W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » piątek, 1 grudnia 2017, 21:10

Napisałam to co przeczytałam i oglądałam... Nie zawsze muszę mieć rację, ale piszę, co czuję... :)

Na 100% była mowa o Binance, i wydaje mi się ze równiez o Bithumb.
Zatem , jesli sugerujesz jakies zrzuty, ludzie mieli okazje pozbyc się swoich tokenów, na giełdach, na które wcześniej wszedł QASH, a jest ich juz "trochę". :)

p.s. SAN tez jest godny zainteresowania, i tez ma pojawić się na Binance w nieodleglym czasie.

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Czosnek Czesio » piątek, 1 grudnia 2017, 21:47

AniaS pisze: Napisałam to co przeczytałam i oglądałam... Nie zawsze muszę mieć rację, ale piszę, co czuję... :)

Na 100% była mowa o Binance, i wydaje mi się ze równiez o Bithumb.
Zatem , jesli sugerujesz jakies zrzuty, ludzie mieli okazje pozbyc się swoich tokenów, na giełdach, na które wcześniej wszedł QASH, a jest ich juz "trochę". :)

p.s. SAN tez jest godny zainteresowania, i tez ma pojawić się na Binance w nieodleglym czasie.
San po wzrostach 650% w dwa tygodnie może byc dosyć ryzykowną inwestycją nie uważasz?

Pamiętam jak naganiałaś na etp przy 5$ a dziś mamy dwa razy mniej. Do końca roku wedle twojej przepowiedni miał być za 10 :D No ale mamy jeszcze cały grudzień...

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » piątek, 1 grudnia 2017, 22:10

Nie sądzisz, ze ETP zapowiadało się super...?
"Bańka" na ETP pękła przy okolo 6,4 $, więc chyba nie najgorzej... A pojawił się na Bitfinexie z ceną okolo 1,5 $.
Dobrze wiesz, ze rynek krypto jest w duzej mierze manipulowany, widocznie ETP "nie ma pleców"... Nadal uwazam, ze to wartościowy projekt... mimo wszystko.
SAN ze względu na małą ilość monet jest godny polecenia... zobacz sobie poza tym market cap... https://coinmarketcap.com/currencies/santiment/#markets Pooglądaj także analizy w necie, jeśli chodzi o cenę... Ponadto wiele osób mówi, ze to wartościowy projekt. SAN długo stał w miejscu / miał niewielkie wzrosty, więc obecne wzrosty nie są dla mnie żadnym zaskoczeniem...
Nie zamierzam Cię jednak do niczego przekonywać, bo "nie przekonuje się nieprzekonanych"... :)
p.s. SAN ostatnio miał duze wzrosty? przecież była korekta... Poza tym nie żartuj, proszę. :)
A jakie wzrosty ma np. DASH? pamiętam jak w grudniu zeszłego roku kupowałam go za niecałe 10$, a teraz kosztuje prawie 800$...i tez kupowanie DASH aktualnie będziesz potępiał? :)
Ostatnio zmieniony piątek, 1 grudnia 2017, 22:49 przez AniaS, łącznie zmieniany 1 raz.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » piątek, 1 grudnia 2017, 22:37

MinningClub pisze:
Karolak pisze: @mining club, z takim volumenem na poziomie 1400$ to sam twoj post moze nabic taka cene. Jak dla mnie bez sensu.
Dla Ciebie bez sensu inny zainwestuje i wyciągnie kilka razy więcej. (a patrząc po komentarzach na priv sporo osób z tego forum już zarobiło)
Informacje tutaj publikuje zwykle do 12h przed dużym wzrostem. Następnie informacja trafia ta do ok 100tys osób i to one nakręcają cenę.
Wybór waluty podyktowany jest jakimś konkretnym wielkim zdarzeniem. Wcześniej ok 200 osób ją starannie wyszukuje.
Pamiętaj że zwykle są to wzrosty po kilkaset procent.
Dobra, załóżmy że w to wejdę i kupię za 0,5 bitcoina FOR i wystawię sell ordery dwa razy drożej. To kto to kupi ode mnie przy takim obrocie na prawie nieznanej giełdzie? Nie wiem, może czegoś nie zauważam, ale dla mnie to zwykłe p&d w mikro skali i te 200 osób zrzuca swoje bagi na tych co dowiadują się z forum. Możesz mnie wyprowadzić z błędu, jeśli uważasz inaczej.

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: likidis » piątek, 1 grudnia 2017, 23:10

Jak patrzę na wykres NXT przez TD to:
- na 1D już dawno przekroczona 9 (22 listopada i kurs dalej szybuje), RSI 76
- na 4H mamy 5, RSI 63
- na 3H mamy 9 (za 2h się zamyka), RSI 64
- na 2H mamy przekroczoną 9 (od godziny 9 przekroczona), RSI 67
- na 1H mamy 3, RSI dopiero zbliża się do 70, linie MACD zaczynają iść poziomo

Chyba powinna być już jakaś korekta, ale kurs za bardzo o tym nie myśli jak widać.

Teraz jak się przyjrzałem to widzę coś takiego, czy pasuje to? Nie bardzo ogarniam skale Fibo więc proszę nie krzyczcie za bardzo.
https://www.tradingview.com/x/FHLaTudb/
btw jaki wg zasad jest zasięg 5 fali ? Bo nigdzie nie mogę tego znaleźć na internetach.... @Fibo pomożesz? Ty jesteś miszczem jeśli chodzi o rozpisywanie fal (i ofkoz z góry dziękuję za pomoc).
Ostatnio zmieniony piątek, 1 grudnia 2017, 23:52 przez likidis, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Czosnek Czesio » piątek, 1 grudnia 2017, 23:26

Jak coś zaczyna rosnąć to zawsze "zapowiada się super" ludzie wywlekają na wierzch wszystko co dobre, a o negatywach sie zapomina. Co z tego że sie pojawil na bitfinexie za 1,5? skoro dziś jest 2,5 a ty naganiałaś kiedy był za +5dolarów?

Wchodzenie w san na daną chwile to ostra jazda, jak ktoś lubi to czemu nie :D Stosunek ryzyka do potencjalnych zysków nie jest zbyt korzystny. Czemu nie pisałaś o san kiedy był za 20centów? Tylko jak jest za 1,7 dolara? Bo urosło więc urośnie dalej "świetny projekt" :D

Nie rozśmieszaj ludzi z forum przykładem dasha który urósł z 10dolarów na 800 w ciągu roku. Nie urósł dash tylko altcoiny o 10 20 a inne 100 razy pomnożyły swoje w wartości z grudnia głównie kiedy zapchała się sieć na bitcoinie

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » sobota, 2 grudnia 2017, 00:14

Widzę, ze masz bardzo duże doświadczenie w BTC i kryptowalutach (rejestracja 11-go listopada tego roku)...
Moje doświadczenie wynosi tylko 7 lat, ku ścislości... Oczywiscie wiem ,ze tacy jak Ty są pierwsi do pouczania... :)
Dla Twojej świadomości, dostałam kilka prywatnych wiadomości tutaj na forum z podziękowaniami , że zasugerowałam, ze ETP to dobra inwestycja, bo była to super inwestycja w swoim czasie... Niektórzy wiedzieli,kiedy "wyjść"...
Poza tym myślę, ze każdy ma swój rozum...
Ja pisałam juz na poziomie okolo 2,5 $, ze warto wejść w ETP, a doszedł do okolo 6,4$... Zatem to i tak chyba niezły wynik...
Nie pisz za ludzi (a jedynie w swoim imieniu), bo to nie fair w stosunku do innych ludzi. :)
SAN wiele miesięcy temu kosztowal 0,20 $, nie tak dawno temu przez max. 2 dni tez tyle kosztował, ale jak widać nie wiesz kompletnie z jakiego powodu i nie wiesz o co chodzi (Wymazywanie o tym pisał). Oczywiście nadal uważam, ze SAN jest cały czas warty uwagi (sama też go posiadam).
p.s. Masz nick bardzo przyjemny, adekwatny do swojej aparycji "Czosnek"... :)))))))))
Ostatnio zmieniony sobota, 2 grudnia 2017, 00:49 przez AniaS, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jeff » sobota, 2 grudnia 2017, 00:44

@AniaS nie denerwuj sie.

Jezeli zdecydowalas sie napisac post, od tego jest forum zeby kazdy mogl go ocenic.

@Czosnek Czesio ma duzo racji. Kupuj jak leje sie krew, sprzedawaj jak wszyscy kupuja.

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Czosnek Czesio » sobota, 2 grudnia 2017, 01:13

Jak ma sie twoje doświadczenie kiedy pleciesz bzdury SAN przez dwa miesiące wrzesień-połowa listopada (wg ciebie to jest "wiele miesięcy temu") bujał się na ~0,25. Wtedy był moment na kupno, a nie kiedy jest 6razy wyżej.
Inwestycja w ten walor po takich wzrostach jak pisałem to duże ryzyko każdy podejmuje je sam na podstawie własnych analiz. Zwróciłem ci uwage bo polecasz forumowiczom wsiadanie w pociąg który dawno odjechał a na sensowne argumenty wyciągasz date rejestracji :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » sobota, 2 grudnia 2017, 01:15

Ja wyszedlem z reszty zec i dokupilem omg i nieco pay. Czuje ze w tym miesiacu Omise po tym flash crashu na fiexie moze miec atak na ath. Z tego co zaobserwowalem czesto tak sie dzieje. Ostatni przylkad: SAN. Wtedy tez mnie kusilo zeby w to wejsc ale potem zapomnialem ;( teraz juz czas zniw. Z omg moze byc podobnie, no moze nie tak spektakularnie ze wzgledu na cap ale mysle ze ath mozemy zaatakowac. Dodatkowo to naprawde dobry projekt do trzymania w long. A co do tenx (pay) uwazam ze jest mocno niedowartosciowany i tez licze na spore wzrosty. Dobry team, powazna firma w Singapurze, fajny projekt, czego chciec wiecej.. (karte juz zamowilem) ;)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » sobota, 2 grudnia 2017, 01:30

SAN spokojnie powinien dojść jeszcze do 2.14$ w tym roku (i tak mowią te mniej optymistyczne analizy), nno ale zobaczymy...i wtedy wyciągniemy wnioski, kto miał rację... Pisałam o nim dziś ,gdy kosztował ok.1,5$...

p.s. oczywiście wiele zależy od BTC, i to chyba wszyscy wiemy...

p.s.2 zanim w coś zainwestuję czytam godzinami o projekcie i o fundamentach (z wielu źródeł), moje inwestycje nigdy nie są pochopne...
Ostatnio zmieniony sobota, 2 grudnia 2017, 02:20 przez AniaS, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tastaj » sobota, 2 grudnia 2017, 02:12

@Kluka ile czekasz już na kartę Tenx? dostałeś info o produkcji czy czekasz w kolejce? Ja ponad 2 tygodnie i cisza. Chociaż gdzieś czytałem, że niektórzy jak dostawali info, karty mieli już w skrzynkach...

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RuckenFetard » sobota, 2 grudnia 2017, 03:03

Kluka pisze:Ja wyszedlem z reszty zec i dokupilem omg i nieco pay. Czuje ze w tym miesiacu Omise po tym flash crashu na fiexie moze miec atak na ath.
Zrobiłem właśnie to samo , dołożyłem do tego zestawu do tego jeszcze QUTUM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jeff » sobota, 2 grudnia 2017, 03:50

@RuckenFetard,
Wiesz moze dlaczego QTUM tak spadl?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 2 grudnia 2017, 03:52

AniaS pisze:San
AniaS pisze:San
AniaS pisze:San
AniaS pisze: SAN wiele miesięcy temu kosztowal 0,20 $, nie tak dawno temu przez max. 2 dni tez tyle kosztował, ale jak widać nie wiesz kompletnie z jakiego powodu i nie wiesz o co chodzi (Wymazywanie o tym pisał).
Nawet nie próbuj się powoływać na mnie jak piszesz o San.
To co robisz to BEZCZELNE reklamowanie swojej pozycji na pompie.

Ja owszem o San sporo pisałem, byłem dość blisko związany z projektem i totalnie nieśmiało poinformowałem o presale San na forum w lutym 2017. Cena presale była koło 0.0077$. Nie pomyliłem zer. Nieliczne osoby w to zainwestowały. Potężny zysk (3000-5000%) dało samo trzymanie do ceny ico, którego nie dało się pominąć bo coiny jeszcze nie były wyemitowane (presale było kilka ms wcześniej).

Miałem znaczący wpływ przy ustalaniu warunków ICO, tak by obietnice co do inwestorów presale zostały spełnione. Bo były różne problemy, że to tak duży zysk i chciano to bojkotować. Nie było to łatwe, ale udało się przekonać Deva, by nie ulegał presji niedotrzymywania warunków, bo doprowadziły one do potężnego zysku early adopterów.

Przestrzegałem wyraźnie przed zakupem w cenie ICO ze względu na presale. W sumie nawet do presale nie zachęcałem bardzo, i bardzo skromnie do tego podszedłem a wyszedł kosmos, przez bańkę ETH i BTC.

Nie jestem absolutnie w stanie pojąć jak możesz reklamować pompę na San teraz w ten sposób, ale nie dziw się zdrowej reakcji @Czosnek Czesio, i nie powołuj się na moje jakiekolwiek słowa co do San, bo te fundamenty o których pleciesz teraz (projekt to btw raczej wydmuszka), jakoś Cie nie interesowały podczas presale, podczas ICO i potem, a po prostu weszłaś w pompkę w jej trakcie i próbujesz zareklamować ją na forum. Jest to wątpliwe moralnie, jeśli nie argumentujesz NICZYM konkretnym swoich zakrzykiwań, że to wzrośnie. Dużo osób po prostu chwali co już kupiło, bo sądzi, że pomoże w jakiś sposób wzrostowi.
AniaS pisze: p.s.2 zanim w coś zainwestuję czytam godzinami o projekcie i o fundamentach (z wielu źródeł), moje inwestycje nigdy nie są pochopne...
Gdybyś była taka profesjonalna, to w rzeczy typu San wchodziłabyś znacznie wcześniej. Czytałabyś godzinami o San i była wczesnym inwestorem. Fundamenty San w formie niezrealizowanych planów były miażdżąco lepsze niż jak przyszedł czas na realizację. Typowy efekt ICO, na papierze fajne, realizacja słaba, powolna, nieciekawa.

Masz zwykły zakup na pompie, na szczęście dla Ciebie ona idzie dalej i to jest absolutnie OK, ale nie wciskaj kitów jakie to nie smart money oparte na fundamentach ten Twój zakup i jak to nie poleci na pewniaka dalej - bo zwyczajnie są tu ludzie myślący i w mig wyłapują że to śpiewki...

...miłej,

ale słabej naganiaczki.
Ostatnio zmieniony sobota, 2 grudnia 2017, 13:29 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » sobota, 2 grudnia 2017, 05:56

Znajdź sobie swój post na temat SAN, jak wszystkie ceny spadały (oczywiscie podczas spadku BTC) i cena SAN ostatnimi czasy "z hukiem" z ceny ok.0,40$ spadła od razu na ponad 1 dzień na 0,20$...
Oczywiśćie, ze kupowałam go juz za okolo 0,20 $ (i w między czasie zdązyłam sprzedać).

Dostałam tez 1000 SAN w prezencie od przesypatycznego Black z forum "na szczęście", gdy był po 0.20$.
Sama tez wysłałam kilku osobom z forum bezinteresowanie z sympatii jakieś coiny, typu ETC, DASH, LTC, BTC.
Dla Ciebie to pewnie totalna abstrakcja (i dla wielu osób) podzielić się z kimś kogo lubisz? O altruizm na pewno Cię nie posądzam...

To Ty jesteś bezczelny, bo każdemu przypisujesz złe intencje...

"Na pewniaka" nic nie poleci wyżej, mozna tylko mieć przypuszczenia... W świecie krypto, jeśli ktoś mówi, ze coś jest pewne na 100% to jest co najmniej niepoważny , ewentualnie jest hurra optymistą...
My wszyscy w świecie krypto jesteśmy hazardzistami...w mniejszym lub większym stopniu.

Ja nikogo do niczego nie nawawiam, bo kazdy ma swoj rozum.
Jestem zwyczajną entuzjastką krypto, które posiadam i może lubię dzielić się swoim entuzjazmem.

Jeśli cena danego coina wzrośnie mniej więcej x 10 (EOS w ostatnim miesiącu) to jest ok, a na SAN jest juz pompa (bo wzrosl z okolo 0,40$ na 1,60 $ po drodze z korektą na okolo 1.10$) ? Bardzo interesujące... Oczywiście, jeśli o EOS chodzi to też myślę, ze dojdzie do 5$ bez problemu w tym roku i tak mówią wszelakie prognozy.
Ostatnio tez z pełnym przekonaniem pisałeś ,ze będzie długo trwająca bessa na BTC (gdy BTC doszedl do 11,500$) i chyba się jednak "trochę" pomyliles...? Wprowadziłeś ludzi w błąd i duzo ludzi straciło przez Ciebie niemałe pieniądze (kilka komentarzy widziałam w wątku o BTC bardzo "entuzjastycznych" na Twój temat).
Pisałam delikatnie , ze mam przeciwne zdanie do Twojego w powyzszym temacie i nie pomylilam się...
Nigdy jednak nikogo nie przeprosiles za swoje śmiałe nietrafione prognozy, za to krytyka innych osob i ich zdania przychodzi Ci z niezwykłą łatwością... Zatem, odrobina samokrytycyzmu... i nie odpisuj juz (jesli masz odbrobinę godności), bo nie jest dla mnie zadną przyjemnością prowadzenie z Tobą takich "konstruktywnych" dyskusji i zbyt cenny jest mój czas, by go Tobie poświęcać.

p.s. W SAN jest zupełnie nowa osoba zarządzająca (Dorjee Sun, COO), ale zapewne o tym nie wiesz ...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » sobota, 2 grudnia 2017, 09:24

@Tastaj, a no czekam juz ze 3 dni ;) @Wymazywanie, kobiety... ja nie wiem do dzis o co mojej kilka dni temu chodzilo ;)
@AniaS, projekt moze byc super ale po takich zwrostach wchodzenie to mega ryzyko nawet jakby mial urosnac jeszcze kilkadzesiat %. Taka inwestycja to Najprostrza droga do strat

Dodano po 26 minutach 8 sekundach:
:shock: no i OMG o ktorym pisalem kilka posow wczesniej ruszylo z rana z kopyta, ciekawe czy to juz teraz... :mrgreen:
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KryptoBanita » sobota, 2 grudnia 2017, 10:39

Kluka pisze: moze byc super ale po takich zwrostach wchodzenie to mega ryzyko nawet jakby mial urosnac jeszcze kilkadzesiat %
Śmialiśmy się na spółkę z żoną - Kluka wie jak rozmawiać z kobietami, nie to co ten Wymazywanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » sobota, 2 grudnia 2017, 11:13

@KryptoBanita, no ryzyko, moze peknac i co zrobisz, potem bedziesz zalowal ;) no chyba ze bedziesz trzymal potem to w long liczony w latach to moze dac ci jeszcze wiele radosci :lol: ja bym nie wchodzil chodz wyglada pieknie... :mrgreen: z inwestycji dlugoterminowych mi moje 2 longi wystarcza ;) Ps. Nic mi nie peklo jak je zakladalem :p

Dodano po 18 minutach 57 sekundach:
Najgorzej jak wieczorem wchodzisz, pozycja wydaje Ci sie atrakcyjna a rano gdy emocje opadna patrzysz jak ty mogles w to wejsc ;) hehe

Dodano po 20 sekundach:
Zboczuszki :lol:
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » sobota, 2 grudnia 2017, 13:26

Nie napisałam, ze SAN to super projekt, a jedynie, ze jest godny zainteresowania. :)

W kazdym razie sama jestem w posiadaniu SAN i nie sprzedam ponizej okolo 5$ i mam cichą nadzieję, ze jeszcze taką cenę zobaczymy w tym roku.

Na początku tego roku pisałam, ze DASH będzie kosztował 1000$ pod koniec roku, i nie muszę nawet pisać z jaką reakcją spotkałam się...:)
Wymazywanie wyśmiewał na początku tego roku nawet 100$ za DASH, to tak na marginesie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości