnienia lub zmiany, tak jak ze zbyt oczywistymi cyklami LTC i DOGE.

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » niedziela, 30 kwietnia 2017, 13:54

caelos pisze:
AniaS pisze: Chłopaki (-: !

możecie mi polecić jakieś dobre / sprawdzone portfele do Ethereum Classic

i do XEM (NEM) ??? I to są obecnie moi faworyci po szczegołowych obserwacjach tych kryptowalut od kilku miesięcy.

Posiadam słynny Trezor, ale za bardzo z niego nie korzystam, bo on nie jest do XEM i ETC, chyba ze o czymś nie wiem. ;)
Właśnie pytałem wczoraj o XEM i nikt mi nie odpowiedział Możesz coś więcej o tym powiedzieć, dlaczego dla Ciebie XEM jest faworytem, na czym się opierasz?
Odsylam do naszego kolegi - Spider (specjalista od XEM). :)

Gaduła
Posty: 373
Rejestracja: 13 marca 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mckk » niedziela, 30 kwietnia 2017, 14:37

Troszkę mnie tu nie było, co wywołało hossę na altach przy ciągle rosnącym kursie BTC?

rz7
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 30 kwietnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: rz7 » niedziela, 30 kwietnia 2017, 14:42

A ktoś zna lub słyszał o nowej InfinityCoin (XIN)?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 176
Rejestracja: 26 maja 2016
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: lesefere » niedziela, 30 kwietnia 2017, 15:24

Chyba po prostu długa bessa plus stabilny btc. Pytanie jak długi jeszcze?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: alganonim » niedziela, 30 kwietnia 2017, 15:33

Ciekawe podejście

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: chemal » niedziela, 30 kwietnia 2017, 15:33

Smule pisze:
Riko pisze: @Smuel Mógłbyś wstawić rysunek bo ja widzę tylko trójkąt spadkowy .
Ja to widzę tak. Na dole bardzo silna linia trendu, na górze potencjalne trójkąty, poziomo linie przebicia. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć fenomen XRP? Shitcoin, do tego potężnie manipulowany, a wolumen większy od LTC, Dasha razem wziętych :D To bardzo widać po buy i sell wallach. Czyżby za dużo ludzi weszło podczas poprzedniej pompy? Swoją drogą ja chyba wchodzę w ripple'a, po wykresie widać ogromny potencjał na +8k. Zobaczymy co na to spekulanci ;)
Obrazek

To coin banksterki.Czego tu nie rozumiec?Do dnia dziesiejszego kasa jaka dysponuja jest o kilka rzedow wielkosci wieksza od wszystkich krypto razem wzietych.Powoli roznica maleje ale jednak to jeszcze lata.Mysle ze w najblizszych dniach jakis news i mozemy sie spokojnie spodziewac 8k jak kolega zaznaczyl, a potem to licho wie gdzie zawieje riplla przy korzystnych wiatrach

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 1 maja 2017, 00:42

ekonokomik pisze: W tej chwili jestem mocno zapakowany w ETC, DASH, ETH, prawie po równo. Za chwilę, aż do północy z niedzieli na poniedziałek praktycznie będę odcięty od grania.
Ciekaw jestem co byście polecali sprzedać, a co zostawić na weekend? :)
Zostawiłem wszystko, opłaciło się.
W ostatniej chwili, w piątek kupiłem też trochę (za mało) LTC.

W tej chwili widze to tak:
LTC - zostawiam, szukam okazji żeby dokupić. Tu jest potencjał.
DASH - sprzedałem. Było w końcu długo oczekiwane odreagowanie spadków z końca marca, ale czy pójdzie to wyżej i kiedy? Nie wiem, więc na razie odpuszczam.
ETC - sprzedałem fixując zysk, choć być może przedwcześnie. Na ETC/USD na Polo, patrząc od 18 kwietnia widać cztery kolejne, coraz bardziej strome fazy wzrostowe. Być może będzie piąta, zupełnie pionowa, np. do $8 czy nawet 9. Ale dla mnie to już trochę zbyt niepewne i ryzykowne.
ETH - sprzedałem, ale tu nie wykluczam odkupienia. Spodziewam się chwilowego boczniaka, a potem się zobaczy.

Muszę chwilę wczuć się w nowe warunki, popatrzeć na wykresy i wracam do zabawy :)

Początkujący
Posty: 295
Rejestracja: 8 marca 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marlone » poniedziałek, 1 maja 2017, 01:21

Zostawiłem wszystko, opłaciło się.
Z ciekawości. Kupujesz i wrzucasz na portfel czy grasz krótkoterminowo na giełdzie? Przerażają mnie te wzrosty na altach. Wydaje się, że już koniec, a tu wszystko idzie do góry. Jest szansa, że to pokłosie zwiększonego zainteresowania krypto i się to jakoś ustabilizuje na takich wyższych poziomach czy może wszystko walnie na łeb na szyję za jakiś czas? Wszedłbym w coś innego niż LTC, ale po takich wzrostach strach nie pozwala...

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 1 maja 2017, 08:35

marlone pisze: Z ciekawości. Kupujesz i wrzucasz na portfel czy grasz krótkoterminowo na giełdzie?
Ja jestem spekulant, nie mam żadnych portfeli ;) Nie nadążyłbym z przelewami w tę i z powrotem. Używam kilku giełd i liczę się z padnięciem którejś.
marlone pisze: Przerażają mnie te wzrosty na altach. Wydaje się, że już koniec, a tu wszystko idzie do góry.
"Przerażają", to może nie jest najlepsze słowo. Ale kilka postów temu pytałem skąd, do cholery, bierze się ta cała kasa? Bo do tej pory przepływała na przemian z BTC do altów, a teraz rośnie wszystko.
Niektórzy sugerują, że to dopiero pre-wzrosty wyprzedzające jakiś mega-giga-news, o którym wiedzą wyłącznie insiderzy. Ale nie potrafię sobie wyobrazić co to by musiało być, aby urosło i BTC i alty. Zgoda na ETF na koszyk coinów?
Nie wiem. Korzystam z tych wzrostów, ale nie wiem.

PS. Wczorajsze moje decyzje sprzedażowe okazły się oczywiście błędne :) Wszystko znów idzie UP.

PS2. Nocny flash crash na ETC/USD na Polo był epicki. Ciekawe ile SL poleciało ;)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 1 maja 2017, 09:03

@ekonokomik, może nie tak konkretnie, że za nie długi już czas "Zgoda na ETF na koszyk coinów" Ale generalnie crypto staje sie powolutku aktywem. Aktywem, które zainteresuje mainstream.

Przecież technologicznie blockchain bitcoinowy i różne jego ciekawe wersje zostały już zauważone przez instytucje naukowe, firmy, banki.
A natura cryptocoinów pasuje bardzo do inwestycji, spekulacji.

Więc tak, w dłuższym okresie czasu jesteśmy teraz " w prewzrostach"

O crypto wciąż wiedzą dopiero zapaleńcy.
Jak o btc w 2012 czy wiosną 2013

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 1 maja 2017, 09:41

A widzieliście ostatnie wzrosty ICASH? Tylko problem jest z jego walletem, szkoda.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 1 maja 2017, 09:50

ekonokomik pisze:

PS2. Nocny flash crash na ETC/USD na Polo był epicki. Ciekawe ile SL poleciało ;)
Był jakiś nocny crash na ETC ? Dobrze że nie miałem ustawionych SL i smacznie sobie spałem a jak teraz wstałem to jest wyżej niż się kładłem spać :P
Może to jakiś fatfinger lub chciał odpalić ludziom stop lossy.
Ja trzymam ETC , w końcu to Eth jest tylko taki nie zawierający w sobie Vitalika :P

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 1 maja 2017, 09:54

amneziahaze pisze: ICASH
Gorszego syfu to już nie mogłeś znaleźć.

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 1 maja 2017, 11:00

W ETC wskoczyłem jeszcze na godzinkę i znów się opłaciło, ale wyszedłem przy 7.5USD. Już nie będę kusił losu.

Wszedłem w XRP i mojego ulubionego STEEMa. Oba ze SL, może coś z tego będzie.

Próbowałem PINK, ale SL mnie wyrzucił. Dobry moment był wczoraj, ale niestety byłem poza grą. BTW, ta waluta, ze swoją zmiennością jest dla naprawdę kozackich surferów ;)
Bit-els pisze: Więc tak, w dłuższym okresie czasu jesteśmy teraz " w prewzrostach"
AMEN! :)

EDITED: z XRP mnie wyrzuciło, ze STEEMa sam się wycofałem bez straty. Nawet LTC się chwilowo pozbyłem blisko szcztu.
Czyli w tej chwili jestem praktycznie na fiatach.
Mam nieprzyjemne uczucie, że szykuje się coś niefajnego. :? Koniec z ryzykiem. Wolę zafixować zyski i przeczekać.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 1 maja 2017, 11:42

@ekonokomik, ale ja mam na myśli to, co będzie się działo za rok, 2, 3, a nie za dwa tygodnie czy 5 godzin.

I w dłuzszej perspektywie cały rynek crypto może być nawet 3 do 5 razy wyżej niż dziś. Dlatego dzisiejszy poziom jest dla mnie prewzrostem.
:-)

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 1 maja 2017, 11:45

@Bit-els - rozumiem. Ale ja wciąż szukam przyczyny aktualnej, "nienormalnej" sytuacji, kiedy rośnie i BTC i alty. Oraz samych wzrostów BTC.
Wzrosty za rok tego nie tłumaczą.
Może to po prostu początek "zwykłej" bańki. Może.
Ale coś mi tu nie gra. Szczególnie na BTC.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości