W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 kwietnia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Muhehehe » czwartek, 17 sierpnia 2017, 19:06

Wracając do krypto zainwestowałem mniejszą kwotę w Santiment.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kataf » czwartek, 17 sierpnia 2017, 21:42

AdEx co o nim powiecie ?
ciągle w górę. jak długo ?

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mikolajkulczyk » czwartek, 17 sierpnia 2017, 23:57

Kluka pisze: Co myslicie Pany o PosW (PosWallet)? Jest z jakiegos powodu dodane na sprzetowy portfel Ledgera i to mnie zastanawia. Kupilem na probe kilka tysiecy i wszystko dziala... Pomysl wydaje sie byc ciekawy, kurs wydaje sie byc okazyjny, po wejsciu na inne gieldy mogloby sie okazac niezlym strzalem. Glebokosc rynku odstrasza od wchodzenia wiekszym kapitalem, niecale 3btc
Faktycznie vol odstrasza bo go praktycznie nie ma, ciekawe jest czemu taki alt jest wspierany przez ledgera nano. Jeśli chodzi o pomysł tego coina to nic sensownego nie wyczytałem co dawałoby jakiś sensowny wzrost na przyszłość dla tego alta.
Kluka pisze: Lubie tego coina glownie dlatego ze obsluguje go ledger nano s.
Tutaj to samo co z altem wyżej, czemu jest wspierany przed ledgera? Na prawdę to mnie zastanawia :D
A czy KOMODO jako projekt będzie wyróżniał się na tle innych altów ? Czas pokaże
Kluka pisze: nie ma m.in. NEO,
Z tego co wiadomo NEO ma być dodany ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » piątek, 18 sierpnia 2017, 11:27

mikolajkulczyk pisze: Z tego co wiadomo NEO ma być dodany


Dodano po 10 godzinach 47 minutach 22 sekundach:
Na NEO kończymy w tym momencie korektę, dobry moment wejścia to ~0.07x-0.081.
(Nie namawiam.)


Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: świeżak » piątek, 18 sierpnia 2017, 11:47

@ergorg

Myślisz, że pójdzie górą? Szczyty coraz niższe. Będzie moc? Wolumen nie jest super przekonywujący.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » piątek, 18 sierpnia 2017, 11:59

@świeżak, Wg fal Elliota, właśnie kończymy falę spadkową C i powinniśmy przejść do 1. Zbliżamy się również do linii wsparcia trendu wzrostowego, przy której powinno nastąpić odbicie.

Jeśli przebijemy pierwsze wsparcie, kolejne mamy na ~0.067-71.


Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dmu50 » piątek, 18 sierpnia 2017, 15:21

Co dzieje się z Expanse? Coraz więcej widze pooli z Expanse, kurs też zaczął iść w górę aż tu nagle w ciągu jednego dnia taki spadek...?

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: świeżak » piątek, 18 sierpnia 2017, 16:17

@ergorg

Zdecydowanie, test tych linii będzie kluczowy. Jak na ten moment to wygląda słabo i sennie. Może to cisza przed burzą.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lagoon » piątek, 18 sierpnia 2017, 19:23

Koledzy co myslicie o tym adx ta wczorajsza pompa byla sztuczna czy fakt dobry projekt i warto zaryzykowac w niego cena niska na razie wolumen dosc duzy na bittrex i max ilosc coinow100 000 000.czyli nie bedzie ich miliardy

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 11 lipca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jasiek » sobota, 19 sierpnia 2017, 00:48

Kluka pisze: Komodo (KMD) handlowane na bittrexie wyglada ciekawie, udalo mi sie wejsc okolo poludnia po jeszcze "plaskiej" cenie. Swoja droga jest to naprawde ciekawy projekt wg mnie. Zainteresowanych odsylam do wujka google ;) Lubie tego coina glownie dlatego ze obsluguje go ledger nano s. To dla mnie duza sprawa bo lubie poczucie ze moje coiny sa bezpieczne. Zasatanawia minie tez dobor coinow na ten portfel sprzetowy bo alty mozna policzyc na palcach dwoch rak a nie ma m.in. NEO, OMG, XMR a sa jak narazie nienapompowany KMD i b.niszowy POSW (ten drugi mnie najbardziej zastanawia) Jako ze mysle ze dodajac takie a nie inne coiny Panowia z firmy produkujacej te bardzo popularne portfele sprzetowe kierowali sie jakimis waznymi powodami a nie rzutem moneta postanowilem przesiasc sie narazie z zikasza na wlasnie te 2. Czas pokaze czy dobrze na tym wyjde czy niekoniecznie
Sluszna uwaga

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Marman90 » sobota, 19 sierpnia 2017, 13:49

Czy mogl by ktos przeanalizowac terazniejsze omnisego, nie zawiodlem sie na nim nigdy ale teraz mam nie pewnosc czy to jeszcze pojdzie w gore, byla informacja wczoraj ze ministerstwo tajlandi zaczelo korzystac z omg ale kurs ani drgnal do gory ;p

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » sobota, 19 sierpnia 2017, 14:04

Marman90 pisze: Czy mogl by ktos przeanalizowac terazniejsze omnisego, nie zawiodlem sie na nim nigdy ale teraz mam nie pewnosc czy to jeszcze pojdzie w gore, byla informacja wczoraj ze ministerstwo tajlandi zaczelo korzystac z omg ale kurs ani drgnal do gory ;p
Jak na razie to wygląda, że przeciął trendline i spadnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ergorg » sobota, 19 sierpnia 2017, 18:00

NEO po wczorajszym nocnym wybyciu dalej w korekcie, poruszamy się kanałem spadkowym. Prawdopodobne wybicie z poziomu ~0.0079.


/e chyba wyszliśmy górą z kanału. (Słaby wolumen)



Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dziadeck » sobota, 19 sierpnia 2017, 19:03

Może warto trochę w to kasy włożyć.Obrazek

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » sobota, 19 sierpnia 2017, 19:38

zec ładnie odbił na fali wzrostów dash monero , eth też przy ostatniej obsuwie na bitku przestał małpować spadki . Migracja kapitału z bitka do altów trwa

Dodano po 1 minucie 44 sekundach:
... LOL zec "ładnie odbił" to zamało powiedziane ;) jeszcze przed momentem brałem go za 202 a po chwili flash na 250
---

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 18 października 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: 4all » sobota, 19 sierpnia 2017, 20:04

Potem widziałem ponad 300$:-)

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » sobota, 19 sierpnia 2017, 22:44

@marcos pisze: Panowie, co ze stratisem? Stracił się na dobre gdzieś na dole i nie wyjdzie?

Dodano po 16 minutach 54 sekundach:
Miałem dzisiaj pierwszą ostrą jazdę na tradingu.... Bilans zaledwie osiem stówek na+, ale wymęczyło mnie to na masakre. Latałem między bcc, omisego, qwarkiem, neo i adx i kiedy było już naprawdę dobrze(było +4tys.), to znowu wpadałem w nieodpowiednim momencie... Lepiej idzie mi jak coś dłużej potrzymam, tylko teraz pytanie na czym z tych altów można się na ten moment skupić, można już coś dokupić czy jeszcze poleci w dół. Generalnie mam problem, bo jak widzę już coś na plus to nie mam umiaru i trzymam czekając na same szczyty zamiast wyskoczyć wcześniej z mniejszym zyskiem. I co z tą korektą i pęknięciem bańki btc, czekam na to pół roku i nic... Coraz trudniej podejmować mi decyzje, bo jak zaczynałem przygodę z krypto obracałem paroma stówkami a teraz kiedy rzucam kilkadziesiąt tysi(co nie jest dla mnie mało), to ciężej mi się myśli, w dodatku taki młyn i niepewność na giełdach...
Polecam realizować zyski po trochu, czyli jak wzrośnie sprzedawaj część, idzie dalej kolejną część itp. I ustawiaj stop lossy, bo często jak spada to już nie zdążysz wklepać zlecenia. Mniej stresu! :mrgreen:

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: świeżak » sobota, 19 sierpnia 2017, 23:44

@marcos

Ja ciągle wierzę w Stratisa chociaż ostatnie dni nie są dla niego łaskawe - a jeszcze jakieś dwa tygodnie temu latał ponad 8$ :o . Ach ten volatile market, zdecydowanie long term hold.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: prezes » sobota, 19 sierpnia 2017, 23:46

świeżak pisze: zdecydowanie long term hold.
Odradzam long term w kryptowalutach, stratis za chwilę może latać po 1 $ albo za jakieś centy. Szkoda zamrażać sobie kasy, a zwłaszcza na stratnej pozycji.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: świeżak » niedziela, 20 sierpnia 2017, 00:09

@prezes

Dzięki za Twoją opinię, potraktuję ją poważnie ze względu na Twój staż. I Twoje przeglądy. 8-)

Czyli odradasz long term. Cholera, niepokoi mnie to :D . Stratis ma naprawdę ciekawy roadmap i team, który pracuje. Teraz ludzie zaczynają panikować jak widzą co się dzieję (bitcoin talk etc.). Jestem niesamowicie ciekawy co wyjdzie z tych ciekawszych i poważniejszych ICO oraz ich komercyjnych zastosowań. Czas pokażę.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 24 gości