W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Badoomdangboi » niedziela, 18 marca 2018, 14:05

benq pisze:
Natomiast w Zcash wydaje się, że coraz mniej miejsca na spadki. Ustawiam swój koszyk od 230 :arrow: 210 :arrow: 190 :arrow: 170 :arrow: 150 chociaż coś czuję, że za dużo nie uda się kupić (może jakiś flash crash wleci).
Zcash to taki dziwak. Niby superwalutka, niby z tyłu gdzieś tam Vitalik, niby prywatność, niby jest na krawędzi wybicia od roku ale... jakoś tak nie chce się ładnie wybić i wybijają się gównixy pokroju Trona albo przebieraniec XRP.

Sam miałem Zcasha kilka razy z nadzieją, "że to już", ale to "już" nie nadchodziło za bardzo i człowiek tylko patrzył ze smutną miną na akcję na shitcoinach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 18 marca 2018, 15:14

@paprykarz18, 8/10 ( :?: ) mimo :
paprykarz18 pisze: na dzień dzisiejszy tokeny SPC przypominają trochę monety kolekcjonerskie; w chwili obecnej team nie dba o ich wartość i sprowadza ich rolę do cegiełek, które trzymają ludzie wierzący w projekt...
paprykarz18 pisze: nie ma na celu zarabiać dolary, a zmieniać świat; jeżeli posiada jakiś biznesplan to jest on ukryty i/lub niezrozumiały; projekt jest świetny, ale ta firma/organizacja nigdy nie będzie zarabiać mld dolarów, co przekłada się na wartość ich tokenów będących rodzajem akcji;
paprykarz18 pisze: CEO i współzałożyciel SPC - Zheng Zuo - nie ma doświadczenia ani wykształcenia w tym kierunku; w wywiadach przypomina trochę pozytywnie zakręconego nastolatka
To żart? To nie czysty biznes a coś charytatywnego czy "dla ydey" a dostaje 8/10 jako ICO (czyli coś co się kupuje by zarobić)?
paprykarz18 pisze: W takiej bessie rodzą się perełki - tanie i świetne projekty - które w hossie zrobią x100.
I to kosmiczne mimo, że to to nie biznes i kierowane przez pasjonata typu nastolatek, dostaje 8/10 i występuje w jednym poście z sugerowaniem, że pojawiają się perełki co zrobią x100?

To wygląda mi na materiał reklamowy. Albo płatny albo reklama czegoś w co się wchodzi samemu. Kardynalne wady jako coś do inwestycji i 8/10 - nie rozumiem tej skali. Chyba, że 8/20?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » niedziela, 18 marca 2018, 16:32

Wymazywanie pisze:Kardynalne wady jako coś do inwestycji i 8/10 - nie rozumiem tej skali.
Ocena została ustalona w tajnym głosowaniu.
Jak widać, oprócz niej podaliśmy plusy i minusy zarówno samego projektu, jak również tokenów, traktowanych jako inwestycja.
Każdy ma własny rozum i każdy sam zarządza swoim kapitałem.
Wymazywanie pisze: To wygląda mi na materiał reklamowy. Albo płatny albo reklama czegoś w co się wchodzi samemu.
Proszę bez takich oskarżeń!

Takie wpisy sprawiają, że mam ochotę robić research tylko dla siebie i pierdzielić gamoni z forum, którzy zamiast podziękować, że ktoś dzieli się z nimi swoim spojrzeniem i rezultatami swojej pracy, bezpodstawnie oczerniają.

Sam daj coś od siebie w tym temacie, zamiast krytykować innych. Wszyscy na tym skorzystają, nieważne, czy będą się zgadzać z Twoimi ocenami, czy nie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 18 marca 2018, 16:46

@paprykarz18, Nie jestem gamoniem. Po prostu dziwi mnie ocena 8 (w domyśle na max 10, tak?) przy takich wadach projektu. Nadal uważam, że danie 8/10 przy tych wadach to reklama/nadmierny optymizm.

Dodano po 4 minutach 6 sekundach:
paprykarz18 pisze: jak również tokenów, traktowanych jako inwestycja.
Inwestycja? Przecież sam piszesz, że to przypomina monety kolekcjonerskie, nikt nie dba o ich wartość, projekt nie będzie dużo zarabiał (a może wcale?:); biznesplan nie istnieje lub jest niejasny a szef przypomina zakręconego nastolatka. Mimo to 8/10 jako inwestycja? :)
Sorry za zwrócenie uwagi na ten dysonans, ale musisz się przyzwyczaić że wystawiając taką rekomendację czemuś chyba nie do końca poważnemu spotykasz się z krytyką... ...oczywiście gamonia, no bo jak można krytykować...
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 marca 2018, 17:05 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 2 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » niedziela, 18 marca 2018, 16:51

Niestety muszę się zgodzić z @wymazywanie. Szczególnie patrząc na to, że wcześniej przy ocenie ponad 500 projektów tylko 13 otrzymało ocenę 8 lub więcej. I tu chodzi tylko i wyłącznie o ocenę samego projektu.
Oceniono 554 kryptowalut. 332 (60%) kryptowalut otrzymało ocenę 1 /10 (martwe, bezsensowne lub oszustwo). Kolejnych 120 (22%) kryptowalut otrzymało ocenę z zakresu 2-4 (czytaj – również nie powierzyłbym im własnych pieniędzy). W tym kontekście przestają dziwić ostrzeżenia instytucji państwowych przed bezmyślnym inwestowaniem w kryptowaluty.

Rating 8 i wyższy (polecamy jako inwestycję) otrzymało 13 kryptowalut. Dziewiętnastu przyznaliśmy notę 7, którą można rozumieć jako „solidna inwestycja”. Uważamy, że 32 waluty z ratingiem 6 również warto obserwować, śledząc jak przebiega ich rozwój.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » niedziela, 18 marca 2018, 16:54

Wymazywanie pisze:@paprykarz18, Nie jestem gamoniem. Po prostu dziwi mnie ocena 8 (w domyśle na max 10, tak?) przy takich wadach projektu. Nadal uważam, że danie 8/10 przy tych wadach to reklama/nadmierny optymizm.
Tak, w skali od 1 do 10 (więcej=lepiej).

Zwracam jednak uwagę, że oprócz tej jednej cyferki recenzja składa się z wielu słów, na podstawie których, każdy czytelnik może sam sobie wybrać cyferkę, która jego zdaniem najlepiej oddaje jakość tego projektu i inwestycji.

Osobiście uważam, że mimo wskazanych w recenzji licznych wad, jest to jedna z najciekawszych propozycji inwestycyjnych, na jakie trafiłem.

Sądzisz, że jestem taki głupi, że piszę, iż CEO przypomina mi napalonego nastolatka i przyrównuje tokeny do monet kolekcjonerskich w poście, który (jak insynuujesz) ma za zadanie naganiać do zakupu SPC? Pomyśl zanim napiszesz.
Wymazywanie pisze: ...oczywiście gamonia, no bo jak można krytykować...
Nie chodzi o krytykę, każdy może, a nawet powinien mieć własne zdanie.
Ja oburzyłem się na sugestie, że ktoś mi zapłacił za reklamowanie SPC lub mam jakikolwiek inny w tym interes.

Miłej niedzieli.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 18 marca 2018, 17:12

paprykarz18 pisze: lub mam jakikolwiek inny w tym interes.
Nie widzę w tym raczej innej opcji jeśli daje się 8/10 czemuś takiemu przy tylu wadach stricte inwestycyjnych.

Oczywiście jest i było wiele projektów, które również były ciekawe jako sam pomysł, ale miały luźny czy słaby potencjał jako typowa inwestycja. Czasem wypalały, czasem nie, więc różnie może być.

Dodano po 3 minutach 1 sekundzie:
paprykarz18 pisze: w poście, który (jak insynuujesz) ma za zadanie naganiać do zakupu SPC?
Nie powiedziałem, że ma naganiać, ale że tak wysoka ocena kłóci się z wymienionymi wadami więc przypomina mi reklamę.

Do tego wzmianka, że są projekty co zrobią x100 w tym poście... ;) To chyba jasne, że to delikatna sugestia że te kosmiczne ICO może być takim. Owszem - może, ale sam wymieniasz wiele wad by (imo) ciężko by było to w ogóle poważną inwestycją a co dopiero x100. Nie dziw się reakcji i zdziwieniu oceną.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » niedziela, 18 marca 2018, 17:29

Panowie, spokojnie. Chyba jasne jest, że te oceny są subiektywne (mam nadzieję że to jasne), ale @paprykarz18 robi jeszcze dosyć szczegółowy opis, żeby każdy sam ocenił czy uważa podobnie czy nie. Ja tych ocen w ogóle nie biorę pod uwagę, po prostu czytam opisy i dalej sam robię research tych projektów, które uważam za interesujące.

@Wymazywanie może dla nich to jest 10/10 ale przez te wady odjęli 2 punkty? Poza tym uważam, że właśnie takie projekty w których zespół w ogóle nie kładzie nacisku na wartość coina mogą dać największe zyski, jeśli pomysł chwyci.

Początkujący
Posty: 282
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pawel296 » niedziela, 18 marca 2018, 17:39

Dla mnie to co robi paprykarz jest spoko, a ten ostatni raport genialny. Dokładne opisy, plusy i minusy projektów. Dzięki niemu zaoszedzilem parę godzi szperania po necie. Ocena jak ocena można się zgodzić lub nie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » niedziela, 18 marca 2018, 17:41

sud pisze:po prostu czytam opisy i dalej sam robię research tych projektów, które uważam za interesujące.
o to właśnie chodzi
Rating projektu jest średnią ocen 7 osób, którzy pracowali przy jego researchu. I tyle. Można się zgodzić lub nie. To nie jest wyrocznia. Ma wyróżnić pewne projekty, ale chyba nikt nie inwestuje swoich pieniędzy na podstawie cyferki, bez wykonania własnego sprawdzenia projektu.
sud pisze:@Wymazywanie może dla nich to jest 10/10 ale przez te wady odjęli 2 punkty? Poza tym uważam, że właśnie takie projekty w których zespół w ogóle nie kładzie nacisku na wartość coina mogą dać największe zyski, jeśli pomysł chwyci.

Dla mnie osobiście jest dokładnie tak, jak napisałeś to wyżej. Projekt na 10/10 ze wskazanymi wadami.
Tokeny w tym momencie są bezużyteczne, ale tak samo jest w przypadku wielu topowych projektów, np. EOS. W przyszłości będą używane.
Projekt oceniamy jako inwestycję na long term.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: benq » niedziela, 18 marca 2018, 20:34

Badoomdangboi pisze: Zcash to taki dziwak. Niby superwalutka, niby z tyłu gdzieś tam Vitalik, niby prywatność, niby jest na krawędzi wybicia od roku ale... jakoś tak nie chce się ładnie wybić i wybijają się gównixy pokroju Trona albo przebieraniec XRP.

Sam miałem Zcasha kilka razy z nadzieją, "że to już", ale to "już" nie nadchodziło za bardzo i człowiek tylko patrzył ze smutną miną na akcję na shitcoinach.
Ja się dwa razy przymierzałem, w okolicach lipca i sierpnia 2017, ale jakoś przespałem, a potem to już zawsze było za drogo ;-)
Aktualnie 1 bid mi wszedł, liczę, że drugi na 200$ też wskoczy, bo już bardzo blisko (aż kusi żeby podbić ;) ), a co dalej zobaczymy.
Jak to nie chce się wybić???
We wrześniu 2017 - 160$
W lipcu 2017 - 160$
W maju 2017 - 90$
W styczniu 2017 - 40$
Styczeń 2018 - 876$
Licząc od stycznia - 2090% na plus w rok.
Licząc nawet od 160 $ z września - 450% na plus w 4 miesiące.

Jak to nie jest ładne wybicie, to ja nie wiem czego się spodziewasz, mi to zdecydowanie wystarczy.
ja przy 200% już częścią kapitału uciekam, i potem co kolejne 50-100% kolejnym procentem.
No chyba, że chodzi co i tego typu "artykuły":
https://www.geekxplore.com/expert-belie ... -2025.html

W to nie wierzę, ale w powtórkę z 2017 roku w ciągu 3 lat już tak.

Co do skoków Ripple czy Trona, takich rzeczy nie przewidzisz, przestałem się tym przejmować, trochę takich śmieci kupiłem. Od czasu do czasu coś dokupię za parę stów i chomikuję z nadzieją, że może kiedyś się trafi złoty strzał
Martwi mnie tylko to, że powoli robi się tego za dużo. Mogę nie ogarnąć jak kiedyś coś wystrzeli i przespać :lol:

Pytanie do innych, czemu Zcash tak mało popularny na forum?
Czy ja o czymś nie wiem, czy po prostu się ukrywacie, a portfele pełne kupione po +/-50$? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 18 marca 2018, 20:39

benq pisze: Co do skoków Ripple czy Trona, takich rzeczy nie przewidzisz, przestałem się tym przejmować, trochę takich śmieci kupiłem.
Ripple śmieciem nie jest, ma wysoki cap; owszem to bansterski shit, ale ma znacznie więcej transakcji niż BTC (dzięki bankowym operacjom) no i umowy z różnymi bankami cały czas. To raczej grubszy gracz (bansterski, tak).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Badoomdangboi » niedziela, 18 marca 2018, 20:46

benq pisze:
Badoomdangboi pisze: Zcash to taki dziwak. Niby superwalutka, niby z tyłu gdzieś tam Vitalik, niby prywatność, niby jest na krawędzi wybicia od roku ale... jakoś tak nie chce się ładnie wybić i wybijają się gównixy pokroju Trona albo przebieraniec XRP.

Sam miałem Zcasha kilka razy z nadzieją, "że to już", ale to "już" nie nadchodziło za bardzo i człowiek tylko patrzył ze smutną miną na akcję na shitcoinach.
Ja się dwa razy przymierzałem, w okolicach lipca i sierpnia 2017, ale jakoś przespałem, a potem to już zawsze było za drogo ;-)
Aktualnie 1 bid mi wszedł, liczę, że drugi na 200$ też wskoczy, bo już bardzo blisko (aż kusi żeby podbić ;) ), a co dalej zobaczymy.
Jak to nie chce się wybić???
We wrześniu 2017 - 160$
W lipcu 2017 - 160$
W maju 2017 - 90$
W styczniu 2017 - 40$
Styczeń 2018 - 876$
Licząc od stycznia - 2090% na plus w rok.
Licząc nawet od 160 $ z września - 450% na plus w 4 miesiące.

Jak to nie jest ładne wybicie, to ja nie wiem czego się spodziewasz, mi to zdecydowanie wystarczy.
W tym okresie każda waluta wybijała i wydaje mi się, że taki LTC chyba większy skok zaliczył, nawet ETH. Na XLM, LTC i chyba nawet XRP można było więcej zrobić. To jest też powód, dla którego Zcash nie jest aż tak popularny. No mimo wszystko jeszcze nikt tej prywatności nie potrzebuje do samej spekuły ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: benq » niedziela, 18 marca 2018, 20:51

@Wymazywanie, Może inaczej, nie śmieć, ale mocno kontrowersyjny.
Z jednej strony - realny produkt z ogromnym zapleczem w postaci banków, które może go mocno forsować.
Z drugiej strony - kryptowaluta w rękach firmy? Centralizacja, dodruk?
W sumie jest chyba wątek do takich dywagacji uszyty pod XRP.

Za to chętnie bym poznał Twoje zdanie odnośnie Zcash/Zcoin. Nie ma tego dużo na forum, a mnie przekonało chyba na tyle, żeby w to wejść.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » poniedziałek, 19 marca 2018, 00:11

Co do Paprykarza. Kolega ładnie trafił (ale tez sam pomógł nakręcić glownie przez ludzi z forum którzy brali udział w kupowaniu) bańkę ma sun. Udało się i strasznie obrósł w piórka. Sadze po stylu pisania. Ale to był bardzo dobry strzał, inwestycyjnie, praktycznie w dołku. Tak czy inaczej dobra robota -inwestycyjnie. Ale ja nie rozumiem tej idei, dlaczego jak chce kupić panele słoneczne mam płacić jakim ich shitcoinem, (o tym kosmosie to nawet nie wspominam bo to już kosmiczna klasa shitcoina hehe) wszyscy by chcieli czerpać zyski z emisji własnego pieniądza, dla mnie to jest chore. Pójdę do fryzjera będę płacił nozyczkocionem a potem do Turka coś przekąsić a tam będzie już kebsocoin. Masakra. Co do tego kosmity to nie wiedzę żadnego sensu. Blockchain Bitcoina ma już od dawna kopie na satelitach, kiedyś o tym czytałem. Pos jest do dupy pod wieloma względami. Spekulacyjnie może się da zarobić ale dla mnie to poprostu kosmiczny shitcoin

Dodano po 23 minutach 30 sekundach:
Jezeli chodzi o moje inwestycje to Bitcoin Cash i MaidSafe - Jak w końcu się ruszy i odpala sieć a w niej safecoina to potencjał jest niesamowity wg mnie. Farming coinow może zawojować świat :) jak by ktoś chciał rzucic okiem i zapoznać się o co chodzi to zapraszam do zerknięcia na Wikipedię https://pl.m.wikipedia.org/wiki/MaidSafe a tu jest fajny filmikwyjasniajacy z grubsza jak działa uprzedzam, inwestycja raczej long, wykres szczególnie/btc zachęca do wejścia. Być może mamy podwójne dno
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 19 marca 2018, 00:39

benq pisze: Za to chętnie bym poznał Twoje zdanie odnośnie Zcash/Zcoin. Nie ma tego dużo na forum, a mnie przekonało chyba na tyle, żeby w to wejść.
Kolejny zawodnik z drużyny anonów. Czyli Dash i XMR i kilka mniejszych mają konkurenta.
Nie jestem w stanie określić poziomu technicznego ZEC, czy faktycznie mocno anonimowy czy nie.
Ruchy wykresowe ma faktycznie dziwne, często nie idzie jak inne ale z dużym opóźnieniem, taki chaotyczny jest.
Ogólnie coin z tej wyższej dla mnie ligi i wart gry i zakupów na dłużej (tylko kwestia odpowiedniego wejścia).
Dla mnie to jeden z topowych coinów, ale przyznaję że nie mam wiedzy jak się technicznie ma do Dasha i Xmr.
Słyszałem za to nieraz, że Dash to więcej marektingu niż realnego anona a XMR oferuje dopiero anonimowość prawdziwą.

Dodano po 2 minutach 34 sekundach:
Kluka pisze: wszyscy by chcieli czerpać zyski z emisji własnego pieniądza, dla mnie to jest chore.
Zgadzam się.
Najgorszy sort to dla mnie produkowanie przez gówno-youtuberów własnych tokenów w czym brał udział i pomagał Szczepan Bentyn, tracąc u wielu osób poważanie jakie miał wcześniej.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jakopski » poniedziałek, 19 marca 2018, 14:25

Kluka rzeczywiscie MaidSafe fajny projekt ale ciekawe jak długo bedą nad nim jezscze pracowac

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: leszek555 » wtorek, 20 marca 2018, 05:29

@Wymazywanie, jako, ze Twoje zdanie cenię sobie najbardziej z grona forumowiczów, to pozwolę zapytać bezpośrednio, co sądzisz na temat wystrzału altów w ostatnie 24h? Czy, w Twojej ocenie, można wyczuć, że mamy dołek altów i czekają nas teraz większe selektywne odbicia? Tak jak miało to miejsce np. w sierpniu 2017 roku? Nie było typowej hossy , ale można było zarobić po spadkach z czerwca i lipca.
Załadowałbym się chętnie w kilka altów niedługo i nie wiem jaką taktykę obrać, szukać idealnego dołka, czy może rozpoczać powolne skupowanie i jesteśmy już w rejonach, że cięzko będize stracić?:) JAką taktykę obierasz Ty, jeśli mozna wiedzieć?:)

Zgadzam się.
Najgorszy sort to dla mnie produkowanie przez gówno-youtuberów własnych tokenów w czym brał udział i pomagał Szczepan Bentyn, tracąc u wielu osób poważanie jakie miał wcześniej.
Nie tyle brał udział, co jest pomysłodawcą całego zamieszania i promuje tokenizację na wielu eventach, takich jak Fx ostatnio w Krakowie, zobaczymy czy ma rację.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: TSD_WWA » wtorek, 20 marca 2018, 08:52

@GoPro, czy sa jakies prognozy na temat mozliwej do osiagniecia ceny w ciagu najblizszych miesiecy? wszak chyba w tym roku ma sie duzo wydarzyc w okol UTNP co powinno spowodowac kilkukrotne wzrosty, biorac pod uwage obecny kurs i marketcap

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bitman666 » środa, 21 marca 2018, 08:53

Cześć,

co powiecie o projekcie hoard? jakieś spekulacje co do ceny po ico?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 38 gości