W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tomaroc » piątek, 19 lutego 2021, 07:17

tomaroc pisze: sobota, 19 grudnia 2020, 17:51

Nawet jak nie wymyślą nowego harmonogramu spalania, to sama wiadomość że CZ chce spompować swojego coina jest dobra... a wiadomo że jak CZ coś chce to zwykle to dostaje :)

No wiec zgodnie z zapowiedzią. Mam nadzieje że zlecenie sprzedaży postawione wtedy z czapy nie okazało się za nisko.

Obrazek

Początkujący
Posty: 342
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 136
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: OlafCrypto » piątek, 19 lutego 2021, 10:01

DASH wystartował i jeszcze ma potencjał na co najmniej 500% - to przecież mega dobra i szybka waluta. Co o tym sądzicie?

qba
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: qba » środa, 24 lutego 2021, 10:58

Nie chce zakładać nowego tematu, więc wspomnę tutaj o mojej nowej inwestycji po ostatnich w $UFT i $PBR, gdzie realizacja zysków była całkiem hmm... sympatyczna. Wrzuciłem teraz "trochę" środków w $MCP (MyCryptoPlay). Cena obecnie około 0,15$. Potencjał, nawet do końca marca, to okolice +1$. To moje przypuszczenia ale oczywiście poparte planami jakie ma ten zespół na rozwój w najbliższych tygodniach.

Tutaj zwięzłe info dotyczące $MCP:
https://www.reddit.com/r/CryptoMoonShot ... lds_first/
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 marca 2021, 15:56 przez qba, łącznie zmieniany 5 razy.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adiqq » środa, 3 marca 2021, 11:13

Osobiście wszedłem - standardowo lekko jak na mnie w ENJ i MANA
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adiqq » poniedziałek, 8 marca 2021, 10:08

Tak samo uczyniłem w przypadku THETA,FLOW i CHZ. Już wiem, że to była dobra decyzja i mysle czy nie wejść w kolejne NTFs
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 8 marca 2021, 15:37

Ja kupuje low marketcapy tylko bo na nich najłatwiej mozna zarobić bo cena rośnie z niskich poziomów a większosc nawet nie jest na dużych giełdach. A jak wejdzie pompa. Podam wam pare do przejrzenia z erc20/bsc :

Sync Network (SYNC) - super projekt i pewnie niedługo będzie na duzych giełdach, działa i kreują chyba pierwsze na świecie bond NFT czyli krypto-finansowe NFT które można na dodatek sprzedawać na marketplace'ach NFT (ocean, rarity) ale są w trakcie robienia własnego marketplace i do tego w Q2 ma być ich własna Lending platform - będzie można pożyczać pieniądze pod zastaw tych NFT bo one są na czas i potem się uwalnia zalokowane (3mce-3lat) w nich tokeny wraz z super odsetkami duzymi. Więc czekając w międzyczasie można tym będzie handlować

Bondly
Ferrum Network (FRM)
SOTA - marketplace NFT na binance smart chain (BSC) ale do kupienia wersja erc20 na uniswapie
Insured Finance (INFI)
YF-DAI
Darwinia Network (RING)
Modefi (MOD) - agregator Oracle, patrząc na chainlinka to szkoda tego nie mieć tym bardziej że to low marketcap niedawno wystartował.
Falconswap
OIN Finance - robi stable coiny, to odpowiednik Maker ale na BSC więc miejsce na wzrosty jest duze patrząc na cene Maker'a
Benchmark (MARK)
Aleph
Bridge Mutual (BMI)
Exeedme
DOS Network
Butterfly Protocol (BFLY)
Zenfuse (ZEFU)
SnowSwap
Parachute
Shopping.io (SPI)
FYOOZ
VERASITY (VRA) - token gameingowy organizują ciągle turnieje dla graczy CS:GO w azji zyskują spora popularnosc niedawno dostali prawdziwy patent za zdecentralizowany Proof of View wchodzi na coraz to nowe giełdy.

Ja w SYNC ostro zapakowałem i już dziś mam +50% ale nie ze mną te numery trzymam dłużej to ma dopiero 22 miliony $ marketcapu :D
Reszte też mam po trochu w ramach dywersyfikacji.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: vesper188 » czwartek, 11 marca 2021, 12:29

qba pisze: środa, 24 lutego 2021, 10:58 Nie chce zakładać nowego tematu, więc wspomnę tutaj o mojej nowej inwestycji po ostatnich w $UFT i $PBR, gdzie realizacja zysków była całkiem hmm... sympatyczna. Wrzuciłem teraz "trochę" środków w $MCP (MyCryptoPlay). Cena obecnie około 0,15$. Potencjał, nawet do końca marca, to okolice +1$. To moje przypuszczenia ale oczywiście poparte planami jakie ma ten zespół na rozwój w najbliższych tygodniach.

Tutaj zwięzłe info dotyczące $MCP:
Widze, że mają jakieś opóźnienia i cena dalej trzyma 15 centów. Warto wchodzić w to jeszcze ?
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 marca 2021, 14:13 przez vesper188, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » czwartek, 11 marca 2021, 13:28

musiałeś cytować taki wielgachny post jak jest na tej samej stronie 3 posty wyżej

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: vesper188 » czwartek, 11 marca 2021, 14:14

Sorki mistrzu, pełna racja.
Przyjrzałem się i faktycznie ten Sync wyglada obiecująco załadowałem za troche.
Ogólnie myślicie, że warto uderzać w farming/staking ? Przykładowo cake daje 138 apy a przy compund to jest rzedu 300 % rocznie i poprostu sobie farmić cake

qba
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: qba » czwartek, 11 marca 2021, 15:57

Sorry, już skróciłem. Nie wiedziałem jak z tel to ogarnąć :shock:
Co do $MCP to osobiście w tym siedzę mocno. W marcu ma się sporo wydarzyć i jest duży potencjał na zysk.
Nie mam zamiaru nikogo naganiać oczywiście. DYOR.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: vesper188 » czwartek, 11 marca 2021, 17:16

Na dniach z tego co przeczytałem ma być coin na bsc, warto wchodzić teraz jeszcze w eth (te przeklęte opłąty) czy poczekać na bsc coina

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gofer » czwartek, 11 marca 2021, 17:55

Teraz to już powoli odcina się kupony a nie inwestuje.

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: qertoip » czwartek, 11 marca 2021, 19:02

"W jakie waluty teraz inwestujecie"

Bitcoin, oczywiście.

A przy okazji, moi drodzy, nie grajcie na NFT. Taka forma hazardu ma jeszcze mniej sensu niż granie na shitach. NFT są z definicji mniej płynne, bo są non-fungible.

Teraz 20 osób napisze, że wygrały i że jednak warto grać w kasynie... :D

No nic - robię tylko obchód wątków po dłuższej nieobecności.
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » czwartek, 11 marca 2021, 21:36

qertoip pisze: czwartek, 11 marca 2021, 19:02A przy okazji, moi drodzy, nie grajcie na NFT. Taka forma hazardu ma jeszcze mniej sensu niż granie na shitach. NFT są z definicji mniej płynne, bo są non-fungible.


Zdziwił byś się bo już robią jakiś projekt zapomniałem nazwy tyle ich jest, który robi NFT-eka podzielnego :DDD
Tlumacza to tym że NFT może być np wirtualna wersja jakiegoś drogiego obrazu czy innego arta wtedy jego koszt byłby np kilka milionów dolarów więc chca zrobić tak żeby właścicieli jednego NFT było wielu pewnie setki lub tysiące :D Coś ala obecne projekty z krypto z tokenizajcą nieruchomosci gdzie domy lub apartamenty są podzielne na tokeny które dają dywidende z wynajmu. Ale nie mam pojecia jak oni technicznie to chca zrobić to podzielenie nft czy raczej te tokeny małe będą jakimis tokenami do "zarządzania" tym nft na zasadzie głosowania większosci czy cos trudno powiedzieć.
Ale wracajac do nie inwestowania w NFT to dopiero się zaczyna, na twiterze widac szał NFT, gwiazdy się interesują tym, pewnie wiele rzeczy sprzedawanych przez artystów moze pojawic się w formie NFT, wcale nie zdziwiłbym się jakby rózne bajery dla fanów np zdjęcie idola np 10 sztuk wystawione zostalo przez niego na aukcje jako NFT itp itd. Ten pociąg dopiero się buduje, wiadomo nie wszystkie projekty ze 100 które się pojawiają lub pojawią zaraz się rozwinie i da zarobić czy to the moon dlatego jednak warto wyselekcjonowac te najlepsze i wejsc w kazdego po trochu a nie w 1 czy 2, bo lepiej miec 10 czy nawet 15 projektow NFT kuionych niz 1-2 które moga nie pójsc dobrze. I tak pod koniec bańki lepiej wyjsc z altów bo mzoe byc jak na poprzedniej że -90% na 2 lata potem. Ale narazie jest paliwo i jedziemy w górę póki instytucje skupują BTC, a one nie kupują na 3 miesiace cyz pół roku ale na wiele lat czesto. Więc i alty na tym zyskają, równie dobrze może być teraz 10 lat powolnych wzrostów wieczna hossa tak jak na amerkanskiej giełdzie. Stimulous ciągle są nowe i gdzieś ta kasa musi iść.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » piątek, 12 marca 2021, 13:11

A tak wygląda taki bond NFT na SYNC, ma obrazek w stylu jak obligacje :D gość napisał że 85 dni temu go dostał i był warty około 300 $ a teraz jest warty ponad 6000$ przez wzrost cen eth i sync. Za 5 dni będzie mógł go otworzyć i wypłacić tą kase bo ten bond jest na 90 dni zalockowany.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: vesper188 » piątek, 12 marca 2021, 14:44

Myślisz, że jaki to będzie miało wpływ na walute SYNC ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » sobota, 13 marca 2021, 16:36

Każdy stworzony Sync Bond to jest zalokowanie tokenów na długi czas (3mce- do chyba max 3 lat), im więcej bondów tym mniej Sync w obiegu więc potencjał na wzrost ceny jest bardzo duży.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Zeyt » sobota, 13 marca 2021, 16:39

@Rumcajs Dalej masz masternode'a na syscoinie? ;)
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 15 marca 2021, 14:02

Verasity (VRA) ma mega hype od paru dni na newsie o otrzymaniu patentu z USA za Proof of View, tak jak wspominałem wyżej o tym.
tutaj wkleje film z youtube co opowiada o wszystkim jakby ktoś chciał wiedzieć więcej, Verasity ma narazie 40 mil marketcap więc ciągle jest to low marketcap. Ja ofc mam też zapasy i czekam na lepsze ceny bede po troszku sprzedawał wraz ze wzrostami.


Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adiqq » wtorek, 16 marca 2021, 09:20

dodałem CHR, TVK i AUDIO
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Viper_2008 i 47 gości