W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Posty: 7380
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pael » czwartek, 22 kwietnia 2021, 07:58

pael pisze: wtorek, 13 kwietnia 2021, 08:55Widzieliscie ARRR? https://pirate.black


Skusil sie ktos?
7.6$ i #73
orderbook tez ciekawie wyglada, brak lewarowych gield
Pytanie czy po jakiejs konfie w Miami tego tak nie wypompowali.





https://www.zerohedge.com/crypto/banker ... ur-bitcoin
But once Turkey made its announcement and the SEC rumor hit the markets what really saw a move was the ultimate privacy coin, Pirate Chain (ARRR). It doesn’t take a 200+ IQ to figure that one out. Pirate Chain has been quietly building momentum all year and exploded in a 10x move that made even Dogecoin (DOGE) look tame. Moreover, there seems to be no slowing it down, because this isn’t a trade, it’s a defensive move.

Since ARRR doesn’t really trade on any major exchanges liquidity is non-existent and holders of it have no intention of letting go just because the central banks are coming. If the SEC is worried about money laundering with a fully transparent blockchain like bitcoin or ethereum, what will they do when the world wakes up to the complete anonymization of capital coins like ARRR and XMR are capable of delivering?

Weteran
Posty: 7380
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pael » piątek, 23 kwietnia 2021, 09:58

pael pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 07:587.6$ i #73

Pirate ARRR #54
$8.53 (+17.45%)

i przeskoczyli ZEN

Dodano po 2 godzinach 27 minutach 43 sekundach:
ARRR / Rank 51 / $9.56

Pelny anon, bez wielkich gield i prosze jak sie zachowuje przy krwawicy reszty... Nie wiem jak wygladala tam dystrybucja ale to na prawde moze solidnie wywalic...
Niestety nie jestem zaladowany jakby ktos byl ciekawy ;-)

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Mizaru » piątek, 23 kwietnia 2021, 15:00

$13.28 za Pirata. Dobrze sobie radzi jak na razie :-)
https://coincodex.com/crypto/pirate-chain/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 74
Rejestracja: 21 kwietnia 2021
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: DosiaApriori » sobota, 24 kwietnia 2021, 19:01

Ja jak można się domyślić po moim avatarze Jest to Monero (xmr).

Po prostu jak zakażą gotówki to będzie pełna inwigilacja, fryzjer nie ostrzyże cię w zamkniętym lokalu ponieważ służby mu udowodnią że złamał prawo bo tą i tą krypto przyjął jako płatność.
Wtedy zostaje jedynie handel wymienny (barter) i wtedy przydadzą się anonimowe krypto (które oczywiście zostaną zakazane. Zakazy są skuteczne, przecież narkotyków nie ma na świecie)

Anonimowe krypto będzie mieć tylko użyteczność w obszarze poza system, czyli jakieś 20-50% gospodarki. Ile dzisiaj jest: usług bez faktury? pracy na czarno? premii pod stołem? fuchy na weekend? napiwków?

A Monero to jedyna w pełni anonimowa i prywatna krypto jaką znam, poza Pirate chain. O którym coś tam słyszałem że istnieje ale nie wiem czy/jaki rozwiązuje problem nierozwiązywalny przez Monero (to że jest bardziej anonimowy ok. A czy Monero ma problem/będzie mieć z niewystarczającą anonimowością?).

Prawda jest taka że ten co był pierwszy i jest dużo większy jest na duuużo lepszej pozycji. Bo to spóźnialski i mniejszy musi udowodnić poprzednikowi "to i to i to i TO robisz nie ŹLE!! tak to należy robić!!!" i jak stary i zgorzkniały nie chce dostrzec swoich wad to zostanie w końcu w tyle.
BitCoin przykładem jak ciężko ruszyć nr 1. (ma wady, powoli się rozwija, a to wystarcza aby zostać tam gdzie jest)
Monero jest jeszcze nr 1 w anonimowości i prywatności. i długo długo nic. (krypto z częściową anonimowością stanie się tak że użycie anonimowości będzie traktowane jak mixer. wyślij pieniądze z miksera na giełdę i zobacz co się stanie
)

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Naganiacz » poniedziałek, 26 kwietnia 2021, 00:30

Sporo osób skacze teraz po wykresach patrząc na nie z różnych odległości i wyszukuje wypłaszczy co to jeszcze nie wybiły (efekt hossy) lub/i wypatruje przedsprzedaży kojnów co to im się wydaje, że mogą mieć w przyszłości z tego niezły zarobek itp. Od jakiegoś czasu moje zainteresowanie skupia się na dwóch nowych inwestycjach i dwóch starych. Z nowych to GamerCoin (GHX) oraz LML a ze statych to niezmiennie Bankera (BNK) oraz IOTA. https://bitcoin.pl/gamercoin-ghx-zalicz ... -gieldzie/ Dlaczego? To takie pokłosie ,,bufetowej,, teori inwestycji w wartość o ile to wogóle możliwe w krypto. Tą wartość należy rozumieć nieco szeżej i nie dosłownie np. porzez użyteczność, popularność, modę, petspektywę rozwoju, zaufanie itp. Wg. mnie te projekty dobrze aspirują do powyższego i warto je obserwować. BNK spekulacyjnie pokazała ostatnio, że PandDę też potrafi robić, sądzę, że to nie ostatni raz biorąc pod uwagę rozwój projektu toważyszącemu jakim jest alternatywa dla konta bankowego itp. dlatego więc skupuję od czasu do czasu dołki bo wiem, że cena ICO jest obecnie oporem praktycznie nie do przebicia, i że większość inwestorów z ICO jest, no nie ma co ukrywac - wkurwajonych na projekt i tego nie robi, natomiast do tego miejsca można trochę kasy wydusić tym bardziej, że chandel w parach z BNK na ichniej giełdzie jest darmowy, puki co wolumen marny ale co tam, ważne, że buja i ogłosili, że na jeszcze jakąś giełdę typu DEX to wcisną.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » środa, 28 kwietnia 2021, 11:52

No Verasity wchodzi na OKEx, a już są na Kucoinie plus wiele mniejszych, to będą 2 wielkie giełdy z nimi może w koncu zobaczymy kiedyś Binance też.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 24 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gregor991 » czwartek, 29 kwietnia 2021, 18:01

Co sadzicie o BNB warto czy już za późno aby inwestować ?

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bazukajo » czwartek, 29 kwietnia 2021, 18:34

bazukajo pisze: piątek, 19 marca 2021, 19:31 zakupilem ostatnio Overline Emblem (EMB)

https://www.coingecko.com/pl/waluty/emblem

jest to dex działający na wielu monetach btc, lisk i tak dalej, podobno oplaty beda tańsze o 95% niż na uniswap, z ciekawostek zaczęło ich obserwować ostatnio BinanceUS.Moim zdaniem warto sie zainteresowac.Wolumen zaden 500 tys $

https://overline.network/
info z dzis na temat emb właśnie dostali listę na gieldzie FTX



Projekt nie spompowany. Moim zdaniem warto go sobie przeanalizować.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 6 października 2016
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: JanuszBrodaty » czwartek, 29 kwietnia 2021, 19:31

Mysle ze smartkey moze w maju odpalic.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 26 czerwca 2020
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: raf_ost » czwartek, 29 kwietnia 2021, 19:32

tylko basketcoin. dopiero jest na początku swojej drogi wiec x10 bardzo realne 8-) 8-) 8-)

qba
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: qba » niedziela, 2 maja 2021, 15:35

Aktualnie wrzuciłem dość sporo w PinkMoon. Projekt ma zaledwie 5 dni, jest już na Coingecko (https://www.coingecko.com/en/coins/pinkmoon), platforma działa i jutro rusza debiutanckie IDO. Użyteczny token w przeciwieństwie do Safemoon które zrobiło duży Mcap 👍

bMh
Początkujący
Posty: 544
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bMh » niedziela, 2 maja 2021, 15:39

gregor991 pisze: czwartek, 29 kwietnia 2021, 18:01czy
Według mnie target MID term w okolicach 800$, long i szczyt w trakcie tej banki 1000-1100$

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RevWolt » niedziela, 2 maja 2021, 15:44

@qba Kupiłeś przez metamaska ?

Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: 9 kwietnia 2021
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marcin225 » niedziela, 2 maja 2021, 15:58

Stanowczo odradzam te wszystkie shitcoiny ... moony itp. Schemat zawsze ten sam, na początku wykupywane przez boty za półdarmo idzie w górę, ludzie wchodzą idzie dalej w góre... boty sprzedają idzie w dół, generalne 90% na tym traci. No i oczywiście naganianie jakie to wspaniałe projekty bo akurat ktoś kupił i zaczęło spadać ( a nuż ludzie pokupują i będą wzrosty).

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RevWolt » niedziela, 2 maja 2021, 16:53

Nie ma ryzyka nie ma zysku a takie shity to moim zdaniem najlepsza inwestycja kup i zapomnij, a po roku czy dwa przypomnij sobie że z 200 zł masz 50kpln, tak wiem absurd ale inwestując w takiego doge taką kwotę między min a max z 200 zł robimy 800k pln a inwestować można ułamki zysków na lata. Najbardziej chyba zaorał BNB gdzie z 200zł zrobiło się 3kkpln (jeśli dobrze liczę).

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: owpiotr » niedziela, 2 maja 2021, 16:58

Tylko BNB ciężko nazwać shitcoin-em...

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RevWolt » niedziela, 2 maja 2021, 17:05

Niby tak ale BNB dałem jako przykład ile % może zrobić jakieś crypto.

Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: 9 kwietnia 2021
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: marcin225 » niedziela, 2 maja 2021, 17:21

RevWolt pisze: niedziela, 2 maja 2021, 17:05Niby tak ale BNB dałem jako przykład ile % może zrobić jakieś crypto.


No tak ale nie porównuj. 99% tych shitcoinów z dopiskiem moon i musk za pół roku nie będzie już. Ktoś sobie na tym zarobił i do widzenia. Oczywiście wolna wola można kupić :)

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 14 sierpnia 2020
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: rockalypse » niedziela, 2 maja 2021, 18:15

Ripple, Cardano oraz VeChain.

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bazukajo » poniedziałek, 3 maja 2021, 09:30

Overline Emblem (EMB)

ciekawy watek na redit nazwisko Trump jr w projekcie robi na mnie wrazenie (do weryfikacji jak ktos ma na to czas)


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości