W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » czwartek, 28 lutego 2019, 14:54

@fusywszklanejkuli

Nie wymieniłem NANO, gdyż w kategorii "szybkich coinów" IMO docelowo przegra z Digibyte. Digibyte obecnie jest wolniejszy, ale przyspiesza co dwa lata. Nano chyba nawet nie jest na blockchainie (poprawcie mnie jeśli się mylę) i ma unlimitted supply. Do tego bardzo dużo bagholderów którzy będą hamować wzrost, Digibyte oczywiście też ma bagholderów ale przeszło mniejszy krach i miało mniejszy hype.

ZIL może nie wyjść z cienia, podobnie jak NULS, ale wolę postawić na nowsze, mniej skażone "zawodem inwestorów" prodżekty, z większą szansą na hajp. :)

a skoro o ZIL mowa:

Obrazek

liczę na zakup ok. 410-420 sat i sprzedaż za ~500 w moim ulubionym klinie ;)

docelowo 350 sat to zarówno zasięg wyjścia z ABW, jak i silny support... jak i double bottom. Idealne miejsce, by kupić i potrzymać imo.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CRXEE8 » czwartek, 28 lutego 2019, 15:30

BitJanusz pisze: czwartek, 28 lutego 2019, 14:54Nie wymieniłem NANO, gdyż w kategorii "szybkich coinów" IMO docelowo przegra z Digibyte. Digibyte obecnie jest wolniejszy, ale przyspiesza co dwa lata. Nano chyba nawet nie jest na blockchainie (poprawcie mnie jeśli się mylę) i ma unlimitted supply.

a skąd wziąłeś info, że NANO ma unlimited supply?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » czwartek, 28 lutego 2019, 15:42

@CRXEE8

echh tak to jest jak się pisze coś z pamięci :) Sprawdzilem i NANO oczywiście ma skończony supply. Jeśli napisałem jeszcze jakąś głupotę, to poprawcie plz. Śledzę jednocześnie dziesiątki krypto i czasem mi się pomiesza :(
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 12 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Killer7989 » czwartek, 28 lutego 2019, 16:13

o ABBC Coin dopiero zaczyna sie robić głosno w sieci, wiec jest szansa by zarobić ;-) Blokowała ich ta "sprawa" w sadzie, ale wczoraj się zakonczylo pozytywnie dla Alibaby ;)

Jutro wyciśnie 1$ za sztukę, zobaczycie 8-)

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 18 marca 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: NuncjuszApostolski » czwartek, 28 lutego 2019, 19:25

BitJanusz pisze: czwartek, 28 lutego 2019, 14:54 Nie wymieniłem NANO, gdyż w kategorii "szybkich coinów" IMO docelowo przegra z Digibyte. Digibyte obecnie jest wolniejszy, ale przyspiesza co dwa lata.
Tak patrząc po moim ulubionym wskaźniku (ilości commitów), to średnio się przykładają ostatnio.

DigiByte: https://coinpaprika.com/coin/dgb-digiby ... e-progress

VS

Zilliqa: https://coinpaprika.com/coin/zil-zilliq ... e-progress
Nano: https://coinpaprika.com/coin/nano-nano/#!code-progress
Cardano: https://coinpaprika.com/coin/ada-cardan ... e-progress

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » piątek, 1 marca 2019, 18:40

FUEL na binance - w dobrej cenie. Da się na nim zarobić
Poniżej 200 sprzedaje - strata
Theta - sprzedaje za 3900 kupuje za 3600. Liczę na 4400-4600 w przyszłym tygodniu.
juz teraz x2,5 od mojego wpisu tutaj.

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » piątek, 1 marca 2019, 20:39

Obstawiam na mana(decentraland) podjazd pod 1400.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RuckenFetard » piątek, 1 marca 2019, 21:03

BitJanusz pisze: czwartek, 28 lutego 2019, 15:42echh tak to jest jak się pisze coś z pamięci Sprawdzilem i NANO oczywiście ma skończony supply. Jeśli napisałem jeszcze jakąś głupotę, to poprawcie plz. Śledzę jednocześnie dziesiątki krypto i czasem mi się pomiesza

Tak każda z twoich teorii o NANO to głupota i poplątanie, w dodatku to profesjonalne porównanie do digibyte jest napisane w stylu i logiki naiwnego 10latka.
Proszę zastanów się, jak chce Ci się koniecznie czymś podzielić na tym forum, bo poplątałeś totalnie wszystko oprócz tego że NANO ma bagholderów, jak każdy projekt zresztą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » piątek, 1 marca 2019, 21:20

A Ty dalej fanatycznie bronisz tego coina? Dobrze chociaż, że avatar zmieniłeś, z symbolem NANO w avatarze nie wyglądałeś obiektywnie :mrgreen:

https://www.reddit.com/r/Digibyte/comme ... e_or_nano/

takie porównanie wolisz, czy nadal zbyt dziecinne? :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RuckenFetard » piątek, 1 marca 2019, 21:22

fusywszklanejkuli pisze: czwartek, 28 lutego 2019, 14:47Nano ma swoje znaki zapytania: sposób dystrybucji i jego konsekwencje, nieciekawy rozkład siły DPoS-owych reprezentantów, brak korzyści z utrzymywania pełnego węzła, ale ewentualne problemy są odległe i mogą się ujawnić dopiero po fali fascynacji napędzającej bańkę na tym walorze.

W przypadku rozkładu reprezentantów to zauważ że ten pierwszy słupek to binance, który nie ma nawet prawa głosu (wyłączone głosowanie) , "słupek" jest taki dużo ponieważ jak widać ludzie nie nauczyli się nadal po bitgrail fail i wiele osób trzyma swoje środki na giełdzie, w przypadku wejścia na na duża giełdę ta "anomalia" powinna zaniknąć, poza tym rozkład sił reprezentantów nie jest chyba taki zły z uwagi na fakt głębokiej bessy i braku zainteresowania, rzekłbym nawet że jest dobry jak na te czasy.

Dystrybucja polegała po prostu na rozdaniu NANO za darmo poprzez klikanie faucet :) , nie idealna metoda, ale wskaż proszę lepszą jeśli taka istnieje.
Z tego powodu był też problem z dużą podażą, ale powiedzmy sobie szczerze, kto miał już sprzedać , to raczej już to zrobił .....
Dodatkowo nie wiem co gorsze, stado ludzi załadowanych w projekt, czy twórcy załadowani w projekt w którym środki (tokeny) pozyskali z reguły za darmo lub pół darmo ? Według mnie ta druga opcja jest bardziej niebezpieczna jeśli chodzi o siłę podaży.
Ostatnio zmieniony piątek, 1 marca 2019, 21:28 przez RuckenFetard, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » piątek, 1 marca 2019, 21:24

RuckenFetard pisze: piątek, 1 marca 2019, 21:22kto miał już sprzedać , to raczej już to zrobił .....
Przecież to jak mantrę powtarzają wszyscy bagholderzy i kolejne miesiące udowadniały, że nie mieli racji.

zły link wstawiłem w poście powyżej, poprawiłem.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RuckenFetard » piątek, 1 marca 2019, 21:26

BitJanusz pisze: piątek, 1 marca 2019, 21:20A Ty dalej fanatycznie bronisz tego coina? Dobrze chociaż, że avatar zmieniłeś, z symbolem NANO w avatarze nie wyglądałeś obiektywnie

https://www.reddit.com/r/Digibyte/comme ... e_or_nano/

takie porównanie wolisz, czy nadal zbyt dziecinne?

IMO docelowo przegra z Digibyte. Digibyte obecnie jest wolniejszy, ale przyspiesza co dwa lata



:shock:
Tak nawet nie będę się do tego odnosił, kto dorosły patrzy tylko na jeden film gościa (fana) załadowanego w projekt i po tym ocenia dwa projekty ? :) Zresztą jak poprawisz angielski to ten twój mentor powiedział nawet że prawie nic nie wie o NANO :)
Powodzenia w research'u :)
Digibyte ma więcej wad niż myślisz, ale Ty znalazłeś filmik i już wszystko wiesz, miłego weekendu :)
Ostatnio zmieniony piątek, 1 marca 2019, 21:34 przez RuckenFetard, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » piątek, 1 marca 2019, 21:33

Stary, zrozum - ja nie traktuje tych rzeczy osobiście :) Możesz pojechać po DGB i mi to zwisa.

Ty natomiast bardzo... osobiście traktujesz to całe NANO. Bez urazy, ale nie ma na tym rynku miejsca na sympatie i sentymenty. ;)

chętnie posłucham, jakie wady ma DGB, tak na marginesie :)

Nie mam żadnej siaty - nawet jednej, więc jestem w 100% obiektywny.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RuckenFetard » piątek, 1 marca 2019, 21:44

BitJanusz pisze: piątek, 1 marca 2019, 21:33Stary, zrozum - ja nie traktuje tych rzeczy osobiście Możesz pojechać po DGB i mi to zwisa.

Ty natomiast bardzo... osobiście traktujesz to całe NANO. Bez urazy, ale nie ma na tym rynku miejsca na sympatie i sentymenty.

chętnie posłucham, jakie wady ma DGB, tak na marginesie
"Stary zrozum", podzieliłeś się jakimś researchem z ludźmi na tym wątku, fajnie, więc pewnie chciałeś napisać coś mądrego :) ale wyszło totalnie inaczej i mógłbyś się chociaż wziąć to na siebie.
Jak już atakujesz personalnie, tak mam w tej chwili około 12 projektów, będe też dokupywał, nie jestem z żadnym z nich związany emocjonalnie, jedne mi się podobają bardziej, inne mniej, ale nie podoba mi się przyzwolenie na pisanie bezkarnie totalnych bzdur, trochę to takie Januszowanie, znam sie na wszystkim i wszytko wiem to sobie poopowiadam, często czytają Cię ludzie którzy wiedzą jeszcze mniej, bądź trochę dopowiedziany za swoje mądrości.
Ten wątek zawiera w większości jakieś fakty, więc go nie psuj, tylko o to proszę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » piątek, 1 marca 2019, 21:46

RuckenFetard pisze: piątek, 1 marca 2019, 21:44ale wyszło totalnie inaczej i mógłbyś się chociaż wziąć to na siebie.
BitJanusz pisze: czwartek, 28 lutego 2019, 08:33Niestety, jestem bardziej spekulantem, niż inwestorem, a moja wiedza techniczna jest delikatnie mówiąc taka sobie, do czego się szczerze przyznaję :)
:roll:

temat jest "w jakie waluty inwestujecie", a nie "podziel się swą wiedzą o technikaliach", prawda? ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RuckenFetard » piątek, 1 marca 2019, 21:50

BitJanusz pisze: piątek, 1 marca 2019, 21:46Niestety, jestem bardziej spekulantem, niż inwestorem, a moja wiedza techniczna jest delikatnie mówiąc taka sobie, do czego się szczerze przyznaję
Muszę Cię bardzo rozczarować, dobrzy spekulanci doskonale znają aktywa na których spekulują, przykro mi. Nie potrzebujesz być programistą czy matematykiem, aby zdobyć jakąś wiedzę o danym projekcie, naprawdę. Nie ma co się w taki sposób tłumaczyć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » piątek, 1 marca 2019, 21:56

@RuckenFetard

Doprawdy? wiesz, ja np. nie wiem, co ten Loom robi, prawdę mówiąc. Ale sprzedałem top co do 1 satoshi, a dowód masz, bo wrzuciłem target i wykres, gdy Loom kosztował 1200 sat. W tym wątku, parę stron wcześniej. Do niczego mi ta wiedza nie była potrzebna. Odkupiłem go też za 1271 sat chyba a bottom był 1260 chyba... mogę dać screena z Binance na potwierdzenie.

Jestem obecnie np. +33% up na pozycji na Ravencoin. Wiem o nim tyle, że to coś jak Funfair i chodzi o kasyna. Tylko tyle.

Nie piszę tego, by się przechwalać, po prostu niezbyt mi Twoje twierdzenie pasuje do rzeczywistości, w której gram? Może miałeś na myśli spekulację w dłuższym okresie, niż ruchy kilkudniowe?

Moim zdaniem kluczowa jest jedynie wiedza o tym, czy dany coin nie przejawia cech scamu, typu bitconnect (chociaż takie coiny raczej nie trafiają na Binance), albo czy nie jest porzucony/czy team nie robi podejrzanych ruchów, bo wtedy delisting z Binance (np. Substratum).

Pozdrawiam, miłego wieczoru :)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kirucha2 » piątek, 1 marca 2019, 22:55

hahaha BitJanusz złapał runa troche zarobil i patrzcie jaki inwestor! Proponuje zakonczyc zabawę póki jesteś na + bo z takim podejsciem bedzie 0. I tak oczywiscie nie posłuchasz bo przecież zarabiasz.
Coraz wiecej Januszy wyskakuje jak to latwo w jeden dzien 5% zarobic tu i tam. Jakbym slyszała weekendowych pokerzestow na live . Hahahah identyko a po 24 leca do bankomatu hahah
Ostatnio zmieniony sobota, 2 marca 2019, 00:23 przez kirucha2, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 1 marca 2019, 23:58

@kirucha2 W czym masz problem. Że ktoś zarabia? Coś w tym egzotycznego dla Ciebie? Jak Twoje wyniki?
PS. Póki a nie puki. Szkoła podstawowa się kłania.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: makur » sobota, 2 marca 2019, 01:26

Znów STRATiS ładnie wygląda, ogólnie ma dobry setup na breakout - własnie po dwóch dniach mulenia przebil 23000sat, jezeli btc nie wywinie jakiś grubszych numerów to w najbliższych dniach powinien zrobić na spokojnie ~ 10% jak to ma w zwyczaju (TP wstepnie ustawione na 24950), moj ulubiony coin wraz z PHX do daytradingu na binance :D

nie wiem o co @kirucha2 bóldupisz :roll: obecnie wg. mnie mamy najlepszy okres od kwietnia 2018 do pomnażania btc na altach, rynek w połowie grudnia sie ładnie zresetował, btc jest w miare stabilne od tamtej pory i przy takim zestawieniu częste strzały po kilka-kilkanaście procent na wielu altach to żadne zaskoczenie, więc korzystaj póki możesz a nie narzekasz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości