W jakie waluty teraz inwestujecie.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » piątek, 2 lutego 2018, 11:13

Eze pisze: Panowie i Panie co to za akcja z tim BDG? Ja świeżak jestem dlatego pytam. Leci wściekle do góry już ponad 100%. Zna ktoś ten projekt może napaść coś więcej?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Chyba DGD? Naprawdę nietrudno to sprawdzić na stronie projektu - https://digix.io/

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: maurel » piątek, 2 lutego 2018, 13:38

W górę to leci coin President Trump.....985 % w 24 godziny.....to jest chyba rekord wszechczasów....

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pabloj » piątek, 2 lutego 2018, 19:05

Widzieliście to? Nowy fork Bitcoina z jakże mylącym nazewnictwem ;)
--> https://coinmarketcap.com/currencies/lightning-bitcoin/

Nie wiem ile tego jest w obrocie ale cena już niezła...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » piątek, 2 lutego 2018, 21:49

Wcześniej pisałem o neo w tym poście:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 80#p443497

Wychodzi na to, że o wiele lepiej w wykres NEO wkomponowuje się pitchfan, aniżeli pitchfork. Dzisiaj zaliczyliśmy double bottom. Dalej NEO kopiuje ruchy BTC. Dzisiaj można było zarobić najwięcej właśnie na NEO na wybiciu. Możliwe scenariusze oznaczone strzałkami.

Jak wcześniej wspominałem o flashach, tak teraz ten double bottom powinien robić za podobne wsparcie.

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 3 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Deimian87 » sobota, 3 lutego 2018, 10:35

Ja się zastanawiam nad inwestycją w DeepBrain Chain;)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: antimagic_ray » niedziela, 4 lutego 2018, 09:49

Ktoś żałuje że przepadła mu szansa zakupu Ethereum kiedy kosztowało 1$?
Teraz właśnie są podobne szanse imho:

Elastos (ELA)
dostarcza środowisko uruchomieniowe które może zastąpić obecne blockchainowe silniki VM, w działaniu drogie i niewydajne bo obsługiwane przez kopalnie lub nody. Ekipa Elastos współpracuje z NEO.

CPChain (CPC)
jest z kolei powiązany z VeChain i Qtum, możliwe że do rozwiązań CPChain w dziedzinie obsługi urządzeń IoT inne ekipy nie mają nawet podskoku.

Cena Elastos już dostała niezłego przyspieszenia na Huobi.
Cena CPChain też ruszy kiedy ten coin trafi na jakąś powszechnie dostępną giełdę.
Na razie ten coin jest na Idex, giełda jest zdecentralizowana i działa na sprytnych kontraktach w Ethereum, ale działa podobnie szybko jak tradycyjna (minimalna transakcja 150$).

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Ver111 » niedziela, 4 lutego 2018, 10:16

Mam pytanie odnośnie VIBE. Waszym zdaniem cena skoczy drastycznie już w trakcie reklam na Super Bowl czy dopiero jakiś czas później? Myśląc logicznie to część oglądających zdecyduje się zakupić walutę dopiero dnia następnego a nie już podczas meczu.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Karolak » niedziela, 4 lutego 2018, 10:18

ja sie wyprzedalem na 11k, cena moze jeszcze skoczyc w piku mysle do 13k~~, ale to przed reklama, po samej reklamie spodziewam sie dumpu do okolic 7-8 k

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: redlumek » niedziela, 4 lutego 2018, 10:29

Ver111 pisze:Mam pytanie odnośnie VIBE. Waszym zdaniem cena skoczy drastycznie już w trakcie reklam na Super Bowl czy dopiero jakiś czas później? Myśląc logicznie to część oglądających zdecyduje się zakupić walutę dopiero dnia następnego a nie już podczas meczu.
Drastycznie tzn ile? Dwa dni temu było po 5k satoshi,
Godzinę temu jak ktoś sprzedał po 11k to teraz może poczekać na lekka korektę i jeszcze raz kupić. Ja bym sprzedawał przed reklamą albo przynajmniej trzymał rękę na pulsie. Cena już skoczyła x2 bo ludzie spekuluja i ci ludzie będą chcieli wyciągnąć zyski. Ps to jest moje zdanie osoby która dużo czyta ale nie ma dużego doświadczenia w praktyce. Miałem wejść w vibe ale nie przewidział problemów z przerzuceniem środków na binance. Błędy praktykujacego nowicjusza.

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: altar » niedziela, 4 lutego 2018, 10:34

Dzisiaj z niedzieli na poniedziałek pojawi się reklama na Super Bowl coina VIBE. Dlatego cena rośnie i nie wiadomo gdzie się zatrzyma. Pewnie będzie to pump and dump, ale warto obserwować.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Karolak » niedziela, 4 lutego 2018, 10:39

Nie zapominajcie o tym co sie dzieje na bitku, bo pierdnal o kilkaset dolkow, a vibe polecial o 20%. Poszla plotka, ze timberlake wystapi z hologramem Prince'a, ktos nakreca ze vibe maczal w tym palce, co jest bzdura. Ludzie niesiedzący w temacie beda rozczarowani jak zobacza same logo vibe przez kilka sekund, nawet bez adresu ich strony. Bedzie dump, sprzedawajcie partiami. Siedzie w vibe od 0,03$, to byl dar z niebios, ze poszla pompka gdy caly rynek skorekcil. Jezeli bitek nie odbije, to alty tez nie odbija, co oznacza, ze jak pojdzie dump po SB to odkupimy 2x wiecej. A w tym miesiacu beda kolejne newsy do pompy, wg mnie jeszcze lepsze niz SB.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Ver111 » niedziela, 4 lutego 2018, 12:40

Karolak pisze:Nie zapominajcie o tym co sie dzieje na bitku, bo pierdnal o kilkaset dolkow, a vibe polecial o 20%. Poszla plotka, ze timberlake wystapi z hologramem Prince'a, ktos nakreca ze vibe maczal w tym palce, co jest bzdura. Ludzie niesiedzący w temacie beda rozczarowani jak zobacza same logo vibe przez kilka sekund, nawet bez adresu ich strony. Bedzie dump, sprzedawajcie partiami. Siedzie w vibe od 0,03$, to byl dar z niebios, ze poszla pompka gdy caly rynek skorekcil. Jezeli bitek nie odbije, to alty tez nie odbija, co oznacza, ze jak pojdzie dump po SB to odkupimy 2x wiecej. A w tym miesiacu beda kolejne newsy do pompy, wg mnie jeszcze lepsze niz SB.
Czyli twoim zdaniem najlepiej będzie sprzedawać partiami chwile przed samymi reklamami, występami?

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kondzio » niedziela, 4 lutego 2018, 13:33

Jak myślicie opłaca się wchodzić w vibe teraz pod reklame? miałem pieniądze zablokowane na jednej z giełd i dopiero teraz mógłbym kupić... :(

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Karolak » niedziela, 4 lutego 2018, 14:00

Moim zdaniem nie warto, moze ugrasz te 2-3 k sato, ale patrzac na to co bitek wyczynia, stosunek ryzyka do zysku jest zbyt wielki. Poza tym, wchodzic trzeba bylo 2-3 dni przed SB, a nie teraz jak uroslo prawie 100% w jeden dzien. Wchodzic mozna po dumpie ( dzis w nocy, jutro). Ale i tak trzeba patrzec co wyprawia kolega BTC. Nie ma co sie pchac teraz na sile, jest duzo innych bardziej topowych altow, ktore sa w fajnej cenie.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kondzio » niedziela, 4 lutego 2018, 14:13

@Karolak
Jakie alty masz na myśli ?

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Karolak » niedziela, 4 lutego 2018, 14:33

A moze odrobine samowysilku? Takie, ktore maja silne fundamenty i najbardiej potanialy odkad bit polecial. Im szybciej bedziesz podejmowal decyzje wg swojej intuicji, nawet bledne, tym szybciej bedziesz zarabial.
Przegladalem twoje posty i wyglada na to, ze wszystko chailbys miec podane na tacy i jeszcze z gwarancja zarobku. To tak nie dziala :)

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kondzio » niedziela, 4 lutego 2018, 14:45

Karolak pisze: A moze odrobine samowysilku?
W końcu to temat "W jakie waluty teraz inwestujecie" pytanie które zadałem idealnie sie z nim pokrywa. Alty które mnie zainteresowały mam już wykupione, liczyłem, że coś ciekawego podsuniesz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 4 lutego 2018, 15:12

@kondzio, Ale pytanie czy inwestować w jakiś shit bo jest reklama jest trochę "low". Taki marny sposób kierowania się w inwestowaniu. Tak myślą masy, wejść bo reklama, jak już pewnie urosło. Lepiej skupić się jak taki tłum przechytrzyć, jak być przed nimi. Być może zakup pod reklamę da zysk, ale ogólnie jest to mierne czymś takim się kierować. Lepiej z takich powód wchodzić tylko wcześnie. A kto wcześnie wie o tym? Ci co to organizują (taka reklamę).
Nie dziw się że nikomu nie chce się umocnić Cię w tym o co pytasz, bo to i słabe i nudne, ale oczywiście też może dać zysk.

Jeśli chodzi o to Vibe: https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-VIB
No to sam wykres dzienny dość neutralnie wygląda z delikatnie większym przeczuciem (u mnie) na up, ale miejsce do wchodzenia byle jakie, nudne. Wygląda na pump and dumpowego coina (tzn. duże szpilki, chaotyczne podrzutki i chaotyczny kształt figury itd.).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Karolak » niedziela, 4 lutego 2018, 15:17

@Wymazywanie Nie chodzi o ten token, VIB =/= VIBE. https://www.binance.com/tradeDetail.htm ... l=VIBE_ETH
O rekalmie bylo wiadomo od ponad 2 miesięcy, w vibe ladowalem sie w grudniu po 0,05$. Teraz patrzac @kondzio na ludzi, ktorzy podobnie mysla co ty teraz sprzedalem na 11k sato. Po reklamie bedzie jedno wielkie rozczarowanie, bo nawet sam tworca mowil, ze nie rozumie hypu, bo to reklama ich partnerow, a oni beda tylko mieli product placement w postaci tego tworcy z koszulka z logo vibe, nawet nie bedzie tam napisu, przekierowania do strony www. Wiec bedzie jeden wielki dump. Natomiast w niedalekiej przyszlosci maja podpisac kontrakt na nowe nagranie koncertu z gwiazda klasy katy perry. Wiec moja takktyka jest taka, ze teraz po dumpie staram sie odkupic i czekac na kolejna pompke.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 4 lutego 2018, 15:26

@Karolak, Widzę już, dzięki. No wykresowo po solidnym odbiciu ok 300% od dołka do szczytu odbicia. Grać tylko ze świadomością, że to pompka, która może łatwo paść do 7-7.5k sat. Opór po H z 19 stycznia koło 13k sat. Target na sell. Po ew. przejściu tego target koło 18-19k (początkowe wartości z których spadło).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości