W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: inwestor2018 » piątek, 23 lutego 2018, 19:43

michal3454 pisze: Wchodzi ktoś w vechain? za 3 dni ma mieć rebranding i rzekomo ma wejść na koreańską giełdę coinnest. Warto więc chyba nie wyprzedawać przed rebrandingiem, koreańczycy potrafią srogo pompować
Mieliśmy już Rebranding Liska i spadek ceny z 120 zł na 68

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: janku66 » piątek, 23 lutego 2018, 19:53

inwestor2018 pisze: Mieliśmy już Rebranding Liska i spadek ceny z 120 zł na 68
I wzrost z 30 na 140.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: inwestor2018 » piątek, 23 lutego 2018, 20:00

vjankuv pisze:
inwestor2018 pisze: Mieliśmy już Rebranding Liska i spadek ceny z 120 zł na 68
I wzrost z 30 na 140.
Nie 30 a 38-40 zł. Po drugie ta cena była bardzo krótko, i była spowodowana spadkiem BTC poniżej 6k. BTC zdrożał z 6 na 12k to i Lisk poszedł do góry

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » piątek, 23 lutego 2018, 21:06

inwestor2018 pisze:
vjankuv pisze:
inwestor2018 pisze: Mieliśmy już Rebranding Liska i spadek ceny z 120 zł na 68
I wzrost z 30 na 140.
Nie 30 a 38-40 zł. Po drugie ta cena była bardzo krótko, i była spowodowana spadkiem BTC poniżej 6k. BTC zdrożał z 6 na 12k to i Lisk poszedł do góry
Zawsze i wszędzie mówię żeby liczyć ceny w BTC a nie w fiatach, wtedy dopiero widać czy coś rośnie czy spada a wszystko jest przejrzyste i jasne.

A jak już liczycie w PLN/USD to zawsze sprawdzajcie czy nie lepiej było po prostu trzymać bitcoina zamiast altów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wrip » piątek, 23 lutego 2018, 21:48

@sud, Jeden rabin powie, że BTC będzie trwał wiecznie, a drugi rabin powie, że BTC upadnie. Który rabin będzie miał rację?
BTC to takie nasze USD, waluta rozliczeniowa świata. Niejeden rabin powie, że USD nie przetrwa najbliższych 10 lat na pozycji hegemona.

Dlatego z tym przeliczaniem wszystkiego na BTC to bym umiar zachował.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » piątek, 23 lutego 2018, 22:08

wrip pisze: @sud, Jeden rabin powie, że BTC będzie trwał wiecznie, a drugi rabin powie, że BTC upadnie. Który rabin będzie miał rację?
BTC to takie nasze USD, waluta rozliczeniowa świata. Niejeden rabin powie, że USD nie przetrwa najbliższych 10 lat na pozycji hegemona.

Dlatego z tym przeliczaniem wszystkiego na BTC to bym umiar zachował.
Ale jeśli padnie BTC to co się wtedy stanie z LISKiem? Wierzysz w to, że takie alty przetrwają upadek bitcoina i jeszcze zachowają swoją wartość?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: janku66 » piątek, 23 lutego 2018, 22:38

sud pisze: Wierzysz w to, że takie alty przetrwają upadek bitcoina i jeszcze zachowają swoją wartość?
Bitcoin Core upadnie, to tylko kwestia czasu.
Gdy Bitcoin Cash wyprze dolara, euro i inne narzędzia z rąk banksterki, to fiat i system finansowy zmieni się nie do poznania.
Inne śmieci albo podzielą los core, albo dowiodą swojej użyteczności i ich wartość będzie wyrażana w Bitcoin Cash podobnie jak chociażby nasze wynagrodzenia.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Badoomdangboi » piątek, 23 lutego 2018, 22:53

vjankuv pisze:
sud pisze: Wierzysz w to, że takie alty przetrwają upadek bitcoina i jeszcze zachowają swoją wartość?
Bitcoin Core upadnie, to tylko kwestia czasu.
Gdy Bitcoin Cash wyprze dolara, euro i inne narzędzia z rąk banksterki, to fiat i system finansowy zmieni się nie do poznania.
Inne śmieci albo podzielą los core, albo dowiodą swojej użyteczności i ich wartość będzie wyrażana w Bitcoin Cash podobnie jak chociażby nasze wynagrodzenia.
Piszesz poważnie? Skąd przekonanie, że to Bcashowi przypadnie korona? Co sprawia, że jest lepszy od choćby nawet Litecoina, pomijając Bitcoin w nazwie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: janku66 » piątek, 23 lutego 2018, 23:02

Badoomdangboi pisze: Skąd przekonanie, że to Bcashowi przypadnie korona?
Nie wiem co to Bcash. Ja mówiłem o Bitcoin Cash przecież, czytaj ze zrozumieniem.

A w kwestii Bitcoin Cash zainteresuj się trochę jego możliwościami, poczytaj posty i maile Satoshiego, przeczytaj white paper Bitcoina, śledź dyskusje związane z Bitcoin Cashem, wyciągnij sam wnioski.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jeff » piątek, 23 lutego 2018, 23:50

@vjankuv,

Super ze widzis tylko jedna walute, kazdy ma prawo do swojej opini i kazdy inwestuje w co ma ochote.

Wedlug mnie porownujac BCH i LTC to Litecoin jest znacznie lepsza inwestycja na dzien dzisiejszy.

Porownujac te waluty do siebie, BCH srednio ma 700 transakcji na godzine a LTC ma ich 2900.

Dziennie okolo $2 biliony jest przelewane w LTC w porownaniu do $350 milionow w BCH.

Sredni czas bloku to 2.5 minuty dla LTC a 9 minut blok w BCH.

Litecoin ma 200 000 aktywnych adresow a BCH zaledwie 42 000.

Na dzien dzisiejszy market cap LTC jest to mniej wiecej polowa wartosci cap BCH.

Dla mnie jest to wystarczajaco duzo argumentow przy wyborze lepszej inwestycji. Nie widze powodow dlaczego LTC nie mial by miec wiekszej kapitalizacji niz BCH w najblizszej przyszlosci.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: janku66 » sobota, 24 lutego 2018, 00:09

Litecoin ma 7 lat, a Bitcoin Cash w swojej nazwie istnieje niecały rok. Dodaj ten współczynnik do swoich obliczeń, jeśli możesz.
Do tego jego reputacja jest zniszczona przez Core, propagandę i kłamstwa.
Wiesz tyle ile się dowiedziałeś od zespołu Core i Segwit. Masz w głowie drogie transakcje trwające kilka godzin, to nie jest Bitcoin Cash.
Poczytaj, wyciągnij sam wnioski. Nie kieruj się coinmarketcap jako głównym źródłem swoich decyzji w kwestii wyższości jednej waluty nad drugą, w kwestii technicznej i ideologicznej musisz wyjść dalej niż wartość coina oraz jego pozycja w marketcap.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jeff » sobota, 24 lutego 2018, 00:18

@vjankuv,

Wlasnie dlatego ze LTC istnieje 7 lat jest on lepsza inwestycja.

Walka miedzy BTC i BCH jest kolejnym argumentem za inwestowaniem w LTC.

To tylko przemyslenia i wnioski przecietnego inwestora jakim jestem...

Dodano po 2 minutach 5 sekundach:
Tak naprawde to nie wiem w czym BCH jest lepszy od LTC, wszystkie porownania sa na korzysc LTC....

Dodano po 2 minutach 42 sekundach:
Jako inwestycja oczywiscie...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: KryptoBanita » sobota, 24 lutego 2018, 00:19

To jest dosyć ciekawy temat - trzeba mieć wiarę :mrgreen:
Socjolog nieźle to ujął, kiedy przedstawił jakie książki należy czytać, żeby być dobrym z AT.
Tak przy okazji wyszło, że najlepsi w te klocki są sadystyczni mordercy :shock:
I tutaj możemy dojść do poniekąd słusznych wniosków, że są to ludzie największej wiary :roll: ;)

PS
Chamy i brutale też się sprawdzają - ot taki Wymazywanie heheheheheeeee

PS2
Czyli jak kupujesz na górce, a sprzedajesz na dołku to pociesz się - masz dobre serduszko :lol:

PS3
Ja tylko chciałem krótko napisać, że akurat wierzę w Cienia - taki agresor nie może się mylić :idea:

PS4
Czemu nie wymieniam np Ekonokomika - bo to taka cicha woda... STRACH SIĘ BAĆ

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: janku66 » sobota, 24 lutego 2018, 00:36

Jeff pisze: Wlasnie dlatego ze LTC istnieje 7 lat jest on lepsza inwestycja
Subiektywny argument, masz prawo tak uważać.
Uważam wręcz odwrotnie.
Jeff pisze:
Walka miedzy BTC i BCH jest kolejnym argumentem za inwestowaniem w LTC
Spekulacyjnie, to Bitconnect też był fajną inwestycją. Jak ograniczasz się tylko do spekulacji, wówczas masz wiele ciekawszych lub przynajmniej równie ciekawych projektów jak litecoin.
Bitcoin natomiast sam prowadzi się do grobu.
Bitcoin Cash natomiast, sam się broni i będzie dzięki swoim możliwościom wygrywać konfrontację z innymi walutami.
Jeff pisze: wszystkie porownania sa na korzysc LTC.
Wyjdź poza coinmarketcap, mówiłem Ci.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Badoomdangboi » sobota, 24 lutego 2018, 00:52

vjankuv pisze:
Badoomdangboi pisze: Skąd przekonanie, że to Bcashowi przypadnie korona?
Nie wiem co to Bcash. Ja mówiłem o Bitcoin Cash przecież, czytaj ze zrozumieniem.

poczytaj posty i maile Satoshiego, przeczytaj white paper Bitcoina, śledź dyskusje związane z Bitcoin Cashem, wyciągnij sam wnioski.
Nie wiem kto to Satoshi. Wiem tylko kto to Satoshi Nakamoto

:roll:

Czekam na argumenty, też mogę odsyłać do whitepaperów innych, moim zdaniem lepszych kryptowalut, ale jest to forum dyskusyjne i jestem ciekaw Twojej własnej opinii i argumentów za tym, że Bitcoin Cash jest lepszy od reszty. W moim mniemaniu to mniej ułomny technicznie Bitcoin z równą ilością kontrowersji i przeciwników co "normalny" BTC, ale ciekawi mnie Twoja, jak mniemam inna opinia.

Czemu/Czy naprawdę sądzisz, że "waluta", o której sam Satoshi Nakamoto napisał, że spoko jak transakcja poczeka kilka bloków (ktoś ma to w stopce nawet) zastąpi USD jako ogólny środek płatniczy do codziennych płatności? Czemu nie Stellar Lumens, który w przeciwieństwie do Ripple jest zdecentralizowany, a jednocześnie tańszy i przesył środków idzie błyskawicznie w porównaniu do któregokolwiek BTC? Podaję tutaj XLM przykładowo, bo pewnie znalazłoby się jeszcze zatrzęsienie takich walut (pewnie też anonimowych), a jeżeli krypto ma się stać kiedyś rzeczywiście codziennością, to jakoś nie widzę, żeby ludzie się trzymali BTC ze względu na samą nazwę. Albo może czemu nie Monero?

Betamax też był przed VHS i był pierwszy. Ba, był nawet lepszy. Niemniej jednak min. 95% forum pewnie kompletnie nic ta nazwa nie mówi, i jeżeli krypto jakie znamy nie będzie nieudanym eksperymentem/wstępem do czegoś innego, to myślę że Bitcoin podzieli losy Betamax. Nawet nazwy podobne ;)

Pozdrówki! :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: janku66 » sobota, 24 lutego 2018, 09:22

Badoomdangboi pisze:
Czekam na argumenty, też mogę odsyłać do whitepaperów innych, moim zdaniem lepszych kryptowalut, ale jest to forum dyskusyjne i jestem ciekaw Twojej własnej opinii i argumentów za tym, że Bitcoin Cash jest lepszy od reszty
Są tu już tematy na forum, często wcale niedługie.
Wyrażam w nich swoją opinię i inni również.
Nie będę kopiować tutaj na Twoje zawołanie skoro wystarczy, że klikniesz kilka razy myszką i będziesz mieć argumenty oraz dyskusję z nimi związaną.
Otwórz tematy związane z LN, z Bitcoin Cash, z zapchaną siecią Bitcoin Core i czytaj. Tam masz odpowiedzi czemu Bitcoin Cash jest tym, który ja oraz wielu innych uważamy, że zasługuje na miano bycia tym najpowszechniejszym środkiem płatności.

Jest też dyskutowany Twój argument o czekanie na kilka bloków. Wszystko jest przedyskutowane. Jak nie jesteś ignorantem to nie będziesz stać i czekać, aż piłka do Ciebie podleci, a sam do niej pobiegniesz.
Wykaż się zainteresowaniem jeśli jesteś rządnym prawdy i wiedzy. Nie usprawiedliwiaj też swojej niewiedzy, bo ktoś Ci nie podał wszystkiego na tacy.

Dodano po 10 minutach 2 sekundach:
Badoomdangboi pisze: Nie wiem kto to Satoshi. Wiem tylko kto to Satoshi Nakamoto
Nie wiesz kto to Kennedy? Robert Kennedy?
Nie wiesz kto Einstein? Albert Einstein?
Jest Bitcoin Cash i w skrócie BCH, wszystkie inne abrewiacje, to trolling core mający na celu pokazać, że Bitcoin Core to prawdziwy i wspaniały Bitcoin, a fork Bitcoin Cash, to nieudane i dalekie od oryginału "coś".
Wyśmiewanie, to najsilniejsza ich amunicja.
Zatem jak Ty dołączasz do zwykłego trollowania, do tego powtarzając to bez zrozumienia, to nie świadczy o Tobie dobrze i tym bardziej nie widzę sensu na Twoje zawołanie pisać tutaj zbieraninę informacji o możliwościach Bitcoin Cash.

Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: obniski » sobota, 24 lutego 2018, 09:34

Troche odjechaliscie od tematu tego watku.

Na forum jest już temat wyższości jednej krypto nad druga gdzie przez setki postów jedni próbują udowodnić drugim swoje racje.

Ostatnich kilkanaście postów nic nie wnosi do tematu wątku, w którym piszecie.

Jest szansa żeby moderator to przeniósł ?


Dziękuję.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G935F przy użyciu Tapatalka

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » sobota, 24 lutego 2018, 13:20

@vjankuv
O rany, proszę nie wprowadzaj do tego tematu fanatyzmu jedynej słusznej waluty. My tutaj jesteśmy otwarci na wszystkie alty i nie widzimy wszędzie spisków i wrogów.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: iwanmaister » sobota, 24 lutego 2018, 16:10

Mayoris pisze: SpaceChain (SPC)
https://coinmarketcap.com/currencies/spacechain/#charts
obecna cena jest taka jak w ICO ok. 0.36$, jutro mają wejść na 4-5 co do wielkości koreanską giełdę Coinnest o 18 czasu KST, 2-3 lutego mają też wystrzelić satelitę. Zobaczcie kto jest w teamie: http://spacechain.com/
Jestem w trakcie czytania Whitepaper, na razie wygląda to interesująco, intryguje mnie też fakt obecności kilku osobistości w zespole...Ktoś się może również interesuje tym projektem ?

- ciekawy filmik dla zainteresowanych

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: janku66 » niedziela, 25 lutego 2018, 11:58

sud pisze: fanatyzmu jedynej słusznej waluty
Nie fanatyzm, a fakty i logika mnie tu zaprowadziły.
sud pisze: My tutaj jesteśmy otwarci na wszystkie alty
Na alty wciąż jestem otwarty, Bitcoin Cash nie jest altem. Jest forkiem tak samo jak Bitcoin Core, a Bitcoin Cash jeat bliższy oryginałowi, co nawet sam Gavin Andresen stwierdzał.
Wstawiałem link w innym temacie, 90% postów piszę z tel i zbyt dużo czasu zajmuje mi skakanie po tematach by wklejać linki. Zainteresowani znajdą.
sud pisze: nie widzimy wszędzie spisków i wrogów
Ja nie udaję, że ich nie ma, gdy spiski i wrogowie są, a nie szukam na siłę jak insynuujesz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: wolfski54 i 25 gości