W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » wtorek, 17 października 2017, 16:02

Ja nie lubię BCH i ZEC i nigdy bym nie weszla w te projekty dlugoterminowo.
Swojego czasu mialam Dash i OMG... OMG byl kiedyś super oplacalny (kiedyś!:) , tak samo jak Dash. Dane OMG na coinmarketcap.com tez byly inne...
Nie wiedzialam, ze jestes w krypto tylko ze wzgledow ideologicznych, a nie finansowych. ;)
Ja wierzę w projekt ETP (Metaverse), myslę ze ma potencjal co najmniej taki jak NEO, a OMG na razie nie ma wedlug mnie zbyt duzych szans na wielkie wzrosty. Team OMG jest póki co pasywny... SC (Siacoin) tez byl kiedys na diametralnie innym poziomie cenowym niz teraz i wedlug mnie nigdy juz do niego nie powroci. Taki los shitcoinów... albo coinów, które mają mało ambitne team'y.
A propos ETP jeszcze wszystko przed nim... :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 17 października 2017, 16:16

@AniaS, Nie ma wielkiej znaczącej różnicy jakościowej między Sc a Etp a Neo. Jeśli Sc to shitcoin, to Etp i Omg też tyle że po pompkach, jeszcze nie zdumpowane jak Sc. :)


Etp ma ta wadę, że obok open ledgera jest tylko na Bitfinexie z "konwencjonalnych" giełd a po wczorajszym newsie z Finexa może dziać się niefajnie na tej giełdzie. Jak ktoś nie wie, to niech czyta nr 3 z OP tego wątku: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=21&t=24042 - lepiej uważać.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » wtorek, 17 października 2017, 16:31

Tak, ze znaczących gield niestety tylko na Bitfinex jest ETP, ale niebawem będzie na innych gieldach... przynajmniej tak obiecuje team i widać, ze jest aktywny. :)
Alternatywą dla ludzi, ktorych dotyczy ostatni komunikat z Bitfinex jest trzymanie wybranych coinów w portfelu.

ETP
https://mvs.org/#download

Odnośnie gield, Bittrex i Poloniex mi nie odpowiadają, tzn. Poloniex nie ufam... A na Bittrex bylo mi jakos dziwnie, moze nie zdązylam przyzwyczaic się do tej gieldy...
Na Bitfnexie wszystko mi pasuje, ale zgadzam się, ze trzymanie kasy/ coinow na gieldach jest średnio bezpieczne i dlugoterminowo nie powinno się na nich trzymac nic.

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Excray » wtorek, 17 października 2017, 16:40

AniaS pisze: Nie wiedzialam, ze jestes w krypto tylko ze wzgledow ideologicznych, a nie finansowych.
Jestem na krypto ze względów czysto finansowych. Niemniej, ze względów finansowych staram się wybierać te coiny które są moim zdaniem bardziej stabilne. Wolę wolniejsze i mniejsze zyski niż szybkie straty. A wiarygodność oceniam nie na podstawie "wiary w możliwości" tylko na podstawie obserwacji reakcji kursu na zawahania na rynku oraz analizy informacji o danym coinie. Nie chcę atakować ETP, po prostu odniosłem się do pogrzebu OMG który ogłosiłaś. IMO przedwczesnego.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 5 kwietnia 2013
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: matheo » wtorek, 17 października 2017, 18:54

Odnośnie nowych giełd dla ETP chyba nie będziemy czekać długo :)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Clinic » wtorek, 17 października 2017, 21:04

Z mojej strony proponuje na dniach przyjrzeć się Monero tutaj kurs ( LTC https://pl.tradingview.com/x/RyqxaJaV/) a tutaj kurs monero( https://pl.tradingview.com/x/t4eti0lt/ ) alty są teraz regularnie pompowane wiec istnieje duże prawdopodobieństwo ze padnie niedługo akurat na tego alta, poza tym z tego co wiem Monero wchodzi na BB miedzy 23.10 a 29.10. (https://gieldykryptowalut.pl/wiadomosci ... izsze-dni/)

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » środa, 18 października 2017, 08:20

Informacje o ETP (Metaverse) na bieżąco...

https://twitter.com/JakubMatuska
DMZhZTwUEAEeFI-.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jvri » środa, 18 października 2017, 11:19

Wystrzał Nexium na Polo. Reszta na czerwono. BTC spada, alty spadają. BTC rośnie, alty spadają. Przed 25 chyba naprawdę można sobie odpuścić większe inwestowanie :evil:

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » środa, 18 października 2017, 11:36

ale co uważasz że wszyscy tak przebierają nogami do tego 25-go aby dostac shitcoina jakim jest B-gold ? dzienne ruchy % na BTC sa większe (te spadkowe też) niż spodziewana całkowita wartość poforkowego kojna. Wszystko spada w relacji do $ bo następuje realizacja zysków na btc i m.zd. przeczekanie z dolarami na zakup altów dopiero gdy poleje się krew. Prawdopodobnie też teraz bardziej selektywnie inwestorzy będą dobierali alty, po tej hossie znów odpadnie spora grupa shitcoinów
Jednym z takich przegranych jest m.zd. np MAID kiedyś w poprzednich cyklach odpadł np. NAMECOIN , odpadł mam na myśli minęła na niego popularność.
---

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » środa, 18 października 2017, 12:14

Mnie nie zależy na shitcoinie - Goldzie. Ale nazwę ma bardzo ładną. Socjotechnika na niektórych działa... ;)

Początkujący
Posty: 175
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kristof707 » środa, 18 października 2017, 18:56

Mi ostatnio w oko wpadł ARK, są mocne ścianki blokujące spadki, pchają powoli kurs w górę równo z kursem BTC
Na NXT jest stabilny boczniak i jest na samym dnie a zwykle z boczniaka czasem wychodzi ładny pump and dump, kto wie..
Jeżeli ma być teraz przez najbliższy czas kontynuacja wzrostów to niektóre alty mogą pójść up
a Wy, macie coś ciekawego na oku? (pytam o alty niedowartościowane, przed wybiciem a nie po pompkach)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Canis Lupus » środa, 18 października 2017, 21:26

koparki pisze: Jednym z takich przegranych jest m.zd. np MAID
trup powiadasz. No to może niebawem powstanie. Pamiętam LTC też uśmiercono nie tak dawno temu, a teraz proszę jak rozkwitło.

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: roman1959 » środa, 18 października 2017, 23:28

Kristof707 pisze: a Wy, macie coś ciekawego na oku? (pytam o alty niedowartościowane, przed wybiciem a nie po pompkach)
Na pewno warto przyglądać się co zrobi Stratis
Obrazek
Nie bądź zachłanny

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: szlagaag » czwartek, 19 października 2017, 08:24

Obecnie wchodzę w te kryptowaluty w których jest możliwe odbicie.
Obecnie zainwestowałem w Stratis i TenX ,ponieważ w jednym przypadku jesteśmy pod linią w drugim pod linią trendu. Dla mnie to idealny moment na wejście i zrealizowanie 30-50% zysków.
Do 25 października zostaję przy tych dwóch ,następnie zobaczę co innych się rysuję ,jeżeli nic ciekawego będę sprawdzał newsy może coś twórcy jakiejś krypto planują wprowadzić. A jak nie to zawsze zostaję LTC ,który nigdy mnie nie zawiódł ,kryptowaluta dosyć specyficzna strasznie stagnacyjna ,ale jak już ruszy w górę to mocno.
Na Liska liczę od połowy listopada dopiero. Team zawiódł mówią ,że mają wszystko do rebrandingu gotowe, a tak na prawdę szukają designera...który dopiero im zrobi projekt. :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tonyxxl » czwartek, 19 października 2017, 10:03

znowu o NLC2 ;) , pompka, dwóch znanych YT'erów nagania (pewnie nie za darmo), ale ja i tak widzę potężny potencjał do spekulacji na tym coinie, po forku może wystrzelić w kosmos:
W ogóle polecam oglądnąć, bo komedia dobra :D , szczególnie u Crypto Daily'ego.
https://www.youtube.com/watch?v=ALDOW4n_BQs
https://www.youtube.com/watch?v=eFtGr_rDjaY

efekty już są:
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Canis Lupus » czwartek, 19 października 2017, 11:19

rynek crypto jest najlepszy. Patrzcie na to
https://coinmarketcap.com/currencies/unobtanium/

na dokładkę to pompka pożegnalna z bittrexem
This market will be deleted on October 20th, 2017.

odchodzi w fajnym stylu. Lubię to.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jvri » czwartek, 19 października 2017, 12:09

@up co tam się nawyrabiało <rotfl> skąd taka pompka?

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: świeżak » czwartek, 19 października 2017, 12:33

@AniaS

Sorry, ale pleciesz głupoty. Wiadomo, że to crypto, wszystko dzieje się dynamicznie, nic na sto procent, ale z OmiseGo walisz herezje jakich mało. Jeden z ciekawszych projektów obecnie, z potencjałem i z ! mocno !działającym! teamem. A wszystko wywodzące się z prężnie działającego na rynku azjatyckim Omise.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: szlagaag » czwartek, 19 października 2017, 12:37

Jvri pisze: @up co tam się nawyrabiało <rotfl> skąd taka pompka?
Chinole bądź koreańczycy na swoimi profilu na YT zapowiadali to już miesiąc temu.
Mają specjalną grupę na telegramie w której informują o pompowaniu danej krypto na bittrexie.
Efekt końcowy dodają na YT w postaci filmiku zmieniającego się wykresu w ciągu killku minut o kilkadziesiąt-set $ UP.

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 22 czerwca 2017
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KoszykM » czwartek, 19 października 2017, 12:49

szlagaag pisze:
Jvri pisze: @up co tam się nawyrabiało <rotfl> skąd taka pompka?
Chinole bądź koreańczycy na swoimi profilu na YT zapowiadali to już miesiąc temu.
Mają specjalną grupę na telegramie w której informują o pompowaniu danej krypto na bittrexie.
Efekt końcowy dodają na YT w postaci filmiku zmieniającego się wykresu w ciągu killku minut o kilkadziesiąt-set $ UP.
Można jakiś link albo informacje o nazwie kanału?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości