W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Posty: 339
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: anty » czwartek, 6 czerwca 2019, 23:17

załadowałem sie w SYS, XLM i NANO

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 7 czerwca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gregmlyn » piątek, 7 czerwca 2019, 13:43

Do Hazi "Generalnie oni wszystko sprawdzają jak ktoś scieme wali odrazu wywalaja . Wywalili Bytecoin i Bitcoin SV. Wejdz lepiej w Np.w Bittorrent , Dent , Holo , Verge" Czy w marcu to też były te same dobre projekty ? Pod koniec marca wywaliłem verge po zapoznaniu się czym naprawdę jest . Wychodziłem po 192 a ci co zostali dziasiaj mają 115 . Czy wróci na 192 ??/ Kiedy wróci? Po co takim czymś zawrać sobie głowę? Telos jest realny niszowy ale prawdziwy . Tamto to drogie ukryte scamy sprzedawane za grubą kasę nie wnoszące nic w rozwój blockchain.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 7 czerwca 2019, 15:26

@anty Też mam STR trochę od wczoraj, bo ładnie wykres /btc się wypłaszczył jakby pod impulsik w górę, ale póki co nie wychodzi. To może potrwać, Stellar jest specyficzny, ale dynamiczny. Wiele go nie kupowałem, bo może jeszcze pomielić lub spaść z powodu BTC szarpania. Od wczoraj lepiej było BTC trzymać. Podobnie ETH może być dobre, ale nie wiem czy już czy jeszcze, bo reaguje odwrotnie do BTC na Eth/Btc.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: hazi » piątek, 7 czerwca 2019, 21:18

@gregmlyn zobacz Dent 15% i juz bys zarobil

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 7 czerwca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gregmlyn » piątek, 7 czerwca 2019, 22:34

zobacz ignis . 120% do góry . W ten sposób to sobie możemy.Jeszcze jedno Bitcoin sv wywalony z binance od tego czasu wzrósł 3 krotnie. Binance rządzi?

Dodano po 5 minutach 1 sekundzie:
i jeszcze jedno . Jak to się dzieje że te super giełdy wywalają niewłaściwe coiny skore je przyjęły do siebie jako dobre projekty ?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » niedziela, 9 czerwca 2019, 13:44

Hej wszystkim, usiadłem dzisiaj do altów i chciałbym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami odnośnie niektórych z nich.

ETH/BTC

Obrazek

Komentarz:
Sytuacja na ETH/BTC. Wiele z altów ERC20 nadal pozostaje w silnej korelacji z ruchem ETH, szczególnie w stosunku do BTC, kiedy to alty ERC20 działają dosłownie jak dźwignia na ETH/BTC przez niską płynność.

AMB/BTC

Obrazek

Komentarz:
Sytuacja na AMB/BTC. Pamiętajcie jednak, że to nadal BTC jest królem i jego ruchy warunkują przeważnie zachowanie większości altów. Niemniej wykres wygląda dobrze. Ostatnio udało się wychaczyć 14% z 528 buy na 606 sell. Dzisiaj odkupiłem znowu. Trade przedstawiony po prawej stronie. R: 2.79, SL zobrazowany na rysunku.

AGI/BTC

Obrazek

Komentarz:
Jeżeli linia aktualnego impulsu wzrostowego nie zostanie przełamana, to możemy spodziewać się dalszego wzrostu na tej parze.



THETA/BTC

Obrazek

Komentarz:
Zwróćcie szczególną uwagę na powtarzający się często na wielu altach wyżej wymieniony przeze mnie pattern odbicia. Widzimy go właśnie na THETA.

MATIC/BTC

Obrazek

Komentarz:
Jak możecie zauważyć, na razie widać potencjalną rejekcję środka kanału w którym się poruszami. Jeżeli na HTF świece nie zamknął się ładnie ponad tym poziomem, to spadamy.
Ktoś chętny na jakieś inne analizy altów? Szlifuję AT, z chęcią porobię.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » niedziela, 9 czerwca 2019, 13:57

stokarz pisze: czwartek, 30 maja 2019, 18:36aktualnie pracuje nad ETH oraz jego najbliższą aktualizacją - CASPERem.

Jednym z najciekawszych projektów w przeciwieństwie do raportowanego niedawno LISK jest IOST, fajnie byłoby go spopularyzować, co o nim sadzisz? Z tego co widzę to jest taki EOS/TRON tyle że dla odmiany realnie zdecentralizowany, są już pierwsze aplikacje na tę sieć. Osobiscie trochę się już pobawiłem tą siecią

Jeśli ktoś hodluje liska to jest obecnie szansa na przesiadkę na iost-a który m.zd. lepiej się rozwinie w dłuższym terminie.

takiego typu newsy sie przewijaja w wypadku IOST-a:
.
---

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 28 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Macieja » niedziela, 9 czerwca 2019, 14:06

stokarz pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 13:44Ktoś chętny na jakieś inne analizy altów? Szlifuję AT, z chęcią porobię.


Z chęcią zobaczyłbym Twoją analizę STR i XLM. Myslę, że warto. Swoją drogą @stokarz dobra robota :D

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » niedziela, 9 czerwca 2019, 14:18

@Macieja przecież analizę xlm Stokarz udostepnił z ostrzeżeniem o centralizacji. natomiast ten drugi projekt to śmieć z obrotem 2$ na dobę, notowany na jedynej egzotycznej giełdzie... pewnie chodzi o STRAT
---

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 28 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Macieja » niedziela, 9 czerwca 2019, 14:23

koparki pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 14:18@Macieja przecież analizę xlm Stokarz udostepnił z ostrzeżeniem o centralizacji. natomiast ten drugi projekt to śmieć z obrotem 2$ na dobę, notowany na jedynej egzotycznej giełdzie


Dzięki @koparki Twoja wypowiedź trafia w punkt :D szczerze mówiąc liczyłem się z takim komentarzem i wcale mnie on nie dziwi, co na to @Stokarz?

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Batler » niedziela, 9 czerwca 2019, 16:53

@stokarz ja bym poprosił ZIL, TAEL, QKC, KEY (selfkey).
Z góry dzięki :)

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gofer » poniedziałek, 10 czerwca 2019, 12:12

Obrazek

Wchodzić w Celera? Co myślicie? Pytanie do ogarniających kreski :)

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: japu » poniedziałek, 10 czerwca 2019, 15:16

gofer pisze: poniedziałek, 10 czerwca 2019, 12:12Wchodzić w Celera?
To pewnie zalezy na jaki profit liczysz. Pomijajac w ogole sytuacje z BTC/USD, ktora moze zanegowac kazdy scenariusz na altach, to patrzac na podany przez Ciebie wykres hm... to moze czas, zeby przetestowac niebieska linie krotkoteminowego trendu? :)

Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Fridaytrader » poniedziałek, 10 czerwca 2019, 16:25

Spośród altów, które w zasadzie nie odkleiły się jeszcze zbytnio od tegorocznego dna w odniesieniu do pary z BTC ciekawie wygląda AION.

Na ten moment dno absolutne z Binance to 2160 satoshi, kiedy kurs w momencie pisania tego posta oscyluje gdzieś w okolicach 2400. AION zdążył już zaliczyć jeden rajd powyżej 3000 satoshi w ostatnich tygodniach, ale jak widać aktualnie prawie cały wzrost został zniwelowany.

W projekcie podoba mi się nacisk na transparentność choćby poprzez publikowanie co kwartał danych dotyczących ich sytuacji finansowej. Nie jest to może główny czynnik, dzięki któremu się nim zainteresowałem, ale na pewno coś co w jakiś sposób wyróżnia tą monetę w porównaniu do większości kryptowalut.

W II połowie roku 2018 kurs potrafił skoczyć z 4440 satoshi do 10500 podczas jesiennego odreagowania. Do swojego ATH vs. USD ma dystans blisko 6000%. Jest co nadrabiać i w przeszłości mniejsze bądź większe odreagowania nadchodziły.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Eth » czwartek, 13 czerwca 2019, 19:07

Ktoś chętny na jakieś inne analizy altów? Szlifuję AT, z chęcią porobię.
Ja bym poprosił OMG, jeżeli znajdziesz czas ;)

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: hazi » sobota, 15 czerwca 2019, 10:00

Zobaczcie token UBEX cos tam sie dzieje

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: The Real McCoin » sobota, 15 czerwca 2019, 12:22

Myślałem, że ten projekt już umarł:
CredaCash is launching on June 15. A total of 200 million units of currency will be awarded to miners in the first month. Anyone can mine CredaCash—the software for mining will be released June 14, and no special hardware is required. The currency and blockchain will be fully launched and operational in July, after the initial currency mining.

80% of the initial currency will be donated to a non-profit Foundation. To support ongoing development, a pre-sale of this currency will begin sometime in the near future, possibly as soon as August.
https://credacash.com/

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: hazi » sobota, 15 czerwca 2019, 18:32

ale wystrzelił Po.et (POE) zeby miec tylko dojscie kiedy sa takie pompy kurde gol jest. I Już sprzedaja zorganizowana akcja jak nic. Zeby wydymac czesc :)

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Dix22 » niedziela, 16 czerwca 2019, 01:51

VNX i PHB. Ktoś siedzi w tym?

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » niedziela, 16 czerwca 2019, 06:41

SC wydaje się okazją w relacji do btc, choć ma wyjść wysokobudżetowa konkurencja filecoin.
SIA niestety bardzo upierdliwe w użyciu , Storj+filezilla przy SIA to jak noc i dzień. No i te dziwne machlojki z wyłącznościa na ASIC Obelisk. Ale jako wewnętrzna warstwa SIA sprawuje się fajnie, istnieje w sieci stronka-chmura na zasadzie promocji sieci SIA gdzie za free można wrzucać pliki do przechowania.
IOST , NANO... fajne projekty znacznie lepsze niz ETH i BTC a jak bardzo niedocenione ;) tak bywa. Pewnie 80-90% nawet użytkowników tego forum nie wie jak bardzo te projekty wyprzedzają technologicznie swoje modne i dominujące obecnie pierwowzory tworzone w 2009r i z 2013r.
Jak bitek będzie w większej korekcie to wydaje sie że kapitał przeniesie się na inne ciekawe projekty ... moze tak byc ale nie musi , kiedys tak bywało.

GRIN ładny wzrost i wszedł w pierwszą setkę na CMC, też nieporównywalnie lepsza technologia niż btc+LN
---

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości