W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 31 października 2018
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: cordell » poniedziałek, 21 stycznia 2019, 04:05

Hehehe o tym na forum Apollo nie wspomnieli amerykanie :) Właśnie na nocy w pracy czytałem jego historię, dobry gościu:

"30 kwietnia tego roku, w Belize, maleńkim kraju Ameryki Środkowej między Meksykiem a Gwatemalą, wydarzyły się sceny niczym z sensacyjnego filmu. Oddział policjantów i żołnierzy, w tym komandosi z oddziałów antyterrorystycznych tego kraju, przeprowadził szturm na posiadłość nad brzegiem rzeki. Po ogłoszeniu przez megafony, że policja jest tu w poszukiwaniu nielegalnej broni i narkotyków, zabito psy, zakuto w kajdanki strażników posiadłości, a młotami roztrzaskano drzwi wejściowe. W środku znaleziono 67-letniego Amerykanina, 17-letnią miejscową dziewczynę, mały arsenał broni palnej i dobrze wyposażone laboratorium chemiczne.

Amerykaninem był John McAfee, którego nazwisko jest znane milionom użytkowników Windows, jako założyciela jednej z pierwszych na świecie firm produkujących oprogramowanie ochronne. Dziś jej właścicielem jest Intel, który panu McAfee zapłacił za nią w 2011 roku ponad 7,5 miliarda dolarów. Z taką fortuną można zrobić wiele – co zrobił nasz bohater? Wybrał się do kraju, w którym głód jest codziennością, a mimo to pięknych kobiet nie brakuje.

Efekty policyjnego nalotu okazały się raczej marne. Znaleziona broń była zarejestrowana i legalnie posiadana, w laboratorium nie znaleziono żadnych narkotyków, jedynie „ziołowe środki antybakteryjne”, a 17-latka... no cóż, Belize to nie USA, seks z 17-letnimi dziewczętami nie jest tam nielegalny. Po kilkunastu godzinach w areszcie, John McAfee został w końcu wypuszczony na wolność, mimo że policja była przekonana, że coś musiała przeoczyć."


Reszta na" https://www.dobreprogramy.pl/John-McAfe ... 37256.html" bo to był dopiero początek :)
Sprzedał intelowi prawa do jego antywirusa za 7,5 miliarda dolarów. Widać jeszcze mu mało

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ptr111 » wtorek, 22 stycznia 2019, 01:45

09.01(na ok tydzień przed tym zaskakującym wystrzałem) też tu przy okazji króciutko wspomniałem o Apollo, choć zamierzałem bliżej przedstawić, ale w natłoku spraw jakoś mi to umknęło.
No nie ukrywam, że bardzo się cieszę, że jeszcze zdążyłem załadować 900k na $0.0008 tuż przed tym fajnym wzrostem :) Jestem ciekaw jak to się dalej rozwinie. Mam nadzieję że któregoś dnia nie będzie masowego dumpu np z $0.01 do 0.002, choć ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu trzyma się dość stabilnie po tak sporym i nagłym wzroście, coś jak 4 duże kroki do przodu i 1 mały do tyłu, no ale zobaczymy jak to dalej będzie. Teraz oscyluje w granicach $0.0032. Ogólnie jestem dobrej myśli i póki co trzymam - w zależności od rozwoju sytuacji może do końca roku, może dłużej, no ale pożyjemy zobaczymy ;)

McAfee nie jest twórcą tego projektu, ale jest chairmanem(przewodniczącym) który dołączył do ekipy po kilku miesiącach funkcjonowania projektu na rynku, natomiast jednym z założycieli jest Steven McCullah, który współpracował m.in z Homeland Security(resort rządu odpowiedzialny za bezpieczeństwo wewnętrzne)
McAfee uważa się za gorącego zwolennika prywatności w krypto i zdecentralizowanych giełd, więc może dlatego tak chętnie dołączył do Apollo. Wg niego to najlepsze prywatne krypto, co wczoraj na twitterze ogłosił, mówiąc że rozwiązanie jakie stosuje Apollo do maskowania IP jest obecnie najlepsze na rynku. Nie wiem czy najlepsze i nie wiem czy JM nie ogłosił tego za kasę, ale myślę że poziom prywatności jaki obecnie stosuje Apollo, spokojnie plasuje się w czołówce. Ale już niezależnie od tych wszystkich kontrowersji związanych z JM, myślę że ten projekt jest wartościowy i ma jeszcze sporo miejsca na fajne wzrosty. Główne cechy to połączenie wysokiego poziomu prywatności/anonimowości, wysokiej prędkości transakcji(1-2 sek) i innych przydatnych funkcji i komponentów, jak np zdecentralizowana giełda zintegrowana z portfelem, którą wkrótce wydadzą. To tak ogólnikowo, na ich stronie jest wiele więcej szczegółów, także co miłe - po polsku, włącznie z whitepaperem. Co mnie też pozytywnie zaskoczyło, mapę realizują terminowo, bez żadnych opóźnień. Jak obiecali wydać Hermesa(protokół na którym APL funkcjonuje, w którym prędkość transferu to 2 sek) tak w terminie wydali. Poza tym sprawdziłem i rzeczywiście jest jak deklarują - wysłałem coiny z giełdy do apollowego sieciowego portfela i rzeczywiście doszły prawie natychmiastowo. Fajnie też, że mają spore ambicje co do ekspansji projektu, m. in w postaci możliwości nabycia APL poprzez sieć bankomatów. Dziś ich dyrektor do spraw biznesu nieoficjalnie poinformował na telegramie, że wkrótce oficjalnie ogłoszą iż będzie możliwość nabycia APL w 171000 punktów sprzedaży w 53 krajach na 6 kontynentach, poprzez sieć nowych partnerstw. Dużym plusem jest też to, że projekt ma za sobą mocno wspierającą, dość sporą społeczność i silny marketing(m.in regularne promowanie na yt, niedawne artykuły w Forbes i Reuters, wywiady z Fox, wkrótce wywiad z Nasdaq). Planują też do końca roku być na 20 topowych giełdach. No ale czas pokaże, co z tego wszystkiego wyniknie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CRXEE8 » wtorek, 22 stycznia 2019, 05:06

RuckenFetard pisze: poniedziałek, 21 stycznia 2019, 01:37Chyba umknął Ci fakt że JOHN MCAFEE to jednej z największych "pompiarzy" w historii crypto w dodatku krętacz, którego można było wynająć jako naganiacza, nawet na scamy.
święta prawda
zobacz na przykładzie tweet z 14 maja


następny

zobacz co się potem działo
https://coinmarketcap.com/currencies/doc-com-token/
https://coinmarketcap.com/currencies/bezop/
https://coinmarketcap.com/currencies/sa ... ange-coin/

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » środa, 23 stycznia 2019, 21:57

Od kilku dni można handlować NEX (Neon Exchange) - https://nash.io/

https://www.tokok.com/market?symbol=NXT_ETH

----
Na Binance IOST warte uwagi.
MTL tradycyjnie kupujemy w granicach 0.0000610-630 sprzedajemy ok 700

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » środa, 23 stycznia 2019, 23:23

No właśnie co z tym IOST? Gdzieś parę osób o tym przebąkiwało, jest chyba w dobrej cenie, nie wiem czy nie kupić do skarpety i trzymać na rozwój projektu?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » czwartek, 24 stycznia 2019, 11:31

W odroznieniu od 90% piszacych tu po kilkusetprocentowych wzrostach jakiejs waluty ja sprobuje poszukac sygnalow do wejscia. I wydaje sie ze byc moze niedlugo ruszy pociag o nazwie NANO, waluty ktorej raczej nie trzeba przedstawiac. Tak przyznaje sie bez bicia zainwesotwalem w nano kilka tygodni temu, przez ten czas spadki na btc nie robily wiekszego wrazenia na NANO, trzymala mniej wiecej stala wartosc co do btc (naturalnie wartosc w $ nieco spadla) ale wyglada na to ze dno /btc mamy uklepane. Sporo bedzie zalezec od BTC ale jezeli bedziemy mieli odreagowanie spadkow z 6.5k to jestem wrecz na 99% pewien ze pozycja na NANO zadziala jak spory lewar w stosunku do BTC. Nie jestem osamotniony w swoich opiniach:

https://www.tradingview.com/chart/NANOB ... d-say-YES/

https://www.tradingview.com/chart/NANOB ... -Breakout/

Czekam takze na jakies powazniejsze wybicie na ZEC ale NANO wydaje sie dawac jakies sygnaly wejscia w porownaniu przyczajonym zcashem. Z drugiej strony ta waluta nigdy nie daje sygnalow az pewnego dnia wybucha o kilkadziesiat albo nawet wiecej %
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » czwartek, 24 stycznia 2019, 13:53

IOST się przewija ciągle w informacjach i newsach, pewnie niebawem wykres będzie podobny do wykresu TRONa
---

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tomaroc » piątek, 25 stycznia 2019, 20:39

A propos TRONa - gra ktoś pod nadchodzący airdrop z nim związany ?

Więcej info:
https://launchpad.binance.com/details.html?projectId=25

Myślicie że ten event jest już w cenie TRX?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lester » sobota, 26 stycznia 2019, 11:04

tomaroc pisze: piątek, 25 stycznia 2019, 20:39Myślicie że ten event jest już w cenie TRX?

W jakimś stopniu na pewno. Podejrzewam, że w sporym - coś musiało te wzrosty spowodować. Oczywiście może jeże urosnąć, ale może też być korekta tych wzrostów po tym wydarzeniu. Moim zdaniem lepiej wejść w coś, co jeszcze nie zaliczyło wzrostów, albo dopiero zaczęło rosnąć. Teraz jest spory wybór takich krypto.

Ja planuję zainwestować na dniach we wspominane tu: Zec, Monero, Iost, Nano, ale na uwadze mam też Neo, NEM, Cardano ze względu na wykresy, tylko przyznaję, że nie wiele wiem o tych projektach. Chętnie poznam wasze opinie jak ktoś coś wie, jakieś newsy może słyszeliście?

Z walut spoza pierwszej setki mam tylko PSC na razie (buja ceną więc można zarobić kupując jak spadnie i sprzedając jak wzrośnie, ;) co też robię - tylko wolumen jest mały póki co), ale obserwuję też PHX jakby cena spadła to bym kupił, bo sprzedałem ostatnio jak mi zrobił jakieś 20 % (stwierdziłem, że zadowolę się małym zyskiem). Podejrzewam jednak, że może nie być okazji w najbliższym czasie. Chociaż po czasie może się okazać, że teraz była okazja (jak to zwykle bywa). Ktoś śledzi co tam się dzieje? Bo ja tylko wykresy i to forum (na to nawet czasu mi nie starcza) i trochę w ślepo, 'na czuja' spekuluję.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CRXEE8 » sobota, 26 stycznia 2019, 12:18

Akurat ostatnio analizowałem sobie ZEC i ostatnimi czasy wypłaszczył mu się wykres (jest niewiele wyżej niż od ostatniego lokalnego dołka dołków na rynku tj. okolice 15 grudnia 2018, gdzie np LTC jest 50% wyżej) niby daje to jakieś większe nadzieje na wzrost (oczywiście jak bitek pójdzie w górę) z drugiej strony algo Zcasha czyli Equihash jest w tych trudnych warunkach jeszcze dość opłacalne do kopania więc prawdopodobnie świeżutkie coiny tafiają na sprzedaż co ogranicza/ograniczy wzrosty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: shinya56 » sobota, 26 stycznia 2019, 13:02

Lester pisze: sobota, 26 stycznia 2019, 11:04Ja planuję zainwestować na dniach we wspominane tu: Zec, Monero, Iost, Nano
Widzicie w IOST potencjał ? Oni opierają się na Proof-of-Believability (PoB), czyli czymś innym niż reszta projektów. Pojawiają się opinie, że to nowy Ethereum.

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » sobota, 26 stycznia 2019, 13:20

MDA wygląda ciekawie, wyszło górą z trójkąta po dość długiej stabilizacji.
Ja już zakupiłem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » sobota, 26 stycznia 2019, 14:11

koparki pisze: czwartek, 24 stycznia 2019, 13:53 IOST się przewija ciągle w informacjach i newsach, pewnie niebawem wykres będzie podobny do wykresu TRONa
Albo wykres przybierze kształt fali i mamy właśnie lokalna górkę. Od kilkudziesięciu dni mamy stabilne wzrosty ale bez żadnych wystrzałów. Tu wg mnie ryzyko jest nieco większe ale nie znaczy ze nagle nie odpali. Nie wiem czy nie wolałbym coś bardziej płaskiego. SC się konsoliduje(?) i wykres wyglada ciekawie do wejścia na moje oko. Nie wiem co w projekcie bo nie śledzę mówię tylko o wykresie.

Dodano po 48 sekundach:
Ale ja jak narazie w zec i nano :mrgreen:
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RuckenFetard » sobota, 26 stycznia 2019, 15:00

Ja to widz tak. Sporo rzeczy się skonsolidowało i czeka na BTC, jak sprężyna na wystrzał. Wyprzedanie na altach w stosunku do BTC jest duże. Zwroty w stosunku do BTC mogą być nieporównywalne.
Większość to widzi, co za tym idzie można wysnuć pewien wniosek, a raczej mały problem .
Kto w takim razie będzie inwestował w bita? przecież ROI to jest najważniejsze.
Jak dla mnie opcją są Ci z największym kapitałem którzy także zapakowali się w alty, ktoś musi ostro wyciągnąć BTC do takiego poziomu, aby mógł skusić i podłączyć się kapitał uliczny i sponsorować dalszy wzrost.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Nextplease » niedziela, 27 stycznia 2019, 22:35

Ceek VR!



Obrazek

https://www.ceek.com/
https://www.ceek.io/
https://coinmarketcap.com/currencies/ceek-vr/


Czemu projekt ma potencjał?

1. Mają swój hardware.
2. Mają gotową apkę, którą można ściągnąć i używać ze sklepu Google Play i App Store.
3. Partnerstwo z Universal Music Group - przyklepane prawa do nadawania występów na żywo z ich topowymi artystami jak Katy Perry, Lady Gaga, U2, Sting Neyo i inni. Poza tym mają partnerstwo z T-Mobile, Apple itd.
4. Bardzo aktywne social media - ponad 4,5 mln fanów na FB:
https://www.facebook.com/ceekapp/
https://twitter.com/CEEK
5. Mocna ekipa.
6. Bardzo niska kapitalizacja: projekt istnieje już jakiś czas, ale w crypto weszli dopiero w czerwcu 2018.
7. Podczas ICO zebrali ponad 17 mln $. Cena podczas ICO: 0,15$ / 0,5$ (w zależności od tury). Cena obecnie: 0,0037$.

I najważniejsze: Brak dużej giełdy - same crapy.

Czemu niebawem będzie mocny wystrzał?
- Do końca stycznia (czyli raptem 4 dni) wprowadzą system Masternodów, który będzie nagradzał uczestników pasywnym dochodem w postaci tokenów.
- Do końca pierwszego kwartału 2019 zostanie wprowadzona kompletna integracja platformy z tokenami - będzie można kupować występy artystów za coiny.

By powyższe punkty miały sens, muszą udostępnić dla inwestorów handel na solidnej giełdzie...

Pamiętacie co działo się z Vibe jak wszedł na Binance? ;)

Pozdrawiam
Next
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 stycznia 2019, 09:50 przez Nextplease, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 27 stycznia 2019, 22:58

Nextplease pisze: niedziela, 27 stycznia 2019, 22:354. Bardzo aktywne social media - ponad 4,5 mln fanów na FB:
https://www.facebook.com/ceekapp/
https://twitter.com/CEEK

4.7M "fanów" na FB i brak dużej giełdy :) Tylko 45.000 na twiterze, czyli mnie niż 1% z tego co na FB , jasne jest, że kupili sobie trochę "lajków" , pytanie po co mieli by to robić, skoro taki rewelacyjny projekt :) ?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Nextplease » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 10:09

Nie znam się, więc się wypowiem:
RuckenFetard pisze: niedziela, 27 stycznia 2019, 22:584.7M "fanów" na FB i brak dużej giełdy


Firma istnieje od 2015 roku, a w crypto weszła poł roku temu w środku (a być może na początku ;)) sporej bessy. Crypto jest dla nich jedynie narzędziem, uzupełnieniem projektu pod kątem płatności, a nie sercem samym w sobie. Skupiają się na rozwijaniu firmy i wartości jaką ona daje, a nie na tworzeniu kryptowaluty. Radzili sobie doskonale przed ICO.

Jaki był sens dodawania mocnej giełdy jeśli token był bezużyteczny? Teraz będzie dla niego zastosowanie, więc i pojawia się miejsce na rozwój i w tym obszarze. I w takiej kolejności powinny firmy działać - skupiać się na rozwoju projektu - zamiast pompować kurs i zarabiać na spekulacji/manipulacji napompowanym tokenem.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RuckenFetard » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 10:55

Nextplease pisze: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 10:09Skupiają się na rozwijaniu firmy i wartości jaką ona daje, a nie na tworzeniu kryptowaluty. Radzili sobie doskonale przed ICO.
Z jakiegoś powodu widzisz tylko same zalety, są jakieś wady :) ?
Nadal czekam na odpowiedz, którą z jakiegoś powodu uniknąłeś w sprawie kupowania like'ów , czy według Ciebie to dobra strategia poważnej firmy?
Bierzesz pod uwagę że to jeden z dziesiątek podobnych średnich projektów, który walczy o przetrwanie i który postawił dofinansować się ICO?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 11:54

RuckenFetard pisze: niedziela, 27 stycznia 2019, 22:58
Nextplease pisze: niedziela, 27 stycznia 2019, 22:354. Bardzo aktywne social media - ponad 4,5 mln fanów na FB:
https://www.facebook.com/ceekapp/
https://twitter.com/CEEK

4.7M "fanów" na FB i brak dużej giełdy :) Tylko 45.000 na twiterze, czyli mnie niż 1% z tego co na FB , jasne jest, że kupili sobie trochę "lajków" , pytanie po co mieli by to robić, skoro taki rewelacyjny projekt :) ?
Dodatkowo z tego pod ostatnimi postami, które widziało tylko 44tys osób, zostało dodanych... 3 komentarze :))) Rzeczywiście bardzo aktywne media :D Z kupowaniem lajków na twiterze jest trudniej, obecnie wymagany jest bardzo często nr telefonu więc wszelkie "anonimy" są szybko blokowane.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 12:56

Nextplease pisze: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 10:09 Jaki był sens dodawania mocnej giełdy jeśli token był bezużyteczny? Teraz będzie dla niego zastosowanie, więc i pojawia się miejsce na rozwój i w tym obszarze. I
Jakie jest zastosowanie tokenu i w jaki sposób ma ono sprawić, że wartość tokenów wzrośnie?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości