W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » sobota, 12 maja 2018, 19:34

@stokarz,

rozumiem. Tak myślałem że albo kopali sami na starcie zanim sie kopalnie za to zabrały albo skupili jak był tanszy na starcie.
Ale to zabranie nie odebranych z airdropu +7% to fajne rozwiązanie, przynajmniej wiadomo skąd mają kase i w ten sposob będa jak teamy z ICO dysponować częścią tokenów więc powinno im zależeć w takim razie. Gdyby te aski na kryptopi były jakieś duże jeszcze, do tego na masternoda ZOI potrzeba 25 k coinów co patrząc na aski na Cryptopii nie wydaje mi sie możliwe do kupienia bez zrobienia kilkaset % wzrostu ceny. POmijajac fakt ze jest drogi i to dla 1 osoby moglo by być i tak nie do zrobienia ale i tak raczej sie nie da kupić aż tylu. Chyba że wystawić bida dużego i liczyć że ktoś co czytał posty że to exit scam :D spanikuje i zrzuci swoje coiny z własnego masternoda żeby kase zgarnąc i iśc dalej.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » sobota, 12 maja 2018, 19:53

Opublikowałem dla was trochę dłuższą czytankę odnośnie NIX! Piszcie czy wam się podoba, aż mnie ręka boli od pisania :P

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 03#p491003

@Rumcajs no właśnie też mi się bardzo podoba te rozwiązanie z finansowaniem, dosyć mam już ICO - wydmuszek które zbierają miliony dolarów i nie wiele z tym robią, a na Main net trzeba czekać kilka lat - dlatego tak mnie ten NIX zainteresował

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tropt » sobota, 12 maja 2018, 22:15

koledzy a wystarczy trzymać tokeny na np. cryptopi żeby skorzystać z airdropa czy tylko wallet ? trzeba mieć jakąś określona minimalną ilość ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » sobota, 12 maja 2018, 22:19

@Tropt,

cryptopia nie suportuje Aidropu NIX, trzeba trzymac ZOI na własnym jego wallecie.

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tropt » sobota, 12 maja 2018, 22:42

ok rozumiem że ściągam https://zoinofficial.com/#wallets instaluje, przelewam tokeny i co dalej ? jak się odbiera airdropa ? :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » sobota, 12 maja 2018, 22:54

@Tropt,
czytałeś w ogóle kilka postów wyżej ? w 2 różnych znalazłem że stokarz pisał to:

"Main net NIX rusza od razu po airdropie, który jeszcze nie ma dokładnej daty, ale odbędzie się pod koniec maja albo na początku czerwca."
"Co do daty airdropa to poinformuje was jak tylko będzie podana."

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » sobota, 12 maja 2018, 23:05

Snapshot do airdropa będzie 6 czerwca. Ja widzę sens wchodzenia w to jedynie żeby postawić masternoda, który przy obecnej cenie ZOI kosztuje $33k (20k coinów czyli 40k NIX). Potencjalnie taki MN może dawać zajebiste zyski, ale tylko jeśli cokolwiek z zapowiedzi teamu się sprawdzi. IMO za duże ryzyko na ten moment, chyba lepiej poczekać aż się pojawi na jakiejś giełdzie gdzie może być sporo taniej. W międzyczasie bitek i cała reszta też może jeszcze zlecieć. Ale projekt wygląda ciekawie, whitepaper muszę przeczytać.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » sobota, 12 maja 2018, 23:15

Jeszcze kwestia wyczucia, czy to +300%, które zrobił ZIO od ostatniego dołka to już ta właściwa pompa pod airdrop, czy pompa dopiero nadejdzie, bo mało kto o tym wie? Spore ryzyko. Warto się dobrze zastanowić przed zainwestowaniem.
Zauważyłem, że pompy pod dane wydarzenie lubią być nawet miesiąc przed... o ile jest to odpowiednio wcześniej zapowiedziane.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: stokarz » sobota, 12 maja 2018, 23:57

Według mnie pompa dopiero nadejdzie, o ile będziemy mieli trochę wzrostów na rynku, a nie taki burdel z BTC i altami. Dlaczego? Zanim cokolwiek kupię obserwuję bardzo mocno cały ruch na Twitterze głównie. Jak na razie, ani jeden poważny i duży gracz crypto (z dużą ilością obserwujących) nie polecił NIX (a widzę, że kilku obserwuje). NIX jest bardzo łatwy do Hypowania i Shillowania, także założę się, że będą o nim pisali, im bliżej będzie airdropa. Potencjalne zagranie to sprzedaż jeśli ZOI mocno wzrośnie i później ewentualne odkupienie coina niżej, jeżeli ktoś dalej będzie zainteresowany NIX, lub też przetrzymanie do snapshoota i spekulacja na NIX. Ma być wprowadzony na sensowne giełdy jak ruszy mainnet także nie będzie trzeba tradować go na gównianej Cryptopii.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » niedziela, 13 maja 2018, 09:21

@paprykarz18
Tamta pompa jest z końca grudnia, jak btc robł ATH i wszystko rosło jak szalone, więc raczej nie ma związku z tym airdropem.

@stokarz
Też tak myślę, że teraz może ZOI rosnąć aż do airdropa i ostro spadnie na wydarzenie. Generalnie każdy kto trzyma tego coina od zeszłego roku zabiera ręce. A ty planujesz masternoda?

BTW czemu tak nie lubicie Cryptopii?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 13 maja 2018, 10:50

@sud,

bo małe volumeny i mała głębokość bidów i asków, trudno kupić większą ilość czegokolwiek.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » niedziela, 13 maja 2018, 14:00

@Rumcajs

No fakt obroty są średnie, chyba kiedyś tam więcej się działo jak pamiętam.

No to co panowie, może zrobimy jakiegoś poola na tego masternoda NIX? 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 13 maja 2018, 14:14

@sud,

ja jestem spłukany. niemam nawet na kupienie Zeepin tokena a chciałem kupic.
Poza tym Nix tez ma miec masternody ? nie czytałem tego wszystkigo o nim bo za dużo, wiedziałem tylko że ZOI ma działające masternody. A jesli czytałęm to zpaomniałem lol ;P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 13 maja 2018, 14:17

Rumcajs pisze: ja jestem spłukany.
Wszystko na LAMBO poszło? :mrgreen:
Czy na bilet na LAMBO? :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 13 maja 2018, 14:27

Rumcajs dobierał kobiety do kolorów Lambo i to go wykończyło... Jeszcze zielo ;) ny to dawał radę - brał niewinną, ale niebieski :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 13 maja 2018, 14:42

@Wymazywanie,

na świerszczyk z różnymi Lambo :P
Ale wydałem na inne coiny które kupiłem do holdowania albo mam takie które kupiłem 2-3 razy drożej w zeszłym roku na szale cenowym i teraz szkoda mi sprzedać :P
Więc mówiąc ogólnie jestem spłukany bo niemam nic satoshi ani za bardzo co sprzedać żeby je mieć. Wszystko czeka na wzrosty :D

Dodano po 4 minutach 17 sekundach:
Sprzedałem już całego NAV co miałem, dokupowałem z tego SYS i Sonma na mid/long plus kupiłem 3 tokeny na Neo których nie miałem jeszcze, w sumie mam 6 teraz po troszku.

Dodano po 29 sekundach:
A i Iconomi to gówno którego nienawidze sprzedałem całe też. A trzymałem od ICO.

Dodano po 10 minutach 17 sekundach:
ps. wychodze, bede później. W hyde parku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 13 maja 2018, 14:50

Rumcajs pisze: ps. wychodze, bede później.
Muszę sprawdzić czy kobitki lamba już umyły ;) Jak wiadomo - Zbójnickie oko lambo tuczy :mrgreen:

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 14 maja 2018, 22:09

Wracając do tematu wątku: trzymam kupione parę tygodni temu BCH i MAID. Ten pierwszy wzrósł od zakupu o ponad 40% (w USD), drugi o >10% względem BTC.
Oba kupione z myślą o long, w ilościach niewielkich ale zauważalnych (na każdy wydałem do 10% kapitału).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » poniedziałek, 14 maja 2018, 23:03

@ekonokomik, maid tez przeze mnie? Sorki ;) mam nadzieje ze bch na wallecie jak obiecywałeś :) ja kilka dni temu równoważnie przesunąłem na moja druga miłość, zec który dziś miło zaskoczył :)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 14 maja 2018, 23:11

@Kluka, jeśli to Ty wspomniałeś krótko w jakimś wątku wiele tygodni temu o maid, to nie wykluczam, że tak, przez Ciebie :) Po jakiejś przypadkowej ale ciepłej wzmiance skierowałem na tego coina reflektor i zdecydowałem się zaryzykować zamrożenie w nim części kasy na dłużej.
Jeśli to byłeś Ty - dzięki, mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości