W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 18 maja 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Xarimar » środa, 21 czerwca 2017, 12:52

Wszedłem w LTC i po chwili wszystko w dół szczęście świeżaka, jak myślicie czy w najbliższym czasie jest możliwość testowania ostatnich szczytów. Ale z tego co widze to wszystko leci... Patrzę na wykres DOGE i myślę ze jeżeli jeszcze troche spadnie to wejde za ok 0.1BTC liczac na szybki zysk.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » środa, 21 czerwca 2017, 13:50

To ze cos spada moze oznaczac ze.. spadnie jeszcze bardziej :!:
Wg mnie kroi sie cos duzego.. tylko pytanie czy to bedzie konkretny dump wszystkiego czy btc wystrzeli.. ja raczej bym sie wstrzymal z wchodzeniem w alty spekulacyjnie w ogole.. chyba ze z waskim SL ale w przypadku opcji 1.. zle to widze
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dudi1v2 » środa, 21 czerwca 2017, 14:02

Ja myślę czy nie pozbyć się ETH i wejść w nie za jakies 10 dni albo może i po wakacjach

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: GamaG » środa, 21 czerwca 2017, 15:38

Ja sobie chyba odpuszczę i uciekam z rynku aż się wszystko uspokoi. Nie na moje nerwy takie coś :P teraz to co 10 minut przez cały dzień wchodzę na wykresy i patrze bo stres mnie zjada. Tylko żeby nie było sytuacji że ja odpuszczę a tutaj wszystko górę wystrzeli. Jednak z tego co można zauważyć to tak jak Adam napisał, coś grubszego się kroi.

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wesley » środa, 21 czerwca 2017, 18:30

Kluka pisze: Panowie, co myslicie o nieco zapomnianym i puszczonym w odstawke XMR?
Też mam wrażenie że od dłuższego czasu XMR w uśpieniu, przed chwilką coś drgnęło ...

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mleczus1 » środa, 21 czerwca 2017, 20:31

Z twittera. Myslicie ze cos ruszy ?

@jaredctate & #DigiByte team have been asked to present #DiguSign & speak at Citi Hong Kong FinTech Challenge tomorrow. #ShapeTheFuture

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Paveu » środa, 21 czerwca 2017, 20:35

Ardor wchodzi na chiński market jutro. Może to spowodować wzrosty.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: spater » środa, 21 czerwca 2017, 20:46

@Paveu
ten news mógł już zostać przejedzony

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Paveu » środa, 21 czerwca 2017, 20:59

@spater
ja myślę że do jutra będzie szedł w górę a pojutrze korekta

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 11 lipca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jasiek » środa, 21 czerwca 2017, 22:16

Przemęczenie przemęczeniem, ale druga slrawa to fakt dzisiejszego syfu z ico status. Multum ludzi wysypalo sie z eth, do tego sie zatkal, wystarczy zeby zasiac panikę, moim zdaniem wbrew temu co się teraz dzieje na forach, robi się fajny dołek czyli okazja do kupna.
Sporo pompy poszło w alty dzięki eth właśnie, eth leci w dół to i ciągnie za sobą inne coiny, ale i w drugą stronę może to działać podobnie.
Może jutro się już zacznie robić zielono.

Dodano po 8 minutach 27 sekundach:
Kluka pisze:
jasiek pisze:
Kluka pisze:Panowie, co myslicie o nieco zapomnianym i puszczonym w odstawke XMR?
Chyba jedną najważniejszych cech kryptowaluty zawsze była anonimowość, a monero jest w ścisłym top jeśli o nią chodzi. Czy poszedł w odstawkę, tak bym tego nie określił, nie ma szału ostatnio na giełdzie, ale ukradkiem łapie coraz wyższe topki i niższe dołki i zbiera się do odbicia w niedługim czasie, wkrótce zostanie dodany na platformę QUOINE. Głównie dlatego że jest w ciągłym obrocie, z powodzeniem od dawna w darknecie, ceniony właśnie za prywatność transakcji. Obslugiwany przez jeden z największych marketów Alphabay. Z dnia na dzień ma coraz więcej zwolenników i stale rozwijany, dlatego mocny i pewny kandydat w longa.
Szkoda tylko ze ledger nie obsluguje

Edit: Kierujac sie tym ze w porownania do innych niewiele urosl kupilem conieco liczac na wakacyjna pompe :lol: ok, tylko teraz gdzie to trzymac najlepiej? Jaki portfel polecacie?
https://getmonero.org/home

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mleczus1 » środa, 21 czerwca 2017, 22:46

ludzie widzicie co sie stalo z ETH ???!!!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » środa, 21 czerwca 2017, 22:56

Tu jest o tym:


Dodano po 21 sekundach:
w skrócie, problemy techniczne (zapchane bloki ;) )
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 22 czerwca 2017, 02:17

Smule pisze: Wspominałem jakiś czas temu, jak ktoś szuka spokojniejszej inwestycji, to polecam wybierać alty, które nie zostały spompowane do granic i mają na dniach newsy.
Moje picki to: AMP i DCR.
Słuszna idea. Ale AMP - ok.+1000% od marca a DCR od marca ponad +1000% a od stycznia koło +4000%. I to w /btc; pomijam zmiany btc/fiat bo byłoby znacznie więcej tych %. Także typy napompowane podajesz. Nie znajdziesz raczej uznanego alta na poloniexie czy innej dużej giełdzie nienapompowanego w perspektywie ostatnich 3-4 ms. :) Może jakieś pół-martwe odpadki na bittrexie, niewarte zakupu. Jedyna nadzieja to nowości kupować, ale takie do miningu już rzadziej wychodzą, a ICO też mają bańkę (czytaj: prawie wszędzie zawyżone finansowanie).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kluka » czwartek, 22 czerwca 2017, 08:16

@Smule, @Wymazywanie, a XMR o ktorym wczesniej pisalem? Nienapompowane prawie wcale, jedynie dolarach za sprawa btc. Kurs monero przypomina mi troche fatcoma ktory kisil sie w okolicach 004 a teraz zaliczyl 014. Pozatym na xmr tez sie troche szykuje w najblizszym czasie. Np. TO:
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 164
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kapelusz » czwartek, 22 czerwca 2017, 08:38

adam1226 pisze: To ze cos spada moze oznaczac ze.. spadnie jeszcze bardziej :!:
Wg mnie kroi sie cos duzego.. tylko pytanie czy to bedzie konkretny dump wszystkiego czy btc wystrzeli.. ja raczej bym sie wstrzymal z wchodzeniem w alty spekulacyjnie w ogole.. chyba ze z waskim SL ale w przypadku opcji 1.. zle to widze
Ja niestety podzielam zdanie @smule. Mysle ze kroi sie cos zlego w perspektywie najblizszego czasu. Oczywiscie nie mam tutaj na mysli BTC. Mysle ze on sie obroni(za duzo dobrej prasy ostatnio)
dudi1v2 pisze: Ja myślę czy nie pozbyć się ETH i wejść w nie za jakies 10 dni albo może i po wakacjach
Z przykrością stwierdzam ze wczoraj dokonałem swojego pierszego Stratnego Sella (-12%) wlasnie na ETh. wiem ze nie sprzedaje sie ze spadkami ale raczej cialem straty tutaj poniewaz mysle ze jednak to bedzie leciec mocno w dół. Ciezka decyzja ale mysle ze right thing to do.

Paveu pisze: Ardor wchodzi na chiński market jutro. Może to spowodować wzrosty
Ja jednak mysle ze news dawno w cenie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 22 czerwca 2017, 11:07

kapelusz pisze: Oczywiscie nie mam tutaj na mysli BTC. Mysle ze on sie obroni(za duzo dobrej prasy ostatnio)
Wiesz kiedy jest najwięcej dobrych wiadomości podczas cyklu życiowego aktywa na wykresie? Na szczytach, przed spadkami. :) Następuje przesilenie klimatu bo za dużo jest euforii, pewności, klepania się po pupciach przez ludzi co usłyszeli o BTC z miesiąc temu. Ja odwrotnie, o BTC się boję, nie zdziwi mnie naprawdę sroga i długa korekta na 1w, alty oczywiście poszłyby raczej za BTC. One się jeszcze nie usamodzielniły mimo, że dominacja capu BTC drastycznie zmalała a ich łącznie urosła. Po tym co się działo/dzieje w 2016 i 2017, moglibyśmy mieć nawet i 1-2 lata downtrendu i nie byłoby to dziwne, ale wręcz naturalne. Oczywiście nie wiem czy nastąpi, ale biorę to pod uwagę.
@Kluka, Potem obczaję XMR i dam znać.

Dodano po 2 minutach 29 sekundach:
kapelusz pisze: Z przykrością stwierdzam ze wczoraj dokonałem swojego pierszego Stratnego Sella (-12%) wlasnie na ETh.
To jest nic, w 2014 nieraz trzeba było wyjść szybko z czegoś co totalnie padało (porzucony projekt np.) lub okazało się być scamem i się brało -30% -50%... a w kilka dni potem odrabiało się tą stratę i jeszcze więcej tłukło. :) Jakoś tak człowiek bardziej skłonny był do ryzyka, było go więcej na rynku.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 164
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kapelusz » czwartek, 22 czerwca 2017, 11:40

Wymazywanie pisze: Wiesz kiedy jest najwięcej dobrych wiadomości podczas cyklu życiowego aktywa na wykresie? Na szczytach, przed spadkami. :) Następuje przesilenie klimatu bo za dużo jest euforii, pewności, klepania się po pupciach przez ludzi co usłyszeli o BTC z miesiąc temu. Ja odwrotnie, o BTC się boję, nie zdziwi mnie naprawdę sroga i długa korekta na 1w,

Po czesci sie zgodze oczywiscie :) Ale mowiąc o BTC miałem na mysli dłuższy okres (najblizsze lata) nie jakąs swiece (lub 2 ewentualnie 9) czerwoną :) Moim zdaniem po tym szumie ktory dzieje sie wokoł BTC Legalizacja Krajowa...bankomaty...wprowadzanie płatności w roznych uslugach nie ma opcji zeby long term Bita szlo w innym niz up kierunku :) Przynajmniej przez najblizsze lata :)

Wymazywanie pisze: To jest nic
Nie no pewnie :) broń boże sie nie żale :) 1.5kPLn w tył nie rujnuje mi zycia. Zresztą ze swoja crypto przygodą jestem na plus takze luzik. :) Kupilem doswiadczenie za ten hajs :)

Napisałem po ptostu w nawiązaniu do tego co pisał smule ze cos zlego sie dzieje z Eth i mysle ze bedzie sie działo dlatego ciałem koszty :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 22 czerwca 2017, 11:48

kapelusz pisze: nie ma opcji zeby long term Bita szlo w innym niz up kierunku
No własnie o to chodzi, że jest. A to, co piszesz tylko bardziej mnie przekonuje, że tak nie będzie. :) Taka pewność to wyraz trendu, a one się zmieniają. To co wymieniasz to fajna dekoracja, ale raczej by przekonać Janusza, że warto w to wejść na długo. A jakie są realia? Płatność w pyszne.pl to znaczny % wartości zamówienia typu 2 pizze. To jest niedopuszczalne. Jak nie zostaną ścięte koszty fee, BTC umrze powoli śmiercią naturalną, rynek nie znosi próżni, inne lepsze rozwiązania go powoli będą zastępować.

Dodano po 1 minucie 46 sekundach:
kapelusz pisze: Zresztą ze swoja crypto przygodą jestem na plus takze luzik. Kupilem doswiadczenie za ten hajs
Dobre podejście ;) , nauka na błędach jest najlepsza. Dobry trader to taki, co nie tylko zarobił, ale też swoje przegrał i wyciągnął z tego wnioski (i dalej wyciąga, bo każdy dobry trader notuje także straty, grunt, że zysków jest znacznie więcej).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 164
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kapelusz » czwartek, 22 czerwca 2017, 12:10

Wymazywanie pisze: A jakie są realia? Płatność w pyszne.pl to znaczny % wartości zamówienia typu 2 pizze.
NIe no chodzi mi o znacznie szersze działanie :) No ale ciezko cokolwiek teraz stwierdzac :)

Wracając do tematu wątku. Ćwierkają ze AMP DCR LBC LBRY daje zarobic dzisiaj

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 22 czerwca 2017, 12:14

kapelusz pisze: NIe no chodzi mi o znacznie szersze działanie No ale ciezko cokolwiek teraz stwierdzac
Jak pizzy tanio nie obsłuży to nawet niech nikt nie próbuje strzępić klawiatury nt gospodarki opartej na kryptowalutach bo padnę. :)

Dodano po 42 sekundach:
kapelusz pisze: Ćwierkają ze AMP DCR LBC LBRY daje zarobic dzisiaj
Oni zawsze ćwierkają, ale po prostu to, co sami już kupili. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości